Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ!!!!!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΗΡΘΕ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο θεός μπορεί καμια φορά να μας βάζει σε δοκιμασίες οι οποίες εκτός από ψυχοφθόρες να είναι και χρονοβόρες, αλλά ποτέ δεν μας ξεχνάει...

θε το ξαναπώ ειδικα σε γυναί΄κες σαν και σενα που δώσανε αγώνα για τη επιτευξη αυτού τόυ στόχου καποια στιγμή πρέπει και να τις ανταμείψει,,εεεεε και ναι ήρθε και η σειρά σου, όπως ήρθε και η δικιά μου....

δυστυχως ότι ήταν να κανεις εσύ το έκανες, αάρα κάτσε και απόλαυσε τις στιγμές και τις συζητήσεις μας περι εγκυμοσύνης και όλοι θα ευχηθούμε όλα να πάνε προς το καλύτερο, δεν ξέρουμε πιο είναι το καλύτερο αλλά ας ελπίσουμε ότι είναι το όνειρό μας....

αντε σε λιγότερο από 2 24ωρα θα ηρεμήσεις....μεχρι τότε απόλαυσε το όνειρό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα Τόνια 

λαλουνα μου μη φοβασαι ο καλος Θεουλης όλες θα μας βοηθησει και θα γεννησουμε υγιεστατα μωρακια μη στεναχωριεσαι για τιποτα 

Κατερινα μου ευχαριστω πολυ για τις οδηγιες ελπιζω να το βγαλει τωρα γιανα δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ 1 24ΩΡΟ ΕΜΕΙΝΕ Η ΑΥΡΙΑΝΗ ΜΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ!!!ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΘΕΟΥΛΗ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΙΩΑΝΝΑ!!!

 

ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ!!!ΧΙΧΙΧΙΙΧ ΑΣΧΕΤΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαντάζομαι έκανες αντιγραφή κωδικό, όχι την εικόνα διότι μπορεί αν έκανες μονο την εικόνα να μου σου αλλάζει αυτόμαατα. παντως φαίνεται και είναι και πολύ ωραίο....μετα τις 12 θα δεις αν αλλάζει...

 

ελεος βγήκαν τα κουνούπια,,ήδη με τσίμπησαν δύο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια! Κατερίνα μου εκανα αντιγραφη την εικονα.. τον κωδικο που βγαζει στο HTML που μου ειπες οταν τον εβαλα στην υπογραφη μου στο προφιλ μου εδω  δεν μου εβγαλε  το τικερ αλλα κατι αλαμπουρνεζικα! λες να μην αλλαζει τις βδομαδες μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες!Ευτυχως δεν γραψατε πολλα.Εμενα οι δικοι μου δεν μου λενε τιποτα για το φυλο.Ουτε εχω αγριεψει ουτε εχω ηρεμισει,στα ιδια ειμαι.Ο κθενας απλως μου λεει το θα ηθελε να ειναι.Εγω παντως θα ηθελα πολυ κοριτσακι ο φιλος μου παλι αγορι.Με το καλο να ερθουν ολα τα μπεμπακια μας και το φυλο ειναι το λιγοτερο που πρεπει να μας νοιαζει.Για τον αραββωνα τωρα..Η μανα μου εχει βαλθει απ'το πρωι να παμε να αγορασουμε φορεμα(μονο αυτο δεν με νοιαζει τωρα).Απ'το πρωι που σηκωθηκα η ψυχολογια μου ειναι πολυ χαλια.Δεν εγινε τιποτα τιποτα απλως ετσι σηκωθηκα,ορμονες τι να πω...Με ποναει και λιγο η μεση μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργία μου η ψυχολογία σου θα είναι πολύ πολυ περίεργη...άλλες φορές θα είσαι πολύ χαρούμενη, άλλες θα έχεις τρομερά πολλά νεύρα ενώ άλλες θα στεναχωριέσαι χωρίς λόγο....όλα αυτά είναι λόγο των ορμονών....εσύ όμως μη το βάζεις κάτω...σκέψου πως θα οργανώσης την ημέρα του αρραβώνα σου.... μπορεί να μην γίνει σε ανοιχτό κύκλο αλλά σκέψου πόσες φωτό θα βγάλεις που αργότερα θα τις δείχνεις στο μπεμπάκι σου και θα λες: "κοίτα λίγο πιο καλά διότι μέσα εκεί ήσουν και εσύ"

