Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Όλα πήγαν πολύ καλά!

Ο γιατρός εκτός από κούκλος, είναι κι ελαφροχερης!! Χιχιχι!

Βρήκαμε ένα πολυποδακι και το βγάλαμε, τα υπόλοιπα λέει είναι όλα σούπερ!

Την άλλη εβδομάδα θα έχω τη βιοψία κι όλο το οπτικό υλικό.

Νιώθω τέλεια, δεν πονάω καθόλου!!

Σας φιλώ όπως πάντα και θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

capy Μου ποτε θα μπορεσεις να πας θαλασσα?αυτες τις μερες μην κουραζεσαι!!

 

matildaki μου χαιρομαι που πηγαν ολα καλα!!καλα αποτελεσμετα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κου κου τζα!!!

Σας εχω ενα ευχαριστο νεο!! Γεννησε το Μικακι μας σημερα τα αγγελουδια της...ολα πηγαν καλα ο μικρος πιο νταρντανουλης η μικρη σα θηλυκο πιο μινιον!!!

Αυριο θα παω να τα δω!!

Στειλτε ευχες να μεταφερω!!!

Prasini Capy και Matildaki περαστικα και γρηγορα μανουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε νομιζω οτι θα κανει και τιποτα αλλο η τρελη χαζομαμα ολημερις και ολονυχτις θα τα φιλαει...οπως το Μαρακι!!! Ηταν που ηταν...θα δεσει το γλυκο απο τα σιροπια...χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαλασσίτσα σε 2 εβδομάδες κορίτσια!κ αν εχω ακομα πληγούλες ή είναι ακόμα ροζ οι τρυπούλες είπε να βάλω αδιάβροχα αυτοκόλλητα ούτως η αλλως για να μην μείνουνε σημάδια απο τον ήλιο!

Προσπαθώ να ξεκουράζομαι αλλά είχαμε διαρροή νερού στο ταβάνι μας απο την ταράτσα,το σπίτι έγινε χάλια,πέσανε κ σοβάδες κ περιμένουμε συνεργείο την δευτέρα!!!!προς το παρόν κλείσαμε μια βάνα αλλά μέχρι να την βρούμε είδαμε κ πάθαμε....οπότε καταλαβαίνετε σε τι κατάσταση είναι το σπίτι!

Εσύ κοριτσακι μου ξεκουράζεσαι?πώς περνάς την ημέρα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννήσαμεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!να της ζήσουνε τα μωράκιααααααααα!!!!!!!φυσιολογικά γένησε?να της δωσεις τις ευχές μας MARDIO μου!!αχ πόσο μα πόσο χάρηκα!!!!!!στέλνω όοοοοολη μου την αγάπη στην ΜΙΚΑ μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικακι μου γλυκό κι όμορφο, διδυμομανουλα μας, να σας ζήσουν!!

Πάντα γερά και τυχερά τα νινακια σας, χαρούμενη κι ευτυχισμένη όλη η οικογένεια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!!!!τι υπεροχα νεα ειναι αυτα!!!

 

mardio να πεις στο Μικακι μας να της ζησουν!!!!!κοριτσακι μου να σου ζησουν να ειναι παντα γερα και τυχερα!!!!πολλα φιλακια και περιμενουμε μολις μπορεσεις να μας πεις την εμπειρια σου!!!!!!

 

capy μου τι παθατε παλι?ποσο με νευριαζουν αυτες οι ζημιες!!!!μακαρι να φτιαχτει γρηγορα!!!!!!!εγω ξαπλα,βλεπω τηλεοραση και διαβαζω!!

