Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

γεια και απο μενα κοριτσια..εγω νιωθω καπβς καλυτερα και λεω να τη πεσω σιγα σιγα...καλυνυχτα σε ολες μς μπολικο και αγαπησιαρικο ζουζουνισμα ;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα Emma μου!!! αυριο εδώ θα ειμαστε!!! καλή ξεκουραση...και ελπίζω να εισαι καλύτερα αυριο!!! καλό ζουζούνισμα....και όπως είπαμε....!!! φιλάκιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Τώρα μπήκα και σας διάβασα...Θέλω και γω μαφιν ή έστω τη συνταγή... 

Ακόμα δεν μου ήρθε περίοδος και δεν ξανά είδα μέσα στη μέρα καφέ υγρά. Πήρα και ένα τεστ. Λέτε να είναι νωρίς να το κάνω; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Τώρα μπήκα και σας διάβασα...Θέλω και γω μαφιν ή έστω τη συνταγή... 

Ακόμα δεν μου ήρθε περίοδος και δεν ξανά είδα μέσα στη μέρα καφέ υγρά. Πήρα και ένα τεστ. Λέτε να είναι νωρίς να το κάνω; 

 

kelly πότε περιμενεις ειπαμε???

αχ μαρεσει πολύ η παρέα σας!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σήμερα ήταν να έρθει. Αλλά αγχωθηκα πολύ από χτες με αυτά τα καφέ και το στήθος 10 μέρες τούμπανο,  έχουν πεταχτεί φλέβες για να καταλάβετε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θα μαγειρεψετε αυριο κοριτσια???

εφτιαξα μελιτζανες με πατατουλες στο φουρνο κυριακη μου! καλα θα ηταν να τρωγαμε μαφινς και να πιναμε τον καφε μας!

κελλυ και εγω θα περιμενα 1-2 μερες ακομα! 

νομιζω θα ακολουθησω την πορτιερισσα μας και θα παω για υπνο, θα τα πουμε αυριο το πρωι κοριτσια μου! φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα δω το πρωί τι θα γίνει και μάλλον θα το κάνω.

Την περιμένω τη συνταγή. 

Όσο για το φαγητό κορίτσια εμένα μου μαγειρεύει η μαμά μου γιατί δουλεύω πρωί απόγευμα και πιέζομαι πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααα πήγατε για υπνο? Η μοναχή όταν της ειπα να μου δώσει τη ζώνη κ το μήλο με ρωτησε γιατί κ τα δυο? Της είπα ότι θέλω να πιάσω μωρο κ αυτη μου εξήγησε ότι τη ζώνη τη δίνουν σε κοπέλες που έχουν αποβάλει. Της είπα ότι περσι είχα μια αποβολή κ μου την έδωσε απλά μου είπε να την βάλω όταν θα νιώσω, καταλάβω ότι έμεινα.

Κελλυ μου ελπιζω να μην την δεις μέχρι τα γενέθλια μου????? Ιούλιο???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααα πήγατε για υπνο? Η μοναχή όταν της ειπα να μου δώσει τη ζώνη κ το μήλο με ρωτησε γιατί κ τα δυο? Της είπα ότι θέλω να πιάσω μωρο κ αυτη μου εξήγησε ότι τη ζώνη τη δίνουν σε κοπέλες που έχουν αποβάλει. Της είπα ότι περσι είχα μια αποβολή κ μου την έδωσε απλά μου είπε να την βάλω όταν θα νιώσω, καταλάβω ότι έμεινα.

Κελλυ μου ελπιζω να μην την δεις μέχρι τα γενέθλια μου????? Ιούλιο???

 

Σε Ευχαριστώ Ευτυχία μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσιααααααααααααααααααααα η συνταγηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!! :) σήμερα αγαπάω όλον τον κόσμο!!!! σας αγαπώωωωωωωωωωω χαχχαχαχα περασε το κεφαλάκι μου κ ειμαι σουπερ!!!!! μόνο που λέιπει ο συζυγος...πφφφ!!! αυτο το μερα παρα μέρα... με σκοτώνει!!! εγω θελω καθε μερα....γμτ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιαμ μιαμ...απόψε Κυριακή θα κάνουμε όνειρα γλυκά! 

χαιρομαι ευτυχια μου!!! να τα δοκιμασεις!!! εμενα μου αρεσαν πολύ... γενικα δοκιμάζω καινουρια πράγματα...συνεχεια... δν καθομαι στα ιδια κ στα ιδια...βαριεμαι...ακομα κ στο σπίτι...όλο αλλάζω θεσεις στα πραγματα...αχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι νίκη μου τώρα το είδα στο φβ και είπα να το μοιραστώ μαζί σας!!!!

 

Κοριτσια σήμερα είδα όνειρο μια ξαδέρφη μου που έκανε γάμο κ βαφτιση τώρα το Σεπτέμβρη. Είπα να την πάρω να δω αν είναι καλά, δεν ξέρω αν είναι σύμπτωση η κάτι άλλο πάντως της ειπα οτι θα πάω στο μοναστήρι κ επειδή κ αυτη άργησε να πιάσει μωρο μου λέει, :και γω πήγα μια χρονιά στη γιορτή της αγίας τον Αύγουστο, πριν μείνει έγκυος, τον Σεπτέμβρη του 2013 ηταν δύο εβδομάδων και στο γαμο μου έπιασε την ανθοδέσμη. Μετά έμαθε για την εγκυμοσύνη. Αυτά

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...