Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλα εμενα ο κυκλος δεν ειναι απλα ρολοι, αλλα ελβετικο ρολοι, και πριν παρω τα κιλα και οταν τα πηρα και τωρα...τι να πω...οταν τρωγεσαι με το δερμα σου και δεν ξερεις τι στο καλο συμβαινει αρχιζουν τα σεναρια αλλα σπιλμπεργκ...κουραγιο στην διαιτα κοριτσαρα μου!! Εγω την εκανα καθαρα για μενα, με πολλη ορεξη και για αυτο ειχα πολυ καλα αποτελεσματα..ουτε πεινουσα, ουτε στερηθηκα, ουτε τιποτα...τωρα συντηρηση και μια χαρα παει κ αυτη...κουραγιο κ παλι cybele μου!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο νικη!!!!! τετοια λεγε μου να χαιρομαι! ασε εγω ειχα θεμα πανω απο 8 χρονια μου ειπε ο γιατρος, και δεν το ξερα.... απο τοτε που εκοψα το καπνισμα εβαλα 20 μεσα σε ενα χρονο, μετα ξεκινησα να τα χασω και αντι να τα χασω εβαζα!!!! οποτε αναγκαστηκα πηγα ενδοκρινολογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα καταλαβα cybele μου...οχι εγω τα πηρα γιατι,ειμαι καλοφαγας χαχαχα και λεω εδεσα τον γαιδαπο μου...πλακα κανω απλα δεν προσεχα οσο επρεπε και δεν σκεφτομουν οτι ο οργανισμος μας οσο παει επιβραδυνει τον μεταβολισμο...εσυ κανε ο,τι σου λεει ο γιατρος σου cybele μου και ολα θα πανε κατ'ευχην...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χωρις διατροφη ετσι και αλιος δεν τρωω μαι πολλά. Εγω και το φαγιτο ειμαστε τσακομενει χρονιαα αλλα οτι ετρογα εβαζα απο τοτεβππυ περνω τα φαρμακα οσο και να φαω χάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω εμμα μου!!!! και εγω καλοφαγας ειμαι!!! αχαχαχαχ εκοψα το καπνισμα, δεν ηξερα για το θυρεοειδη και την πατησα! μεσογειακη διατροφη μου δωσε και μου ειπε αυστηρα να μην παρω κανενα συμπληρωμα για αδυνατισμα γιατι δεν κανει λογω θυρεοειδη 

νικη με τις σοκολατες ειμαι τσακωμενη εγω, σπανια να φαω, εκτος απο την υγειας που μου αρεσει πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια  Σας  κοριτσια μου!!! Καταρχας συγχαρητήρια στην κελλυ μας!!! όλα θα πάνε καλά!! Κατα δεύτερον.. ερωτηθηκα για εξετάσεις.. κανω καθε χρονο γενική αιματος θυροειδη κτλ γενικο ξεσκονισμα κ ειμαι μια χαρα. Ειμαι κ αιμοδοτρια. Τα μαλλια μου δν πεφτουν..αλλα πυκνώσαν απο την εγκυμοσύνη κ οι ορμονες δν εχουν πέσει ακομα. Κ μάλλον θα αργήσουν μου ειπαν. Αυτα. Πολυ χαρηκα για την κελλυ!!! Ποσες μερες καθυστέρηση ειχε? Να ξερω σε περίπτωση που ξανά μείνω να μην την πατησω πάλι..να περιμένω περισσότερες μερες...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας διαβάζω όλη μέρα απλά έμεινα λίγο πίσω στη δουλειά και έπρεπε να ισιώσω:?..

Εγώ που λέτε μόλις τα βρήκα με τον άντρα μου πήρα στο σύνολο 15κιλά και να πω ότι είμαι δυο μέτρα ψέμματα θα πω, οπότε καταλαβαίνεται ... Έκανα μία διατροφή από τον Μάιο αλλά στις διακοπές τα πήρα πάλι εεε λέω από Νοέμβρη να πάω γυμναστήριο, δεν μπορώ να πω ότι τώρα τρώω πολύ αλλά η δουλειά μου είναι καθιστική οπότε δεν μπορώ να κάνω και πολλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! 

Κυριακή εχτές περίμενα περίοδο,  αλλά λίγο τοστήθος, λίγο η συχνοουρια λίγο τα καφέ υγρά το έκανα το τεστ αμέσως. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-) καλα εκανες Κελλυ μου!! Βρε Κελλυ μου για προσπαθησε να μετρησεις αυριο τη θερμοκρασια σου μολις ξυπνησεις και πριν σηκωθεις απο το κρεβατι με θερμομετρο κατω απο τη γλωσσα...θελω να δω αν οντως ισχυει οτι στις εγκυες ειναι 37 με το που ξυπνανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχετικά με τα κιλά έχω διαβάσει ότι επηρεάζει μόνο αν είσαι υπερβαρη ή λιποβαρη. 

Η διατροφή βοήθεια στην γονιμότητα. 

Εγώ μετά τον γάμο πήρα πολλά κιλά. Τους τελευταίους 5 μήνες άλλαξα διατροφικές συνήθειες και έχασα αρκετά κιλά και μπήκα επιτέλους στα ρούχα μου και νοιώθω πάλι καλά με το σώμα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελλυ μου καλα εκανες που εχασες κιλα...γιατι τωρα θα παρεις λιγα, αλλα για τον καλυτερο σκοπο...λενε κατω απο τη γλωσσα...απλα εχω ακουσει διαφορα και ποια πηγη ειναι πιο εγκυρη απο σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από τη ια θέλω να κάνω δουλειές..από την άλλη βαριέμαι...απο τη μια νυστάζω..νιώθω κουρασμένη απο την άλλη θα θελα να βγω μια βόλτα εξω να πιω ενα καφε ενα ποτο κατι τελοσπαντων...αχ ρε κοριτσια...εγω τετοια πραγματα εχω οταν περιμενω περιοδο...τι μου συμβαινει..???!!!.πφφφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...