Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πιθανοτητα Εγκυμοσυνης;


Recommended Posts

Καλησπερα. Ο κυκλος μου ειναι σταθερος με μικρες αποκλισεις. Αυτο το μηνα για πρωτη φορα ειχα καθυστερηση 10μερες. Εκανα 3τεστ εγκυμοσυνης που βγηκαν αρνητικα τις πρωτες μερες της καθυστερησης. Οταν ηταν να μου ερθει περιοδος ειχα συμπτωματα περιοδου και μια μερα παρατηρησα παρα πολλα λευκα υγρα, πραγμα που δεν ειχα προσεξει ποτε ξανα σε τοςο μεγαλο βαθμο. Εκανα 2φορες εμετο και ενιωθα μια απιστευτη ατονια και πονους χαμηλα. Τελικα μετα τις 10μερες καθυστερησης αδιαθετησα. Στην αρχη της περιοδου ειχα καφε αιμα πραγμα που δεν το εχω ξαναπαρατηρησει ποτε και η ροη θα ελεγα πως ηταν μικροτερη σε σχεση με τα μεχρι τωρα δεδομενα. Οςο για τη διαρκεια αναμενω να δω αλλαγη η οχι. Σεξουαλικες επαφες με το συντροφο μου ειχα χωρις προφυλαξεις μονο οταν μου ειχε ερθει περιοδος τον προηγουμενο μηνα αρα συμφωνα με τον κυκλο μου κ τις πιθανες γονιμες μερες απεκλειςα το ενδεχομενο εγκυμοςυνης, εφοςον αδιαθετηςα κιολας. Εχω υπερβολικο αγχος τελευταια για διαφορους λογους κ σκεφτηκα μηπως η καθυστερηση ειχε να κανει με το stress. Αλλα το σκεφτομαι ακομα υπαρχει καμια πιθανοτητα εγκυμοσυνης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...