Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

κοριτσια μόλις πήρα το φαρμακο. κ γραφει οτι μετα τη λήψη του καλό θα ειναι λέει μεχρι την επόμενη περιοδο να ημν ερθετε σε ελευθερη επαφη.. οποτε λογικά ο γιατρός θα μου πει σε 3 μερες που θα τον πάρω παλι τηλ να μην κανουμε τπτ..οποτε πάει κ αυτος ο μηνας! μαλλον θα με βάλετε στου Δεκεμβριου αχαχα! Από την αρχη έλεγα ότι δν θέλω με τπτ εγκυμοσύνη στους τελευταιους μηνες να μου πέσει καλοκαίρι...κ από οτι φαινεται...εκεινο εχει βαλθεί να βγει καλοκαιρι...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει Κυριακη μου.. Ας ερθει και καλοκαιρακι... Θετικη σκεψη... Μολις θα εχεις το σπορακι σου μεσα σου δεν θα σε νοιαζει αν θα ειναι χειμωνας ή καλοκαιρι...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει Κυριακη μου.. Ας ερθει και καλοκαιρακι... Θετικη σκεψη... Μολις θα εχεις το σπορακι σου μεσα σου δεν θα σε νοιαζει αν θα ειναι χειμωνας ή καλοκαιρι...:)

αχαχα σιγουρα αλλά για το παιδακι μου το λέω...δν θελω να μεινει μεσα καλοκαιρι...εδω ταιριαζει αυτο που λένε...οσο εσυ κανεις σχεδια...ο θεος γελαει αχαχαχαχα σα να τον ακούω ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιρινα μακαρι να σε ξεχασει η κυρια!!! 

κυριακη μου ας ερθει αυτο και ας ειναι και καλοκαιρι, δυστυχως δεν αποφασιζουμε εμεις..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως που εισαστε κ εσεις κ καπως χαλαρωνω...τελικα αυτο που λένε οτι οι γυναικες οταν ειναι πολλες μαζι τσακωνονται....παραμυθι!!!! ισα ισα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω δεν ειμαι μελος σε αλλη ομαδα...σημασια εχει οτι στην συγκεκριμενη ειμαστε αγαπημενες και στηριζουμε η μια την αλλη!! Εγω ειμαι πολυ ευτυχισμενη ποη βρηκα ανθρωπους με τους οποιους μοιραζομαι τα ιδια αγχη και τις ιδιες ελπιδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω δεν ειμαι μελος σε αλλη ομαδα...σημασια εχει οτι στην συγκεκριμενη ειμαστε αγαπημενες και στηριζουμε η μια την αλλη!! Εγω ειμαι πολυ ευτυχισμενη ποη βρηκα ανθρωπους με τους οποιους μοιραζομαι τα ιδια αγχη και τις ιδιες ελπιδες...

:wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι εμμα μου!!! οι ομαδες που ειμαι ειναι για μαγειρικη και για γατες αχαχαχαχαχαχαχα σχετικα με προσπαθειες εγκυμοσυνη κτλ δεν εχω μπει σε καμια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα τι κανετε;εγω εχω ξυπνησει απο τις 6 ειμαι στο μαγαζι μου.διαβασα ολα πρωινα μηνυματακια σας.

κι εγω πιστευω οτι ειμαστε μια πολυ καλη παρεουλα.εμενα μου δινεται πολυ κουραγιο.οσες τελειωσαν με την κοκκινη καλη δουλεια τωρα.οσες περιμενουμε τον αλλο μηνα δυναμικα.εγω νιωθω και ενα τσουξιματακι σημερα ερχεται........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω λόγο Δευτέρας... Καλή βδομάδα παρεμπιπτόντως..

Και γω έχω ρίξει μια ματιά σε άλλες σελίδες αλλά δεν είναι όπως εδώ....:mrgreen:

Κυριακή μου υπομονή, σκέψου ότι υπάρχουν και χειρότερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι κορίτσια μου...τετ μου αν δεν νιώθεις το στήθος σου να ξεπρήζεται έστω ελάχιστα, όπως μας είπε η Κέλλυ μας, υπάρχει ΕΛΠΙΔΑ!!!! Ευτυχία μου καλημέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι εμμα μου αλλα οταν μια γυναικα περιμενει περιοδο το καταλαβαινει νομιζω μεχρι το Σαββατο θα δουμε.καθε πρωι ποναει η κοιλια μου λες και θα ερθει μετα απο λιγη ωρα περναει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θα σκασω σημερα.. Τεσπα, πρεπει να σας αφησω. Πρεπει να παω για δουλειτσα (και δεν εχω καμια ορεξη)...:?... Παντως κι εγω χαιρομαι που βρηκα ανθρωπους "συμπασχοντες" με εμενα..[smilie=3some.gif].. Τα λεμε το βραδυ.. Φιλια σε ολες κι ευχομαι η ακατανομαστη να εξαφανιστει για ολες μας!:wave:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη δουλιτσα ιρινα μου!!! μιλάμε το απόγευμα...εγω την τεταρτη πηγαινω παλι για δουλεια...κ δν το εχω καθολου ορεξη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι εμμα μου!!! οι ομαδες που ειμαι ειναι για μαγειρικη και για γατες αχαχαχαχαχαχαχα σχετικα με προσπαθειες εγκυμοσυνη κτλ δεν εχω μπει σε καμια

χαχα.λες να ειμαστε στις ιδιες?
προκομενες και τι μαγειρευουμε σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χαπακι και τετ μας!!!!!

