Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tοξικά αποδεικνύονται 36 γνωστά αρώματα


babylove!

Recommended Posts

  • 3 months later...

me ola auta pou akoume ka8hmerina gia tosa proionta apofasisa na psaxtw perissotero.anakalupsa mia germanikh etairia me elagmena proionta (se die8nes kai pagkosmio epipedo apo EOF gia ta farmakeutika proionta ths,IFRA gia ta arwmata kai DSA )pou exei proionta, me kurio sustatiko thn aloh, gia olo to spiti kai gia oles ths hlikies...apo neogennhta ews kai hlikiwmenous pragmatika elegmena kai euergetika.

an 8elete plhrofories steilte mou email sto :x_kokkolaki@yahoo.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω παθει πλακα!!!!!

εγω ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ μετα το ντους,περα απο το αποσμητικο,βαζω λοσιον σωματος του αρωματος μου και το αρωμα μου...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΘΑΡΗ ΑΛΛΙΩΣ!!!!!

δεν εχω καποιο συγκεκριμενο,δοκιμαζω διαφορα (επωνυμα παντα γιατι τα αλλα δεν τα εμπιστευομουν η χαζη,ενω αυτα,με κλειστα ματια!!..)αλλα αγοραζω και ιδιο αφροντους και ιδια λοσιον,ενα σωρο λεφτα!!!!

και τωρα το καλοκαιρι,κανω ντουςδυο φορες την ημερα,το μεσημερι μετα τις δουλειες και το μαγειρεμα που ιδρωνω,και το βραδυ για τον υπνο και τις αταξιες!!!!!

τι θα κανω???δεν μπορω να το κοψω ειναι σαν εθισμος,αν δεν κανω αυτες τις κινησεις,νιωθω οτι δεν πλυθηκα!!!!!

τα βιολογικα τουλαχιστον ειναι εμπιστοσυνης???

τρομοκρατηθηκα μιλαμε!!!σιγουρα υπαρχουν κι αλλα τοξικα αλλα δεν εχουν διαπιστωθει ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα μόνα καλυντικά που μπορούμε να εμπιστευόμαστε είναι τα πιστοποιημένα βιολογικά.Οι οργανισμοί που τα πιστοποιούν έχουν πολύ υψηλές προδιαγραφές και είναι πολύ αυστηροί.Τα προιόντα αυτά αυθονούν σε χώρες του εξωτερικού όπως η Γερμανία η Γαλλία και η Aγγλία αλλα δυστηχώς ακόμη εδώ δεν είναι πολύ γνωστά.Δεν μιλάμε βέβαια μόνο για μια εταιρία αλλα΄για δεκάδες,και για κάθε είδους βαλάντιο.Απλά θέλει λίγο ψάξιμο.Οτιδήποτε άλλο απλά 'ελεγμένο'δεν παει να πει οτι είναι και αγνό.

Σιγουρα τρελλαινόμαστε αν το καλοσκευτούμε,τι έχει μείνει αγνό πια? αλλα αξίζει τον κόπο να δοκιμάσετε τα βιολογικά,οποιασδήποτε μάρκας.Είναι εξ ίσου μυρωδάτα,μας κάνουν καλό και δεν επιβαρύνουν την τσέπη μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Άλλο ένα σκάνδαλο.. έλεος Όλα βλάπτουν. Τα βιολογικά δεν είναι πάντα βιολογικά. Βρωμάνε κιόλας άσχημα!

Θέλουν και αυτά ψάξιμο.

Αν σας τρομάζει ΤΟΣΟ η έρευνα.. γιατί νομίζετε τα σπιτικά καθαριστικά δεν σας κάνουν κακό? Χλωρίνες, fairy, διάφορα spray (azax)

Και πολύ περισσότερα βλάπτουν. Π.χ. το fairy μένει στο ποτήρι σας ακόμα και μετά απο ένα καλό ξέπλυμα (40 φορές με καθαρό νερό)! Και το τρωτέ/πίνετε καθημερινά.

Δεν βγαίνει εύκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...