Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Θα δεις θα ερθει εκει που δεν το περιμενεις και θα λες μπα παλι δεν εγινε τιποτα και τσουπ θα εχει γινει!!!!!!πραγματικα στο ευχομε μεσα απο την καρδια μου!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια! Love 30 σε ευχαριστω και το εύχομαι για ολες! Το πρωτο τεστ ωορηξιας έδειξε αρνητικό οπως και περίμενα μιας και σημερα ειναι η 11η μερα του κύκλου. Θα κανω και αυριο να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα test ωορεξιας ειναι σαν αυτα τα test εγκυμοσινης περιπου?δεν πηρα ποτε ειχα παει να παρω και μου ειπε η φαρμακοποιος πως παλι πρεπει να τα κανω με συνενοηση γιατρου και κατι τετοια χαζα και εφοσον εχω και μια σαλπιγγα πηγενα ουτος η αλλος στο γιατρο και δεν πηρα λετε να παρω τωρα ποτε δεν ειναι αργα εεε!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα τεστ ωορηξιας μοιάζουν με αυτα της εγκυμοσύνης. Ανιχνεύουν μια ορμόνη στα ουρά που ειναι υπεύθυνη για την ωορηξια και σου προσδιορίζουν τις δυο πιο γόνιμες μερες. Εγω εχω σταθερό κύκλο γενικά αλλα λεω γιατι να μην τα δοκιμάσω; Ο γιατρός μου ειναι σύμφωνος εφόσον δεν επηρεάζουν κάπου. Λειτουργούν ακριβως σαν τα τεστ εγκυμοσύνης δηλαδή με τα ουρά. Το μονο απαγορευτικό ειναι το κόστος τους αν πάρεις ψηφιακό απο φαρμακείο αλλα υπάρχουν και στο Ίντερνετ φθηνά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω τοσα test πολλα δεν ειναι?χαχα!!!! Δηλαδη διχνει θετικο και καλα και τοτε ειναι οι καταλληλες μερες?συγνωμη αν ειναι χαζες οι ερωτησεις αλλα δεν τα ξερω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σιγουρα συμφερει απλα δεν το ειχα καλοσκεφτει ποτε γιατι δεν ξερω απο ποια μερια θα εχω ωορεξια λογο της μιας σαλπιγγας αλλα να σας πω ειμαι ποιο θετικη τωρα!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι εγω με mesenger τις εστηλα οχι δημοσιοποιηση ειναι και η μικρη μεσα και δεν βαζουμε παιδια στο face ουτε tweeter!!!τοσα ακουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...