Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

kathy1982 λυπαμαι κοριτσι μου, ολα αυτα που περασες και περνας ειναι ψυχοφθορα, οτι και να σου πω θα ειναι λιγο μπροστα στον αγωνα σου, αλλα να ξερεις οτι ο επιμενων νικα, ευχομαι να ανασυνταχθεις συντομα και να συνεχισεις να αγωνιζεσαι και γρηγορα να ρθει το ευχαριστο χωρις προβληματα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cybele μακάρι... Μου ειναι τοσο δύσκολο...έχω έναν άντρα που με λατρεύει αλλά νιώθει υπεύθυνος για όσα περνάω κ το απόγευμα ειναι να μην μπορώ να του πω πως νιώθω γιατι κάθε φορά που έχει γινει κάτι τέτοιο γίνετε κομμάτια κ πονάω ακόμα πιο πολύ... Σας ευχαριστω πολύ .. Ειναι τοσο δύσκολο όλο αυτό.. Εύχομαι σε καμία κοπέλα να μην συμβεί κάτι τέτοιο... Ετςι μου είπε κ ο γιατρός στην Αθήνα... Ειναι δύσκολο κούκλα μου αλλά θέλει υπομονή κ επιμονή... Μόνο που δεν ξέρω πόση δύναμη έχω ακόμα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα την βρεις καθυ τη δυναμη, μεσα απο την αγαπη που εχετε με τον αντρα σου, απλα τα συναισθηματα πρεπει να κανουν τον κυκλο τους..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστω τόσο πολύ.. Αυτή η μικρή συζήτηση με έκανε κ νιώθω πιο ήρεμη.. Ξέρω ότι ειναι πάλι οι πρώτες μερες που με πιάνει κατάθλιψη μετά ως δια μαγείας αποκτάς τόση δύναμη κ πείσμα τα την επόμενη φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cybele μακάρι... Μου ειναι τοσο δύσκολο...έχω έναν άντρα που με λατρεύει αλλά νιώθει υπεύθυνος για όσα περνάω κ το απόγευμα ειναι να μην μπορώ να του πω πως νιώθω γιατι κάθε φορά που έχει γινει κάτι τέτοιο γίνετε κομμάτια κ πονάω ακόμα πιο πολύ... Σας ευχαριστω πολύ .. Ειναι τοσο δύσκολο όλο αυτό.. Εύχομαι σε καμία κοπέλα να μην συμβεί κάτι τέτοιο... Ετςι μου είπε κ ο γιατρός στην Αθήνα... Ειναι δύσκολο κούκλα μου αλλά θέλει υπομονή κ επιμονή... Μόνο που δεν ξέρω πόση δύναμη έχω ακόμα...

 

κοριτσάρα μου, επειδη εχω περάσει δυσκολες καταστασεις στο παρελθον(καμια σχεση με εγκυμοσυνες )
ξερεις που κατεληξα;


“You never know how strong you are, until being strong is your only choice.”

Βεβαια δεν ειναι δικο μου το τσιτατο, αλλα ταυτιζομαι με τον bob marley

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kathy μου όντως...μόνο να φανταστούμε μπορούμε τον πόνο σου, αλλά πρέπει αυτός ο πόνος σου να γίνει μεγαλύτερη δύναμη και όχι απελπισία..ο Θεός είναι μεγάλος και έχει φυλάξει και για σένα το θαύμα του... μην το βάζεις κάτω, μην λες δεν μπορώ άλλο γιατί όταν κρατήσεις στην αγκαλιά το μωρό σου, θα γεμίσεις με συναισθήματα που θα κάνουν όλα αυτά να δείχνουν ασήμαντα... έχε πίστη, δύναμη και επιμονή...αφού τα εμβρυάκια σου εμφυτεύτηκαν, υπάρχει πολλή ελπίδα και σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλά νέα όσο πιο σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emma μου μακάρι.. Τα έμβρυα μου εμφυτεύτηκαν αλλά του ποτελεσμα ήταν αρνητικό...προσπάθεια ξανά μετά τον Δεκέμβρη...έχω πίστη πολύ... Αλλά ειναι κ στιγμές που κλονίζεται ... Κ θυμώνω... Κ μετά πάλι το μετανιώνω... Κ πάλι απο την αρχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emma μου μακάρι.. Τα έμβρυα μου εμφυτεύτηκαν αλλά του ποτελεσμα ήταν αρνητικό...προσπάθεια ξανά μετά τον Δεκέμβρη...έχω πίστη πολύ... Αλλά ειναι κ στιγμές που κλονίζεται ... Κ θυμώνω... Κ μετά πάλι το μετανιώνω... Κ πάλι απο την αρχή...

