Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Γειά σας κοριτσια!!!

Μίλησα με τον εξωσωματικό κ συμφώνησε με την οκμεντίν κ είπε να πάρω μόνο ένα κουτί κ οτι δεν χρειάζεται να ξανακάνω καλλιέργεια γτ είναι το proteus είναι σε πολύ πολύ αρχικό στάδιο.εγώ σκέφτομαι να κάνω για καλό κ για κακό αφού τελειώσει η αντιβίωση.

Πήγα κ στην αιματολόγο μου κ μου έγραψε πολλές επαναληπτικές εξετάσεις αιματολογικές γτ έχει περάσει 3μηνο απο τις τελευταίες.έδωσα αίμα ,αποτελέσματα σε 10 μέρες.μου έγραψε κ τις αντιπικτικές.είναι πολύ αισιόδοξη!

Ο άντρας μου θα κάνει σπερμοδιάγραμμα κ καλλιέργεια αύριο!

Αυτά τα νέα μου!!!

Φιλάκιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά να είναι capy μου και να είναι το τελευταίο..!!

Κορίτσια πήγα χθες στον γιατρό είδαμε ένα σακουλακι τι να σας πω εγω έμεινα παγωτό γενικά ακόμα είμαι εκτός πραγματικότητας...5 εβδομάδων και 2 ημερών αυτά μόνο είπε σε 2 βδομάδες να ξαναπάω

Είμαι τοσο ευτυχισμένη αλλά και τοσο χεσμενη με το συμπάθεια απο τον φόβο μου

Υπομονή και η Παναγίτσα θας μα στηρίξει όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NARA μου χαιρομαι πολυ με τα νεα σου ...σας γραφω απο το σπιτι μιας και το προγραμμα στο σχολειο βγηκε χαλια και σημερα παω 10η ωρα....λοιπον εγραψα παρα πολλα στη φατσοβιβλιο για αυτο θεωρουσα οτι ηταν γνωστα αλλα ξεχασα οτι δεν ειμαστε ολες..απαντωντας περιληπτικα λοιπον να πω πως παω για σπερματεγχυση..λογικα μεθαυριο ή το Σαββατο...εχω παρει 2 σερπαφαρ τη μερα για 5 μερες και εκανα και 3 ενεσεις altermon των 75 ανα 2 μερες οπου ανακατεβα 2 σκονες ενα διαλυτη δηλαδη καθε φορα 150 μοναδες....σημερα στις 3.30 εχω ραντεβου να δω τι αυγα εκανα και απλα οπως ολες κι εγω ελπιζω..αν δεν τα καταφερω αρχιζω να μαζευω χαρτια για την επιτροπη της εξωσωματικης...συγγνωμη που δεν τα εγραφα και εδω και diazakiευχαριστω για το ενδιαφερον ..οι αλλες τα ξερουν αναλυτικα...μεχρι και ποτε εκανα την καθε ενεση....σας φιλω το απογευμα θα γραψω νεα..καντε μια προσευχη και για μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nara μου γλυκιά πόσο χαίρομαι κορίτσι μου!!!!η παναγια μαζί σου κ όλα θα πάνε καλά!ξεκουράζεσαι?δουλεύεις?να προσέχεις!

Santaloxilo μου με το καλό κ απο δώ!!!!θα περιμένουμε στις 4 να μας γράψεις πόσα ωαριάκια θα έχεις κάνει!ο άντρας σουπέμπτη έρχεται ή λάθος θυμάμαι?

Ο άντρας μου έδωσε σπέρμα το πρωί κ ανυπομονώ να δω αν έχουμε κάποια βελτίωση.ελπίζω να μην έχει κάποιο μικρόβιο κ αυτός.ο καημένος με ήθελε μαζί του σήμερα αλλά δεν μπόρεσα να πάω ...

Εσείς τι κάνετε?

Φιλάκιαααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

9 το συνολο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 αριστερα και 5 δεξια...ολα 14 με 13,5 οποτε ειπε ειμαστε πολυ καλα....ενδομητριο 7 αλλα μου ειπε οτι ειναι καλο για 10η μερα...αυριο θα κανω παλι ενεσεις 2 των 75 απο τις αλτερμον...παρασκευη πρωι θα παω να με δει και αν ολα πανε καλα Κυριακη Δευτερα Σπερματεγχυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσακι μου!!!κι εσυ οτι καλυτερο απο εδω και μπροςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!απο που να ξεκινησω!!!!!!!

