Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Δαφνουλα μου δεν ήξερα πως είσαι εγκυουλΑ! !!!Ααααα τη χαρά!σε ξαναβρίσκω με τα καλύτερα νέα!!!να σας ζήσει η μπουμπού σας να είναι γερή και καλότυχη! Μπράβο! Πολύ χάρηκα! Εσύ πως είσαι? Πονάς πολύ?

Κατερίνα μου συγχαρητήρια και σε σένα! Μπράβο που τα καταφερες!εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα ή δύο μωράκια! Αλήθεια πόσο ήταν η τιμή Χοριακης?? Νομίζω και εγώ θέλω δίδυμα! Χαχαχαχα!να και ένα ακόμα καλό να κάνεις έξω. Μια εγκυμοσύνη =2 μωρά!

Σκορπιακι εσύ από ότι κατάλαβα δεν είσαι στο κλαμπ έξω! Συγχαρητήρια κ καλή λευτεριά! Μην απογοητευσετε κορίτσια είμαστε δυστυχώς πολλές που χρόνια το παλεύουν! Εγώ 6 χρόνια σχεδόν και το ροζακι νομίζω κάπου τόσο και πολλές αλλες! Θα έρθει και το δικό σας μπεμπέ να είστε σίγουρες γ αυτό! Όσο πιο πολλές δυσκολίες συναντήσετε τόσο πιο μαγικό θα είναι το ταξίδι προς τη μητρότητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω από που να ξεκινήσω!!!

Δαφνούλα μου να σας ζήσει η κούκλα σας! Πάντα γερή και τυχερή! Πιστεψέ με εμάς ακόμα μας παίρνουν τα ζουμιά όταν βλέπουμε το αγοράκι μας, το μικρό μας θαύμα, οπότε είναι απολύτως φυσιολογικό και που είστε ακόμα! Τα καλύτερα έρχονται! Να φιλήσεις τα ροδαλά της πατουσάκια! Πάντα ευτυχισμένοι!

Κατερινιό συγχαρητήρια και σε σένα! Με το καλό τα ζουζούνια! Ακολουθείς τα βήματα της Μίκας μας! Άντε να πάνε όλα τέλεια και να είναι γερά!

Jannolino μου μεγάλη αλήθεια λες, όσο περισσότερα τα προβλήματα τόσο πιο πολύ εκτιμάμε τη μητρότητα! Υπομονή και επιμονή!

Μαριού μου μη στεναχωριέσαι (μια κουβέντα είναι βέβαια και σίγουρα θα στεναχωριέσαι), αλλά να ξέρεις ότι ο επιμένων νικά. 

Capy πολύ χαίρομαι που τα ξαναβρήκατε. Ψυχραιμία. Όλα θα γίνουν και μπεμπέ θα έρθει. Είπαμε δεν ήταν η χρονιά σας με όλα όσα σας έτυχαν! Αλήθεια αγιασμό κάνατε;;; 

Levou τι κάνει το σπόρι έκπληξη;;; Πολλά φιλιά!

Κοριτσάκι μου "φρεσκομανούλα" όλα καλά; Τα πονάκια είναι μέσα στο πρόγραμμα. Αγκαλίτσα και πολύ αγάπη στο μικρούλη σου.

Faith ξεκινάς διέγερση; Με το καλό!

Nara μου πως είσαι; Είναι ακόμα φρέσκια η πληγή, προσπάθησε να πατήσεις στα πόδια σου και να βρεις τι έφταιξε!

Μορούλι, Μαρδιό, Πράσινη και όσες άλλες ξεχνώ πολλά πολλά φιλιά! 

Άντε να πάρουμε λίγο τα πάνω μας γιατί η χρονιά δεν βγαίνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα καλε που δε βγαινει...βγαινει και παραβγαινει και απο οτι φαινεται αφηνει και το καλυτερο της προσωπο....

Daphne μου να σας ζησει!Γερη δυνατη να την καμαρωνετε σε ολα της τα καμωματα.....αχ αναμνησεις που ξυπνουν αυτα τα νεογεννητα...μονο που τα κανω εικονα λιγονομαι η γυναικα....

Κατερινα μου κι απο δω συγχαρητηρια με το καλο το/τα αδερφακια!

Θα ρθουν για ολες καλα νεα....βαζω χερι στη φωτια λεμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne μου γλυκιά να σας ζήσειιιιιιιιιιιιιι!!!!!!

Γερή κ καλότυχη να είναι!Αχχχχ!!!πολύ χάρηκα!!!!!να ξεκουράζεσαι κ απόλαυσε αυτές τις μαγικές στιγμές!!φιλάκια στα πατουσίνια!!!!

Nara μου τι κανεις?

Εγώ χθες έγινα μάρτυρας στον πολιτικό γάμο φίλης μου κ περάσαμε τέλεια!!!

κατα τ άλλα μετράω μέρες για να ξεκινήσω τις ενέσεις αλλά φοβάμαι την αποτυχία βρε κορίτσια...ώρες ώρες θυμάμαι την απογοήτευση της πρώτης προσπάθειας κ λυγίζω...δεν θέλω να το ξαναζήσω αυτό...ούτε εγώ ούτε καμιά άλλη....

