Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα EΜΜΑ καλως ηρθες στην παρεα μας.ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι ο τυχερος σου

κοριτσια λεω να ξεκινησω πιλατες απο Δευτερα ενω χρονο εχω να παω.λετε να πειραζει;θελω να ξεχαστω λιγο νομιζω οτι θα μου κανει καλο.Rακοun νομιζω 11 μερες καθυστεριση ειναι αρκετες για να κανεις ενα τεστακι εχω πολυ αγωνια για εσενα.εγω θα ειχα κανει με χιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες ε;η γυμναστρια μου παντως εμεινε εγκυος ενω εκανε κανονικα μαθηματα,βεβαια  το πρωτο διαστημα της εγκυμοσινης της χαλαρωσε λιγο το προγραμμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως καθε φορα που γινεται η επαφη λεω απο μεσα μου μετα αυτη τη φοαρα εγινε μετα που περνανε οι μερες λεω σιγα μην εγινε.δεν ξερω αν το νιωθεις και εσυ αυτο.αχ και ακομη ειμαι στη αρχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ πουλακι μου εχεις περισσοτερες πιθανοτητες απο εμενα εχεις και καθυστεριση εισαι και μκρουλα .εγω ακονη γονιμες μετραω ειμαι και 33.Η αδερφη μου βεβαια το τριτο το εκανε στα 36.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειναι ολα τα υπολοιπα κοριτσια;οι δυο μας μειναμε λειπουν και οι δυο αντρες του σπιτιου και βρηκα και εγω ευκαιρια να μιλησω λιγο την υπολοιπη μερα μονο να σας διαβασω μπορω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ είμαι κθ εγώ η παρανοϊκή εδώ!! 

Σαλιάριζα με τον άντρα μου λιγο, μου λέει "το στήθος σου έχει πρηστεί πολύ "

(όντως βγαίνει από το σουτιέν και με πονάει δυο βδομάδες τωρα) 

Ξαφνικά νιώθω υγρασία κάτω, πεταγομαι σαν ελατήριο.

Τι έπαθες;  μου λέει 

Τι να πω κι εγώ, του λέω :πάω πιπί και φεύγω σα την τρελή 

 

Δεν ήρθε τελικά, φολς αλαρμ

 

Θα κάνω τεστ, μάλλον Σάββατο που θα έχω δυο βδομάδες καθυστέρηση Και μπαινω στην τρίτη 

Μην απορειτε εχω γαϊδουρινή υπομονή, δε φαντάζεστε.

 

 

Όσο για τη γιόγκα δεν συνιστώ καμιά γυμναστική τέτοιες περιόδους.ας προσέχουμε όσο περισσότερο γίνεται 

Επεξεργάστηκε από rakoun
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera!emena aurio i teleutaia mera pou perimenw na mou erthei!!alla pisteuw pws telika tha erthei.exthes k simera me ponaei para polu i mesi mou kati pou den to eixa se alles  periodou.k enw edw k duo vdomades ponouse polu to stithos mou twra tpt.lete na eimai tuxeri?exw k kati ponakia pote aristera pote deksia k den kserw ti mou ginetai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Είμαι καινούρια στη παρέα.. 25 χρ κ προσπαθώ 1 χρόνο περίπου για μωράκι... Αύριο περνώ απαντήσεις για σπερμοδιαγραμμα του συντρόφου αν κ είμαι σχεδόν σίγουρη ότι εγώ το έχω το θεμα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι καλα μακαρι να ειναι θετικο!το Σαββατο θα ειμαι εκτος θα μπω το βραδακι ομως για να δω τα νεα.πιλατες πουλακι μου οχι γιογκα δεν ειναι κουραστικο ουτε βαρος εχει.θα ρωτησω και την γυναικολογο.την πρωτη φορα παντως βρε κοριτσια που εμεινα εγκυος και ευκολα κουραζομουν παρα πολυ.εκανα μετακομιση ειχα την μαμα μου πολυ αρρωστη και ταξιδευα Αθηνα συχνα(ειμαι απο βορεια Ελλαδα) και τωρα σκεφτομαι να συνεχισω να κανω αυτο που εκανα πριν ενα χρονο γιατι με βοηθαει πολυ φευγει το μυαλο μου χαλαρωνω πολυ με την γυμναστικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια. Τετ εγω ξερω από τον γιατρό μου ότι αερόβια γυμναστική, και πιλατες κάνει. Κ μου είπε κιολας ότι κάνει καλό η άσκηση, ελαφριά βέβαια όχι zumba

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα Riami ηρεμησε κοριτσακι μου μπορει να μην υπαρχει κα κανενα προβλημα πως εισαι τοσο σιγουρη οτι εχεις προβλημα;εισαι πολυ νεα κοριτσι μου μην αγχωνεσαι.αν οντως εχεις θεμα εσυ να ξερεις οτι ολα γινονται εισαι μικρουλα και αυτο ειναι πολυ θετικο.

κατερινα ευχομαι να μην ερθει να μην ερθει να μην ερθει.μην τα σκεφτεσαι τα συμπτωματα παντα μας μπερδευουν τα ατιμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως  ήρθατε τα καινούρια κοριτσια!!! Είμαι η ευτυχια. Το βράδυ μπαινω από το κινητό ως hapaki κ το πρωί από τη δουλειά ως ευτυχία????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετ απο τα μέρη μου εισαι...!!!

Riami καλος ήρθες στην παρέα μας με το καλο και μην αγχώνεσαι..Όλα γίνονται μπορεί να μην ειναι και τίποτα..!!

Ευτυχία Γιατί μπενεις απο δυο λογαριασμούς.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεβα λιγο ακομη RAKOUN.

HAPPAKI και εγω ετσι ξερω οιχι zumpa με τιποτα δοκιμασα και δεν μου αρεσε κιολας.

κοριτσια αν σας αφησω ξαφνικα θα ειναι επειδη θα εχει ερθει ο αντρας μου και ειναι και γονιμες!ελπιζω να εθει με ορεξη και γεματος με μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη δεν ξέρω αλλά στο κινητό δε μου δέχτηκε τον πρώτο λογαριασμό. Οπότε έκανα δεύτερο. Δεν πειράζει. Τετ κ γω στις γονιμες είμαι αντε δουλειά σήμερα. Εγώ είπα να εφαρμόσω το μέρα παρά μέρα. Οπότε σήμερα ρεπο???. Θεσσαλονίκη αγαπημένη. Ήμουν φοιτήτρια εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα πάντως τα τεστακια δεν μου έχουν δείξει ακόμα τίποτα θετικό θα δω αύριο κ μεθαύριο. Υποτίθεται την Κυριακή θα εχω ωορρηξία για να δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...