Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Εσυ Γιατί δεν πας να κάνεις για να ξέρεις?

φοβαμαι... φοβάμαι μην δείξει οτι τελικά υπάρχει κάτι...κ δν το εχω χάσει... κ πάω στο γιατρό κ δν δει τπτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβα τουλάχιστον πιγενε συον γιατρο σου δεν ξερεις ποτε μπορει να εισαι έγκυος και να εχεις και περίοδο υπάρχουν περιπτώσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβα τουλάχιστον πιγενε συον γιατρο σου δεν ξερεις ποτε μπορει να εισαι έγκυος και να εχεις και περίοδο υπάρχουν περιπτώσεις..

αυριο...στις 14... αχ ρε κοριτσια...βασανιζομαι γμτ... απίστευτη αγωνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πάω για ύπνο.. εχω αγωνία για αυριο... θα σας ενημερώσω μόλις γυρίσω το μεσημερι... κάντε καμια προσευχή..να μην ακούσω κακά νέα... τα λέμε αυριο...κ σας ευχαριστώ για το ενδιαφερον σας κ την προσοχη σας.. καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν εχω παει. Λέω να πάω την πέμπτη. Καλό βράδυ κοριτσια. Κυριακή καλά αποτελέσματα αύριο κ μη στεναχωριεσαι όλα καλά θα πάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημέρα...! η αγωνία μου να φτάσει τρίτη...μετατράπηκε σε φόβο...φοβάμαι να πάω στο γιατρό... εσείς τι κάνετε??πως είστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κυριακή μου, μην αφήσεις τον φόβο να σε καταβάλει. Πρέπει να πας στον γιατρό σου, να μάθεις τι συμβαίνει, γιατί με όλο αυτό το άγχος και το βάρος που κουβαλάς μέσα σου μόνο κακό σε σένα κάνεις και στο μωρό σου αν έχεις...που εύχομαι ολόψυχα να έχεις και να είναι και καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κυριακή μου, μην αφήσεις τον φόβο να σε καταβάλει. Πρέπει να πας στον γιατρό σου, να μάθεις τι συμβαίνει, γιατί με όλο αυτό το άγχος και το βάρος που κουβαλάς μέσα σου μόνο κακό σε σένα κάνεις και στο μωρό σου αν έχεις...που εύχομαι ολόψυχα να έχεις και να είναι 

 καλημέρα κ σε σένα Κέλλη μου! εσυ σε τι σταδιο βρισκεσαι?

Επεξεργάστηκε από κυριακη03
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια Κυριακή φυσικά κ θα πάς στον γιατρό. Πώς είσαι; Εχεις ακόμα αίμα; Νίκη έκανες τεστ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια Κυριακή φυσικά κ θα πάς στον γιατρό. Πώς είσαι; Εχεις ακόμα αίμα; Νίκη έκανες τεστ;;

καλημέρα κ σε σένα!!!ναι θα πάω στο γιατρό,εννοειται...μόνο που φοβάμαι πλέον... εχω πολύ λίγο...μόνο στο χαρτί.όπως τα τελειώματα κ όχι συνέχεια.κ το στήθος πρησμένο.

Επεξεργάστηκε από κυριακη03
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Κυριακή μου γνώμη μου, θα έπρεπε να είχες πάει να κάνεις μία χοριακή για να ησυχάσεις, μην το καθυστερείς άλλο. Νίκη πώς είσαι???

Κέλλυ??? Όλα καλά??

Τρίτη σήμερα άντε να περάσουν οι μέρες να πάω και γω στον γιατρό μου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κοριτσια. Ανεκαμψα.
περιμενω να τελειωσει η περιοδος και βουρ μεταααα

κατεβασα κι εγω το ημερολογιο περιοδου, εχει οντως πολλα απλικεισονς.
στην αρχη κατεβασα του γιατρου μου, αλλα ειναι κομματακι δυσχρηστο και μετα κατεβασα ενα αλλο.προσθεσα ολες τις ημερομηνιες απο το τεφτερι που τις εγραφα.
Βαση αυτου 22-27/10 ειμαι σε γονιμες. Θα εχω παει βεβαια και στον γιατρο μου, οποτε να το κυκλωσουμε απο παντου το θεμα!!!
Εχω και τεστ ωορρηξιας λεω να τα δοκιμασω απο τις 20 του μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου και σε είχα στο μυαλό μου. Πήγες στον γιατρό??? Τι σου είπε?? Σου συνέστησε τίποτα παραπάνω από αυτά που έκανες μέχρι τώρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πότε περιμένεις να τελειώσει??? Τα τεστ εγώ τα ξεκίνησα την 7η μέρα του κύκλου γιατί ενώ είχα σταθερό κύκλο 26 ημερών από τον Ιούλιο και μετά άρχισε να παίζει 29 μέρες 22 μέρες 24 μέρες, ότι να ναι. Οπότε είπα να τα αρχίσω νωρίς. Βέβαια χθες πρώτη μέρα που είδα δεύτερη γραμμούλα αλλά δεν πρέπει να είναι θετικό γιατί δεν ήταν στο ίδιο χρώμα με την πρώτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσια! Κυριακη καλα αποτελεσματα! Οπως και σε σενα Ευτυχια με τα τεστ!! Ρακουν και εμενα αυριο μεθαυριο μου τελειωνει η ατιμη και παμε παλι δυναμικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο τελειωνει λογικα, οποτε στο γιατρο απο βδομαδα.
Συνηθως 36 μερες κραταει ο κυκλος, αλλα με εχει τρελανει τωρα τελευταια.την προηγουμενη φορα ηρθε στις 27 μερες, και την τελευταια στις 54!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρακουν με τον θυρεοειδη σου ειναι ολα οκ? Βεβαια ο γυναικολογος σου θα εντοπισει σιγουρα οποιοδηποτε προβλημα μπορει να υπαρχει!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο αυτο...θα δεις οποτε τι αλλο φταιει γιατι οσο να'ναι καποια αιτια εχουν οι μεγαλες αποκλισεις στον κυκλο! Ο καλος ο γυναικολογος ολα θα τα βρει :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...