Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Geia sas koritsia.... kali epituxia se oles euxomai... apla thelw na xarisw tis gonal pen 900 IU. exw tesseris diathesimes oi opoies ligoun to febrouario ...egw den tha mporesw na tis xrisimopoiisw logo oikonomikwn alla mporei kapoia kopela na ris exei amesa anagki.einai swsta sintieimenes...opoia endiaferetai as mou apantisei..euxaristw kai kali xronia...gemati mpempakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Capy μόλις το διάβασα μπραβοοοοοοοο εύχομαι τα καλύτερα χάρηκα παρά πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλή χρόνια σε όλες με υγεία και πολλα μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κορίτσια μου καλή χρονιά εύχομαι σε όλες και ότι καλύτερο.. Το 2015 από ότι φαίνεται θα είναι η καλύτερη χρονιά για όλες μας από ότι διάβασα έχουμε πολύ ωραία νέα..

 

Capy μου γλυκιά συγχαρητήρια μπράβο χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου...χχχχ

 

Εγώ κορίτσια μου ξεκίνησα χθες τις ενεσουλες μου και περιμένουμε να πάμε στο γιατρό 13/1 για να δούμε ποσά αυγουλακια θα κάνουμε μέχρι τότε.

 

Κατά τα άλλα λέμε καλά αν και το άγχος είναι στα ύψη αυτή την φορά...

 

Φιλάκια Πολλά σε όλες χχχχχχχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MariouCy καλή αρχή να έχεις κορίτσι μου!!!!!μην αγχώνεσαι!!!πολύ σημαντικό!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΙΓΟ "ΜΠΑΤΕ ΣΚΥΛΟΙ ΑΛΕΣΤΕ " Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ FACEBOOK ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΝΜ ΣΕ ΜΕΝΑ Ή ΣΤΗΝ ...katerina...

Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΥΣΤΙΚΗ!!!!!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΔΕΙ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΣ!

Ευχαριστώ πολύυυυυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια..Καλη χρονια να εχετε κ συντομα ολες μανουλες!Ειμαι στη δευτερη μερα εμβυομεταφορας στην πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης.Η ψυχολογια μ ενω χθες ηταν καλη σημερα επεσε δν ξερω γιατι.Απλα φοβαμαι μην φαω και αλλη ηττα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαλένα μου γλυκιά καλή χρονιά να έχεις!!!

πρώτη προσπάεια,ε???με το καλό!όλα να πάνε τέλεια κ να έχεις μια θετικότατη χοριακή!!!!

Στην φάση που είσαι το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να είσαι ήρεμη,χαλαρή,να ακους μουσική,να βλέπεις κωμωδίες κ να συναναστρέφεσαι μόνο με ανθρώπους που σου προσφέρουν θετική ενέργεια!!!πολύ νεράκι να πινεις,να αποφευγεις ζυμαρικά,να τρως αυγουλάκια(τα ασπράδια),κρέας κ είμαι σίγουρη οτι όλα θα πάνε καλά!

Που έκανες την προσπάθειά σου?πόσα έμβρυα έβαλες?πόσων ημερών?

βασικά γράψε αν θέλεις με λίγα λόγια το ιστορικό σου,ηλικία,ποσα χρονια προσπαθειτε κτλ...

Όλα θα πανε καλά κουκλα μου!αρκει να το πιστέψεις!

κ εγώ μετά απο πολλα χρονια με προγραμματισμενες επαφες,ορμονες,σπερματεγχυση,1 αποτυχημένη εξωσωματική,1 χειρουργείο, τα κατάφερα στην 2η προσπάθειά μου!

βεβαια είναι νωρίς ακόμα,δεν έχουμε ακούσει καρδουλα αλλά ευελπιστώ να πάνε όλα καλά για το μωράκι μας που τόσα χρόνια περιμένουμε!!!

Οτι χρειαστείς είμαστε εδώ για σένα!!!

Φιλιάααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαλενα μου καλημέρα σου εύχομαι ότι καλύτερο μια μεγαααααααααλη χοριακή..

 

Capy μου και santaloxilo μου σας ευχαριστώ..

 

Capy μου όλα θα πάνε καλά και θα ακούσεις και τον τελιο ήχο της καρδουλας..

 

Santaloxilo μου καλή επιτυχία και σε εσένα..