 

capy μου τι να πω!!!ευτυχως που το μικροβιο ειναι στο αρχικο σταδιο και ελπιζω και ο αντρουλης αου να μην εχει και αυτος!περιμενουμε νεα σου!!

 

diazaki μου ποσο χαιρομαι για σενα που οπου να ναι θα ξεκινησεις!!!!οσο για τα παγωτινια δεν ξερω γιατι ποτε δεν ειχα!!!

 

nara μου τι υπεροχα νεα!!!!με το καλο να ακουσετε και καρδουλα!!θα τρελαθεις απο τη  χαρα σου!!!!

 

santaloxilo σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πετυχει και να αποφυγεις την εξωσωματικη!μια χαρα ειναι τα ωαριακια σου!!!!περιμενουμε τα νεα σου!!

 

κοριτσια τα παιδακια σας ειναι τελεια!!!αυτη η ηλικια ειναι οτι καλυτερο!!!!!!!!!

 

εμεις την αλλη εβδομαδα κοβουμε το ραμμα και μετα θα περιμενουμε καθε μερα!!!

 

φιλακια σε ολα τα κοριτσια και ενα μεγαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!σε ολες που ξεκινησαν η θα ξεκινησουν απο τον μπεμπη μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!απο που να ξεκινησω!!!!!!!

 

capy μου τι να πω!!!ευτυχως που το μικροβιο ειναι στο αρχικο σταδιο και ελπιζω και ο αντρουλης αου να μην εχει και αυτος!περιμενουμε νεα σου!!

 

diazaki μου ποσο χαιρομαι για σενα που οπου να ναι θα ξεκινησεις!!!!οσο για τα παγωτινια δεν ξερω γιατι ποτε δεν ειχα!!!

 

nara μου τι υπεροχα νεα!!!!με το καλο να ακουσετε και καρδουλα!!θα τρελαθεις απο τη  χαρα σου!!!!

 

santaloxilo σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πετυχει και να αποφυγεις την εξωσωματικη!μια χαρα ειναι τα ωαριακια σου!!!!περιμενουμε τα νεα σου!!

 

κοριτσια τα παιδακια σας ειναι τελεια!!!αυτη η ηλικια ειναι οτι καλυτερο!!!!!!!!!

 

εμεις την αλλη εβδομαδα κοβουμε το ραμμα και μετα θα περιμενουμε καθε μερα!!!

 

φιλακια σε ολα τα κοριτσια και ενα μεγαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!σε ολες που ξεκινησαν η θα ξεκινησουν απο τον μπεμπη μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μουυυυυυ, κοριτσακι εφτασε η ωρα ηκαλη, η στιγμη που παντα περιμενες, θυμαμαι οταν ημουν εγκυος κ σε διαβαζα τι ειχες περασει και περιμενα με αγωνια να περασω την 22η - 23η-24η εβδομαδα για να πανε ολα καλα και δοξα τον Θεο ολα πηγαν καλα, ειδες τωρα που εφτασες κ εσυ με ολες τις φοβιες σου, η αληθεια ειναι οτι σε σκεφτομουν συνεχεια, να σου πανε ολα καλα και να που τωρα τον περιμενεις τον πριγκιπα σου να τον παρεις αγκαλιτσα!!!! Μπραβο κουκλιτσα μου, μπραβο που τα καταφερατε!!!! Ολα θα πανε μια χαρα!!!

Σανταλοξυλο σε διαβασα και στο fb παρα πολυ ωραια τα ωαριακια σου, με το καλο κοπελα μου και ευχομαι να τα καταφερεις κουκλιτσα μου και θα τα καταφερεις ειναι σιγουρο!!!!

Στα υπολοιπα κοριτσια ευχομαι συντομα μανουλες πολυ πολυ συντομα θετικες χοριακες!!!! Δεν σας γραφω συχνα γιατι ο μικρος πριγκιπας με εχει εξωντωσει, ολη η μερα ειναι δικια του, εχω χασει τα κιλα της εγκυμοσυνης σε 10 μετες αφου γεννησα και απο τοτε πεφτουν πεφτουν πεφτουν, απο κει να καταλαβετε! Αλλα ειναι υπεροχα!!!!