 

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωωωωωωω να πεις και τις δικες μου ευχες στο κοριτσακι μας το γλυκο τη διδυμομανουλα μας και να φιλησει πατουσιτσες εκ μερους μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκούλες μου τι κάνετε;; Έκανα μια ώρα να διαβάσω τα νέα σας γιατί είχα πολλές μέρες να μπω. Μίλησα κι εγώ με τη Μίκα μας και είναι ξετρελαμένη! Θα ευχηθώ κι εγώ να της ζήσουνε και να είναι πάντα υγιή και καλόκαρδα όπως η ίδια!! Επίσης ήθελα να ευχηθώ χρόνια πολλά σε μας τα Καρκινάκια γιατί απ'οτι θυμάμαι πέρσι είμαστε κάποιες που έχουμε γενέθλια αυτές τις μέρες. Koritsaki mou, daphne, Μαρίνα πολύχρονες! Είναι και καμιά άλλη;; Περαστικά και στις κοπέλες που κάνανε την υστεροσκόπηση. Κι εγώ τέτοια εποχή την είχα κάνει, αλλά δεν μου είχαν βρει κάτι. Σε μενα δεν ξέρω πως έγινε βρε κορίτσια, αλλά δεν πλήρωσα τίποτα. Μου την κάνανε στο κέντρο εξωσωματικής μετά από τις 2 αποβολές. Βέβαια εγώ είχα ζητήσει να μου την κάνουν. Είχα δει κι εγώ το dvd. Πολύ γέλιο. Σαν ντοκυμαντέρ φαινόταν. Το dvd του εξωμήτριου δεν θέλω να το δω γιατί φοβάμαι οτι θα δω και το έμβρυο και θα στεναχωρηθώ. Matildaki τελικά βρεθήκατε ή όχι;;; Βρε Κατερίνα εγώ είμαι η Χριστίνα Ψα. Αλλά βέβαια τα έχουμε πει, όσες έχουν γιο χάνουν και το μυαλό τους! χιχι! Όποια άλλη έχει fb ας με κάνει φίλη. 

Τα χαπάκια γονιμότητας πιστεύω οτι γενικά βοηθάνε. Εγώ έπαιρνα τα Pregnacare και είχα δει βελτίωση ακόμα και στα μαλλιά και το δέρμα. Δυστυχώς όμως έπρεπε να τα σταματήσω γιατί μου προκαλούσαν ημικρανίες και γινόμουν χάλια. Santaloxilo τα Profertil θα τα πάρεις εσύ; Εμένα τα έπαιρνε ο άντρας μου για 3 μήνες (προφανώς υπάρχουν και για τα δυο φύλα) για την κατάτμηση. Σε λίγες μέρες θα ξανακάνει εξέταση να δούμε τι έγινε. Το μαλλί του πάντως φούντωσε!! Εγώ τα πήρα από το φαρμακείο χωρίς απόδειξη και μου κάνανε μια γενναιόδωρη έκπτωση. Κοστίζουν είναι η αλήθεια, αλλά πιστεύω οτι βοηθάνε πολύ. Άρτεμις έκανες την εξέταση για το ουρεόπλασμα ή θα περιμένεις να αδιαθετήσεις; Koritsaki mou πως πάει η ξάπλα; Έχεις κάποιον να σε βοηθάει στο σπίτι; Βένια εγκυούλα συγχαρητήρια! Πήγες στο γιατρό για υπέρηχο; Nara γιατί φοβάσαι για εξωμήτριο; Εγώ πάντως δεν είχα κανένα σύμπτωμα. Ίσα ίσα η χοριακή είχε εκτοξευθεί, αλλά τη μέρα του υπέρηχου είδαμε το απόλυτο κενό... Ας μην τα θυμάμαι... Α! St3llina περαστικά στη μανούλα σου! Τα δικά μου νέα είναι φτωχικά. Το καλό είναι οτι αδιαθέτησα με μόνο μια βδομάδα καθυστέρηση αυτό το μήνα. Άντε πρόοδος! Ωστόσο με έχει συνεπάρει λίγο το καλοκαίρι και λέω να μην κάνω κάποια προσπάθεια! Φιλιά σε όλες! Θα είμαι πιο συνεπής από δω και πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιφουλινα ολες τις ανεφερες και συ δε μας ειπες ποτε εχεις γενεθλια;;;; πολυχρονη και συντομα διπλη τριπλη!!!

Πηγα σημερα στο Μικακι...με καισαρικη γεννησε 36+ εβδομαδων χθες και σημερα πετουσε!!!