 

Άντε ξεκινάμε όλες μαζί δυναμικά θα έχουμε πολύ θετική ενέργεια και σίγουρα πολλές επιτυχίες..

 

Πήγα χθες στον γιατρό Δευτέρα μάλλον η οολυψια..

Έχουμε 12 πολύ καλά αυγουλάκια (μια ντουζίνα χαχαχαχα) και πολύ καλό ενδομήτριο 12-13..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο μαριου με το καλο σου ευχομαι πολυ καλος αριθμος ωαριων.Και εγω 11 ειχα αντε με το καλο η ωολυψια και η εμβυομεταφορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ Μαριαλενα μου..

 

Και εσύ χαλαρά όλα θα πάνε καλά το άγχος ει ναι κακό για μας σε τέτοιες περιπτώσης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναποφευκτο ομως...Ανθρωποι ημαστε τι να κανουμε..Αλλα ενταξει σημερα ειμαι καλυτερα χθες καθισα ολη μερα στο κρεβατι κ ισως δν επρεπε γιατι σκεφτομουν συνεχως...ενω σημερα το εριξα στα παιχνιδια στον υπολογιστη κ ειμαι λιγο καλυτερα...χαχχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είμαι 38 ετών  και έχω κάνει ήδη 2 αποτυχημένες εξωσωματικές. Ευτυχώς, έχουμε ακόμα κάποια κατεψυγμένα έμβρυα και σκεφτόμαστε με τον άντρα μου καποια στιγμή σύντομα να κάνουμε και την 3η προσπάθειά μας. Σε περίπτωση που δεν πετύχουμε ούτε την 3η φορά θα θελήσω να αλλάξω κέντρο και γιατρό αλλά πραγματικά δεν ξέρω με τί κριτήριο να επιλέξω. Αν ρωτήσεις 10 άτομα θα λάβεις 10 διαφορετικές απαντήσεις. [smilie=sad5.gif]  Στο γιατρό με τον οποίο έχουμε κάνει τις 2 πρώτες προσπάθειες πηγα μετά από σύσταση του γυναικολόγου μου. Εσείς πως επιλέξατε τον γιατρό σας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλή επιτυχία να έχετε όλες!!!!

Ωραίους αριθμούς ωαρίων κ εμβρύων βλέπω!!!!

Μπράβο,θετικό αυτό!

Μαριαλένα κ εγώ μακρύ πρωτόκολο έκανα,κάνεις καλής ποιότητας ωάρια με αυτό!

Σημερα στον υπέρηχο είδαμε καρδουλα να πάλλεται αλλά δεν την ακουσαμε,είναι νωρίς ακόμα!!!!

Σας εύχομαι όοολες να το ζήσετε ,κ θα το ζήσετε!!!να είστε σίγουρες!!!!

Πάνω απ όλα καλή διάθεση κ πίστη!!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλα αποτελεσματα σε ολες!!!!!!! 

εγω ξεκιναω σε λιγες μερες...........με κοντο πρωτοκολλο.........ελπιζω και γω σε πολλα κ καλα αυγουλακια ..........

ευχομαι να ναι τυχερο το 2015................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάπυ μου μπράβο γλυκούλα μου!!! Κι εμείς πρώτα την είχαμε δει να πάλεται, να αναβοσβήνει, να μας κόβει την ανάσα από την μαγεία και την ευτυχία!!! Την ακούσαμε στην αυχενική πρώτη φορά! Άλλη μαγεία και αυτή!

Εμείς ξεκινάμε μακρύ πρωτόκολλο τέλος του μήνα!!! Πάλι πολλές μαζευτήκαμε να το κάνουμε ταυτόχρονα! Καλή μας επιτυχία!!!

Θα μπω αργότερα να σχολιάσω σε όλες! Τώρα πάμε παιδίατρο το θαυματάκι μας! Φιλάκια κοριτσάκια / μέλλουσες φουσκωκοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο σε ολες!!! Πω πω κοσμοσυροη...μπραβο ευχαριστα ειναι αυτα...Καλη επιτυχια σε ολες!!!!melipikto ιδιαιτερως...πιο παλια καραβανα εδω...

