Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια μου!!χαθηκαμε λιγο!!εγω σε γενικες γραμμες ειμαι καλα!μερικες μερες τωρα εχω προβλημα με το στομαχι μου και δεν μπορουσα να ησυχασω ουτε μερα ουτε νυχτα!!!!εκανα την καμπυλη ζαχαρου και ειμαι στο οριο!τη δευτερα θα παω σε ενδοκρινολογο για να μου πει τι να κανω!μπορει να χρειαστει λιγο διαιτα!!!!

κοριτσακια μου καλα κανετε!να κανετε αγκαλιτσες με τους αντρες σας,να το ευχαριστηθητε και οτι ηθελε προκυψει!και αν δεν προκυψει απο το φθινοπωρο βλεπετε τι θα κανετε!

οι κοπελες που ειναι διακοπες να κανουν και καμια βουτια για μας που καθομεστε σπιτι!!!!

 

diazaki μου συγκινουμαι και στεναχωριεμαι που σε ακουω ετσι αλλα σε καταλαβαινω απολυτα!να εισαι σιγουρη οτι το κοριτσακι σου θα στειλει το αδελφακι του οπως εκανε και το δικο μου!εγω δεν αντεξα να τη δω αλλα ουτε μια μερα δεν εχει περασει που να μην την σκεφτω!!και εμενα οταν μου λενε οτι ειμαι αγορομανα νευριαζω και τους λεω οτι γεννησα κανονικα ενα κοριτσακι αλλα δεν τα καταφερε!!!!  τα παιδακια μας ειναι αγγελουδια και σιγουρα θα ειναι κοντα στην παναγιτσα!!!!!!μια μεγαλη αγκαλιτσα απο μενα!

 

santaloxilo περαστικα κοριτσακι μου!μπορει να φταινε και τα μπανια που λες!!θα περασει και θα συνεχισεις τα μπανια σου!!!!!!!!

 

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

faith μου τι κανεις? αδιαθετησες επιτελους?

ντιαζακι τι κανεις? ξεχνιεσαι λιγο περνωντας χρονο με το αντρακι και τον αντρα σου?

ζωη μου τελικα ποια εναι τα επομενα βηματα που συζητησατε με το γιατρο?

καπυ μου με το καλο ...να πανε κατ ευχην ολες οι προσπαθιες και να συναντηθειτε με την ωορρηξια.χαχα

σαντλοξυλο μου τι κανεις ?το διαβασμα? οι πονοι?

ναρα μου καλες διακοπες! απολαυσε τες...

κοριτσακι μου το  στο μαχι σου?

 

καλες βουτιες να κανετε κοριτσακια οσες ειστε σε διακοπες!

και σε μας που εχουμε μεινει πισω καλα κουραγια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες τι κανετε??

Εμεις τπτ το ιδιαιτερο..γυμναστηριο κ λιγο καφε λιγο θαλασσα κ τα αγορια μου χαχα!!

Ναρα μοτ εγω θα ξεπαγωνα τα μισα κ βλεποντας κ κανοντας..

Ντιαζ μου..σε σκεφτομαι πολυ γλυκεια μου..το κοριτσακι σου δ θα το ξεχασεις ποτε αυτο το μονο σιγουρο..ομως να σαι σιγουρη πως συντομα θα ερθει το αδερφακι σας..κ παλι θα χαμογελας..σε φιλω..

Σανταλοξυλο κ καπυ δωστε του να καταλαβει χ να κοιτατε τις μερες..απολαυση μονοο χαχαχα

Οι εγκυουλες τι κανουν? Τα μωρα μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ,

Diazaki εισαι στην σκεψη μου, καλη δυναμη!!!!

Χρονια πολλα σε ολες τις εορταζουσες, ευχομαι η Παναγια να φερει σε ολα τα κοριτσια το παιδακι τους. Θυμαμαι περισυ τετοιες μερες τα χαλια μου συναισθηματικα και ποσο πολυ πονουσα και σημερα κραταω το πολυτιμο μου αγκαλια και ακομη δεν το πιστευω. Ευχαριστω χιλιαδες φορες την Παναγια μας και καθε μερα προσευχομαι σε αυτην! Εχετε πιστη κοριτσια και αισιοδοξια. Το εχω ξαναπει, ακολουθηστε το ενστικτο σας περισσοτερο απο τους γιατρους και θα τα καταφερετε. Πιστεψτε στο ενστικτο σας και καθοδηγηστε τους γιατρους σας!