Εγκυουλες φυσηξτε ανεμογκαστρι τωρα που προλαβενετε!!!'

Νομιζω οτι θα εχουμε πολλες χειμωνιατικες γκαστριες χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια ευετρα πρωι παω για σπερματεγχυση και σημερα στις 10 το βραδυ θα κανω την περγνυλ..ποναει λιγακι η δεξια μου ωοθηκη αλλα φανταζομαι οτι ειναι επειδη μεγαλωσαν τα αυγα μου..μεχρι χτες ειχαν προχωρησει ολα στο ιδιο μεγεθος...ελπιζω και ευχομαι να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!

 

morouli μου με συγκινησες πολυ!!!!μονο εσεις μπορειτε να καταλαβαιτε αυτα που εχω περασει!!προσευχομαι να πανε ολα καλα!!!!!!!και εσυ κοριτσακι μου να χαιρεσαι τον μπεμπακο σου και να προσεχεις και λιγο τον εαυτο σου!!!φιλησε μου τα μπουτακια του!!!!

 

santaloxilo με το καλο κοριτσακι μου!ναπανε ολα καλα σου ευχομαι και φυσικα περιμενουμε τα νεα σου!!!!!οσο για την ωοθηκη που σε ενοχλει ειναι απο τα ωαριακια!!!!!! 

 

εγω τελικα επειδη οι συσπασεις εχουν μεγαλωσει λιγο θα μου κοψει το ραμμα την τριτη και μετα με ξαπλα ελπιζω να κρατησει καμια βδομαδουμα ακομη!!!

 

φιλια και καλο σ/κ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκι μου πότε πέρασε ο καιρός?σε ποιά εβδομάδα είσαι?

Morouli μου φιλιά στα μπουτάκια,στην κοιλίτσα κ στα μαγουλάκια!!!!

Σανταλόξυλο καλή επιτυχία κ απο δω!!!!

εγώ περιμένω να αδιαθετήσω αλλά τπτ....άντε να ξεκινάμε σιγά σιγά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσια του φόρουμ. Τι κάνετε όμορφες? Κατ'αρχήν να πώ με το καλό στο Σανταλοξυλάκι μας και σύντομα φουσκοκοιλίτσα! Την Τετάρτη που μας πέρασε γνώρισα και την φραουλίτσα με τον άντρα της! Πρόκειται για 2 υπέροχες υπάρξεις και χάρηκα τόοοοοσο πολύ που τους γνώρισα. 

Εγώ ακόμα περιμένω να αδιαθετήσω και επειδή αισίως αύριο κλείνω 2 βδομάδες καθυστέρηση λέω να πάω την δευτέρα να κάνω 1 χοριακή να δω τι γίνεται.....

Ρε κορίτσια λέτε να έχει γίνει κανένα θαύμα? Το είχαμε ξεγράψει εντελώς με τον άντρα μου μιας και οι σπερματούλιδές μας είναι λίγοι και δεν θέλω να παίρνουν τα μυαλά μου αέρα αλλά είναι μεγάλη η καθυστέρηση....

Τελος πάντως την δευτέρα θα ξέρουμε...

Σας φιλώ γλυκά όλες, ματς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ levou λες;;;; πω πω θα ναι μεγαλη εκπληξη!

Μακαρι!

Santaloxilaki πολυ πολυ καλη επιτυχια!!!!!

Koritsaki μου με το καλο! Καλες αντοχες...

Χθες μιλουσα με Μικα λεει προσπαθησε να με προσθεσει στην ομαδα στο fb που φτιαξατε και ειναι γκρι δεν επιλεγεται.

Πρεπει να το κανει καποια αλλη ισως η εγω πρεπει να επιτρεψω να γινει.πως γινεται;Κατεριναααααααα;;;;

Capy βγηκε η καλλιεργεια του συζυγου; το γλυτωσε το proteus;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Levou μου μακάρι να έχουμε κάποιο απρόοπτο!!!

