Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λετε Να Υπαρχει Εγγυμοσηνη;


Recommended Posts

Kalispera! Prospathw gia moraki edw k ena xrono. Piga sto giatro prin 2 mines. Ekana oles m tis eksetasis k ola einai fisiologika. Mou edwse na pernw inofolic k m eipe oti tha ta kataferw. Periodo eixa stis 28/6 ekana epafi tis gonimes meres. I epomeni periodos m kanonika tha einai 25/7.To stithos m einai fouskomeno kai me ponaei exw aspra k diafana ugra kai fouskomeni koilia lete na ta kataferw auto to mina?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Constantina μην αυθυποβάλεσαι... τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης είναι ίδια με της περιόδου... είναι πολύ νωρίς για να το καταλάβεις,,,,

σου εύχομαι να έχεις μια θετική χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξέρω... να ξερες πόσες φορές την έχω περάσει... υπομονή λίγο ακόμη... μπορείς να πας σε 5 μέρες να κάνεις μια β χοριακή για να μάθεις σίγουρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα περιμένω τι να κάνω. Το ψάχνω πολυ το θέμα και πιστεύω πως δεν είναι σωστό. Συνέχεια διαβάζω περί του θέματος. Εύχομαι τα ευχάριστα για όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω με την σειρά μου σου ευχομαι να εχεις γρήγορα θετικά αποτελέσματα!!να ειναι τυχερός αυτος ο μήνας και αργά η γρηγορα όλες να πετύχουμε το στόχο μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολυ elen μου! Σήμερα ένιωσα ανακάτεμα στη κοιλιά μου κ είχα και αναγουλες λέτε να είμαι η είναι όλα στη φαντασία μου; Γίνεται 4 μέρες πριν την περίοδο να έχεις συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...