άρα πάρε ένα ομορφο φόρεμα, σκέψου πως θα βαφτείς, θα κανεις τα μαλλιά σου....οργάνωσέ το μαζί με το μπεμπάκι σου, μπορεί να σου δώσει ωραίες ιδέες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!γεωργια μου συμφωνω με οτι σοθ ειπε η κατερινα ανεβα ψθχολογικα ξερω πως δεν ειναι παντα ευκολο και οι ορμονες μας τρρλενονται κυριολρκτικα αλλα ειναι απο τις ποιο ομορφρες μερες που θα ζησεις και θα την.ζησεις και μαζι με το νινι τι ποιο ομορφο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ κοριτσακια μου,μου δινετε δυναμη.Καπως καλυτερα ειναι τωρα τα πραγματα.Δικιο εχετε ειναι μια στιγμη που δεν θα ξαναζησω.Θα αρχισω να κανω λιστα με το τι θελουμε και γενικως τα παντα για εκεινη την βραδια.Αν ειμαι καλα αυριο θα παω και για φορεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!αχ τι να πω για την ψυχολογια!!!!γιωργια θα εισαι οπως ακριβως σου ειπε η κατερινα..μια με πολλα νευρα,μια στα καλα καθουμενα με πιανουν τα κλαματα για παλια χαζα πραματα που μπορει να θυμηθηκα,μια θα ειμαι καλα κ μια θα εχω οξεια τεμπελιτιδα!!!μεχρι 3ων μηνων ειναι φυσιολογικη αντιδραση!!!με το καλο ο αρραβωνας!!αυριο θα εισαι καλυτερα κ θα κανεις τις ετοιμασιες σου με χαρα!!αν σου πει καποιος κατι μην συγχυστεις..κανε υπομονη!

για το μωρακι που λεγατε ποτε το αισθανεσαι!!η μανουλα αρχιζει να το νοιωθει γυρω 3,5 με 4 μηνων..αναλογα παντα το σωμα κ το μωρο..οι δε τριτοι που θα βαζουν το χερι στην κοιλια θα το νοιωθουν μετα τον 5ο καλα γιατι θα ειναι λιγο μεγαλο το μωρο κ θα τεντωνεται!!αλλα ειναι κ θεμα να τυχει να το προλαβει...στον 6ο μηνα θα το βλεπει κιολας οτι κουνιεται..

για τα αφεντικα τι να πω...περυση το καλοκαιρι δουλεψα 3ις μηνες σε φουρνο ζαχαροπλαστειο κ το αφεντικο ο μεγαλυτερος μα....ς που γνωρισα..πιο παλια δουλευα σε διακοσμησεις ρουχων κ ειχα αφεντικο μαλαμα !!ηταν τελειος..αλλα επειδη δουλευαμε με τον πρωην στο ιδιο μαγαζι εφυγα εγω απο κει..τωρα καθομαι σπιτι κ δουλευω ΜΑΜΑ!!!χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι γιωργια!!!αυτο ελεγα στον αντρα μου..κανονικα η γυναικα οταν γινεται μανα πρεπει να καθεται να μεγαλωσει κιολας το παιδι..αλλα λεμε τωρα..οταν υπαρχει αναγκη πρεπει να δουλεψουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας γεια σας....ξενα ξεκινάω το θέμα ψυχολογία.....

σήμερα νομίζω ότι πέρασα από όλες τις φάσεις...μέχρι που έκαλαψα ξέσπασα και τώρα ήρθα στα φυσιολογικά μου....

βέβαια το μπεμπάκι μου δε με άφησε ατιμώριτη, μου προκάλεσε τέτοιες ανακατοσούρες που λέω δεν ξανα μελαγχωλώ....

ολα τέλεια τώρα, η ζωή είναι υπέροχη!!!!!!!!!!!

 

γεωργία μου τι γίνεται με τις αναγούλες και τους εμετούς? συνεχίζονται το ίδιο?

 

delphin μου και εγώ αυτό λέω, η καλύτερη δουλειά του κόσμου είναι να είσαι μάνα.....σήμερα έβλεπα μια ταινία με μια οικογένεια που είχε 12 παιδιά και λέω αχχχχχχχχ μακάρι να είχαμε λεφτά και να μας αξίωνε ο θεός να είχαμε τόσα παιδιά.....

 

Lallouna Μου άντε έφτασε ο καιρός...περιμένω κατευθείαν να μας πεις τα νέα σου, άυριο μην μας ξεχάσεις.....

 

Τονια που εισαι? ακόμα να σχολάσεις?

 

Μαρακι μου δε θυμάμαι να σε είδα εχθες, όλα καλά?

 

ελπίζω να μην ξέχασα καμία.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από έμενα.

τωρα κατάφερα να διαβάσω τα νεα σας

 

Κατερίνα μου έχεις δίκαιο δεν μπήκα καθόλου χθες, καλά είμαι απλός πρώτη μερα στην νεα δουλεια και μετα ειχα ενα τρομερό πονοκέφαλο κοιμόμουν ως αργα μαι μετα πήγα απο την απογευματινή δουλειά του άντρα μου γιατι έλειπε το ΣΚ σε ενα πανελλήνιο πρωτάθλημα με enduro στα Τρίκαλα και ειχα να των δω απο το Σαββάτο το πρωι.

