Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα κοιμηθηκα λιγο εως πολυ νιωθω κουρασμενη δεν ξερω γιατι.αχ Κυριακη μου εγω το πρωτο το επιασα με μια και μοναδικκη φορα.ουτε αγχος ειχα ουτε τιποτα ηταν αποφαση της στιγμης με ρωτησε  ο αντρας μου λες να δοκιμασουμε;και λεω και εγω ας δοκιμασουμε δεν πιστευα με τιποτα οτι θα μεινω εγκυος με την πρωτη ελεγα σιγα μην εγινε,και τωρα που προσπαθουμε σε γονιμες κτλ τιποτα και παω να σκασω οταν το σκεφτομαι!αρα μαλλον σε εμενα το αγχος παιζει ρολο.Α την πρωτη φορα μαλλον δεν ηταν και γονιμες!θα τρελλαθω!πως γινεται αυτο μου λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου πως νιωθεις τωρα? Ελπιζω να εισαι καλυτερα...Κυριακη μου και παθος βαζουμε και απο ολα...αλλα που θα παει...θα το πιασουμε καποτε..βρε κοριτσια επειδη ενιωθα το κεφαλι μου καπως...μπορει και λογω διαβασματος, εβαλα θερμομετρο κατω απο τη γλωσσα και λεει 37. Ειναι ψηφιακο βεβαια. Εσυ Κυριακη μου που ξεμπερδεψες με περιοδο οπως εγω, τι θερμοκρασια βγαζεις?δεν την εχω ξαναμετρησει πριν την ωορρηξια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετ μου η θερμοκρασια ειναι καλος τροπος παρακολουθησης...καλα οχι και ο πιο αξιπιστος βεβαια... Τωρα οι πονοι ειναι η το σπορακι που προσπαθει να γαντζωθει πανω σου η οι συσπασεις μητρας επειδη ετοιμαζεται για περιοδο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον το δευτερο ειναι δυστιχως μετα την αποξεση τους εχω αυτους τους πονου οχι καθε φορα ομως.μου την δινει που εχω συμπτωματα περιοδου 7 μερες πριν ερθει το εχω ξαναπαθει.νομιζω οτι αυτο με την θερμοκρασια θα με αγχωσει περισσοτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχω αλλοτε εχω συμπτωματα 10 μερες πριν τη περιοδο καινομιζω οτι γινεται η εμφυτευση, αλλοτε εχω συμπτωματα 5 μερες πριν...εχω προσεξει οτι οταν κανω ωορρηξια απο την αριστερη σαλπιγγα εχω πολυ εντονα συμπτωματα και ενοχλησεις, ενω οταν κανω απο την δεξια ειμαι μια χαρα και υποφερω ελαχιστα...παντως ποτε δεν ξερεις και οντως το θερμομετρο αγχωνει...εγω το εβαλα γιατι νιωθω οπως οταν μας ξεκιναει πυρετος,..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλητερα μετα απο 10 τσαγια και 3 σούπες. Ο αντρας μου με κολισε εμενα την μανα μου και τον πατέρα μου μονο εκείνος ειναι καλα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα θα τον μαλωσουμε... Μα τι δυνατα μικροβια κουβαλαει...μη σου πω και εμενα με κολλησες και νιωθω καπως...χαχαχα

 

θα περασει κ αυτο Νικη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μόλις γύρισα..πήγα την κόρη μου ρυθμική..δυστυχώς ξανά έβγαλα λίγο ροζ..ακόμα καθαρίζω προφανώς...Emma μου, η θερμοκρασία μου είναι 35,8..δν ξέρω γτ γμτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλα καλά θα πάνε... πέσε να ξεκουραστείς σημερα.. κοιμήσου νωρίς.. ξέρεις πόσες φορές τις έχω καπουλάρει από ίωση επειδή κοιμηθηκα πολλές ώρες???? αν είναι εφικτό πέσε κ απο τώρα... Την τελευταία φορά που ένιωθα κάπως... έπεσα στις 21 μαζί με την κόρη μου κ ξυπνησα στις 7,15 μαζί της..!!! αχαχαχα κ την πήγα σχολείο κ γύρισα κ ξανακοιμήθηκα εως τις 14 που σχολούσε!!! μετά περδίκι!!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κορίτσια αχ... έχουμε ένα δάσκαλο..που τους βάζει πάρα πολλά σπίτι... δν λέω..καλό αυτό γτ τα παιδιά θα μάθουν...αλλά ρε γμτ... δν προλαβαίνει με τις δραστηριότητες... και το άλλο???? τεστ???ακόμα δεν αρχίσανε... προχτές τεστ στα θρησκευτικα..τεστ στην ιστορία (3 κεφάλαια το καθένα) κ αυριο τεστ στη γλώσσα...!! σειρά βεβαίως έχουν τα μαθηματικά....! τα κακόμοιρα τα παιδάκια... και ευτυχως η δική μου.. τα πέρνει μπαμ μπαμ...για σκεφτείτε άλλα παιδάκια που δν το έχουν τόσο πολύ....:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..καλα εκανες που κοιμηθηκες Νικη μου...δεν ξερω εμενα το,37 μου φαινεται οτι με φερνει κοντα σε ιωση βρε Κυριακη μου...ναι οντως τα ταλαιπωρουν τα παιδακια...ελεος...σε αλλες χωρες δεν κανουν καν τεστ αξιολογησης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα... τα λυπάμαι τα κακόμοιρα... Τρίτη δημοτικου...τεστ!! αν ειναι δυνατόν.. λες κ αυτα΄ που μαθαινουν θα τα θυμούνται μετα... ελεος!!! εγω στην κόρη μου της εχω πει.... μην κοιτας το Α ή το Β, να κοιτάς να μαθαινεις για σενα και οχι για το βαθμο.. η ουσια ειναι να τα θυμασαι κ μετα κ να καταλαβαινεις τι διαβαζεις...το να τα γραψεις στο δασκαλο κ μετα να τα ξεχασεις... δν εχει νοημα...χανεις το χρονο σου κ μετα δν αναπληρωνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μένεις πίσω μετα κ δν μπορεις να προχωρησεις...διάβαζε για σένα κ όχι για τους άλλους..μόνο ετσι θα γινεις σωστος ανθρωπος κ με αληθινες γνωσεις κ οχι εικονικες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emma.. μήπως αν δεις κ ανεβαινουν τα δεκατα να πάρεις κανα ντεπον??κ εγκυος να εισαι επιτρεπεται απο οσο ξερω... μην το αφησεις να σε ρίξει...γτ θα συμβάλλει αρνητικά στην προσπαθεια σου να μεινεις εγκυος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...