Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Λαβ μου ναι συνεχομενα...τα τελευταια δυο χρονια τουλαχιδτον που το εχω παρατηρησει

 

Εγω νομιζα πως ειναι ενα μηνα απο τη μια ενα απο την αλλη οπως αδιαθετουμε !!!!! Και ειχα την εντιπωση πως συμβαινει σε'μενα λογο αφαιρεσης αλλα ταληκα οχι   βρε κοριτσια ευχαριστω μου μαθενετε πολλααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαβ μου τελικα η καθε γυναικα,ειναι διαφορετικη...εγω τα τελευταια 2 χρονια το εχω παρατηρησει...αυτο,δεν σημαινει οτι παντα θα ει,αι ετσι...μπορει και να αλλαξει...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε??? εχω πελαγωσει με τη μικρη.. κανει συνεχεια λάθη...ξερει τους κανονες στη γλωσσα αλλα δν τους εφαρμοζει.. τα διορθωνουμε μαζι τα λαθη της κ την αλλη μερα παλι τα ιδια... τι να κανω??? να τη στειλω με τα λάθη σχολειο??? σκεφτομαι να μιλησω στο δασκαλο αυριο..

το καλυτερο να το πεις στο δασκαλο της να την παρακολουθησει και να δει ο ιδιος τα λαθη ετσι ειπε ο δασκαλος της ανιψιας μου στα παιδακια!!!!καλο κουραγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαβ μου τελικα η καθε γυναικα,ειναι διαφορετικη...εγω τα τελευταια 2 χρονια το εχω παρατηρησει...αυτο,δεν σημαινει οτι παντα θα ει,αι ετσι...μπορει και να αλλαξει...

 

αυτυο βλεπω και'γω!!!!καλη τυχη σου ευχομαι!!!!?? και να ειναι ο μηνας που περιμενεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

phga sto μινι μαρκετ της γειτονιας και σηκωσα οτι halls υπηρχε...

εγω με την αντιβιοσουλα περδικι γινομαι σιγα σιγα!!!! Περαστηκα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαβ μου και για σενα να ερθει το συντομοτερο δυνατον!!! :-) ρακουν κ εγω νιωθω περιεργα το λαιμο...με βλεπω να παιρνω tantum verde...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι σε μεταλικο κουτακι εγω περνω τις μπλε

του κορε τις παιρνω αλλα εφοσον λες και τις αpivita θα τις παρω γιατι δεν υποφερετε ο πονολαιμος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πασαλειφτηκα χτες με το βιξ της power health. εβαλα και στα πατουσακια και ειδα διαφορα.
θα το κανω και τωρα που θα παω σπιτι, οποτε λογικα αυριο μεθαυριο θα ειμαι οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πασαλειφτηκα χτες με το βιξ της power health. εβαλα και στα πατουσακια και ειδα διαφορα.
θα το κανω και τωρα που θα παω σπιτι, οποτε λογικα αυριο μεθαυριο θα ειμαι οκ!

στα πατουσακια δεν το ηξερα κανει δουλεια???θα το κανω γιατι παντα οταν κολησω καπια ιωση με χτυπαει σε βροχιτιδες και ολα τα συναφη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα...χαιρομαι τοσο πολυ που υπαρχει αυτο το σαιτ και μοιραζομαστε την αγωνια μας...λοιπον εχω κ εγω ξεκινησει τις προσπαθειες η περιοδος μου τελειωσε στις 3/10 απο τις 8/10 εχω το πρωι  εχω πονους στη μεση μετα απο 3 μερες ξυπναω και νιωθω ανακατοσουρα ειναι πρισμενο το στηθος μου εχω μια περιεργη γευση στο στομα καποιες φορες και εχω και υγρα αοσμα...και τωρα περιμενω να αδιαθετησω στις25 /10 και το στηθος μου απο τις 8/10 ειναι πρισμενω και ποναει...και πηγα σημερα και εκανα χοριακη  και το αποτελεσμα ειναι 2,00...υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος;;;;;;περιμενω τις αποψης σας γιατι η αγωνια μου εχει χτυπησει κοκκινο να χαρωβη οχι ;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα καλως ηρθες στη παρεα μας!! Νομιζω οτι πανω απο 3 χοριακη υπαρχει πιθανοτητα...οπως και να ειναι αν περιμενεις περιοδο 25/10 τοτε ηωορρηξια σου ηταν 11/10 κ μετα και μου φινεται απιθανο να ειχες συμπτωματα απο πριν οπως γραφεις...δλδ απο τις 8 του μηνα...μπορεις ομως ν παρεις ςνα self clear που υποτιθεται δειχνει 5 μερες απο τη συλληψη... Κανε λιγη υπομονη γιατι ειναι παρα πολυ νωρις και μακαρι να εχει γινει το εεπιθυμητο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα καλως ηρθες στη παρεα μας!! Νομιζω οτι πανω απο 3 χοριακη υπαρχει πιθανοτητα...οπως και να ειναι αν περιμενεις περιοδο 25/10 τοτε ηωορρηξια σου ηταν 11/10 κ μετα και μου φινεται απιθανο να ειχες συμπτωματα απο πριν οπως γραφεις...δλδ απο τις 8 του μηνα...μπορεις ομως ν παρεις ςνα self clear που υποτιθεται δειχνει 5 μερες απο τη συλληψη... Κανε λιγη υπομονη γιατι ειναι παρα πολυ νωρις και μακαρι να εχει γινει το εεπιθυμητο!!!

