Μετάβαση σε περιεχόμενο

6 Μερες Καθυστερηση Αρνητικο Τεστ


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα!ειμαι πολυ καινουργια εδω αλλα οχι στις προσπαθειες  [smilie=sad7.gif] !τον ιανουαριο εκανα σαλπιγγογραφια,αφαιρεσα 2 πολυποδες που βρεθηκαν κ μετα αδιαθετησα 2 μερες νωριτερα (32 ημερων κυκλο σχεδον παντα).Αυτο τον μηνα λοιπον περιμενα στις 7 αντε το πολυ στις 9.δεν εχει ερθει ακομα,εκανα πριν απο 2 ωρες τεστ(αυτα απο το ιντερνετ της home που ερχονται δωρο μαζι με τα τεστ ωορηξιας)κ βγηκε αρνητικο.δεν εχω τα συμπτωματα της περιοδοθ που εχω παντα,δηλαδη πρηξιμο στο στηθος κομμαρες στα ποδια.το μονο που εχω ειναι μεσα στην μερα αοσμα υγρα  σαν ζελε(οχι πολλα)κ ενοχλησεις στην κοιλια σαν αυτους του  εντερου!συχνοουρια δε ξερω αν εχω γιατι ετσι κ αλλιως πηγαινω καθε μιση ωρα στην τουαλετα γιατι νομιζω οτι αδιαθετω  [smilie=sad1.gif] !εχει τυχει σε καμια αλλη βρε κοριτσια?τι να κανω?ελεγα οτι μεχρι την δευτερα να μην κανω τεστ κ να πηγαινα κατευθειαν για χοριακη αλλα δε κρατηθηκα κ τωρα μ αυτο το αρνητικο τεστ μου κοπηκανε τα φτερα!  :ympray:   :ympray:   :ympray:   :ympray:   :ympray:

 

ααααα κ σημερα εχω φαγουρα στις ρωγες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις 7/2 περιμενα κ εγω...κ σημερα βγηκε αχνο το τεστ...εκανα χοριακη προχθες κ ηταν 132,4 σημερα πρωι 276,6 με αρνητικο τεστ τις προηγ.μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοο!!!!σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!εγω εκανα κ σημερα τεστ κ παλι βγηκε αρνητικοτατο :-( !

αλλα μια ελπιδα την εχω για την δευτερα που θα κανω χοριακη!τωρα μ αυτο που διαβασα κ απο σενα,θετικη χοριακη με αρνητικα τεστ,εγιναν κ 2 οι ελπιδες μου μη σου πω! [smilie=sign10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

κοριτσια καλησπερα ειμαι καινουριο μελος και εχω και εγω πολλες αποριες. τελευταια περιοδος 14 μαιου κανονικα επρεπε εχθες  να αδιαθετησω και αφου εχω μια μερα καθυστεριση ειμαι και ανυπομονη οποτε εκανα τεστ και βγηκε τοσοοοοοο αχνο που πηγα μετα και εκανα και αλλο αλλα ειχα ειδη πιει ποσο νερο οποτε το αρνητικο που ειδα ευελπιστω να ηταν απο λαθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυτερα να το κανεις το πρωι. Το ξερω ειναι δυσκολο να περιμενεις αλλα κανε λιγη υπομονη. Σου ευχομαι ενα θετικοτατο τεστ! Περιμενω νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυτερα να το κανεις το πρωι. Το ξερω ειναι δυσκολο να περιμενεις αλλα κανε λιγη υπομονη. Σου ευχομαι ενα θετικοτατο τεστ! Περιμενω νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυτερα να το κανεις το πρωι. Το ξερω ειναι δυσκολο να περιμενεις αλλα κανε λιγη υπομονη. Σου ευχομαι ενα θετικοτατο τεστ! Περιμ

το σκεφτηκα αλλα τελικα λεω να περιμενω. το μεσημερι ειδα αρκετο καφε που ειπα οτι αδιαθετησα οποτε εβαλα σερβιετα και αφου κοιμηθηκα 3 ωρες και ξαναπηγα τουαλετα ηταν μια σταγονουλα ισα ισα και τωρα που πηγα παλι δεν ειχα τιποτα παραπανω οποτε την εβγαλα. θα δειξει αυριο τι ειναι εχω ακουσει οτι υπαρχουν καφε σε πιθανη εγκυμοσυνη τις μερες που ειναι να αδιαθετησεις τωρα τι να πω μακαρι να ισχυει να ειμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και εγω το εχω ακουσρι αυτο.. εγω ειμαι στο κεντρο τωρα καο ετοιμαζομαο να μπω για σπερματεχυνση. Το αγψος ειναι περισσοτερο απο την προηγουμενη φορα αν και το χω ζησει ξανα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και εγω το εχω ακουσρι αυτο.. εγω ειμαι στο κεντρο τωρα καο ετοιμαζομαο να μπω για σπερματεχυνση. Το αγψος ειναι περισσοτερο απο την προηγουμενη φορα αν και το χω ζησει ξανα..

faith μου μην αγχωνεσαι ξερω δεν ειναι αυκολο να το αποβαλεις αλλα πρεπει και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα ολα καλα και να φουσκωσει συντομα η κοιλιτσα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

kalispera koritsia.perimena periodo stis 24/6 kai mexri kai simera den mou irthe exw kathisterisi 6 meres ekana ena test self clear stis 28/6 kai bgike arnitiko akana kai ena simera kai pali arnitiko.exo poles meres kathisterisi kai pistepsa pos mpori na ginotan to thabma....... apogoiteytika poliiiiii

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...