Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

κοριτσια ξερει καμια αν η ενεση pregnyl εχει πονους στην κοιλια?την εκανα την περασμενη πεμπτη κ σημερα η κοιλια εχει κατι περιεργους πονους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cybele αν δεν κανω λάθος τις προηγούμενες ημέρες περίμενες την κυρία με τα κόκκινα , μηπως ξέχασε να σε επισκεφθεί ; 

Κατερίνα δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω στο ερώτημα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cybele αν δεν κανω λάθος τις προηγούμενες ημέρες περίμενες την κυρία με τα κόκκινα , μηπως ξέχασε να σε επισκεφθεί ; 

Κατερίνα δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω στο ερώτημα σου...

ακομη βελουδενια μου να εμφανιστει..... την περιμενω ομως, δε θελω να παρω αερα και να την παθω παλι

κατερινα ουτε εγω γνωριζω κοπελα μου.... παρε το γιατρο ενα τηλ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε?

Κουραση κ δουλειά στο φουλ σήμερα, παραλάβαμε καινούριο αρχείο κ κουβάλαγα όλη μέρα?? και αύριο το ίδιο, το μόνο που με καθησυχάζει είναι ότι αποκλείεται να είμαι έγκυος οπότε κουβαλάω χωρίς φόβο, ελπίζω μέχρι τις γονιμες να έχω τελειώσει την καταγραφή κ τοποθέτηση του για να μην φοβάμαι. Εσείς πως πατε? Που ειστε ολες? Κάποιες χάθηκαν, όλες με τις δουλειές μας μηδέν χρόνος για χαλάρωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπέρα..

εξαφανιστηκα γτ ετρεχα.. δουλευα μεσημερι οποτε το πρωι δουλειες το μεσημερι δουλεια κ το βραδυ διαβασμα τη μικρη...

καλησπεριζω κ τα νεα κοριτσια... ευχομαι οσες εχουν καθυστερηση να μην ερθει η κυρια με τα κοκκινα κ οσες εχουν μπει στο club του Νοεμβριου..να μην αγψωνονται...ειμαστε πολλες!!!

kelly μου ανυπομωνω να μαθω νεα σου..ευχομαι να πάνε ολα καλα.. 

Τετ μου δν πειραζει που ηταν περιοδος τελικά.. η χωριακη σου ομως γτ ανέβηκε?? μηπως επιασες αλλα δν ηταν σωστα τα χρωμοσωματα κ το απέβαλε ο αργανισμος αμεσως??

Νίκι μου εσυ καλά εισαι?? ψαχτο λίγο παρπανω..μην χανεις τσαμπα χρονο..

Cybele να μην ερθει η κυρια με τα κοκκινα...της το απαγορευω!!!! αχχαχα

happy ελπίζω να εισαι κ εσυ καλα... 

τα διαβασα ολα κ συγχωρεστε με αν ξεχναω καμια αλλα ηταν πολλά... μου λείψατε... εγ απο αυριο ξεκιναω πάλι τις προσπάθειες μου.. ισως προλάβω το μηνα ειπε ο γιατρος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...