Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

ναι κορίτσια μου...η ακατονόμαστη έχει το πάνω χέρι 3 μέρες, εμείς 25 μέρες οπότε θα την νκήσουμε...που θα πάει...και εγώ τετ μου σαν και εσένα...μέχρι την 20 μέρα είμαι οκ αλλά μετά αρχίζουν και με ζώνουν τα φίδια...λοιπόν χρειαζόμαστε κάποιον να μας υπνωτίσει...καλά τα έλεγα εγώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η δική μου πρόταση ειναι να χαλαρώσουμε στον καναπέ...κ να αφήσουμε τη φυση να κάνει τη δουλεια της... ;-) μην την μελετάτε...μάλλον σας ακούει κ επιστρέφει...αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα πλακα Κυριακη μου καμια φορα λεω ουτε το μυαλο μας να διαβαζε η φυση...αλλα ετσι παει...τα παιδια θελουν να ειναι ανεξαρτητα και απο ο,τι βλεπω θελουν και να επιλεξουν ποτε θα ερθουν...καμια πρωτοβουλια σε μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

Τώρα μπήκα και διάβασα την συζήτηση. Ευδιάθετες να είστε πάντα....

Εμένα δεν μου ήρθε μέχρι στιγμής περίοδος, αλλά κάποια στιγμή το πρωί που πήγα στο μπάνια είχα πάλι καφέ βλέννα όπως εχτές όταν σκουπίστηκα. Μετά και μέχρι τώρα (ελέγχο συνέχεια) τίποτα, όλα καθαρά. Δεν ξέρω αλλά αγχώθηκα πολύ. Διάβασα και κάπου ότι μπορεί να είναι σημάδι αποβολής και δεν θέλω πάλι! Χίλιες φορές να έρθει περίοδος παρά αυτό πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλυ μου ψυχραιμια!! Δες τι γινεται μεχρι το βραδυ και αυριο βουρ για χοριακη γιατι το τεστ φαρμακειου δεν νομιζω να ειναι αξιοπιστο αν εχεις καφε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

Τώρα μπήκα και διάβασα την συζήτηση. Ευδιάθετες να είστε πάντα....

Εμένα δεν μου ήρθε μέχρι στιγμής περίοδος, αλλά κάποια στιγμή το πρωί που πήγα στο μπάνια είχα πάλι καφέ βλέννα όπως εχτές όταν σκουπίστηκα. Μετά και μέχρι τώρα (ελέγχο συνέχεια) τίποτα, όλα καθαρά. Δεν ξέρω αλλά αγχώθηκα πολύ. Διάβασα και κάπου ότι μπορεί να είναι σημάδι αποβολής και δεν θέλω πάλι! Χίλιες φορές να έρθει περίοδος παρά αυτό πάλι...

Αχ Κελλυ μου πόσες φορές το έχω πει και γω αυτό. Καλύτερα να αδιαθετήσω παρά να χάσω πάλι το σποράκι μου... Μην το σκέφτεσαι όμως από τώρα είναι νωρίς ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω!!! φυγαν τα μαστορια και εχει ωρα συμμαζευω, πολλα καλα φαγητουδια ακουω!!! κυριακη τι μαφινς εφτιαξες??? εμεις εχουμε χοιρινο με πατατουλες στη γαστρα, τελειο πρεπει να εγινε, εβαλα και πιπεριες ντοματουλα κρεμμυδι και μπαχαρικα, και ετοιμασα και για αυριο μελιτζανες στο φουρνο

κελλυ πηρες τηλ το γιατρο σου????? 

νικη περαστικα και καλη ξεκουραση!!!!

εμμα και ευτυχια  με κανατε και γελασα !!!

Τετ και εγω πιστευω οτι θα ρθει, αυτη η απαισιοδοξια να μην με επιανε, μακαρι να μην ηταν γονιμες η 15η και 16η, με βλεπω να αιτουμαι αδεια απο την εμμα για το κλαπ νοεμβριου :lol:

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!κ εγω τελικα αδιαθετησα στην ωρα μου...μιλησα με τον γιατρο μου κ μου ειπε να παω να με δει κ να συζητησουμε για την prengly.ξερει καμια κατι γι'αυτη την ενεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!κ εγω τελικα αδιαθετησα στην ωρα μου...μιλησα με τον γιατρο μου κ μου ειπε να παω να με δει κ να συζητησουμε για την prengly.ξερει καμια κατι γι'αυτη την

ενεση?

