Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Γιατί το τσάι και το μέλι χάνουν τις ιδιότητες τους αν μπουν σε καυτό νερό, οπότε βράζεις το νερό και το αφήνεις κανένα δεκαλεπτο πριν φτιάξεις το τσαγάκι σου

efxaristw poli gia tin simvouli:)den to ixera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perastika k se esena love!!Sovara????tha tha e3afanisw ola!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχ θα ρωτησω το συζυγο αποψε! αλλα ξερω οτι το σπερμα ειναι πολυ ευαισθητο και γενικα επηρεαζεται πολυ ακομη και απο το αγχος!

καλησπερα love30 μου και περαστικα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perastika k se esena love!!Sovara????tha tha e3afanisw ola!!!

ετσι μου ειπανε!!!! Πεταξε τα οοοοολα χαχα!!!!!!εγω δυστηχως οταν εχω περιοδο ποναω πολη και με πιανει μονο με algofren και δεν κανει να περνω αλλα δεν γινεται αλλιως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχ θα ρωτησω το συζυγο αποψε! αλλα ξερω οτι το σπερμα ειναι πολυ ευαισθητο και γενικα επηρεαζεται πολυ ακομη και απο το αγχος!

καλησπερα love30 μου και περαστικα σου! 

ολα το αγχος μας τα κανει!!!!!ευχαριστω πολη!!!!και εγω οταν το ακουσα λεω αν ειναι δυνατον τοσο ευαισθισια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχ θα ρωτησω το συζυγο αποψε! αλλα ξερω οτι το σπερμα ειναι πολυ ευαισθητο και γενικα επηρεαζεται πολυ ακομη και απο το αγχος!

καλησπερα love30 μου και περαστικα σου! 

Αυτό το άγχος φταίει για όλα!!!! Ο άντρας μου για το παραμικρό, θα ελέγξει δέκα φορές το βράδυ όλο το σπίτι πριν ξαπλώσει, και εννοείτε ότι πριν ανέβει πάει δίπλα στην πεθερά μου και κάνει και εκεί τον έλεγχό του... Τι να πω, πως να του το κόψω αυτό δεν ξέρω.... Του έχω πάρει βιταμίνες για το άγχος, βιολογικές αλλά δεν τα πίνει όλο τα ξεχνάει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι μου ειπανε!!!! Πεταξε τα οοοοολα χαχα!!!!!!εγω δυστηχως οταν εχω περιοδο ποναω πολη και με πιανει μονο με algofren και δεν κανει να περνω αλλα δεν γινεται αλλιως!!!!

pantos ena exo na sas pw... prin to proto mou pedi ponousa ipetvolika otan ixa periodo k den me epiane sxedon tipota. Akouga sixna..meta tin genna tha ine diaforetika ta pragmata k den to pisteva...k ontos pleon oi ponoi exoun miothi sto elaxisto k ine k fores pou mpori na erthi k na min to katalavw.

Happy..k noritera ine agxomenos??isos ean erxosastan noritera se epafi prin vradiasi??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το άγχος φταίει για όλα!!!! Ο άντρας μου για το παραμικρό, θα ελέγξει δέκα φορές το βράδυ όλο το σπίτι πριν ξαπλώσει, και εννοείτε ότι πριν ανέβει πάει δίπλα στην πεθερά μου και κάνει και εκεί τον έλεγχό του... Τι να πω, πως να του το κόψω αυτό δεν ξέρω.... Του έχω πάρει βιταμίνες για το άγχος, βιολογικές αλλά δεν τα πίνει όλο τα ξεχνάει... 

εχει πολη ανχος να του δινεις εσυ τις βιταμινες για να ειναι ποιο ηρεμος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βελουδενια! 

love μονο κατα τη διαρκεια των γονιμων ημερων δεν κανει η ιμπουπροφενη, και στην ωχρινικη φαση εαν προσπαθεις για παιδι, και εγω νουροφεν περιοδου παιρνω στην κυρια, ειναι τα μονα που με αφηνουν να συνεχισω τη ρουτινα μου χωρις προβληματα 

χαππυ μου δεν κοβεται αυτο το εχει ο χαρακτηρας του, κανα σκ να πατε να χαλαρωσετε ;)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pantos ena exo na sas pw... prin to proto mou pedi ponousa ipetvolika otan ixa periodo k den me epiane sxedon tipota. Akouga sixna..meta tin genna tha ine diaforetika ta pragmata k den to pisteva...k ontos pleon oi ponoi exoun miothi sto elaxisto k ine k fores pou mpori na erthi k na min to katalavw.

Happy..k noritera ine agxomenos??isos ean erxosastan noritera se epafi prin vradiasi??

