Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νιώθω πολυ χαμηλά την μπεμπα μου βοήθεια


Recommended Posts

Καλησπέρα μόλις μπήκα στο 7μηνα και απο χτες νιώθω την μπεμπα μου να ειναι πολυ χαμηλά εχω αγχωθει παρά πολυ την Παρασκευή είχαμε παει στην Αθήνα (μένω στο Λουτρακι) με τον αντρα μου για κατι δουλειές και το βράδυ που γυρίσαμε σπίτι με έπιασε ενα σφίξιμο στην κοιλια με έπιανε και με άφηνε είπα ότι πρεπει να ειναι απο την κούραση μιας και ήμουν σχεδόν όλη μέρα στο αμάξι αλλα τωρα ειναι και που νιώθω την μπεμπα να ειναι τόσο χαμηλά και αγχώνομαι ακομα πιο πολυ.. Λέτε να ειναι τιποτα σοβαρό ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου θα σου προτεινα να πας στο γιατρο να δεις λιγο το μηκος τραχυλου για να μπορεσεις να αποκλεισεις πρωορο τοκετο. Ευχομαι ολα να ειναι οκ και να ειναι απλα απο κουραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα. Η γνωμη μου ειναι να μην αγχωνεσαι. Εγω κλεινω τον 7ο και απο τον 4ο νιωθω κατα διαστηματα το μπεμπη μου πολυ χαμηλα, ακομα και μεσα στον κολπο ειχα νιωσει να κουνιεται. Ειχα μιλησει με τον γιατρο μου και μου ειχε πει οτι ειναι ανακλαστικες οι κινησεις. Οσο για το χαμηλα εγω τον καταλαβαινω που και που πιο κατω απο εκει που ξεκινουν οι ηβικες μας τριχουλες. Αλλα κ γι αυτο το ιδιο μου ειχε πει ο γιατρος. Ελπιζω να σε βοηθησα. Οπως και να εχει παντως καλο ειναι να μιλησεις με τον γιατρο σου, μονο για να σε ξεαγχωσει. Σου ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να κρατησεις ενα υγιεστατο μωρακι στα χερια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας μόλις γύρισα απο τον γιατρό μου ειπε ότι ολα ειναι φυσιολογικά με το μωρο μου και να μην κουράζομαι και μου έδωσε να κανω εξέταση ζαχαρου σε ευχαριστω πολυ jokots που για της ευχές σου και εύχομαι και εσυ να εχεις ενα μια καλή τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα υγειεστατο μωράκι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια ολα!!! Χαλαρωσε λοιπον και απολαυσε τους τελευταιους μηνες της εγκυμοσυνης σου!!! Με το καλο να το παρεις αγκαλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλα λοιπον! Τελικα τα μωρακια μας απο την πρωτη στιγμη της διαμονης τους στην κοιλιτσα μας εχουν βαλθει να μας αγχωνουν συνηθως χωρις ιδιαιτερο λογο! Καλη συνεχεια στη εγκυμοσυνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια ολα!!! Χαλαρωσε λοιπον και απολαυσε τους τελευταιους μηνες της εγκυμοσυνης σου!!! Με το καλο να το παρεις αγκαλιτσα!!!

Καλησπέρα ναι θα ακολουθήσω την συμβουλή σου και θα απολαύσω τους τελευταίους μήνες που μου απομένουν μεχρι να παρω αγκαλίτσες την μπεμπα μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλα λοιπον! Τελικα τα μωρακια μας απο την πρωτη στιγμη της διαμονης τους στην κοιλιτσα μας εχουν βαλθει να μας αγχωνουν συνηθως χωρις ιδιαιτερο λογο! Καλη συνεχεια στη εγκυμοσυνη σου!

Να φανταστώ ότι και σένα ειναι το πρωτο σου παιδακι; Σαν πρώτα παιδάκια δεν ξέρουμε πως ειναι και αγχωνομαστε με το παραμικρό :-p Καλη συνεχεία στην εγκυμοσυνη σου και με το καλό να πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...