Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ωω μπουλουκακι μου φαίνεται το μωράκι σου! 🤗 Εμένα ο μπέμπης ήταν 1.500 τότε.. Σου είπε ο γιατρός να κόψεις το αλάτι; Μου είπε ότι γερνάει τον πλακούντα! Εμένα είναι grade 1 ακόμη αλλά αυτό μπορεί να αλλάξει ξαφνικά νομίζω!
    • Καλά εννοείται θα θέλει και το σκυλάκι σου! Οσο μεγαλώνει το μωρό θα μπορούν να παίζουν μαζί!! Οι καλύτεροι φίλοι θα γίνουν!! 😊😊
    • Βρε κορίτσια θα σας βοηθήσω εγώ μην αγχώνεστε! 😚 Κι εγώ πήρα τα αναλώσιμα, έχω έτοιμα και τα υπόλοιπα της βαλίτσας, μόνο να βρω κανένα μεγάλο νεσεσέρ και τα βάζω!  
    • Ναι, ήθελα να το κάνω και για να μην πηγαίνει και το σκυλάκι όταν λείπουμε πχ.. αυτό έχει το δικό του σπιτάκι τα παιχνίδια και τις μαξιλάρες του αλλά σίγουρα θα έβρισκε ενδιαφέρον και στα παιχνίδια του μωρού 😅 αφού ακόμη είναι μικρό, ούτε ενός έτους..
    • @Fighter εγώ είμαι πιο λίγες βδομάδες από όλες αλλά μπορώ να σου πω ότι εμένα ακόμα αλλάζει θέση  Η @nanoukoπου είναι πάνω κάτω μαζί σου στις εβδομάδες και είχε τον ίδιο προβληματισμό τής είπε ο γιατρός της ότι έχει ακόμα χρόνο να πάρει θέση το μωρό. Και το ίδιο της είπαν και τα κορίτσια εδώ που έχουν ήδη γεννήσει μια φορά! @Χρύσακι κάπως τον βαθμολογούν τον πλακούντα στη β επιπέδου (grade 0 grade 1 κτλ) απ'όσο ξέρω όταν αρχίζει και ωριμάζει τον παρακολουθούν! Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν κάνει καλά τη δουλειά που πρέπει να κάνει!  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...