Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα τι κανετε;ολες στην αναμονη βλεπω.νικουλα ευχομαι τα καλυτερα απο Δευτερα.rakoun καλως ηρθες.αυτη η ωρα που πρεπει να κανεις το τεστ ειναι δυσκολη ρε γαμωτο αλλα εγω πουλακι μου στην θεση σου θα το εκανα γιατι ειμαι πολυ ανυπομονη πολλες φορες.cybele καλο και αυτο που κανεις το εχω κανει και εγω,παντως εγω κοριτσια ηρθα εχθες σε επαφη με τον αντρα μου και απο τοτε εχω μια γλυκια αισθηση.και κατι αλλο ρε κοριτσια καθε φορα που τελειωνει μετα εγω θελω πολυ εντονα πιπι μου και δεν παω κρατιεμαι για κανενα μισαωρο.σας εχουν τυχει αυτα εσας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σε εμενα εχει τύχει μετα απο κάθε επαφή.! Να θελω πιπι εγω κοριτσια εφαρμοσα ψιλά τα πόδια για κανενα 10λεπτό. Εμενα μου απογορεψε τις επαφές μέχρι να με δει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω τα ποδια ψηλα για κανενα δεκαλεπτο.αυτη την γλυκια αισθηση μετα τη επαφη την εχεις;επαφες μαλλον σου απαγορεψε γιατι μπορει να εισαι εγκυουλα η γυναικολογος μου ειχε πει για 3 μηνες καθολου επαφη την πρωτη φορα που ειχα μεινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα!!!!

Εγώ έχω ακούσει και διαβάσει ότι είναι μύθος αυτό με τα πόδια ψηλά και κατακόρυφο και όλα τα σχετικά. Απλά ξέρω ότι αρκεί για μισή ωρίτσα να μη σηκωθείς από το κρεβάτι. Καλή επιτυχία σε όλες στον καινούριο μήνα. Καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν και εμείς οι υπόλοιπες ας μην απογοητευόμαστε όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kai apo emena!!! kai ego to exo akousi afto me ta podia psila alla kata poso piani den 3ero...pantos to sigouro ine pos meta tin epafi ine kalitera na min sikonese amesos...kati pou den efarmosa bebea stin epafi pou ixame stis gonimes meres k apo oti fenete epe3e to rolo tou :cry: .

Na rotiso kati???legete pos ta test egkimosinis ginonte me ta prota proina oura akomi k stin proti mera pou perimenis periodo..ine poli simantiko na ine ta PROTA proina...ean tora thes na pas gia pipi sou 3imeromata ????ti ginete se afti tin periptosi??? o problimatismos mou proekipse giati xthes bradi stis 4:30 peripou 3ipnisa k ithela pipi ...simera perimena periodo opote to ixa programatismeno na kano to test proi proi...omos afou ithela stis 4:30 leo ante as to kano tote...grammi pantos den fanike ...k i erotisi mou ine to oti den egine proi proi pezi rolo????exo mperdefti...eprepe na paw kanonika toualeta to bradi k otan 3ipnousa to proi na to ekana ?? ean den mu erthi mexri to sabbato-kiriaki tha kano allo...me stavro bebea oposdipote afti tin fora giati afta me tis grammoules mou tin dinoun sta nebra 

Επεξεργάστηκε από Veloudenia
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο που μας νοιαζει ειναι να ειναι ουρα συσσωρευμενα το βραδυ.Αν πηγες για πιπι στις 5 το πρωι ή στις 9 δεν παιζει ρόλο, εμεινε η κύστη γεματη για κάποιες ωρες και αυτο ειναι το σημαντικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se efxaristw gia tin apantisi..tora afto tha me problimatisi xana ton epomeno mina . distixos adiathetisa...pisti sto rantebou tis i kiria ! stenaxorethika kai agxothika kapos na sas po tin alithia...den 3ero ti na pistepso...ftei pou se epafi irthame mono mia fora stis gonimes meres ??(tin 14 mera) k se aftin ego imoun apo pano k sxedon to miso xithike apo e3o ? (sorry gia tin perigrafi)  kai tin 11i irthame alla nomizo den itan gnomi imera .... ftei tora i  4.5cm kisti stin oothiki pou diskolevi ta pragmata ??exo k sto mialo mou tin empiria mou apo tin proti egkimosini pou epiase me tin proti (3ero pos afto etixe den ine kanonas...alla otan skeftome tin proigoumeni mou empiria afto mou erxete sto mialo vevea tote den ixa tin kisti ) den 3ero stenaxorethika pou den petixe k agxothika gia tin kisti na sas po tin alithia...:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην στεναχωριεσαι.Σε 12 μερες ξεκινα τις επαφες(εφοσον εχεις κυκλο 28 ημερων) μεχρι την 16 η μερα συστηματικα.
Ισως φανουμε ολες τυχερες.
Εμενα ακομα αφαντη. Εχω ωρες ωρες μια ελαφρια...υγρασια εκει κατω, σε σημειο να νομιζω πως μου ηρθε. Πριν 20 λεπτά ειχα ασθενη, και το ενιωσα, κατεβασα μουτρα εκεινη την ωρα αλλα συντομα καταλαβα πως δεν ειναι περιοδος και συνεχισα κανονικα.
εχω αρχισει σοβαρα να σκεφτμαι να κανω τεστ ξανα.αλλα μετα το αρνητικο που ειχα στην 4η μερα καθυστερησης, ξερω γω?
σημερα συμπληρωνω 11 μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to thema ine na min to skeftome k na apobalo to agxos se oti afora tin kisti . elpizo na ta katafero apo psixologikis apopsis arxika gia na mporeso na apolafso tis epafes xoris na strifogirnane diafora sto mialo mou.. 