MARDIO μου πρέπει να σου στείλει πρόσκληση κάποια απο εμάς γτ είναι μυστική ομάδα.στείλε σε μένα ή στην κατερίνα σε μνμ το όνομά σου στο fb να σε προσκαλέσουμε!

Η καλλιέργεια βγαίνει την δευτέρα!εγώ σήμερα αδιαθέτησα,οπότε σε 20 μέρες ξεκινάω κορίτσια!!!!!!!!!

Σας φιλώ όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες τι κανετε??

Εμεις ηρθαμε Χαλανδρι γθα μια μερα κ κατσαμε τεσσερις..ξαφνικα πυρετο κ εμετους ο μικρος συν οτι περιμενω την ακατανομαστη απο Πεμπτη κ τιποτα ακομη..κ ελεγα να μην ανεβοκατεβαινω αφου διπλα ειναι ο Μαντουδης..αλλα τιποτα ακομη..

Ο μικρος μου ευτυχως ειναι μια χαρα κρατησε 36 ωρες η ιωσουλα!!

Ναρα μου τελειααα τα νεα σου με τι καλο να ακουσεις το πιο μαγικο ηχο!!!!

Κοριτσακι μου ερχεται η μεγαλη μερα!!!!Αχχχχ στιγμες μαγικες!!!! Με το καλο κοπελα μου!!!

Ντιαζ μου πολυ χαιρομαι που σε διαβαζω αισιοδοξη κ δυνατη!!

Τα κατεψυγμενα τα ξεπαγωνουν κ τα αφηνουν να φτασουν σε καποιο σταδιο αναλογως ποτε καταψυχθηκαν..δηλ εμενα ο Αλεξ καταψυχθηκε τη μερα της γονιμοποιησης ξεπαγωθηκε εφτασε τριων ημερων εμβρυο κ εγινε η εμβρυομεταφορα κ νατο το παγωτινι μου!!!!!:))

Λεβουυ μου μακαριιι να χεις θετικη χοριακη ετσι ξαφνικα!!!

Μαρντιο σου χω στειλει αιτημα ποσο καιρο πρεπει να σε εχω φιλη για να μπορω να σε προσθεσω..

Ελατε κ οι υπολοιπες ρε κοπελιες!!!!

Με τις υπολοιπες τα χουμε πει κ τα λεμε χιχιχι..

Αλλα θα ευχηθω κ εδω καλη επιτυχια στη Σανταλοξυλο κ στη Καπυ μας!!!!

Αντε να σας πω σχολιο Αλεξ να γελασετε...

Μαμα ο Κυριακος ειναι αγορι??

Ναι αγαπη μου.

Εγω ειμαι αγορι?

Ναι Αλεξανδρε εισαι αγορι οοως εγω ειμαι κοριτσι και ο μπαμπας ειναι αγορι..

Οχι μαμα ο μπαμπας ειναι Αγαπη ο Αγαπης!!!!χαχαχαχαχα( επειδη τον φωναζω αγαπη..αγαπη μου φερνεις αυτο η αγαπη εκεινο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Levou μακάρι να μην αδιαθετησεις!!

Σανταλοξυλο με το καλό άντε!!!!!

Κοριτσάκι μου υπομονή έρχεται!!

Κορίτσια μου πήγα είδα το φασολάκι μεγάλωσε λογικά σε μια βδομάδα και κάτι θα ακούσω καρδιά πρώτα ο θεός αλλά κάτι γίνεται με την θέση ειναι μέσα στην μήτρα ευτυχώς αλλά ειναι αρκετά άκρη... Τι ξέρετε για αυτό???παρομοιες περιπτώσεις.... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!

σας διαβαζω κ θαυμαζω το κουραγιο ,τη δυναμη,την υπομονη κ επιμονη σας!!δε σας εχω γραψει γιατι τα δικα μας νεα ειναι τα ιδια !περιμενω να ξεκινησουμε τον αποθηλασμο σε λιγο καιρο κ απο τη νεα χρονια να ξεκινησουμε κ για αδελφακι!

