Μετάβαση σε περιεχόμενο

Kata Tin Diarkia Tis Egkimosinis


Recommended Posts

geia sas koritsia,eixa 3ana grapsi edo..eimai konta 17 evdomades egkios.exo thema me ton plakounta tou morou mou,den mou ftani olo to anxos pou pernao,me poian kai i sispasis,leo enta3i kai stin 2i egkimosini mou eixa,isos tis antimetopiso,pao prin 3 meres ston giatro kai mou leei oti i pielos tis mikris einai sta anotata oria gia tin ilikia tis oria,exo kata anxothi,leo den perno kai mia alli gnomi?? perno til mia giatro xoris na me 3eri,kai tis anafero to thema mou mipos mou pei ela apo to iatroio mou,,tis eipa ti ithela kai perimena me agonia na mou pei ela apo edo,kai 3afnika mou leei "isos na xriasti na to aferesoume" emeina kagkelo.me posi megali eukolia to eipe,itan san na eipe ela more kai ti egine kane allo,oute gia amnio parakentisi eipe oute tipota,to mono pou katafera itan perisotero anxos,i giatros mou eipe oti einai xromatosomatiki anomalia apo moni tis isos na min einai kati,alla isos na emfanisi kai alles,exo trelathi,kleo sinexeia den mporo na to vgalo apo to mialo mou..eutixos pira til ton giatro pou tha mou kanei b epipedou kai to anefera auto to thema kai tha me dei pio noris eipe stin 18 evdomada,eixe kamia mama kati paromio me auto???? fovamai para poli!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera nai i triti mou einai!!! nomizo oti einai ekei pou megalonoun ta nefra tis mpempas,leei oti einai xromatosomatiki anomalia,alla mporei kai na ipoxorisi,den 3ero ti na po,i alitheia einai oti den tis exo kai poli empistosini.kalispera na tis peis to 50ntari tha to parei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο και το τριτο παιδακι λοιπον!!!καλο θα ειναι να το κοιτατε συχνα.αν δεν εχεις εμπιστοσυνη μηπως να αλλαζες τωρα που ειναι νωρις το γιατρο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikisa tilefonika me kapoion allo giatro,mou e3igise 2-3 pragmata tilefonikos xoris na mou pei ela na se do,para mono me rotise pou tha kano ti b epipedou,, kai mou tonine oti einai poli kalos giatros autos pou tha pao.... parolo pou kai autos kanei.tha pao prota o theos na kano tin e3etasi kai meta tha pao kai se auton.euxaristo poli gia tis euxe sou.kai se esena euxomai oti kalitero

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

με το καλο το 3ο παιδακι σου

εγω στη θεση σου μαλλον θα εκανα και αμνιο ή λαχνες στην τελικη εαν δεν προλαβαινεις την αμνιο

 

μπορει αν μην ειναι και τιποτα 

σε ιδιωτικο ή δημοσιο γεννας εαν επιτρέπεται; 

 