τετ μην κακομελετας καλεεεεεεεεε ξουτ ξουτ μακρια!!!!!! ειπαμε συμπτωματα εγκυμοσυνης με περιοδου ειναι ιδια!!!!!!!! και αν ερθει αυτο το μηνα νταξη θα προσπαθησουμε να ειναι η τελευταια της!!!!! 

εμμα μου οχι δε σας αλλαζωωωωωωωωωω :wub:

ιρινα καλη δουλεια και μακρια απο τα κοκκινα :lol:

αχαχαχαχαχαχ ρακουν ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! προκομενες ειμαι στην αλλη δε θυμαμαι ειμαι οεο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωωω χαρηκα τοσο για την αυχενική σου!! Αν σου πω οτι ήμουν σίγουρη για το κοριτσάκι. Οπως και για την Θετις είμαι σίγουρη πως εχει κοριτσάκι!! Ολα καλα θα πανε. Κανένα άγχος εσεις να μην εχετε γιατί ολα ειναι καλα απο την αρχή. Ακομα και οι αιμορραγίες σου ειδες απ την αρχή πως δεν είναι τίποτα! Θα τον παρω αυριο και θα παω Δευτέρα. Ειμαι αποφασισμένη γι'αυτό. Αν τελικά παει καλα η εγκυμοσύνη (που δεν το πιστεύω) θα αλλαξω γιατρό. Ηδη έχω βρει 2 που μου ειπαν το οκ. Ο 2ος κιολας ειδικεύεται σε κυησεις υψηλού κινδύνου και μου ειπε πως με αναλαμβάνει . Απλα είναι νεαρός και λιγο αυτο με φοβίζει. Έρχεται ομως απο Γερμανία και εχει καλα μηχανηματα. Ο άλλος είναι παλια καραβανα και εχει ξεγεννησει την ανήψια του άντρα μου που ειχε 2 δυσκολες εγκυμοσύνες. Μάλιστα η 2η ηταν με διεισδυτικό πλακούντα και της έσωσε την μήτρα. Η κολλητή μου θελει να μιλήσει και στον δικο της που είναι σίγουρη πως και αυτος θα με αναλάβει. Δεν ξερω αν θέλω να παω μέχρι τη Δευτέρα σε αλλον. Φοβάμαι μην πάθω τα ιδια με την κορη μου και τελικα μπερδευτω χειρότερα. Κατα τα λεγόμενά του , εχει καλό μηχάνημα και εχει πολυ καλύτερη ευκρίνεια απ τα μηχανηματα του Ρέα . Να τον πιστέψω; Ξερω γω... Πριν 5χρ το εφερε οταν ηρθε απο την Αγγλία και εγκαταστάθηκε μονιμα εδω για να αναλάβει το ιατρείο του πατέρα του.
    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
    • Καλημέρα κι από μένα....όταν εγώ έχω συσπάσεις η πετρώνει η μισή κοιλιά(η δεξιά μεριά) η το κατω μέρος της κοιλιάς ..πάντα έτσι γίνεται σε μένα ...και δεν έχω καταλάβει ποτέ που είναι το κεφάλι και που τα πόδια😅😅😅... Όσον αφορά το κρεβατάκι εγώ στο πρώτο είχα πάρει μια κλασική κούνια όπου απλά κατέβαινε λίγο το κάγκελο...κι ευτυχώς δηλαδή που δεν την πήραμε κρεβατι γιατί ο γιος μου βγήκε πολύ ψηλός και μετά τα 2 δε χοραγε καθόλου στην κούνια και πήραμε κρεβάτι μονό κανονικό... Εν τω μεταξύ και μένα ο γιατρός μου Χε πει ότι το παιδί μπορεί να γυρίζει μέχρι το τέλος..απλά θα δυσκολεύεται γιατί είναι μεγάλο όχι ότι δε γίνεται όμως..γιατι κι εγώ όλο ρωταγα σε τι θέση είναι και μου λέει μην αγχώνεσαι από τώρα για αυτο @Katiana1987άντε ευχαριστησου τωρα τη θάλασσα χωρίς τύψεις...!!!μια χαρά προλαβαίνεις!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Κι εις ανώτερα!!! Μακάρι να μην ξανά χρειαστείς ημερολόγια και τεστάκια μέχρι να αποφασίσεις να ξανά δοκιμάσεις!
    • Καλημέρα κορίτσια. Έχουμε φτάσει αισίως στις 7 εβδομάδες και δόξα τον θεό όλα πηγαίνουν καλά!!!! Ωστόσο, το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως έχει φουσκώσει πολύ η κοιλιά μου και έχω συνεχώς το αίσθημα της πληρότητας (χωρίς πόνο). Αν είχα και άλλες εγκυμοσύνες στο ενεργητικό μου θα μπορούσα να εξηγήσω το τόσο απότομο φούσκωμα της κοιλιάς, αλλά τώρα??? Πραγματικά δεν είναι δυνατόν να φαίνεται η εγκυμοσύνη από τώρα. Έτσι δεν είναι??? Πείτε μου σας παρακαλώ, σας έχει τύχει??
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...