Μαρακι-77 εγω προσωπικα δε θα προχωρουσα σε τριτη εμβρυομεταφορα πριν ψαξω τι εφταιξε στις προηγουμενες...θα θελα απαντησεις δε θα δεχομουν οτι ειναι θεμα τυχης.Μακαρι ομως να ναι η τυχερη και να μη μπεις στη διαδικασια αλλαγης γιατρου η διλημματος.

Marioucy καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια-συναγωνίστριες. Πρίν ένα μήνα έκανα την 4η εξωσωματική χωρίς επιτυχία.

Διάβασα όλο το θέματάκι του "ποιές ξεκινήσαμε παρεούλα" από το Νο 1 και έτσι χωρίς να το ξέρετε σας γνώρισα όλες.Η ιστορία μου μοιάζει πολύ με της ... katerina... όσον αφορά το άσχημο κομμάτι της με τα δύο εξωμήτρια που επίσης είχα.Τώρα ετοιμάζομαι για την 5η προσπάθεια και θέλω να είμαι στην παρεούλα σας να μοιραζόμαστε μαζί τα συναίσθηματά μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ήθελα επίσης να ρωτήσω επειδή πρόκειται να περάσω επιτροπή σε λίγες ημέρες αν στην περίπτωσή μου (αφαίρεση σαλπίγγων )απαιτείται ένα ή 2 σπερμοδιαγράμματα και αν μπορούν να είναι του ίδιου εργαστηρίου. Κατερινούλα μάλλον εσύ θα ξέρεις. Επίσης γνώμες σας για γιατρούς θα μου ήταν χρήσιμες σε πμ. Φιλάκια σε όλες σας και καλή δύναμη να έχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο το Νο1 εκατσες και διαβασες;;;;;; ουαου....ποσα χρονια πισω...και τωρα που αποφασισες να ενταχθεις μεταφερθηκαμε σε prive ομαδα στο fb!

Στελνεις pm στην .....katerina...που ειναι διαχειριστρια της ομαδας να σε προσθεσει με το ονομα του λογαριασμου σου στο fb!

Τα κοριτσια που συνεχιζουν εκει ειναι σιγουρα η καλυτερη συντροφια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mardio ήταν η καλύτερη παρέα τις ημέρες που ήμουν στην αναμονή οι ιστορίες σας. Σαν να διάβαζα βιβλίο και περίμενα με αγωνία τι θα γίνει. Σε ευχαριστώ πολύ για το κάλεσμα στο fb.Προσπάθησα να στείλω πμ στην Κατερίνα αλλά πρέπει να έχω 10 δημοσιεύσεις για να το κάνω. Θέλω πολύ να έρθω στην παρέα του fb.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mara May καλωσήρθες στην παρέα μας!!!

Μου θύμησες εμένα! Εγώ ξεκίνησα διαβάζοντας το ποιες προσπαθούμε πάνω από έναν χρόνο και όταν ξεκινήσαμε εξωσωματικές διάβασα κι εγώ από το Νο 1 και πραγματικά πέρασα αμέτρητες ώρες αγωνιας και χαράς και λύπης και αισιοδοξίας ότι κάποια στιγμή κι εγώ θα τα καταφέρω! Σαν βιβλίο με ηρωίδες πραγματικές ηρωίδες!!!

Εύχομαι η πέμπτη σας να είναι και η τυχερή σας!!!

Διάβασα ότι η βιταμίνη ντε βοηθάει πολύ στην παραγωγή καλών ωαρίων και μιας και έχω έλλειψη και μου είχε δώσει συμπλήρωμα ο ενδοκρινολόγος, αλλά βαριόμουν να το παίρνω και το είχα αφήσει στην άκρη, το ξεκίνησα κι αυτό μαζί με τα γλουκοφαζ! Άντε να δούμε τι ψαράκια θα πιάσουμε! 3η και τυχερή δεν λένε; Μακάρι Παναγιά μου!!!

Κοριτσάκια πώς πάτε με τις ενεσούλες;

Η κλωσσούλα μας πώς πάει; Ακόμα προσέχεις τ'αβγουλάκια ή σηκώθηκες, δουλεύεις κλπ; Πότε πας για χοριακή γλυκιά μου; Άντε να ακολουθήσεις την κάπη μας και να έχουμε σερί θετικών χοριακών και τελειόμηνων εγκυμοσυνων!!!

Ντιαζάκι πού είσαι; Τα έβαλες τα παγωτίνια;

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...