Μαλλον εχεις δικιο αλλα αυτο που με βαζειβσε υποψιες ειναι το στηθος που ειναι πρισμενο απ της 10 του μηνα ...με εχει ανυσηχηση αυτο παντα πριζεται και ποναειβτο στηθος μου αλλα 3-4 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο τωρα ομψς ειναι ειδη πεντε μερες και δεν ειναι το πριξιμο τις περιοδου ...δεν ξερω...ισως πρεπει να το προσεξω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηπως σου συμβαινει καποια ορμονικη αλλαγη...να ξερεις το στηθος και τα υπολοιπα κουλα συμπτωματα αρχιζουν μετα την ωορρηξια...μια δυο μερες η μια εβδομαδα, αναλογα το κυκλο καθε φορα... Απλα οπως μου λες τις ημερομηνιες δεν μου κολλανε λογικα για εγκυμοσυνη...εκτος και εαν εισαι η εξαιρεση του κανονα, η εαν αλλαξε ο κυκλος σου και σου βγαζει πρηξιμο στο στηθος με την ωορρηξια...οπως και να'χει, πρεπει να ξερεις οτι ο,τι εχει γινει, εγινε και πρεπει να εισαι ηρεμη, οσο γινεται...απο οτι ξερω η χοριακη δειχνει απο την εμφυτευση, οποτε αυτη λογικα δεν εχει προλαβει καν να γινει...κανε παλι μια χοριακη απο εβδομαδα και αν δεις να ανεβαινει μαλλον εισαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα...χαιρομαι τοσο πολυ που υπαρχει αυτο το σαιτ και μοιραζομαστε την αγωνια μας...λοιπον εχω κ εγω ξεκινησει τις προσπαθειες η περιοδος μου τελειωσε στις 3/10 απο τις 8/10 εχω το πρωι  εχω πονους στη μεση μετα απο 3 μερες ξυπναω και νιωθω ανακατοσουρα ειναι πρισμενο το στηθος μου εχω μια περιεργη γευση στο στομα καποιες φορες και εχω και υγρα αοσμα...και τωρα περιμενω να αδιαθετησω στις25 /10 και το στηθος μου απο τις 8/10 ειναι πρισμενω και ποναει...και πηγα σημερα και εκανα χοριακη  και το αποτελεσμα ειναι 2,00...υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος;;;;;;περιμενω τις αποψης σας γιατι η αγωνια μου εχει χτυπησει κοκκινο να χαρωβη οχι ;;;

 

Καλως ηρθες!!!!!για να θεωρηθει μια χωριακη θετικη για εγκυμοσυνη εμενα μου ειχανε πει απο το 5 και μετα!σου ευχομαι να ειναι το επιθυμειτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηπως σου συμβαινει καποια ορμονικη αλλαγη...να ξερεις το στηθος και τα υπολοιπα κουλα συμπτωματα αρχιζουν μετα την ωορρηξια...μια δυο μερες η μια εβδομαδα, αναλογα το κυκλο καθε φορα... Απλα οπως μου λες τις ημερομηνιες δεν μου κολλανε λογικα για εγκυμοσυνη...εκτος και εαν εισαι η εξαιρεση του κανονα, η εαν αλλαξε ο κυκλος σου και σου βγαζει πρηξιμο στο στηθος με την ωορρηξια...οπως και να'χει, πρεπει να ξερεις οτι ο,τι εχει γινει, εγινε και πρεπει να εισαι ηρεμη, οσο γινεται...απο οτι ξερω η χοριακη δειχνει απο την εμφυτευση, οποτε αυτη λογικα δεν εχει προλαβει καν να γινει...κανε παλι μια χοριακη απο εβδομαδα και αν δεις να ανεβαινει μαλλον εισαι...

σε ευχαριστω πααρα πολυ ....οι ημερομηνιες ειναι στο περιπου δεν μπορω να θυμηθω γιατι ειχα ενα ασχημο συμβαν και αποσηντωνιστικα λιγο... Εντομεταξυ εχω και κρυαδες δυο μερες τωρα  αλλα θα περιμενω την ανεπηθυμιτηκαι ελπιζω να κανω 9μηνες να τη δω...σ ευχαριστω πολυ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...