Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

ωχ... περαστικούλια τότε... θέλω να σκουπίσω κ βαριεμαι...εφτιαξε ο συζυγος μου μια σπανακοπιτα...αλλα μου αφησε τη λάτζα... εγω γτ να τα μαζευω όλα κ εκεινος να μου αφηνει....???ειναι αδικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα. Κυριακή μου φοβερό το μήνυμα που θες να μας περάσεις. Έτσι είναι, πρέπει να βρούμε τη δύναμη να βγάλουμε το αγχος από μέσα μας. 

Κοριτσια άναψα κερακι για όλες μας. Εύχομαι να πιάσει η πιο βαθιά μας επιθυμία. Οποία είναι μακριά κ θελει το μήλο από την Αγία να μου πει να τις στείλω. Διαβάστε για τη ζωή της. Εγώ μπήκα στο μοναστήρι κ ένιωσα ηρεμία. Πηρα κ τη ζώνη που τη φοράς όταν πιάσεις για να δέσει το μωρο επειδή είχα μια αποβολή. Το μήλο to τρως αφού νηστεψεις 3 μερες κ εμείς κ τα αγόρια μας κ την τέταρτη το πρωί το τρως σε άδειο στομάχι κάνοντας την ευχη. Αν πιστεύεις θα σε βοηθήσει. Αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια.. να σας ρωτησω κάτι....? εχω συχνοουρια απο την αποβολη κ μετα...ειναι απο αυτό???πίνω κ πολύ περισσοτερο νερο απο οτι συνηθως... φταιει αυτο λέτε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ...happaki με συγκίνησες....!! είσαι πολύ καλή....!!! σε ευχαριστούμε απο καρδιας...μακαρι να πάνε όλα καλα...! αλλά κ να μην πάνε οπως τα θελουμε.. δν πειράζει... εγω εχω σκεφτει κ να γινω κ αναδοχος γονεας. γτ όχι...??? εχω πολύ αγαπη να δωσω σε όλα τα παιδακια του κοσμου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη ζώνη δεν την δίνουν σε όλους πρέπει να έχεις αποβάλει. Το μήλο όμως το ζητάς από τη μοναχή στα κερια, είναι πολύ καλή!!!! Απλά θέλει νηστεία κ απο λάδι. Τρεις μέρες. 

Κυριακή μου ανάδοχος γονέας γίνεσαι εύκολα, ξέρω φίλους μου που είναι. Κ η αλήθεια είναι ότι πρέπει όλοι μας να γίνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη ζώνη δεν την δίνουν σε όλους πρέπει να έχεις αποβάλει. Το μήλο όμως το ζητάς από τη μοναχή στα κερια, είναι πολύ καλή!!!! Απλά θέλει νηστεία κ απο λάδι. Τρεις μέρες. 

Κυριακή μου ανάδοχος γονέας γίνεσαι εύκολα, ξέρω φίλους μου που είναι. Κ η αλήθεια είναι ότι πρέπει όλοι μας να γίνουμε.

κ πως ξερουν ποτε εχεις αποβάλει??? πως την λένε την Αγία ειπαμε??? κ κάτι αλλο.... πως σε λένε....??? εμενα κυριακη ειναι το ονομα μου κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εδω ειμαι αλλά κανω κατι δουλιτσες...γτ παει η μικρη για υπνο κ δν θα μπορω μετα.. πριν λίγο τελειωσε..αργησε το πουλάκι μου σημερα..ειχε κ μπανιο να κανει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια! 

κυριακη πολλα μαθηματα για την ηλικια τους, ελπιζω να στρωσει στην πορεια ο δασκαλος, και αυτο με τους βαθμους στο δημοτικο τι πραμα, βγαζουμε παιδια βαθμοθηρες στο τελος, προσφατη ερευνα εδειξε οτι το συστημα αξιολογησης στην ελλαδα δεν ειναι αντικειμενικο..... ας ελπισουμε σε αλλαγη στο μελλον.... δε μου πες κυριακη τι μαφινς εφτιαξες!!! απο τοτε που τα ειπες τα σκεφτομαι, να ειναι σοκολατας, να ειναι μηλου να ειναι με κομματακια σοκολατας τι να ειναι οεο; 

νικη και εμμα ευχομαι να ειστε περδικακια αυριο!!!! εμμα μου ελπιζω να προλαβεις το κρυωμα! 

κοριτσια και εγω 10 με 7 μερες πριν αραια και που εχω πονους της κιουριας δυστυχως, και τωρα μεσα μεσα εχω καποιες ενοχλησεις και το στηθος δεν ποναει καθολου σε σχεση με αλλους μηνες, τωρα τι εγινε εκει κατω αγνωστον!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχια μου να εισαι καλα, σε ευχαριστουμε πολυ πολυ!!!! συντομα να ρθει το σπορακι σου που θα γραπωθει γερα και θα μεινει!!!! 

σε μενα δωσανε τη ζωνη χωρις να εχω ιστορικο αποβολης.... δεν ξερω γιατι, το μηλο το εχω αλλα δεν το εχω φαει ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια! 

κυριακη πολλα μαθηματα για την ηλικια τους, ελπιζω να στρωσει στην πορεια ο δασκαλος, και αυτο με τους βαθμους στο δημοτικο τι πραμα, βγαζουμε παιδια βαθμοθηρες στο τελος, προσφατη ερευνα εδειξε οτι το συστημα αξιολογησης στην ελλαδα δεν ειναι αντικειμενικο..... ας ελπισουμε σε αλλαγη στο μελλον.... δε μου πες κυριακη τι μαφινς εφτιαξες!!! απο τοτε που τα ειπες τα σκεφτομαι, να ειναι σοκολατας, να ειναι μηλου να ειναι με κομματακια σοκολατας τι να ειναι οεο; 

νικη και εμμα ευχομαι να ειστε περδικακια αυριο!!!! εμμα μου ελπιζω να προλαβεις το κρυωμα! 

κοριτσια και εγω 10 με 7 μερες πριν αραια και που εχω πονους της κιουριας δυστυχως, και τωρα μεσα μεσα εχω καποιες ενοχλησεις και το στηθος δεν ποναει καθολου σε σχεση με αλλους μηνες, τωρα τι εγινε εκει κατω αγνωστον!!!!

 

μαφιν πορτοκαλιου με κομματια σοκολατας εφτιαξα αχαχχα...! κ εχει ολοκληρο το πορτοκαλι πολτοποιημενο η συνταγη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαφιν πορτοκαλιου με κομματια σοκολατας εφτιαξα αχαχχα...! κ εχει ολοκληρο το πορτοκαλι πολτοποιημενο η συνταγη!!

πω πω ποτε θα μας κερασεις ειπαμε ??? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...