Χρονια Πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσάκιααααα!!!!!

Τι κάνετε?πώς είστε?εμείς αύριο θα είμαστε σποράδες για διακοπούλες!!!!

Αυτές τις μέρες του δώσαμε να καταλάβει κ περιμένω περίοδο σε 5-6 μέρες.το μόνο που με χαλάει είναι οτι τις τελευταίες μέρες διακοπών θα έχω περίοδο....

Χαθηκαμε τώρα το καλοκαίρι αλλά ελπίζω απο Σεπτ.να τα λέμε συχνότερα!!!!!

Miss u all!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρόνια πολλά σε όλες και του χρόνου με μωρά οσες δεν εχουμε με γερα μωρα οσες εχουν και μονο χαρες και γενικα ο,τι επιθυμει η καθεμια σας...Βοηθεια σας η μεγαλυτερη ΜΗΤΕΡΑ ολων των εποχων..η Παναγια να σκεπάζει καθε φοβο μας ,να απαλυνει καθε πληγη μας να κρατα στο χερι της το χερι μας...κλεινοντας να σας πω πως διαβασα καπου και μου αρεσε το εξης...Καποτε μια γυναικα ζητησε απο το Χριστο να την οδηγει παντα και να την προστατευει..τα πρωτα χρονια εβλεπε 2 ζευγαρια βηματα στην αμμο και χαιροταν ..καποια στιγμη περασε μια μεγαλη δυσκολια και εβλεπε ομως ενα ζευγαρι βηματα στην αμμο..κλαιγοντας σταθηκε μπροστα στην εικονα του Χριστου και του ειπε..γιατι με εγκατεληψες ;;βλεπω μονο ενα ζευγαρι βηματα στην αμμο...κι ο Χριστος της απαντησε..ναι ειναι τα δικα μου βηματα...κι η γυναικα ειπε και εγω που είμαι;;και της απαντα ..μα στην σε κουβαλαω στην αγκαλια μου φυσικα μεχρι να περσει η δυσκολια σου...ετσι κι εμεις...ολα τα δυσκολα θα τα παιρναμε στην αγκαλια της Παναγιας και του Χριστου..και αλι βοηθεια σας...σας αγαπω πολυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!χαθηκαμε!!!μπαινω καθε μερα αλλα εσεις δε μπαινετε και ετσι δεν γραφω!!!!!!

 

capy μου καλα κανατε και του δωσατε και καταλαβε!!!να περασετε καλα και μπορει να μην ερθει η ακατανομαστη,αλλα και να ερθει να μη σε παρει απο κατω!εσυ κοιτα να περασεις καλα!!!

 

santaloxilo μου τι ωραιο αυτο που μας εγραψες!!!!

 

και εγω ευχομαι η χαρη της Παναγιας να μας βοηθησει ολες!!!και τις μανουλες και αυτες που περιμενουμε τα μωρακια μας και ολες τις κοπελες που προσπαθουν να τα καταφερουν συντομα!!!!

 

φιλια σε ολες και σιγα σιγα να μαζευομαστε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι να κάνω που δεν μπορώ χωρίς την παρέα μας!!!!!

είμαι στην σκόπελο κ περνάμε καλά!!!!είναι πανέμορφη η χώρα!!!!απο αύριο θα μάθουμε κ τις παραλίες !!!!κουραστήκαμε πολύ γτ ταξιδεύαμε απο τα ξημερώματα για βόλο κ απο κει το φερυ είναι ποοοοολύυυυυυυ αργό αλλά άξιζε!!!!

Το στήθος τούμπανο αλλά ελπίζω να αργήσει να μου ρθει να χαρώ διακοπές.βασικά κ καθόλου να μην έρθει δεν θα χαλαστώ!!!!

