Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια καλη εβδομάδα.

Cybele εχω τερας υπομονή μπορώ να σκασω και γαϊδούρι..!! Χαχα 

Rakounγιαρι δεν περεις ενα.απο εκει..!! Λογικα σε σουπερ μακετ θα βρεις η σε στιλ φαρμακια που εχει τα πάντα. Απο εξω μοιάζει.σαν σουπερ μακετ μικρό.! Καλη επιτυχία κοπέλα μου...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Cybele γειά σου !!!! Σε ευχαριστώ  πολύ για τα καλά σου λόγια είναι πολύ ενθαριντικα .το περιμένω πως και πως ρε γαμωτο  .ελπίζω αυτή την φορά που ήμουν  πιο αφοσιωμενη  να έκανα καλή δουλειά  :) εννοώ  με τα τεστακια οωριξιας.ασχετα που από την ημέρα που μου τελείωσε η περίοδος είχα κάθε μέρα επαφή. .αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω είναι αν γνωρίζεις μετά από πόσες μέρες γίνετε η εμφυτευση και πότε ανεβάζεις θερμοκρασία  σε περίπτωση  εγκυμοσύνης. ????σε ευχαριστώ πολύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θελω την βοηθεια σας!λοιπονν περιοδο περιμενω στισ 2/10 με  πολυ σταθερο κυκλο 28 ημερων.γενιλα ολες αυτες τισ μερες εια κατι πονακια αριστερα κ δεξια στις ωοθηκες που κρατουσαν δευτερολεπτα.σημερα απο το πρωι χαμηλα στην κοιλια εχω πονους περιοδους κ οταν πηγα τουαλετα κανα δυο φορες στο χαρτι ειχα μαζι με τα υγρα κατι ροζ δεν ξερω πως να πω γιατι δεν τα ειχα ξανα σαν την πουδρα καπως.φοβαμαι γιατι η δουλεια που ανω εχει βαρος  κ λεω μια στο τοσο μηπως εχω μεινει εγκυος δημιουργησω καποιοπροβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα καλησπέρα.

Αυτά μπορεί να είναι σημάδια εγκυμοσύνης αλλά μπορεί να είναι και απλά ειδοποίηση ότι έρχεται η ακατονόμαστη. Κάνε υπομονή 4 μέρες έμειναν και αν , που σου το εύχομαι, δεν έρθει κάνεις ένα τεστ. Τώρα όσον αφορά το βάρος τι να πω, αν μπορείς να το αποφύγεις καλό θα ήταν αν πάλι όχι ξέρω ότι αν έχει δέσει το σποράκι και είναι όλα φυσιολογικά τίποτα δεν το παίρνει από κει.

Καλή επιτυχία και υπομονή μέχρι την Παρασκευή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχετε νιωση ποτε οταν περπατάτε πολυ να σας πιάνει ενα πονο χαμηλά..?? Και μόλις νιωσω αυτό θελω να καθίσω για λιγο και μετα περναει μόλις καθήσω. Ξέρετε τι ειναι..? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αυτό το νοιώθω μόνο μετά από συνεχή άσκηση, αλλά ξέρω ότι είναι κάποιος μυς που τραβήχτηκε. Τώρα από περπάτημα δεν μου έχει τύχη. Βρε Νίκη μέχρι να κάνεις το τεστ να αποφεύγεις την κούραση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο κανω πιγε στα ικεσ να παρουμε κατι και περπατισα και με επιασε αυτος ο Πονος δεν ειναι πονος ακριβος δεν ξερω πως να το πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να μην είναι και τίποτα, να έκανες καμιά απότομη κίνηση και να σε τραβάει όταν κουράζεσαι. Για καλό και κακό φυλάξου λίγο καιρό και αν δεις και επιμένει δες το με τον γιατρό σου...αν και ελπίζω να κοιτάς άλλα με τον γιατρό σου τους επόμενους μήνες ;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα σε ολες.Νικουλα το εχω νιωσει αυτο που λες κατω χαμηλα με πιανει και οταν ειμαι πολυ ωρα ορθια και οταν περπαταω για ωρα.και οταν καθομαι για λιγο ολα ενταξει.αυτο αρχισε απο τοτε που ειχα μεινει εγκυος 1 μηνον περιπου και τωρα το παθαινω λιγο πριν μου ερθει η περιοδος το νιωθω σαν να κατεβαινει η μητρα πιο χαμηλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kelly σε ευχαριστώ και ολες μας να κοιτάμε κατι αλλο δλδ ενα μπεμπε Αυτο δεν το.εχω ξανα παθει ποτε. Ουτε οταν εχω περίοδο εδω και μια εβδομάδα το παθενω. Για αυτο μου έκανε εντύπωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@demistress απο την ημερα της ωορρηξιας η εμφυτευση μπορει να παρει απο 6 εως 12 μερες απο οσο γνωριζω, μακαρι να το τσακωσατε αυτο το μηνα!

νικη ουτε εγω εχω καποια εμπειρια απο αυτο που περιγραψες, ειναι ενθαρρυντικο νομιζω και θα συμφωνισω με τα κοριτσια στο να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις, το ξαναλεω χαρας την υπομονη σου εγω δε θα αντεχα να μην ηξερα τοσες μερες!!!!

Επεξεργάστηκε από Cybele
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! 

Χθες έκανα το πρώτο τεστ ωορρηξίας. Γνωρίζει καμία αν κάποια ώρα είναι πιο κατάλληλη? Με βολεύει έξι παρά που φτάνω σπίτι από τη δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! 

Χθες έκανα το πρώτο τεστ ωορρηξίας. Γνωρίζει καμία αν κάποια ώρα είναι πιο κατάλληλη? Με βολεύει έξι παρά που φτάνω σπίτι από τη δουλειά.

καλημερα κοριτσια! ευτυχια καλη αρχη! μια χαρα ειναι η ωρα αυτη, το τεστ γινεται απο τις 12 μεχρι τις 8 το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai apo emena :) pos iste ?? parolo pou exo perasi mia egkimosini pragmatika niotho san na ine i proti fora :) diapistono pos afto pou legete '' ta simptomata apo egkimosini se egkimosini diaferoun ''  alithebi . pragmatika den 3ero ean ola osa aisthanome mporoun na apodothoun se tixon simptomata egkimosinis ...pantos i idea mou den ine pos ta niotho:) tora giati ta niotho ine to thema :) .  ean ipar3o kata fantasian egkios nomizo pos...den tha empistefto to soma mou xana ...endexomenos tora epidi me troi i agonia na paratiro to kathe ti eno prin den to ekana . ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε;εγω ειμαι καπως πιο ηρεμη σημερα.ευτυχια καλη αρχη με τα τεστακια.νικουλα ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...