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα Δαφνη γλυκεια μου, μανουλα να σας ζησει η μικρουλα σας, καλοτυχη κ γερη να ειναι παντα στην ζωη της!!!! Τι καλα!!!!

Janolino βουυυυυυρ για τα δυδυμα λοιπον κοπελα μου

Diazaki γλυκο να εισαι καλα κ καλη δυναμη για την επομενη προσπαθεια γλυκεια μου!!! Καλη επιτυχια!!!

Capy θα τα καταφερετε να εισαι σιγουρη για αυτο, η κατασταση δεν συκωνει ουτε αρνηση ουτε απογοητευση μονο αισιοδοξια και πιστη!!!!

Levou, Rose, Πρασινη, Mardio, Mika, και και και ειμαστε πολλες, φιλια πολλα!!!

Καλως ηρθαν τα νεα κοριτσακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου καλά, Δάφνη μου να σου ζήσει η κουκλίτσα σου, γερή και τυχερή να είναι στην ζωή της και εσείς πάντα να την καμαρώνετε! 

Diazaki μου γλυκό πόσο χαίρομαι όταν διαβάζω νέα σου, ελπίζω να είσαι καλύτερα κοπέλα μου και σύντομα να έρθει ένα νέο θαυματάκι στην ζωή σας! Το σποράκι έκπληξη μεγαλώνει και ομορφαίνει χιχιχχι.... Έχουμε πλέον χεράκια, ποδαράκια και καρδούλα βροντερή, αμε! 

Είμαι χαζή το ξέρω συγχωρήστε με...

Καλά αποτελέσματα στα κοριτσάκια που ξεκινούν την προσπάθειά τους και όσο γίνεται να σκέφτεστε θετικά, η καλή ψυχολογία είναι η μισή προσπάθεια!

Σας φιλώ και σας φυσάαααωωωω όλες!!! ΦΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα!!!

Σας ευχαριστω πολυ!!!

Λοιπόν εκανα την πρώτη την Παρασκευή 7/11 3 μερες νωρίτερα κ ηταν 67 την Δευτερα 19/11 όπου κ η κανονική μερα 297

Κ χτες 1010!!

27/11 παω για υπερηχο!!!αυτη ειναι η δύσκολη αναμονή!!!

Δάφνη μου τι τέλεια νέα!!!! Να σας ζήσει η ομορφούλα να ναι γερή δυνατή κ παντα μα χαμόγελα!!!

Καλη λοχεία ΜΑΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Janolino μου εχω ήδη ένα παιδάκι το παγωτινι μου!!!!

Ο Αλεξανδρος μου η ζωή μου ολη!!!!!!!

Σου εύχομαι κ συ σύντομα το αδερφάκι!!!!

Levou μου τι λεει η Αλεξανδρα;;ποσο ειςαι τωρα;; Ποτε η αυχενική; Συμπτώματα ζαλάδες κλπ;;;

Capy θα βάλω τις φωνές!!!!!!!

Είπαμε θετική σκέψη!!!

Μαράκι κ για σένα ισχυει!!!

Με τις υπόλοιπες μιλαμε καθε μερα ολη μερα χαχα Άντε ελάτε κ εσείς!!!

Σας φιλωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι συγχαρητήρια ολα να πανε τέλεια!!

Δάφνη να σου ζήσει!!!!ολα τέλεια!!

Levou μου πόσο χαίρομαι που ολα προχωράνε τέλεια μπράβο!!!

Και στα υπόλοιπα κορίτσια που προσπαθούν με τις ενεσουλες κλπ κουράγιο

Μαριου δεν πειράζει το επόμενο θα ναι το τυχερό!

Diazaki πολυ φρέσκια η πληγή ακόμα σίγουρα...

Δεν ξέρω ειμαι πολυ μπερδεμένη ίσως πρέπει να αποδεχτώ ότι δεν θα κάνω παιδάκια δεν ξέρω και το μόνο που δεν εχω κάνει ειναι για καριοτυπο

Οπότε δεν ξέρω τι άλλο να ψάξω

Ποιες έχουν απο αποβάλει τρίμηνο και μετα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφηνω τις υπολοιπες και συγχωρεστε με για αυτο αλλα θελω να πω καταρχας συγχαρητηρια στην Dafni μας!!!!!!!Να σου ζησει κοριτσακι μου να ναι καλοτυχο και ετυχισμενο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ναρα μου ερχομαι σε σενα..μην ξανακουσω βλακειες του τυπου πρεπει να αποδεκτω πως δεν θα γινω μαμα και αλλες τετοιες αηδίες....οσο κι αν ειμαστε πληγωμ.ενες θα τα καταφερουμε...ειναι σιγουρο πως θα τα καταφερουμε....