Μου λείπουνε οι ατελείωτες συζητήσεις κ τα νέα μας!!!

Σας σκέφτομαι όοοοολες κορίτσια μου,να το ξέρετε κ πάντα ανάβω 1 κεράκι για τα κορίτσια του φόρουμ!!!!

Ειδικά εσένα Diazaki μου σε σκέφτομαι συχνά.ελπίζω να είσαι καλύτερα ψυχικά κ σωματικά!

Σας φιλώ όοοοολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολες μας νομιζω καπυ μου δεν μπορουμε χωρις το φορουμ και τη συντροφια του!!!!!!!! να περασεις καλα στην σκοπελο και καλο βολι χαχα!!!!οπως σε ολες οσες ειναι διακοπες.

πωπω σκορπιστηκαμε ρε κοριτσια - σαν τους δρομους της αθηνας το δεκαπενταυγουστο γιναμε.χαχα.

φιλια και αντε σιγα σιγα να μαζευομαστε να ακουσουμε κανα ευχαριστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! Τι κανετε? prasini μου αδιαθετησα και ο γιατρος με συμβουλευσε να περιμενω ενα μηνα να προσθησω και αν δεν να παμε παλι με εξωσωματικη.. Ειχα και αλλη επιλογη να μου δωσει χαπακια να αδιαθετησω σε δυο βδομαδες απο τη μερα που αδιαθετησα και να ξεκηνησουμε εξωσωματικη.. αλλα θα εχανα την ευκαιρια να προσπαθησω φυσιολογικα αυτο το μηνα! Ετσι ειπα να δωσω ακομα μια ευκαιρια και βλεπουμε! Στις 31 αδιαθετω για να δουμε! Εσεις τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εκανες faith μου.να συνεχισετε φυσιολογικα και με το καλο οι προσπαθειες. απο σεπτεμβρη (αν δεν) το ξαναδοκιμαζετε. Τσεκαρες τις γονιμες μερες με το γιατρο ή δοκιμαζετε στο περιπου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα...εδω στο νησι ειναι λες και ειναι φθινοπωρο σημερα....πολυ αερας και συννεφια ...καλυτερα μπας και διαβασω τιποτα...χτες και προχτες ειχαμε βαφτισεις και φυσικα πεσαν τα σχετικα σχολια προτροπες ατακες για το δικο μας μωρο....αλλα δε βαριεσαι εχει καταντησει βλακεια πια να σκαω για τριτους..κατα τα αλλα λογικα χαιρομαι το καλοκαιρι μου...σκεφτηκα να παρω τεστ ωορηξιας αλλα δεν θα παρω...μου εμειναν ουτε δεκαπεντε μερες με τον καλο μου και μετα θα τον δω Οκτωβρη οποτε δεν θελω με τιποτα να χαλαστω εσεις τι νεα;;diazaki κι εγω αναψα χτες ενα κερακι για σενα..η βαφτιση γινοταν στο εκκλησακι που παντρευτηκα...δεν εχει γινει αλλο μυστηριο ποτε περαν του γαμου μου και της χτεσινης βαφτισης και συγκινηθηκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!

 

Πρώτη μέρα στο γραφείο σήμερα κι ήρθε η ώρα να δώσω το παρόν.

Δεν σταμάτησα στιγμή να σας διαβάζω αν και θα ευχόμουν ολόψυχα να μην έγραφε ποτέ το Diazaki μας τα δυσάρεστα....

Δεν ξέρω πως νιώθεις αλλά κορίτσι μου αλλά είσαι στη σκέψη όλων μας!

 

Να μας ζήσουν τα νέα μωρά και με το καλό οι μαμαδίτσες οι καινούργιες!

 

Santaloxilo, είσαι πάντα έμπνευση....!

 

Ελπίζω να περάσετε όλες όμορφα, να ξεκουραστείτε και να επανέλθουμε δριμύτερες!

 

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλες μου όμορφες καλησπέρα!!!
Είμαι παλιό μέλος στο φόρουμ αλλά χάθηκα για ένα διάστημα! Είμαι η melipikto για όσες με θυμάστε!

