Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Εχουμε πάει στο χιονοδρομικό. Ωραία είναι αλλά ελεγα κάπου που δεν εχω παει. Λέμε με την αδερφη μου να πάμε μαζί, καλά να είμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βυτίνα ειναι Πελοπόννησος.! Καρπενήσι. Μέτσοβο. Βασιλίτσα καλαβρυτα ελατωχωρι φαλακρό περτουλι σελι πηλιο καϊμακτσαλαν Στα πιο πολλά εχω παει.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασίλιτσα τέλεια για τρία χρόνια πήγαινα δύο φορές το μήνα. Όνειρο ζωής. Καϊμακτσαλάν εχω παει δεν τρελάθηκα, βέβαια είχε πολύ ομίχλη κ δεν το χάρηκα. Φαλακρό είναι στη Δράμα αν δεν κάνω λάθος έχω ακούσει ότι είναι ωραία. 

Μου αρέσειτο χιονι .Θα ήθελα να μενωαλλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμενα  μου αρεσει το χιόνι τρελαίνομαι..εμενα με πιγε ο αντρας μου ταξιδι του μελιτος στην Βιέννη και ειχε χιονια σαννμικρονπαιδι εκανε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε???

Εγώ σήμερα σηκώθηκα και νιώθω ότι με πάτησε τρένο.... Πονάω παντού... Έχω και τους πόνους της κυρίας που με ειδοποιεί ότι είναι στο δρόμο και έρχεται... Έχω και το έντερο μου σήμερα, ως δυσκοίλια.. Ουφ αντε να περάσει η μέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!! πως ειστε? εμεις παλι ξυπνησαμε με κρυο

τετ μου το πολυ μεχρι την τριτη ερχεται η μυλαιδη χχαχαχαχαχ οποτε μαζι την περιμενουμε, να περασετε τελεια να χαλαρωσετε και να μας γυρισεις ανανεωμενη και γιατι οχι και διπλη 

εμεις αυριο απογευμα θα φυγουμε 

χαπακι μου καλημερα! και εγω νιωθω καπως, με ποναει η κοιλια εχει απο το σαββατο, ευτυχως οχι συνεχομενα γιατι δε θα την παλευα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!! 
χτες είχα κοσμο κ αργησαν να φυγουν... τελικα προσπαθειες απο την αλλη βδομαδα..που θα περιμενω κ εγω τη μυλειδη..Οπότε δν θα γλιτωσω να τη δω.. εχω έρθει κομμωτήριο να βαψω τα μαλλια μου...οταν επιστρεψω θα σας ξαναστειλω.. kisses...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αραχοβα δεν μου αρέσει προτιμώ κάπου που να έχει αρκετό πράσινο κ χιόνι, για Γενάρη ψάχνω. Έλεγα για περτουλι αλλα θελω κάποιος να έχει πάει για να μου προτείνει μέρος καλό να μείνουμε

Μονεμβασια μου ειπανε πως ειναι πολη γραφικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!λοιπον ημουν τυχερη κ στο τριτο τεστ ωορρηξιας βρηκα την ωορρηξια μου.πηγα εκανα την ενεση κ τωρα σε 38 ωρες επαφη,!!!!βεβαια θα το ξενυχτησουμε λιγο γιατι πεφτει στις 2΄30 το βραδυ!!!αλλα θα αντεξω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερμ... δεν πρεπει να κανεις σεξ σε 38 ωρες απο τη στιγμη της ενεσης, αλλα μεσα σε 38 ωρες.
Εκτος αν εννοεις κατι αλλο και δε το καταλαβα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια! καλως την εμμα μας! και εγω σημερα προσπαθω να δουλεψω χαππυ μου, αλλα κρυωνω, ελπιζω να μην την αρπαξα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηση..οταν έχεις ωορρηξία..και σε ενοχλεί σε συγκεκριμένη μερια πχ στην δεξια ωοθήκη....σημαίνει οτι απο εκείνη την πλευρά έχεις ωορρηξία ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηση..οταν έχεις ωορρηξία..και σε ενοχλεί σε συγκεκριμένη μερια πχ στην δεξια ωοθήκη....σημαίνει οτι απο εκείνη την πλευρά έχεις ωορρηξία ;;

αυτο το εχω παρατηρησει και εγω και μαλλον ετσι μπωρει να ειναι θα μας πουνε και αλλα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...