 

Γεωργία μου με το κάλο και κάθε ευτυχία [smilie=love3.gif]

 

σχετικά με την διάθεση και έμενα έχει πολλα σκαμπανεβάσματα, ειδικά το Πάσχα την πλήρωσε η κακομοίρα η πεθερά μου, άλλα ευτυχώς το καταλαβαίνει οτι ειναι απο τις ορμόνες και δεν μιλάει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμάς σε σχέση με τις προηγούμενες μερες η αλήθεια ήταν λίγο πιο καλά από θέμα ζέστης  δεν πειράζει κάθησε σπίτι με τον ανεμιστήρα αν σε κάνει να νιώθεις καλά κορίτσι μου και εγω σκ μέσα καθησα γιατί είχε πολύ ζεστη με κλιματιστικό και ανεμιστήρα την έβγαλα 😅
    • Καλησπέρα κοριτσιαα, και εγώ σήμερα έκανα το δεύτερο μπανιο, νομίζω με παίρνει ένα ακόμα κ μετά τέλος. Κ εγώ έλεγα δεν θα μπαίνω αλλά δεν μπορώ να πω όχι στην θάλασσα 🫠
    • Επικίνδυνο δεν είναι το πολυποδακι, δεν είπα κάτι τέτοιο! Έχω αφαιρέσει 2 φορές ως τώρα! Ούτε μπορεί το έμβρυο να εμφυτευτει πάνω σε πολύποδα και αυτό είναι το θέμα.. δηλαδή οι πολύποδες στη μήτρα μειώνουν τα σημεία που θα μπορούσε να εμφυτευτει ένα έμβρυο..! Με την αφαίρεση του λέω έχουμε μεγαλύτερες πιθανότητες να προχωρήσει σε εμφύτευση ένα γονιμοποιημένο υγιές έμβρυο.  Στη φάση που είσαι τώρα δεν θα μπορέσει να αφαιρεθεί ο πολύποδας λόγο του πάχους του ενδομητρίου. Δηλαδή κανονικά για να αφαιρεθεί πρέπει να είσαι λίγες μέρες μετά την περίοδο και πριν την ωορρηξία όπου το πάχος του ενδομητρίου είναι λεπτό ακόμα και θα μπορέσει ο γιατρός να το αφαιρέσει με επιτυχία. Η αποξεση επίσης έχει καταργηθεί ως τρόπος αφαίρεσης πολύποδα γιατί ουσιαστικά αυτό που γίνεται στην αποξεση είναι να πηγαίνει ο γιατρός και να "ξύνει" ουσιαστικά το πάνω στρώμα του ενδομητρίου στα τυφλά. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να λεπταίνει με κάθε αποξεση το ενδομήτριο και να μην αφαιρείτε με επιτυχία ο πολύποδας. Με την υστεροσκοπηση πάει ο γιατρός με κάμερα και αφαιρεί το πολύποδα με χειρουργικό ψαλίδι οπότε έχουμε με ακρίβεια την αφαίρεση του και δεν επηρεάζει το ενδομήτριο για μελλοντική εγκυμοσύνη. Γενικότερα αν προχωρήσετε εντέλει σε αποξεση λόγο της εγκυμοσύνης που δεν προχωράει, μετά από 1-2 κύκλους που θα σου έρθει περίοδος, πήγαινε για ένα τσεκ να δείς τι γίνεται με αυτό..
    • Πολύ όμορφα άρχισε η εβδομάδα κορίτσι μου.  Χρόνια πολλά σε όλους και όλες κορίτσια μου!!! Να περάσετε όμορφα ότι κι αν κάνετε σήμερα!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου! Θα συμφωνήσω με την @Παρασκευαιδου. Χοριακη γιατί ξανά έκανες εφόσον είδατε σάκο κτλπ ; Όσον αφορά το μικρόβιο που βρέθηκε συνήθως αν είναι στην αρχή της εγκυμοσύνης τα αντιμετωπίζουν άμεσα οι γιατροί και δεν υπάρχει κίνδυνος για το έμβρυο. Επίσης , το ουρεοπλασμα το ίδιο , πάλι το αντιμετωπίζουν αν και ξέρω γυναίκες που το είχαν και δεν είχαν κανένα πρόβλημα στην εγκυμοσύνη τους. Αυτό βέβαια εννοείται διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα!    Τι έγινε τελικά ;  ευχομαι να έχεις ευχάριστα νέα!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...