Με λένε Μελίσσα και έχω έναν σπόρο 1 έτους που αποκτήσαμε με εξωσωματική λόγω ολιγοασθενοσπερμίας!

Αρχικά κάναμε σπερματεγχύσεις αλλά απέτυχαν, κάναμε 1 εξωσωματική, στην 1η εμβρυομεταφορά είχα αιμορραγία και ήταν βιοχημική, στην 2η εμβρυομεταφορά πήρα στα χέρια μου θετική χοριακή που αυξανόταν όμορφα αλλά την 8η εβδομάδα παλλινδρόμισε το μωράκι μας, η 3η εμβρυομεταφορά ενώ είχαμε βάλει 2 άριστες βλαστοκύστες μας έδωσε ένα ωραιότατο 0!!!
Προχωρήσαμε στην 2η εξωσωματική με πολύ άγχος και λαχτάρα και βάλαμε 2 τέλειες βλαστοκύστες και τσουπ να σου ο σπόρος μας!!! Μας άφησε και 5 παγωτάκια στην καταψυξη να μας περιμένουν και λέμε να τα βάλουμε από αρχές του ν'εου έτους!
Ήθελα να γράψω στο Ντιαζάκι μου πόσο πολύ λυπήθηκα... Είχα χαρεί τόσο που έμεινες πάλι με την πρώτη! (σας διάβαζα όποτε είχα χρόνο)... Εύχομαι σύντομα να έρθει ένα άλλο μικράκι να φωλιάσει στην κοιλίτσα και μετά στην αγκαλίτσα σας!
Ροζάκι, Μορούλι ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αχ χάρηκα και για εσάς τόσο πολύ!!!!!! <3 <3 <3 <3

Κούαντο τί τέλεια έκπληξη ήταν αυτή; Κοντεύεις να αγκάλιασεις το παλικαράκι σου;
Δάφνη μου τί καλά που περιμένεις κοριτσάκι, με το καλό!!!!

Κοριτσάκι με το καλο κι εσύ το σποράκο σου!
Ξεχν'αω πολλές σίγουρα, το Μαρινάκι μας τί κάνει; Η Λαμπρινή; Η Αγγέλα; Η Εστέ; Η Λιλ; Η Τουίγκι; Κορίτσια μου πού ειστε;;;;;;;;;;;;;
Ντιαζάκι μου θυμάσαι την θρυλική 7άδα που προσπαθούσαμε όλες μαζί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα!!μπηκα με πολυ χαρα να δω τα νεα σας και ηταν  σαν να μου εσπασε η καρδια ντιαζακι μου γλυκο γραφω και κλαιω...... δεν ξερω τι να σου πω η παναγιτσα στο φιλαει και ειναι κοντα του τωρα η απωλεια ειναι πολυ μεγαλη αλλα ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος!!εμεις ειμαστε εδω διπλα σου!!!

μωρουλι να σου ζησει καλοτυχο και παντα χαρουμενο και ευτυχισμενο!!!

εγω εκανα τις εξετασεις δεν εχω ουτε θρομβοφυλια ουτε τιποτα!τωρα συνεχιζουμε και βλεπουμε!!!η παναγιτσα ξερει μονο!

σας φιλω ολες σας μα ολες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα, lalouna ευχαριστω κουκλιτσα μου, και στα δικα σου συντομα!!!!

Λοιπον μπηκα και βλεπω την φοβερη και τρομερη melioikto και δεν υπηρχε περιπτωση να μην γραψω!!!! Σε σκεφτομουν κριν λιγο καιρο πολυ εντονα και τσουπ να σαι. Ποσο χαιρομαι για σενα!!!!! Ευχομαι και ελπιζω η υγεια σου να ειναι καλα!!! Δεν περασες λιγα και χερομαι πραγματικα πιυ σε διαβαζω σημερα. Το Μαρινακι ειναι καλα απο υγεια αλλα ανεβαινει τον δικο της γολγοθα και ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερει με οποιον τροπο κ αν χρειαστει! Ειναι μαχητης!!!! Εσυ θα προσπαθησεις για το 2ο; Να σας ζησει το μικρακι σας, αγορι η κοριτσι; Δεν θυμαμαι. Να μπαινεις ρε συ ποιο συχνα και γιατι αλλαξες το nickname? μου αρεσεεεεεεεεεε σε φιλω!!!