Αυτη η φορα σου ευχομαι να ειναι η τυχερη σου!! Φερνω τυχη εγω, οποτε σου στελνω μπολικη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω παρα πολύ.... Αν ειναι στην επόμενη προσπάθεια θέλω σε φιλοξενήσω κανένα δυο εβδομάδες μπάς κ μας έρθουν όλα καλα...!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αύριο για αρμους με κόβω :( :(

Πήγα τουαλέτα και έχω καφέ με βλενα. 

Αρα αύριο θα έρθει 

"'::¥ππ®\}>_£¤•~>@@$( ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙ. 

δεν ξαναδίνω σημασία σε συμπτώματα, δεν ξαναδίνω σημασία σε συμπτώματα, δε ξαναδίνω σημασία σε συμπτώματα 

Γκρρρρρ 

Σε 10 μέρες θα πάω στο γιατρό να δούμε μήπως έχω κάτι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rakoun απο εμπειρία σου λέω μην απογοητεύεσε μπορεί να σημαίνει πολλα αλλά μπορεί κ τίποτα... Να κανείς μια χοριακη ... Κ θα μάθουμε... Μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι να ειναι όλα καλα κ να μας ανακοινώσεις εγκυμοσύνη στο επόμενο μήνυμα... Μόνο μην σκέφτεσαι αρνητικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεις ροη ρακουν θα ανασυνταχθεις και εσυ και βουρ για την επομενη προσπαθεια!!! ελα να μη μας πιανει οι απαισιοδοξια και δεν κανει (τα λεω να τα ακουω και εγω), θυμησου τι ειπε ο bob!!!!! 

το μπεμπακι θα ρθει για ολες!!! το ποτε δε ξερουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα δεις !,,!!! Τουλάχιστον εσυ να εχεις θετικά αποτελέσματα να παρηγωρηθ ω λίγο.... Μην κατεβάζεις μούτρα.... ( εγω έχω κατεβάσει τα μάτια μου απο το κλάμα...) θα κάνουμε κ εμείς μπεμπακι που θα παει? (σου τα λέω αυτα για να τα ακούω κ εγω κ να περνώ δύναμη..) καταλαβαίνω ακριβώς πως νιώθεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kathy Καλησπέρα.

Πραγματικά δυσκολο ολο αυτο που περνάς. Εύχομαι να μην τα παρατήσεις κ να αντλήσεις δύναμη από τους ανθρώπους που σε αγαπούν. Μην απογοητεύσαι η κολλητη της αδερφης μου στην 8η φορά πέτυχε κ δε σκέφτηκε στιγμή να τα παρατήσει. Ξέρω είναι δύσκολο αλλά πραγματικά όταν τα καταφέρεις όλα αυτά θα μείνουν ως ένα κακό όνειρο. 

Καλως ηρθες στην παρέα μας εύχομαι να σε ανεβάσουμε έστω κ λιγο. 

Rakoun αυριο άσχετα με τα αποτελέσματα περιμένουμε νέα σου, ευελπιστώ για τα καλύτερα. Σήμερα έχω δουλειά???? αύριο ρεπο. Το τεστ αρνητικό κ σημερα?? για να δούμε αύριο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

13 μέρες άργησε 

Αλλά....  Εχω ξυπνήσει απο τις 3+  ,πονάω, κρυώνω και άρχισαν τα όργανα.  Θα κλείσω ραντεβού στο γιατρό κατά τις δεκα του μήνα και δε σας κρύβω πως φοβάμαι για το τι μπορεί να πει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα riami και εγω ετσι νομιζα πολλα χρονια αλλα τελικα ο αντρας μου εχει θεματακι..

τελικά είναι καλό το σπερμοδιαγραμμα... Με πιανει άγχος για μένα γιατί γενικά έχω περάσει μια πιελικη φλεγμονη κ γενικά είμαι ευαίσθητη στα γυναικπλογικα... Φοβάμαι ότι έχουν επειρεαστει οι σαλπιγγες.. Θα δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη η φορα σου ευχομαι να ειναι η τυχερη σου!! Φερνω τυχη εγω, οποτε σου στελνω μπολικη!!!

Ευχαριστω παρα πολύ.... Αν ειναι στην επόμενη προσπάθεια θέλω σε φιλοξενήσω κανένα δυο εβδομάδες μπάς κ μας έρθουν όλα καλα...!!!:)

Aμε :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...