Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι έπαθα σοκ!! Αλλά να πω την αλήθεια πλέον η κοιλιά μου μου φαίνεται βαριά!! 😅😅 Όταν αλλάζω πλευρό στο κρεβάτι την κρατάω γιατί αλλιώς πρώτα στρίβω εγώ και μετά η κοιλιά  Σε ποια βδομάδα είσαι και πηγές για Doppler ; Εμένα μου είπε να πάω στις 32! Αφού έκανες κι αυτό νομίζω μπαίνεις στην τελική ευθεία σιγά σιγά! 
    • Έλα τέλεια κι εσύ μια χαρά...όλα καλα!!!άσε αυτά μεγαλώνουν και δεν το πιστεύεις...λες κουβαλάω έναν άνθρωπο 1400?? Μα που είναι...εγώ αναρωτιέμαι κάθε φορά😂😂😂
    • Πήγα κορίτσια όλα καλά ευτυχώς! Ο μπεμπακος 1800!!! Βγαινει και 7 μέρες μεγαλύτερος..απ' την αρχή δηλαδή...και όλα πάνε καλά...με το κεφάλι κάτω είναι ο μπόμπιρας...έτοιμος..μου έφυγε κιχενα άγχος γιατί δεν τον ακούω γενικά τόσο πολυ
    • Τι καλά!!! Μπράβο κορίτσι μου. Όλα τέλεια!!! 
    • @μαμά12345 εύχομαι όλα να είναι τέλεια!!  Εμείς γυρίσαμε από τον γιατρό! Ο μικρούλης μας είναι μια χαρά! 1400 γραμμάρια έφτασε και είμαι 29 εβδομάδων!  Τρόμαξα λίγο με την ανάπτυξη γιατί την προηγούμενη φορά ήταν 700 γραμμάρια! 😅 Ευτυχώς λίγο ανέβηκε και ο πλακούντας! Ακόμα λέει θεωρείται χαμηλός αλλά ανέβηκε από την προηγούμενη φορά οπότε πιστεύει ότι θα ανέβει κι άλλο! Αυτά τα νέα μας! Παραγγείλαμε και καρότσι χθες και αύριο θα πάμε να ξαναδούμε κρεβατάκια για να καταλήξουμε!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...