Τα υπολοιπα κοριτσια ευχομαι να ξεκινησετε δυναμικα και με πολυ πολυ επιτυχια!!! Σας σκεφτομαι συνεχεια!!!

Εμεις με το μικρακι μας ειμαστε μια χαρα, με τα ξενυχτια μας βεβαια αλλα μας τρελαινει το σκατουλι μας! Το πολυτιμο μας!!!! Εχτες κλεισαμε ενα μηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να μη χαιρετησω τη μελιπικτο!!!συγχαρητηρια!ειχες ζοριστει τοσο πολυ τι καλα!!δεν ξερεις ποσο χαρηκα με τα νεα σου!ευχομαι συντομα ενα δευτερο!!!εγω μπηκα σημερα στην 30η βδομαδα και ακομα δεν το πιστευω.Να χετε πιστη κοριτσια ολα γινονται.

Ντιαζ μου πολλη δυναμη και να σαι σιγουρη οτι θα ξαναρθει..θα πανε ολα καλα και σε λιγο καιρο θα σε συγχαιρουμε παλι!ευχομαι τα καλυτερα σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto που χαθηκες εσυ βρε ψυχη!ποσο χαρηκα για σενα μπραβο να σας ζησει το παιδακι σας...ειδατε κοριτσια ολες τελεικα καποια μερα μαννουλες γινομαστε γι αυτο μην σταματησετε ποτε μεχρι να ερθει κ η δικη σας σειρα!!!

Ντιαζ μου σε φιλω!

εμεις κοριτσια βαπτιστηκαμε κλαψαμε πολυ αλλα Δοξα το Θεο πηγαν ολα πολυ καλα...η μικρη μου τωρα τελευταια εχει πολυυυ γκρινια γιατι ξεκινησαμε λαχανικα κ αυτη ειναι κολλημενη στο γαλα μου φαινεται χιχιιχ εχει κ τα ουλα να την ταλαιπωρουν καθε μερα κ ειναι μια δυσκολη κατασταση...κατα τ αλλα ειμαστε πολυ καλα καθε μερα την λατρευω ολο κ πιο πολυ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορες!

Rosaki να σας ζησει η νεοφωτιστη!

Η αρχη ειναι παντα δυσκολη με τις στερεες τροφες...δε ξερουν το κουταλι τους φαινονται περιεργες οι γευσεις...θυμαμαι σαν ονειρο την κουζινα μου να θυμιζει πεδιο μαχης οταν γιναμε 6 μηνων..

Melipikto σαν ονομα σε θυμαμαι την ιστορια σου δε τη θυμαμαι να σου ζησει το παιδακι σου με το καλο το δευτερο και γρηγορα!!!

Cuando 30 εβδομαδων;;;; τι λες τωρα κοπελια...ποτε ηταν που μας το ανακοινωσες....

Lallouna μπραβο που εκανες την εξεταση για την θρομβοφιλια εστω κι αν δεν ηταν αυτη η αιτια της αποβολης το απεκλεισες σαν πιθανοτητα.

Εμεις καλα...τα τσουπρια μου σε 20 μερες γινονται 4ων χρονων και ετοιμαζω το παρτυ τους παντρευεται και η αδερφη μου και θα γινουν παρανυφακια αμεσως μετα...περιμενουν πως και πως...δεσποινιδουλες σωστες...

Φιλια σε ολες καλο υπολοιπο καλοκαιριου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prasini μου δεν το ειδαμε με το γιατρο αλλα γενικα ειμαι σταθερη. Και υπολογησα απο τις αλλες φορες που το βλεπαμε με το γιατρο. Κανονικα θα αδιαθετησω στις 31. Αν κατι δεν πηγε καλα αρχιζω παλι για εξωσωματικη! Υπομονη ολα θα γινουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμορφές μου πόσο με συγκινείτε!!!! <3
Μια χαρά είναι η υγεία μου δόξα τον Θεό! Όλα ανήκουν στο παρελθόν πια! Ο μικρός μας πρίγκιπας τα έχει όλα ξεθωριάσει πια, μόνο αυτόν βλέπουμε!!!!!

