Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια. εγω δε τη γλίτωσα τελικα.
ειμαι με ηπια μυκητιαση.
το εχω ριξει στα γιαουρτια απο χτες.
δε μπορω να καταλαβω γιατι....
ισως το απορρυπαντικό, ίσως το οτι ημουν 1 ολοκληρη μερα καθιστη σε μια καρεκλα σε ενα συνεδριο, ΄ισως οτι ειχαμε κανει σεξ και εμεινε πολύ ωρα το σπερμα μεσα μου, ίσως ,ίσως ίσως...
ουφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου καλό μήνα και καλή βδομάδα.....

Rakoun μου περαστικά σου και φαντάζομαι ότι για σένα είναι πιο δύσκολο που γνωρίζεις πέντε πράγματα παραπάνω από εμάς λόγο του επαγγέλματος σου, υπομονή κορίτσι μου δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο...

Εγώ τα ίδια, ακόμα δεν έχω πάρει το αμάξι μου, σήμερα ελπίζω να το πάρω. Την Τετάρτη έκλεισα ραντεβού με τον γιατρό μου το μεσημέρι, και επίσης την ίδια μέρα έκλεισα με άλλον γιατρό, που ειδικεύεται στην υπογονιμότητα,  ανάλογα με το τι θα μου πει ο δικός μου θα κρίνω αν θα πάω στον άλλον το απόγευμα της ίδιας μέρας ή αν θα το ακυρώσω... 

Αυτά!!!!! Δεν έχω χρόνο να μπαίνω όλη την ώρα αλλά μαθαίνω τα νέα σας :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η βλακεια ειναι πως χτες αποφασισα να κανω και ενα τεστ ωορρηξιας.
κοιτουσα την ταινια, δε μπορουσα να καταλαβω τι γινεται.
μετα φωναξα και τον αντρα μου και το κοιτουσαμε και οι δυο σα χαζοι...
ειχε 2 γραμμουλες η μια ελαφρως πιο αμυδρη απο την αλλη.
θεωρητικα ηταν αρνητικο. ετσι κι αλλιως ετσι το εκανα, για να δω πως ειναι η χρηση τους. δε μου πολυγεμισε το ματι να πω την αμαρτια μου.
σεξ δεν εχει μεχρι να καθαρισω.
εντυπωση μου εκανε πως το ΠΑΠ ηταν καθαρο και απο μυκητες, οποτε κατι "εκτακτο" προεκυψε τωρα.. πφ...παω για το γιαουρτι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου! καλό μηνα σας ευχομαι!!! rakoun..υπομονη... τα πέρασα κ εγω μετα την αποβολη λογω αντιβιωσης... τελικά κοριτσια αδιαθετησα την περασμενη πεμπτη.. σημερα τελειωσα κ αυριο εχω κ εγω γιατρο... ειμαι κ εγω στο club του Νοεμβρίου.. ααχαχαχ τα υπόλοιπα κοριτσακια μου καλά είναι??? δν εμπενα γτ ετρεχα κ εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα και από μενα κορίτσια! Ρακούν μου υπομονή. Είναι ενοχλητικό αλλά γρήγορα θ απεράσει και θα μπεισ στην ενεργό δράση!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο ολλα καλα θα πανε και σου το εύχομαι..!!! Εμενα κορίτσια ξέχασα να σας πω με άφησε η κυρία με τα κόκκινα το Σάββατο το βραδυ..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω για τη θετική σκέψη Νικη μου! Επιτέλους να  ησυχάσεις βρε κοριτσι μου! Πάντως παρακολούθησε τη κι Αν δεις οτι κρατάει κι αλλη φορα τόσο πολυ συμβουλέψου το γιατρό σου για σιγουριά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα!!!!!τι κανετε Niki μου τι διαβασααααααααα σε αφησε επιτελους η κυρια bravo βρε παιδι μου αντε να τη βαλεις σε μια σειρα να ηρεμησεις!!!!! Twinkl καλη τυχη και να μην εισαι στο club για τους επομενους μηνες ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...