2800+ ο υιος και 2100+ η θυγατερα!!

Ειναι κουκλια...το Μαρακι τα ειδε χθες και της λεει ελα ετοιμασε τα να τα παρουμε σπιτι!!

Η δε Μικα νυχακι βαμμενο μαλλι στη τριχα ελαμπε απο ανακουφιση και ευτυχια...ολες να βρεθειτε στη θεση της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!

χάθηκα γιατί ήμουν διακοπές με τον γιο μου στους γονείς μου

σήμερα το πρωί γυρίσαμε

Συγχαρητήρια για τα νέα μωράκια!!!

Να μας ζήσουν !!!!

 

Φραουλίτσα, σήμερα περιμένω να αδιαθετήσω - μόλις τελειώσει η περίοδος θα πάω για την καλλιέργεια - ορμόνες δε θα πάρω 

 

αυτά από εμένα

 

φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα και καλη εβδομαδα!!!

 

mardio πολυ ωραια νεα μας μετεφερες!!!!!μπραβο που το Μικακι μας και τα μωρουλια ειναι μια χαρα γιατι μια φιλη μου εκανε καισαρικη την προηγουμενη παρασκευη και πονουσε φριχτα πολλες μερες!!!!!!! και στα κιλακια τους ειναι πολυ καλα!!!!!

 

ΜΙΚΑ μου χαιρομαι πολυ για σενα και σε θελω ετσι παντα κοκετα!!!φιλησε μου τα μωρουλια και το Μαρακι σου φυσικα!!!σε περιμενουμε......

 

φραουλιτσα μου τι καλα που μπηκες!!!!!εγω ειμαι 21/7 και ο γιος μου 13/7!!!καλα κανεις που αφηνεις το καλοκαιρακι να περασει να το ευχαριστηθεις και απο σεπτεμβριο βλεπεις τι θα κανεις!!!εγω ξαπλα αλλα με βοηθαει πολυ η μαμα μου και ο αντρουλης μου!!!!! 

 

Αρτεμις καλως ηρθες!!καλη υπομονη στη δουλεια γιατι μετα απο διακοπες ειναι δυσκολο!!!!!!!!! 

 

φιλακια και στα υπολοιπα κοριτσια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να μη σχολιασω που της λεει ο γιατρος γεννας και η Μικα εκοβε χαρτακια και κορδελιτσες μπλε και ροζ να τυλιξει τα κερασματα!!! Θεα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεα η ΜΙΚΑ μας!!!!

Καλη εβδομάδα κορίτσια!σήμερα ένιωθα καλά το πρωί κ είπα να βγω μια βόλτα στην γειτονιά με την μητέρα-νοσοκόμα μου!!!!η χαρά μου κόπηκε όταν άρχισα να ζαλίζομαι κ κάθησα στο πεζοδρόμιο.....ήπια νεράκι,μπήκαμε στο κρεοπωλείο της γειτονιάς κ κάθησα μέχρι να συνέλθω.....είδα κ έπαθα να γυρίσω σπίτι αλλά τα καταφέραμε!πίεση 4.5 με 8....γι αυτό σπίτι κ παλι σπίτι!δεν το κουνάω απο δω ως που να ανέβει η πίεση 8 με 12!

Αύριο φεύγουνε οι γονείς μου κ θα είμαι όλη μέρα μόνη....κλαψ.....

Σας φιλω όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε capy κι εσύ μες τη ζέστη βγήκες;!; Κάτσε καλύτερα μέσα στη δροσιά. Φάε και κανένα αλμυρό να σου ανέβει η πίεση. Και τώρα που θα φύγουν οι γονείς σου χαλαρά και mammylandοκουβεντούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα  και από μένα! ουφ, χάθηκα αλλά έχω τα άγχη μου με το..έμβριο και είπα να μην σας τα ζαλίζω :) δεν έχει δείξει κάτι κάποια εξέταση αλλά τις κάνουμε όοοολες προληπτικά (έκανα αυχενική, α-τεστ, υπέρηχο καρδιάς εμβρίου και τεστ αίματος για τρισωμίες) όλα καλά! άντε και β επιπέδου σε μερικές μέρες μπας και πάρω τα πάνω μου!

