Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βασικα επειδή πρεπει να εχει 10 δημοσιεύσεις για να στειλεις μηνυμα κανε με εσυ φιλη "μαρια αλεβιζου" και για εξωφυλο μια φωτγοραφια με κοιλιτσα και καρδουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena maria zoumpliout ειμαι εγω στο facebook!! κ εγω κοριτσια εκλεισα ραντεβου την αλλη πεμπτη το απογευμα..επιτελους θα δω την μπεμπουλα..απο την β επιπεδου εχω να την δω!!χαχαχα..3ις βδομαδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! ...η μάλλον καλημέρα!!! Καινούρια στο φόρουμ και εγώ και καινούρια στην όλη εμπειρία..!!! 26η εβδομάδα και μεγαλώνουμε!!! Καλή συνέχεια λοιπόν σε όλες μας :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα celia!καλως μας ηρθες!με το καλοοο κ καλη τελειομηνη εγκυμοσηνη  να εχεις!!κ εγω σημερα 25η βδομαδα εφτασα!!απο που εισαι?εγω απο θεσσαλονικη κ περιμενω το τριτο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια και εδωωω! [smilie=sunny.gif]

 

Σημερα μπηκα στην 35η βδομαδα, μια ακομα και μπαινω στον 9ο [smilie=love4.gif]

Συλια καλως μας ηρθες, με το καλο το μπεμπουλινι σου, αγορακι ή κοριτσακι περιμενετε ; Εγω ειμαι η Μαρια, μενω Καλαματα και περιμενω το πρωτο μου παιδακι, κοριτσακι [smilie=love1.gif]

Σας φιλωω [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...ειμαι η Μαρια θεσσαλονικια...αλλα ερωτικη μεταναστρια εδω και 2 χρονια στα Γιαννενα μιας κ παντρευτηκα εδω ..

ειμαι καινουρια εδω με ΠΗΤ 4/12/14 και εχω τρελη αγωνια αγχος και ανυπομονησια....περιμενω κοριτσακι και ολος μου ο κοσμος εχει γινει ροζ...

χαιρομαι που ειμαστε κοντα στις ημερομηνιες και θα εχω συμπαρασταση...

Με το καλο σε ολες <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαιρουλα!!!καλως μας ηρθες κ με το καλο το κοπριτσακι σου!!!ωραια τα γιαννενα!!κ εγω μαρια θεσσαλονικη κ περιμενω κοριτσακι..εχω ηδη ενα αγορι 13 χρονων  κ ενα κοριτσι 2 χρονων!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς τα νέα κορίτσια!! με το καλό τα μωράκια σας!

 

Katerinaadra, αν μπορείς, κάνε μου μία αλλαγή στο χρωματάκι, μια κ επισήμως ροζίσαμε!!!!!

 

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου.....βλεπω μεγαλώνει η παρέα μας και πολύ χαίρομαι....με το καλό όλες μας ννα κρατήσουμε τα μωράκια μας στην αγκαλίά μας....

demie μου σε ρόζισα....αντε με το καλό

 

επειδή δεν παρακολουθω καθημερινά το φόρουμ όποια κοπέλα δε είναι στη λίστα μας ας μου το πει δίνοντας πληροφορίες...

 

φιλιά πολλά καλή μέρα σε όλους μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια,

ελπιζω να ειστε ολες καλα....τρωω ολη μερα και μετα εχω καουρες και εμετους και υποφερω και ξανατρωω και γενικα τα εχω χαμενα...χαχαχα

βαζψ σε σειρα μικρα φορμακια μωρουδιακα που μου φερνουν φιλοι και εχω ξετρελαθει..ειναι τοσο ομορφα και ροζ και τοσο μικροσκοπικα...δε μπορω να το πιστεψω...

εχω και να κανω τις πολλες τις μικροβιολογικες εξετασεις τη δευτερα με τη καμπυλη και τα σχετικα και αγχωνομαι...(ειμαι κ ανασφαλιστη οποτε εχω και το οικονομικο στο νου)..και σκετομαι συνεχεια πως θα τα προλαβω ολα..φοβαμαι μη γεννησω και δε τα προλαβω..πηγαινω στο μαγαζι λιγοτερες ωρες πλεον μονο 4 αλλα ΟΛΑ μου μυριζουν (εχουμε φουρνο)..ψυχολογικα χαλια με λιγα λογια...τελειωνει η υπομονη μου..θελω να την σφιξω στην αγκαλια μουυυυ...καλημερα σε ολες..

<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!! Ένα μεγάλο καλωσόρισμα σε όλα τα νέα κορίτσια.

meroula88 γιατί  ανασφάλιστη; ο άντρας σου δεν έχει ασφάλεια για να ασφαλιστής μεσώ αυτού; (αν δεν έχει να πας στον οαεδ και να ρωτήσεις για την βασική αφάλια που παρέχει σε άνεργου δεν είναι κανονική άλλα καλύπτει ότι έχει να κάνει με το νοσοκομείο και μπορείς να κάνεις εκεί τις περισσότερες εξετάσεις χωρίς να πληρώνεις ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει τεβε αλλα το εχει αμελησει διοτι δε βγαινουμε με τπτ αλλιως οικονομικα...προνοιας δεν μπορω να βγαλω επειδη εχουμε κοινη φορολογικη και φενεται το μαγαζι..στο ικα μου ειπαν δικαιουμε βιβλιαριο μετα τις 1/1/2015...και θελω ουτε να φανταζομαι τι θα πληρωσω στη γεννα στο τελος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες mairoula88 με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το κοριτσακι σου....!!!!!!!!!