κατα τα αλλα εγω δεν εχω νεακια..κανω σιγα σιγα ολες τιε εξετασεις και περιμενω το Γεναρη...πολλα πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nara μην ακουω βλακειες. μιλα με το γιατρο σου να σου γραψει εξετασεις να κανεις(αυτος θα ξερει πιθανες αιτιες για να τις αποκλεισεις) και μετα βουρ στο ψητο και στην επομενη προσπαθεια

μακια σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Nara τι λογια ειναι αυτα!!! Τοσο ευκολα τα παρατας;;;; Οοοοοοχι εισαι δυνατη κ σιγουρα εχεις πεισμα, για βγαλτο μπρος τα εξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Σας ευχαριστω πολυ κουκλες!!!!!

Μετραω μια μια τισ μερες!!!!

Ναρα μου τι τραυμα ειναι πολυ προσφατο..λογικο να σκεφτεσαι τα χειροτερα..

Ομως το μωρακι θα ερθει!!!

Οσο αφορα την απαντηση του γιατρου ειναι απαραδεκτος!!!

Τυχαια απιβολη δ υπαρχει.!

Κατα ρχην δ σου δινε προγεστερονη μεγα λαθος Δεν εθχες μια απλη φυσιολογικη συλληψη..εμεινες εγκυος μετα απο ποσες προσπαθεθες κ ταλαιπωρια..επρεπε να σε προσεξει αναλογως..

Εξετασεις θρομβοφιλιας εχεις κανεθ; Εκανες ηπαρινες;;

Τι φαρμακα επαιρνες;;

Παρε λιγο χρονο να συνελθεις..αναλογισου οολα αυτα κ πραξε αναλογα..δες κ αλλον γιατρο..εγω δηλ αυτο θα κανα..

Σου ευχομαι πολυ συντομα ολα αυτα να μοιαζουν ενα κακο ονειρο...

Φιλιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!τι κάνετε?

Ναρα θα σε μαλώσω! Αν κ όπως είπαν τα κορίτσια είναι λογικό να σκέφτεσαι έτσι αλλά από ότι καταλαβαίνω από τα συμφραζόμενα μάλλον δεν έπεσες σε καλό γιατρό! Άλλαξε τον κούκλα μου!ψάξε έναν που θα σε καταλάβει και θα προσπαθήσει ουσιαστικά μαζί σου για να πιάσετε το όνειρο! Τότε μόνο θα αλλάξει λίγο η ψυχολογία σου!παίζει πολύ σημαντικό ρόλο να νιώθεις ασφάλεια με το γιατρό! Το νινί θα έρθει μαζί με τοοοοσα αλλά που τα περιμένουν οι μανουλες τους!μη μου στεναχωριεσαι!πάρε δύναμη και σαν σηκωθείς πάρτα όλα μαζί σου,χιχιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!

ΝΑΡΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΧΑΖΑΑ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!!ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑΞΕ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ!ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ σίγουρα θέλει χρόνο αλλά εχω κάνει όλες τις εξετάσεις για τα πάντα το μόνο που είχα ήταν ανεβασμένο θυρεοειδή και έπαιρνα thyrormone για να το ελέγχω

Κατα τα αλλά ούτε θρομβοφιλια ούτε τίποτα και προγεστερονη ήταν οκ.

Το μόνο που εγω σκέφτομαι ήταν ότι σταμάτησα το Σαλοσπίρ που έπαιρνα προληπτικά αλλά και αυτό μου είπε η αιματολογος μου να το σταματήσω στην 8η εβδομάδα..

Δεν ξέρω..ο γυναικολόγος μου μετα μου είπε ότι και η θέση του εμβρύου ήταν αρκετά άκρη ίσως και αυτό

Το ότι ήμουν άτυχη το είπε άλλος γιατρός ειδικός στους υπέρηχους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια. Να γραψω τα νεα μου και εδω για οσες δεν ειναι στο φβ. Γιατι εκει ξερουμε ποτε παει για πιπι η καθεμια χαχαχα! Καναμε σημερα ωολυψια. 10 καλα ωαρια. Αυριο θα δουμε ποσα γονινοποιηθηκαν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!!!!!τι μου κανετε?

 

faith με το καλο κοριτσακι μου να γονιμοποιηθουν ολα!καλη ετ!περιμενουμε τα νεα σου!!!!!!!

 

nara μου μη λες τετοια!σε ολες μπορει να συμβει κατι και να μην προχωρησει η εγκυμοσυνη!αυτο που πρεπει να κοιταξεις ειναι για ποιο λογο εγινε και ο στην επομενη εγκυμοσυνη να πανε ολα καλα!

 

κατερινακι μου τι κανεις?πως εισαι?ποτε κανεις χοριακη?σου εστειλα πμ με το ονομα μου για την ομαδα αλλα δεν ξερω αν το πηρες!

 

εμεις κοριτσια ειμαστε καλα!τωρα πρεπει να ειναι 3500 κιλα αλλα εχει κολικους!καναμε κ υπερηχο για το φυσηματακι που εχει και ευτυχως,το εχει βεβαια, αλλα δεν ειναι κατι ανησυχητικο!θα ξανακανουμε σε 6 μηνες!

 

φιλια σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...