Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

τελικα καστορια μας βλεπω...
ή τιποτα σκόπια , αλλα τι να κανουμε εκει; καζινο δε παμε και δεν εχει και τίποτα να δουμε.
σας χαιρετω για σημερα.
μετα απο ενα ακυρο που εφαγα καθως οχι μονο δεν εμφανιστηκε αλλα δεν πηρε καν τηλεφωνο, παω σπιτακι να κανω τσαι γτ ο λαιμος δεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε??? εχω πελαγωσει με τη μικρη.. κανει συνεχεια λάθη...ξερει τους κανονες στη γλωσσα αλλα δν τους εφαρμοζει.. τα διορθωνουμε μαζι τα λαθη της κ την αλλη μερα παλι τα ιδια... τι να κανω??? να τη στειλω με τα λάθη σχολειο??? σκεφτομαι να μιλησω στο δασκαλο αυριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ριχτε κοριτσια καμια ιδεα για ημερησια εκδρομη στη β. ελλαδα.Π

Στον άγιο Νικόλαο είναι πολύ ωραία πρόπερσι πήγα  για τριήμερο στην Αριδαία και πέρασα από κει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κακο με εμας ειναι οτι εχουμε γυρισει τα περισσοτερα μερη :(
το μετσοβο το εχουμε φαει με το κουταλι.
Λουτρα ποζαρ ειναι παντα μια καλη ιδεα, αλλα δε ξερω. στις εγκυες απαγορευονται τα ζεστα λουτρα. σε αυτες που προσπαθουν?:p

 Κοριτσάκι μου ξέρω ότι κάνει καλό σε αυτές που προσπαθουν  αρκεί να είναι σίγουρο ότι δεν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε αυτες που προσπαθουν ισως κανει καλο ! αχαχαχαχ δεν εχω ιδεα, παντως και εμεις θα παμε μεσα στο χειμωνα! γιαννενα??? ζαγοροχωρια και παπιγκο

Cybele μου μικρό παπιγκο στο ξενοδοχείο 1700 θα σου αρέσει πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cybele μου μικρό παπιγκο στο ξενοδοχείο 1700 θα σου αρέσει πολύ 

1700 τι χαππυ μου??? αυτο που καταλαβα ?:shock:

κυριακη μου, βασικα το τι γνωριζουμε σε μια γλωσσα δεν αντανακλαται παντα στην "εκτελεση" της, ισως να θελει καιρο να συνηθισει τους κανονες, αλλα οπως ειπες και εσυ ο δασκαλος της, ειναι ο μονος που μπορει να βοηθησει, που γνωριζει την περιπτωση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1700 τι χαππυ μου??? αυτο που καταλαβα ?:shock:

κυριακη μου, βασικα το τι γνωριζουμε σε μια γλωσσα δεν αντανακλαται παντα στην "εκτελεση" της, ισως να θελει καιρο να συνηθισει τους κανονες, αλλα οπως ειπες και εσυ ο δασκαλος της, ειναι ο μονος που μπορει να βοηθησει, που γνωριζει την περιπτωση....

αυριο το πρωι θα παώ σχολειο να μιλησω μαζι του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1700 τι χαππυ μου??? αυτο που καταλαβα ?:shock:

κυριακη μου, βασικα το τι γνωριζουμε σε μια γλωσσα δεν αντανακλαται παντα στην "εκτελεση" της, ισως να θελει καιρο να συνηθισει τους κανονες, αλλα οπως ειπες και εσυ ο δασκαλος της, ειναι ο μονος που μπορει να βοηθησει, που γνωριζει την περιπτωση....

1700 και κάτι λέγεται το ξενοδοχείο. Στο μικρό παπιγκο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikro papigo 1700 hotel and spa

Επίσης για τις γυναίκες που προσπαθουν κάνει να κάνουν ζεστα ενώ για τους άντρες όχι. Τουλάχιστον έτσι είχα διαβάσει σε ένα άρθρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακή μου καλησπέρα. Καλά είμαι αφού έβγαλα τη μέρα στη δουλειά. Από χθες ποναω περιμένοντας την κυρία και κανονικά πρέπει από βδομάδα να ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, είμαι καινούρια στο φορουμ και θα με βοηθούσαν πολύ οι συμβουλές σας.