Κοριτσια και εγω εχω θεμα με την ασφαλεια....ειμαι ασφαλισμενη στον πατερα μου προς το παρον μεχρι τον φεβρουαριο του 2015 ( μεχρι τωρα δεν εχω πληρωσει τιποτα στις εξετασεις μονο μια ελαχιστη συμμετοχη) αλλα επειδη θα παντρευτουμε τωρα με τον καλο μου θα χασω την ασφαλεια απο τον πατερα μου ετσι δεν ειναι?

ο συντροφος μου δεν θα μπορεσει να με ασφσαλισει γιατι στην δουλεια που ειναι το αφεντικο δεν του κολλαει ενσημα...και αναγκαστηκα καθεται εκει γιατι εχουμε αναγκη και δεν βρισκει κατι αλλο...και εκεινος ανασφαλιστος ειναι...εγω τωρα τι μπορω να κανω???πειτε μου οτι ξερετε γιατι το εχω αγχος αυτο.....να παω  στην προνοια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιαααα...επιτελους Σαββατο..

Ναντιουλα νομιζω η προνοια σε καλυπτει σιγουρα...θα πας εκει και θα σου βγαλουνε αμεσως και μετα θα εισαι κομπλε!!

Να εχετε ολες ενα υπεροχο Σαββατοκυριακο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Θα κάνω μια υπόθεση, σκεπτόμενη μήπως πρέπει να πάτε στον ΟΑΕΔ της περιοχής σας και να βγάλετε κάρτα ανεργίας για αρχή. Κατόπιν, να ρωτήσετε τι γίνεται με την ασφάλειά σας. Εκτός των άλλων, νομίζω ότι το επίδομα τοκετού δίνεται από το κρατος, είτε δουλεύεις, είτε όχι, είναι πλέον 900€ και το "κρατάει" το μαιευτήριο.

 

mairoula88 και Nantioula δεν ξέρω πού θα γεννήσετε, πάντως πάρετε τηλέφωνα και ρωτήστε τα μαιευτήρια τι χρεώνουν. Για την πρόνοια δεν γνωρίζω κάτι...

 

φιλιά σε όλες! Katerinaadra ευχαριστώ για το ρόζισμα! Φαντάζεσαι να ξαναγίνω μπλε;;; αχαχαχα.... να μου πει ο γιατρός αρχές Οκτώβρη, ουπς λάθος;;; Θα γελάσουμε!

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου,

σημερα γιορταζω τον αντρα μου και γινετε ενας πανικος στο σπιτι....βαβουρα δν εχει..αλλα εχει ΓΛΥΚΑ...δν ξερω απο που να ξεκινησω...χαχα

εγω εβγαλα καρτα ανεργιας αλλα δικαιουμε βιβλιαριο 1 ιανουαριου..επειδη την εβγαλα πριν 10 μερες κ θελει λεει να περασουν καποιοι μηνες...σκεφτομαι μηπως παω να ρωτησω αν γινετε νωριτερα μιας κ ειμαι εγκυος αλλα σιγα μη με εξυπηρετησουν...τι τους νοιαζει τωρα αυτους αν ειμαι εγ εγκυος..πφφ

θα δειξει..καλη κυριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου, να είστε πάντα καλά! Ποτέ δεν ξέρεις.. Να ρωτήσεις τι προβλέπει ο Οαεδ για την περίπτωσή σου. Φιλάκια!

 

Καλή Κυριακή και Χρόνια Πολλά για την ημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!καλως ηρθατε !!εχω μερες να μπω κ εχω χασει πολλα επεισοδια!!μαιρουλα να χαιρεσαι τον αντρα σου!

κ εγω ειμαι ασφαλκισμενη στου αντρα μου..τεβε εχει..μολις παντρευτηκαμε με εβαλε..αλλιως ειχα  αυτο με την καρτα ανεργιας κ το δικο μου βιβλιαριο ειχα ασφαλεια προσωρινη που λενε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια..εχω απιστευτες αυπνιες απο τις καουρες μου...υποφερω αποψε...καθομαι καθιστη στο κρεβατι γτ δν αντεχετε αλλο...πφφφ...με το θεμα ασφαλεια δν εβγαλα καμμια ακρη και τελικα γενναω ανασφαλιστη..ο θεος να βαλει το χερι του μη παθω τπτ οταν ακουσω το τελικο ποσο χαχαχα..πρεπει να αρχισω να τρωω υγειηνα...παω να παρω μαλοξ μηπως και κοιμηθω..καληνυχτες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...