Λέμε ναι από τον νέο χρόνο να βάλουμε τα παγωτίνια μας! Να αποθηλάσει και ο σπόρος που είναι τρομερός βυζάκιας! :x
Να είστε αισιόδοξες! ΝΑ πιστεύετε σε αυτό που κάνετε και σε ότι σας βοηθάει! Όλα γίνονται!
Έχω φίλη που ενώ πάσχει από σκλήρυνση κατά πλάκας έκανε 2 εξωσωματικές γιατί προσπαθούσαν για μωρό 10 χρόνια φυσιολογικά αλλά τίποτα και τελικά είχαν πρόβλημα και οι δύο! Πέτυχαν και οι δύο  και απέκτησε ένα αγοράκι από την πρώτη και ένα κοριτσάκι από την δέυτερη και 3 μήνες μετά την 2η γέννα ναααααα μια καθυστέρηση και είχε μέινει έγκυος φυσιολογικά!!! Φυσιολογικότατα! Και τώρα έχει άλλο ένα αγοράκι!
Έχω μία θεία που χρειάστηκε 11 εξωσωματικές για να κρατήσει τα αγγελούδια αγκαλίτσα! Αλλά τα κατάφερε! Κι αυτό μετράει!
όλες θα τα καταφέρουμε!!!!!!!!!!!!!!!!
σας φιλώ πολύ πολύ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rosaki γλυκο να σας ζησει το αγγελουδι σας, γερο κ τυχερο!!!

Melissaki τελεια, βαλτε μπροστα για το/τα δευτερα και καλη επιτυχια!!!!!!!!

Ολα γινονται καποια στιγμη με τον εναν η με τον αλλο τροπο παντα καταφερνουμε αυτο που πραγματικα θελουμε!!! Δεν μιλαωω εκ του αδφαλους παντα το πιστευα και παντα θα το πιστευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!

Τι κάνετε?δεν θα αναφερθώ σε όλες γτ βιάζομαι να συναντήσω την κολλητή μου για τον μεγάλο υπερηχο!!!!!

Επιστρέψαμε λοιπόν απο τις διακοπούλες αν κ θα κάνουμε μια τελευταία βουτιά στην χαλκιδική το σ/κ!!!!

Περίοδος μου ήρθε κανονικά στις 28 μέρες.απο την μια στεναχωρέθηκα γτ δεν απέδωσαν οι ατελείωτες ώρες σεξ αλλά απο την άλλη το φχαριστήθηκα κ έστρωσε επιτέλους η περίοδός μου!προσπαθούμε κ αυτόν τον μήνα μόνοι μας κ αν δεν...θα πάμε στον γιατρό για εξετάσεις,παπ,καλλιεργεια,ορμονικές κτλ κ μετά εξωσωματική!

Εντωμεταξύ έχει πέσει επιδημία γκαστρίτιδας στον κύκλο μου!όλες -ακόμα κ κοπέλες σε απλή σχέση-μου ανακοινώνουν εγκυμοσύνες!!!!

Άντε κορίτσια να κολλήσουμε κ εμείς!!!!!

Σας φιλώ όοοολες!!!!

Υ.Γ. diazaki σε έχω στο μυαλό μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MommyMelissaki επειδή είμαι καινούργια διάβασα την ιστορία σου και μου δώσες κουράγιο! Κορίτσια ελπίζω όλες να είστε καλά και να γεμιςατε μπαταρίες!εγω αδιαθέτησα και μετα από μερικές μέρες πάω για τρίτη εμβρυομεταφορα βλαστοκυστες αυτή τη φορά.. Τι να πω η Παναγία μαζί μας..να δούμε τι εμβρυακια θα αποψυξουμε με το καλό

Εύχομαι σε όσες προσπαθούν καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...