Βοηθάει στιν οαριο αν δεν κανω λάθος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου ειπε οτι μετα την ενεση πρεπει να ερθω σε επαφη μεσα σε ενα συγκεκριμενο χρονικο διαστημα για να πετυχω την ωορρηξια.αν τα λεω καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κ ευχομαι σε ολα τα κοριτσια το καλυτερο.εμενα το αγχος μου ειναι μεγαλο κ νομιζω πως εμποδιζω την ολη διαδικασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cybele καλώς ήρθες πάλι...τι να κάνουμε..πρέπει λίγο να γελάμε να μαζεύουμε ενέργεια... Κατερίνα το άγχος θα μας φάει ζωντανές έτσι όπως πάμε...πόσο μάλλον τα ωάρια που είναι και μικροσκοπικά...υπομονή κορίτσια...το λέω και για μένα για να το εμπεδώσω...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Κατερίνα δυστυχώς δεν ξέρω τι είναι αυτή η ένεση, αλλά ότι και να είναι για καλό θα είναι!!!!

Εγώ σήμερα θα φύγω λίγο νωρίς από τη δουλειά για να πάω στην Αγία Ειρήνη τη Χρυσοβαλάντω.  Θα ανάψω για όλες σας ένα κεράκι και ελπίζω να ηρεμήσω και γω λίγο γιατί αυτές τις μέρες είμαι στην τσίτα.

Δεν έχω ξαναπάει, συνήθως άμα θέλω να τα βρω με τον εαυτό μου πάω στον Άγιο Νεκτάριο, στην καμάριζα του Λαυρίου ή στη Νέα Μάκρη στον Άγιο Εφραίμ. 

Η αλήθεια είναι, και ντρέπομαι γι' αυτό, δεν είμαι και πολύ της εκκλησίας, δεν έχω πνευματικό, δεν πάω Κυριακή στη λειτουργία, μόνο όταν δεν νιώθω καλά έχω την ανάγκη να κρυφτώ κάπου.

Τες πα, ήθελα να σας πω ότι πέρσι τον Σεπτέμβριο, στη γιορτή του Σταυρού είχα πάει Νέα Μάκρη, η αδερφή μου πιστεύει πολύ στον Άγιο Εφραίμ, και γω δεν μπορώ να πω, και στον τάφο του την ώρα που προσκυνούσα παρακάλεσα με όλη μου την καρδιά να πιάσω παιδάκι. Τελευταία περίοδο είχα στις 7/9/14 Ήμουν ήδη έγκυος ή έπιασα εκείνες τις μέρες.

Σας κούρασα???

Τελειώνω..... Εύχομαι με όλη μου την καρδιά να μας βοηθήσουν οι προσευχές και ας μας συγχωρέσει ο Θεούλης που δεν είμαστε τυπικές όσο θα έπρεπε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχ Ευτυχία μου...ο Θεός είναι  μέσα μας κυρίως για αυτό μην νιώθεις άσχημα..όταν έχει καθαρή και αγνή καρδιά δεν θα σου κρατάει κακία :) ναι άναψε και για μας, γιατί και εγώ το σκέφτομαι να πάω μια μέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχια σε ευχαριστουμε πολυ, αξιο το προσκυνημα σου, μακαρι να μας βοηθησει ολες να γινουμε μανουλες, μην εχεις τυψεις ο Θεος ειναι μεσα μας και δεν ειναι ποτε τιμωρος, ουτε εγω πηγαινω εκκλησια τις κυριακες και ουτε μου αρεσει η κατασταση της εκκλησιας, δλδ των ανθρωπων που την αποτελουν, με λιγες εξαιρεσεις καποιον απλων παπαδων... τεσπα 