 

ΜΙΚΑ χάρηκα πολύ που γέννησες και έχεις στα χέρια σου τα 2 φοβερά παιδάκια σου! να σου ζήσουν!

 

capy ξάπλα! εγώ πίεση έχω παντα 6 με 10 άντε το πολύ 11.. μην περιμένεις να ανέβει στα ύψη αλλά τώρα με τις ζέστες δεν λέει για πολλές πολλές βολτίτσες ακόμη.. καλή ανάρρωση και μετά διακοπές!

 

Φραουλίτσα καλά αποτελέσμα αλλά ό,τι και να δείξει.. μην τσιμπάς! με τεχνικές IMSI διαλέγουν το καλύτερο από τα σπερματοζωάρια... υπομονή και επιμονή θέλει!

 

morouli φτάνουν οι μέρες! άντε με το καλό να πάρεις τον μπέμπαρο σου αγκαλιά!

 

Diaz υπομονή και όλα καλά θα πάνε.. σκέψου ότι εγώ είμαι μες στην παράνοια χωρίς λόγο...πόσο μάλλον αν σας έχουν πει και κάτι.. ευτυχώς όλα καλά! πόσο εβδομάδων είσαι τώρα?

 

prasini άντε τώρα που "έφτιαξε" το ...περιβάλλον που θα υποδεχεί το μπεμπάκι να σας "κάτσει" σύντομα! :)

 

koritsaki mou είσαι ακόμη ξάπλα?.. και γω το αισθάνομαι μερικές φορές χαμηλά.. θα δω τι θα μου πει ο γιατρός στην β επιπέδου... εμένα έχει καμιά βδομάδα που άρχισα να καταλαβαίνω ότι κινείται και είναι πρωτόγνωρο συναίσθημα... περίεργο... αφού ό,τι κάνω εκείνη την ώρα το σταματάω και περιμένω να μου στείλει σήμα :)

 

Καλή συνέχεια και επιτυχίες και σε όλα τα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιααα!!!

Τι κάνετε όλες?πώς είστε?

Σήμερα το πρωί φύγανε οι γονείς μου κ νιώθω μοναξιά!!!Έβαλα πλυντήρια μόνο κ ξαπλώνω γτ η πίεση ακόμα είναι στα τάρταρα...Χθες το βράδυ έβγαλα κ τα αυτοκόλλητα απο την κοιλιά μου κ οι τομές έχουνε κλείσει.μόνο κάτι αυτοκολλητάκια έχουνε απο πάνω.Απο θέμα πόνου νιώθω καλά κ σταμάτησε κ το αίμα αλλά οι ζαλάδες συνεχίζονται!

Πήρα τηλ την αιματολόγο μου κ την ενημέρωσα για την επέμβαση κ οτι αποφασίσαμε με τον γιατρό να προσπαθήσουμε φυσιολογικά για λίγους μήνες.Μου ειπε να συνεχίσω το φολικό,το μουρουνέλαιο κ τις βιταμίνες(προφερτιλ) κ ο άντρας μου να ξεκινήσει πάλι τις βιταμίνες.Επίσης κάθε βράδυ θα πέρνω σαλοσπίρ κ σε κάθε κύκλο απο την 7η-17η μέρα ρινικό avamis για να πέφτει λιγο το ανοσοποιητικό κ τα ΝΚ κύτταρα.Ξεκινάω φαρμακομάνι λοιπόν!

katerina μου πόσο καιρό μετά την επέμβαση επουλώθηκαν οι τρυπούλες?

Φράουλα σου έκανα αίτημα φιλίας στο fb!

οποια άλλη θέλει ας μου στείλει π.μ.

Φιλάκιααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια. Πριν αλιγες μερες ξεκινησα την αγωγη για τη δευτερη εξωσωματικη. Αγχωθηκα παρα πολυ.. θα μου ηταν πολυ χρησημο καποιες συμβουλες απο κοπελλες που χρειαστηκε να κανουν δευτερη φορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...