αυτος ο πονος ειναι ανιποφορος δεν αντεχετε!!!!!μακαρι να μην ποναω !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βελουδενια! 

love μονο κατα τη διαρκεια των γονιμων ημερων δεν κανει η ιμπουπροφενη, και στην ωχρινικη φαση εαν προσπαθεις για παιδι, και εγω νουροφεν περιοδου παιρνω στην κυρια, ειναι τα μονα που με αφηνουν να συνεχισω τη ρουτινα μου χωρις προβληματα 

χαππυ μου δεν κοβεται αυτο το εχει ο χαρακτηρας του, κανα σκ να πατε να χαλαρωσετε ;)

 

διαβασα οτι δεν κανει για ατομα που προσπαθουνε !!!!!!!! Αν προσπαθουμε???????? Πανω απο 10 χρονια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βελουδενια! 

love μονο κατα τη διαρκεια των γονιμων ημερων δεν κανει η ιμπουπροφενη, και στην ωχρινικη φαση εαν προσπαθεις για παιδι, και εγω νουροφεν περιοδου παιρνω στην κυρια, ειναι τα μονα που με αφηνουν να συνεχισω τη ρουτινα μου χωρις προβληματα 

χαππυ μου δεν κοβεται αυτο το εχει ο χαρακτηρας του, κανα σκ να πατε να χαλαρωσετε ;)

 

διαβασα οτι δεν κανει για ατομα που προσπαθουνε !!!!!!!! Αν προσπαθουμε???????? Πανω απο 10 χρονια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pantos ena exo na sas pw... prin to proto mou pedi ponousa ipetvolika otan ixa periodo k den me epiane sxedon tipota. Akouga sixna..meta tin genna tha ine diaforetika ta pragmata k den to pisteva...k ontos pleon oi ponoi exoun miothi sto elaxisto k ine k fores pou mpori na erthi k na min to katalavw.

Happy..k noritera ine agxomenos??isos ean erxosastan noritera se epafi prin vradiasi??

Γενικά είναι αγχώδεις τύπος, με τη δουλεια, με το σπίτι, τα οικονομικά, όλα τα σκέφτεται και δέκα φορές, μπορεί να υπάρχει μία απλή λύση στο θέμα που τον αγχώνει και από το άγχος του να μην το βλέπει, μόλις του πω τι να κάνει το χαμόγελο μέχρι τα αυτιά. Και νευριάζω εγώ γιατί πόσες φορές έχω πει να σκέφτεται πιο ήρεμα :mad:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κ εγω ποναω παρα πολυ στην περιοδο το μονο που με πιανει ειναι βολταρεν υποθετο.Α,πολυ αγχος ο συζηγος εσυ εισαι πιο χαλαρη;θα τον βοηθησει αν εισαι.κ εχουν δικιο τα κοριτσια πηγαινετε καμια εκδρομη να χάαρωσει δωστου να πιει κ κανενα κρασακι αφου ξεχναει τα χαπια

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει πολη ανχος να του δινεις εσυ τις βιταμινες για να ειναι ποιο ηρεμος!!!!

Βασικά είναι το LACTIUM από τη Vivo Verde μια ελληνική εταιρία με βιολογικά συμπληρώματα διατροφής αν το γκουγκλάρετε θα καταλάβετε τι είναι. Μόνος του ήθελε να τα πάρει γιατί ξέρει ότι είναι υπερβολικός σε πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Theoro oti prepi na to doulepsi monos tou me tin dikia sou voithia fisika gia na ta kataferi. Ean den to prospathisi oti k na pari den tha exi apotelesma...

Thanasis mou ,se kathe periodo xrisimopiis ipotheta?

Επεξεργάστηκε από Veloudenia
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Theoro oti prepi na to doulepsi monos tou me tin dikia sou voithia fisika gia na ta kataferi. Ean den to prospathisi oti k na pari den tha exi apotelesma...

Έχουμε κάνει πολλές κουβέντες, η αλήθεια είναι ότι, από τα λεγόμενα της πεθεράς μου, από τότε που είμαστε μαζί είναι πιο χαλαρός, φαντάζομαι πως ήταν πριν... Απλά από τότε που έφυγε ο πεθερός μου θεώρησε ότι αυτός έχει όλη την ευθύνη του σπιτιού και έτσι του έμεινε...Σαν μεγάλος αδερφός και καλά... Τέλος πάντων κάποια πράγματα στη ζωή μας σημαδεύουν και δεν μπορούμε να κάνουμε πολλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά είναι αγχώδεις τύπος, με τη δουλεια, με το σπίτι, τα οικονομικά, όλα τα σκέφτεται και δέκα φορές, μπορεί να υπάρχει μία απλή λύση στο θέμα που τον αγχώνει και από το άγχος του να μην το βλέπει, μόλις του πω τι να κάνει το χαμόγελο μέχρι τα αυτιά. Και νευριάζω εγώ γιατί πόσες φορές έχω πει να σκέφτεται πιο ήρεμα :mad:

θα το ψαξω και εγω !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Theorw pos gia na litourgise etsi ston diko mou orhanismo pou ponousa ipervolika k xapakonomouna sinexia kati antistixo tha simvi k se esas

αχχχχ μακαριιιι!!!!! 

love μου το ξερω οτι προσπαθειτε, γενικα το ειπα!!! :wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα σε ολες.τι παθετε ρε κοριτσια και ολες αρρωστησατε περαστικουλια.Νικη μου εισαι πολυ νεα ακομη μην μου στεναχωριεσαι καθολου ολα θα γινουν.καλωσοριζω και τα νεα κοριτσακια μας καλη δυναμη σε ολες.ωραιες συμβουλες διαβασα μπραβο κοριτσια.εγω θα αρχισω να ετοιμαζομαι για την εκδρομουλα μας φευγουμε αυριο!μετραω ακομη 2-3 μερες για την κοκκινη μακαρι να μην ερθει.νιωθω περιεργα εχω πονους περιοδου κυριως το πρωι μετα τιποτα.ουφ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...