κατερινα ευχομαι η επομενη να ειναι η τυχερη σου! η πρεγκνυλ κλειδωνει την ωορρηξια, δλδ οταν φτασει σε ικανοποιητικο μεγεθος το ωαριο θα στην κανει και τοτε στις επομενες 36 ωρες τα σκασει μυτη το αυγουλακι,οποτε εσυ θα πρεπει να εχεις επαφες εκεινες τις ωρες, θα στα πει και ο γιατρος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχία αν πας πες μου που ειναι γιατι δεν εχω ιδέα και εγω θελω να παω εγω γενικα ατι προσεύχομαι παω στο Χρήστο στα σπατα. Η στην Παναγία στο χωριό ρου άντρα μου.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω λεω να κανω αυτη την ενεση κ μετα να παω σε σπερματεγχυση..ολες οι εξσετασεις μας καλες αλλα εγκυμοσυνη πουθενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχια επειδη μενω εκτος αθηνων μπορεισ να μου πεις που βρισκεται το μοναστηρι της αγιας ειρηνης της χρυσοβαλαντου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι στη Λυκόβρυση. Αν έρχεσαι από Λαμία η πρώτη έξοδος μετά τη Κηφισιά. Είναι εύκολο όπως το είδα στο χάρτη. Άκουσα για το Μήλο και τη ζώνη που δίνουν. Μπείτε στο ιντερνετ και διαβάστε για τα θαύματα της. Εμένα ο ξάδερφός μου 10 χρόνια προσπαθούσαν και λίγο πριν πάει για εξωσωματική πήγαν εκεί. Όταν έκλεισαν ραντεβού με τον γιατρό για να ξεκινήσουν τους ανακοίνωσε το ευχάριστο.

Θα πάω σήμερα και ότι άλλο μάθω θα σας πω το βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι απο λαμια ερχομαστε το πετυχες.τωρα που το λες σαν να εχω δει μια ταμπελα στην κηφισια που λεει για λυκοβρυση.ξερεις μηπως κ τι ωρα ειναι ανοιχτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας κ πάλι...  διαβασα τα παραπάνω...! κ εγω έλεγα να πάω στην εκκλησία που δν πηγαινω κ εγώ σχεδόν ποτέ...μόνο σε γιορτές κ αυτό με το ζόρι.. μένω κοντα σε εκκλησια..Αγιων Ταξιαρχών...και σκεφτόμουν κ εγώ να πάω να αναψω κανα κεράκι για όλες μας... Νομίζω όμως ότι το πιο σημαντικό είναι η αποβολή του αγχους... και κάτι αλλο ρε κορίτσια που το σκεφτόμουν το μεσημέρι... 

Από υγεία όλες μας είμαστε μια χαρά...αλλά το σποράκι δν λέει να κάτσει... προσπαθούμε προσπαθούμε αλλά δεν.. 

Δεν φταιμε εμεις... το σωμα μας ειναι μια χαρά και ουτε εκεινο φταιει.. αυτά με την ψυχολογία δν τα πιστευω..

Αν είναι να να αποκτησουμε παιδιά πραγματικά πιστευω πια πως ειναι θέλημα Θεού... δν ειναι δυνατόν να ειναι όλα φυσιολογικά κ να μην πιάνουμε... 

Όποτε χαλαρώστε...απολαύστε το πιο όμορφο κ ρομαντικο συναίσθημα που μας έχει δοθεί...τον έρωτα...

και πού ξέρετε??? μπορεί εκεί...την ωρα της υπέροχης στιγμης του οργασμου σας...και με τη δυναμη της αγάπης για το συντροφο σας... το καταλληλο σπερματοζωάριο να τραβηχτεί προς στη σωστή κατευθυνση....!!!

Μην ξεχνάτε...ότι η απόλαυση είναι πιο σημαντική από όλα... δν είναι το αγχος το θέμα..αλλά το να αφήσετε το σωμα σας να χαλαρώσει..να παραδωθεί στα χερια του συντρόφου σας...και μέσα σε αυτή τη μαγική στιγμη θα γινει το θαυματάκι...!!!

Κοιτάξτε το συντροφο σας στα μάτια...αγκαλιαστείτε...αγαπήθητε σα να γνωριστηκατε εχτες...κ πετάξτε κακές σκεψεις... αυτο ειναι το μυστικό...! το μεση΄μερι θυμηθηκα πως έκανα την Αγγελικούλα μου....! με έρωτα...αγάπη... χαλαρό σώμα..σα να κάνεις έρωτα πρωτη και τελευταια φορα... ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ!!!:x 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...