Προσπαθώ με τον σύντροφο μου να αποκτήσουμε παιδάκι έχουμε κλίσει 11,5 μήνες προσπάθειας εννοείται χωρίς προφύλαξη.

Τον Ιούλιο είχα πάθει μια ουρολοίμωξη και είχα αρκετά μικρόβια αλλά με κάποια φάρμακα πίστευα πως καταπολεμήθηκαν περίοδος είχε να μου έρθει από 16 Ιουνίου και μου ήρθε 4 Σεμτεμβρίου και τώρα πάλι έχω καθυστέρηση δυο εβδομάδων έκανα και δυο τεστ και βγήκαν αρνητθκά το ένα το ε΄κανα όμως με λίγα ούρα και το άλλο το έκανα βράδυ. Έχω πάλι όμως ουρολοίμωξη γιατί έκανα εξετάσεις και ξανά έχω και λεω μηπως καθυστερεί γι αυτό το λόγο.

Πραγματικά κορίτσια δεν ξερω τι να κάνω όμως έχω αγχωθεί και φοβάμαι μηπως δεν μπορώ να τεκνοποιήσω.

Όσο για ηλικία μην ρωτήσετε δεν έχω πατήσει καν τα 22 χρόνια (χμ ναι μπορεί να με πείτε και μικρή αλλά το ρολόι βαράει καμπάνες)

Οποιαδήποτε λύση ξέρετε ή κάτι που μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα πολύ!!

Α και από συμπτώματα έχω πρησμένο στήθος έντονοι πόνοι περιόδου λιγούρες πονοκεφάλοι στα καλά του καθουμένου ζαλάδες πρησμένη κοιλιά και πολύ βλέννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλως ηρθες στην παρεα μας και εγω ειμαι 22 μπορει να φτεει λογο ουρολοιμωξη..! αυτο το ειπες στον γιατρο σου? εγω παντος ειχα καθιστεριση εναν μηνα και ηρθε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι ο γιατρός μου είπε ότι το πιο πιθανό είναι επειδή έχω την ουρολοίμωξη..αχ κ μακάρι να είναι εγκυμοσύνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα να σε καλωσορισω και εγω στη παρεα μας!! Μακαρι να ειναι το εποθυμητο κοριτσι μου!! Δεν εχω ακουσει ξανα οτι η ουρολοιμωξη προκαλει καθυστερηση...παντως μια χοριακη σε αυτο το σημειο μπορει να βοηθησει, ουτως ωστε αν εισαι οντως εγκυος να ξερεις και τι θεραπεια πρεπει να ακολουθησεις...τωρα αν σκεφτεις οτι αναμεσα στις προσπαθειες σας παρεμβληθηκαν και οι ουρολοιμωξεις, νομιζω εχεις περιθωριο ακομη!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι δημη μου...η ουρολοιμωξη νομίζω εηρεάζει το ουροποιητικό σύστημα, αρα δεν συνδέεται με μήτρα, σάλπιγγες κλπ...οπότε η νέα φιλενάδα μας πρέπει να ψάξει λίγο τι συμβαίνει...εσύ δήμη μου πως είσαι?

Επεξεργάστηκε από Emma2015
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι μια χαρα!!!!!πηγα την δευτερα εκανα την χοριακη μου και βγηκε 50.90 και χτες την ξαναεπαναλαβα και βγηκε 290.80 μ ειπε ο γιατρος οτι παμε πολυ καλα απλα περιμενω να παω την τριτη να ξανακανω μεχρι να παει 1000 μοναδες για να αρχισοθμε τουσ υπερυχους..εσυ τι κανεις?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάρα μου!! εννοείται θα ανέβει και όλα θα πάνε τέλεια!! εγώ μεταξύ διαβάσματος και προσπαθειών λόγω γόνιμων από αύριο :) ευχηθείτε μου καλή τύχη όλες!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα με βοηθησε ....παρα πολυ....και το ανχος παιζει ρολο να ξερεις...θα μου πεις ποια μιλαει για ανχος εσυ?

που εχω παθει και κρισεις πανικου απλα να ξερεις τον 1 μηνα ειχα πολυ ανχος παροολο οτι ηταν νωρις τον 2 μηνα λεω αφου δεν επιασα με την 1 αστο και ειχα χαλαρωσει κ ηρθε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...