ειπα να γραψω ομως τωρα για να απαντησω στη nara! Για αρχη μπραβο κουκλα μου να εχει μια υπεροχη ,τελειομηνη εγκυμοσυνη!!να σου πω λοιπον οτι κ εμενα η σταλιτσα λου οταν ειχαμε παει να τη δουμε στις 6 1/2 εβδομαδες ο γιατρος δεν ειδε τιποτα γιατι το μωρο ηταν επανω στο τοιχωμα της μητρας κ δε φαινοταν κ απο εμπειρια κ μονο υπεθεσε οτι ηταν σε ενα σημειο που ηταν πιο παχυ,μια εβδομαδα μετα ομως ηταν μια χαρα η θεση της κ ακουσαμε κ καρδουλα!ολα θα πανε καλα θα δεις,το σπορακι σου ειναι εκει γερο κ θα παραμεινει για να σε κανει μια ευτυχισμενη μανουλα!!

κοριτσακι μου με το καλο το μπεμπακι σου μια χαρα θα παει η βδομαδουλα ,ξεκουραση κ σε λιγες μερες θα τον εχεις αγκαλιτσα!

καλη επιτυχια κ σε οσα κοριτσια ξεκινανε!τα καλυτερα σας ευχομαι κ εγω κ η σταλιτσα μου!

Τα φιλια μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλά Ζωή μου είχα ανάγκη να ακούσω κάτι γιατί ειναι δύσκολα..σκέφτομαι τα πάντα . Να χαίρεσαι το παιδάκι σου γλυκεια μου!απλα όταν έχεις ταλαιπωρηθεί τοσο λες ε όχι τώρα που τα κατάφερα να βγει κάτι άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

κοριτσακι μου καταννοω απολυτα τις φοβιες,ετσι σκεφτομουν κ εγω αλλα θα δεις που σε λιγες μερες το σπορακι σου θα εχει μεγαλωσει κ αλλο κ θα ακουσεις την πιο υπεροχη μελωδια της ζωης,την καρδουλα του!!αλλωστε μη ξεχνας οτι μπορει να πηγε ακρη ακρη για να φτιαξει υπεροχο το σπιτακι που θα το φιλοξενησει για τους επομενους 8 μηνες,την κοιλιτσα της μαμας του!

χιχι!!

φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στα κοριτσια μου!!!!!!

 

nara μου πιστευω οτι ολα ειναι καλα και σε λιγο θα ακουσεις τον ωραιοτερο ηχο της ζωης σου!!!!

 

ΖΩΗ13 με το καλο μα ξεκινησεις κοριτσακι μου!!!!

 

σας ευχαριστω για τις ευχες!!!!

 

εγω κοριτσια μου αυριο κοβω το ραμμα!!!!!εχω αγωνια για τη ναρκωση και πως θα ξυριστω που δε βλεπω τιποτα χαχαχαχχα!!!!!

 

φιλια σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki mou όλα να πάνε καλά!!!πολύ χαίρομαι για σένα!έλα τώρα που μασάμε εμείς απο νάρκωση!!!να πας σε αισθητικό αν δεν μπορείς μόνη κ ντρεπεσαι απο άντρα ή φίλη!εγώ έχω ξυρίσει την ξαδέρφη μου!!!

Daphne μου τι κάνεις?που χάθηκες?γράψε μας τα νέα σου!

ΖΩΗ καλή αρχή να έχεις,θα τα λέμε απο δω μέσα!

Nara μου σημασία έχει οτι το εμβρυάκι έριξε άγκυρα!!!!

Σήμερα μίλησα με το κέντρο εξωσωματικής κ μου είπανε στις 30 θα κάνω την πρώτη ένεση.θα κάνω μία κάθε μέρα την ίδια ώρα κ μόλις μου ξανάρθει περίοδος τους πέρνω τηλ για οδηγίες.περίεργο μου φαίνεται το μακρύ πρωτόκολο...

βγήκανε κ τα αποτελέσματα του άντρα μου,όλα καλά,αλλά έχει αρκετές ανώμαλες μορφές κεφαλής(50%).η καλλιέργεια βγήκε καθαρή!

Μου είπανε πως δεν χρειάζεται ν ξανακάνω καλλιέργεια για το μικρόβιο γτ ήτανε σε πολύ αρχικά στάδια αλλά εγώ θα κάνω την άλλη εβδομάδα

Κορίτσια μιλάει κάποια με την stellina?τι κάνει?miss u girl!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...