ευχομαι να σου πανε ολα δεξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!! euxaristo!!!! ekana kai ena proimo iperixo se idioti stin thes/niki kai mou eipe oti i sigkekrimeni giatros ekane "lathos tis metrisis" kai auto giati vlepis kanei i idia amnioparakentisi kai ithele na vali stin tsepoula tis 500e.to exei kanei kai se alles kopeles vlepis.o progenetistis mou eipe oti afou den exo oute ego oute i mpempa simadia pou anomalias(ego apo e3etasis aimatos) tote na min mpo se auti tin diadikasia,kai kalitera etsi,den mporo na stamatiso me tipota tis sispasis.den tha itan epikindini i amnioparakentisi?.exo trelathi!! den mporo na vro pouthena ta yutopar i ta prepar,ola kala ta vrike o giatros mou,klistos o traxilos i mikri mou 281gr.alla den 3eroume poso tha kratisoun i sispasis kai i mitra.stis 15 exo rantevou gia kanoniko b epipedou iperixo.makari na elatothoun toulaxiston i palio sispasis,den tis antexo allo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • καλημέρα κορίτσια...εγω εχω ραγιάδες... θα φύγουν λέτε κάποια στιγμή;
    • Ναι έτσι ήταν και στην πρώτη  Εμένα μου πήρε αρκετό χρόνο να στρώσει αλλά δεν έβαλα τίποτα σε κρέμες και τέτοια.. μετά από αρκετούς  μήνες  δεν φαινόταν ιδιαίτερα η τομή εδώ μαία και δεν την είδε αμέσως με ρώτησε αν πάω για Φ.Τ και την λέω όχι έχω κάνει καισαρική το πρώτο, μου λέει ααα που είναι η τομή σου ; Πιο κάτω ; δεν φαίνεται σου έκανε καλή δουλειά..  τωρε με δεύτερη καισαρική δεν ξέρω πως θα είναι.. αλλά  εντάξει εμένα δεν με ενοχλεί να σας πω την αλήθεια έτσι και αλλιώς εκεί που είναι ούτε με μαγιό φαίνεται άσε που έχω και άλλη τομή πίσω στην μέση από άλλο χειρουργείο εκείνη φαίνεται και με μαγιό 😅 
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!! Σούπερ μου ακούγεται η μικρούλα σας!!😍😍 Μπράβο το κορίτσι!!! ❤️❤️❤️❤️ Πότε θα ξαναπάτε; Εμείς με το καλό τώρα στο Doppler ξανά 12/11.. αν και μου φαίνεται αργά 33η.. @_piripiri_ μου σε ποια εβδομάδα την έκανες εσύ; Στα υπόλοιπα κορίτσια σας έχουν πει πότε να τη κάνετε;  Κανονικά δεν χρειάζεται ραντεβού για τη καμπύλη.. το μόνο που ίσως χρειαστεί είναι να πάρεις τη γλυκόζη από το φαρμακείο.. αλλά πάρε ένα τηλέφωνο το διαγνωστικό να είσαι σίγουρη γιατί πολλά διαγνωστικά σου παρέχουν και τη γλυκόζη.. Νηστική να είσαι κανά 8ωρο πριν πας και απέφυγε να φάς βαριά πράγματα το βράδυ για να μην δείξει ψευδώς αυξημένη η νηστείας.. όχι γλυκά πχ και λευκά άλευρα.. αυτά κυρίως αυξάνουν πολύ το ζάχαρο.. Μα ρε συ.. τι κίνηση είναι αυτή που έχει;; Δεν θέλω να κατεβαίνω Αθήνα πλέον..! Με τα δίκια του και ο άντρας σου αν και στον δικό μου έχω απαγορεύσει γκρίνια και νεύρα στο αυτοκίνητο.. δεν ξέρεις τι γίνεται όσο είμαστε στο δρόμο, αυτό του λέω κάθε φορά.. ας είμαστε ψύχραιμοι λοιπόν και να εκτιμαμε που είμαστε υγιείς και έχουμε ευλογηθεί με το σπορακι μας..!  Να σου πω.. και εγώ που είμαι "κλεισμένη" από τον Ιούνιο που σταμάτησα τη δουλειά/σχολή δεν τρελαίνομαι και πολύ να βγαίνω.. ίσως γιατί δεν έχω και τι να βάλω πλέον..😅 αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας με το κόσμο που κυκλοφορεί.. μου αρέσει η ησυχία μου.. 😌  Octoberfest ε;! Τι καλό φάγατε;; Αύριο θα είναι ωραία, έχει Μπίγαλη και Βόσσου.. 
    • Καλημέρα!! Σ' ευχαριστώ και πάλι!! Όχι όχι.. δημόσιο είναι η σχολή, όχι ιδιωτικό..! Σου έστειλα πμ!! Δυστυχώς όμως διακρίσεις υπάρχουν.. και δεν βλέπω και κάποια νομοθεσία/διάταξη που να σε στηρίζει.. όχι τουλάχιστον σε αυτές τις σχολές.. Θέλω πολύ να μάθω λεπτομέρειες του πως τα κατάφερες εσύ..!
    • Αχ ψυχούλα μου!!! Έχουν τοοοοσο φάση όταν μπουσουλανε χαχα εμένα πάει και κουτουλαει το κεφάλι του στην ντουλάπα τους και ξεκαρδιζεται τον λέω έχεις ποντιακό κεφάλι και χαμπάρι δεν παίρνεις χαχαχαχα Ρε κορίτσια τα δεύτερα μεγαλώνουν ακόμα πιο γρήγορα από τα πρώτα πώς γίνεται πότε περίμενα να γεννησουμεε... έρχονται τα γενέθλια...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...