rakoun ixes 3ana toses meres kathisterisi???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελευταια οχι.
το μονο που θυμαμαι ηταν το 2006 που ημουν στο τελευταιο μαθημα του μεταπτυχιακου και εκανε 3 μηνες να μου ερθει. με το που εδωσα το μαθημα και περασα, την επομενη μερα μου ηρθε :P
εκτοτε δεν ειχα μεγαλες αποκλισεις, μπορει να ειχα μικρη καθυστερηση αλλα τιποτα που να θυμαμαι ή να με προβληματισε.
Αλλωστε τοτε δεν ειχα ελευθερες επαφες, οποτε δε περνουσε καν το ενδεχομενο για μπεμπε στο κεφαλι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rakoun τι δουλειά κάνεις???

Αχ κορίτσια εγώ τώρα είμαι στις γόνιμες μέρες και ο άντρας μου αυτές τις μέρες δουλεύει πολλές ώρες και έρχεται πτώμα. Χθές ήρθε στις 11:30 το βράδυ και με το ζόρι τον ξεσήκωσα. Είπα αυτή τη φορά να εφαρμόσω το μέρα παρά μέρα. Veloudenia μη στεναχωριέσαι, όσον αφορά την κύστη ο γιατρός τι σου έχει πει??? Εμένα το ινομύωμα ήταν ακριβώς στο κέντρο της μήτρας οπότε δεν υπήρχε περίπτωση να μείνω έγκυος και ήταν και μεγάλο 7,5cm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου ένας λόγος παραπάνω που θα πρέπει να είσαι πιο ήρεμη. 

Κάνε λίγη γιόγκα ή πιλάτες. Πάρε βιταμίνες φυλικό οξύ οπωσδήποτε μαγνήσιο διάβασε κανένα χαλαρό βιβλίο για να σου τραβήξει το ενδιαφέρον και να μη το σκέφτεσαι συνέχεια. 

Κάνε βόλτες, εγώ παίρνω το σκύλο μου και περπατάω μια ώρα κάθε βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..!!!! Καλο μηνα...!! Ολες μας να εχουμε καλα Αποτελέσματα. Εγω δεν πιστεύω ότι ειναι μιθως υπάρχουν περιπτώσεις στο σοι μου που με μια φωρα έβαλαν τα πόδια ψηλά και εμειναν.! Μου το εχει πει και ο γιατρός μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλώς σας βρήκα! Είπα να μπω και εγώ στη παρέα σας για να υποστηρίζουμε και να δίνουμε κουράγιο η μια στην άλλη, αφού σας διαβάζω κάθε μέρα και λέω αξίζει και να κάνουμε και διάλογο!! καλή επιτυχία σε όλες όσες περιμένετε αποτελέσματα!! είμαι και εγώ στην προσπάθεια για μωρό από τον προηγούμενο Νοέμβρη και ακόμη στην αναμονή! όμως δεν το βάζουμε κάτω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NikiEmmanouela μου καλώς σας βρήκα!! Επειδή έχω διαβάσει όλη τη συζήτηση, νιώθω σαν να σε ξέρω εδώ και καιρό!! Μακάρι εσύ να έχεις τα καλύτερα νέα!! Εγώ σήμερα έκανα ένα predictor early με τα πρωινά ούρα, γιατί έχει ο άντρας μου γενέθλια...(μπας και του έκανα το καλύτερο δώρο...) αλλά αρνητικό.. την κυριακή περιμένω περίοδο με κύκλο ρολόι, οπότε πάμε για τον άλλο μήνα!! Εσύ να προσέχεις να μη κουράζεσαι γιατί το ένστικτό μου λέει για κάτι πολύ καλό :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ..!! Κι εγω θελω να ειμαι θα ειναι το καλύτερο δώρο για την επέτειο μας.

Αχχ σε καταλαβαίνω απόλυτα Νίκη μου!!! Να΄σαι καλά κορίτσι μου γλυκό!! :) και εσύ να χαίρεσαι τον δικό σου άντρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...