Μετάβαση σε περιεχόμενο

εχει μεινει καμια εγκυος λιγες μερες πριν την περιοδο;


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια. Μια ερώτηση εχει μεινει καμια εγκυος λιγες μερες πριν την περιοδο; και στη συνέχεια ειχατε περίοδο ή είχατε καθυστέρηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να το αναλυσω λιγο....Λοιπόν έχω 5 μέρες καθυστέρηση! δεν χειροκροτάμε εδώ γιατί μάλλον για απίθανη εγκυμοσύνη μιλάμε...απλά λέω τι συμβαίνει.Ο κύκλος μου φανερά δεν έχει σταθεροποιηθει μετά την εγκυμοσύνη. Οι κύκλοι μου μέχρι στιγμης έχουν ώς εξής : 36 ,27 ,31 ,......Αυτός ο μήνας από άποψη επαφων ήταν ο χειρότερος από όλους. Περίμενα περίοδο στις 3Νοεμβρη για να έχω 31 μέρες. ειχαμε επαφες 26, 30 Οκτώβρη και 3 Νοεμβρη...αυτα τα ολίγα...περιμένω και τιποτα..έκανα ενα τεστ στις 5 πιστέυοντας οτι αν εχει γίνει κάτι έγινε πριν την προηγούμενη περίοδο μου (τι να σκεφτω κι εγω..χαχα) και φυσικά ήταν αρνητικό..Πονάκια κυρίως είχα και έλεγα τώρα έρχεται μετά έρχεται..τώρα δεν έχω σημερα πχ ιδιαίτερα..οι θηλές εδώ και 3 μέρες με ενοχλούν πιο έντονα όταν θηλάζω και πιστεύω ότι ή θα μου ρθει ή αν δεν έρθει έχει γίνει τρελό θαύμα αλλα θα περιμένω μεχρι την άλλη βδομάδα να το ανακαλύψω αν στο μεταξύ δεν έρθει η περίοδος..Λίγο σε αναμμένα κάρβουνα κάθομαι πάντως. Γίνεται να χει γίνει κάτι πριν την περίοδο;προλαβαίνει ο οργανισμός να δώσει σημα και να μην κατέβει;εχει υχει σε καμμια και τελικα ηταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando η ωορρηξία γίνεται 14 μέρες πριν την περίοδο.. άντε 10 πες αν υπάρχει ανεπάρκεια ωχρινικής φάσης.. οπότε αν είχες ωορρηξία-επαφή στις 26 Οκτώβρη, θα πρέπει μετά από 12-14 μέρες να έχεις περίοδο, δηλ από σήμερα και μετά.. μπορεί ο κύκλος σου να είναι αυτό το μήνα 37 ημέρες.. νομίζω είναι πολύ νωρίς ακόμη να πεις για καθυστέρηση αφού δεν έχει σταθεροποιηθεί ο κύκλος σου.. υπομονη μερικές μέρες ακόμη. Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω Δάφνη μου δεν ξέρω αν έκανα οωρηξια στις 26 επαφή ειχα απλώς... Και τωρα είμαι στις 36 μέρες του κύκλου... Απλα αν όντως έκανα οωρηξια άρα κοντά στις 26 την άλλη βδομάδα θα έρθει συνεπως περιμενω απλα ηθελα να ξέρω αν κάποια έμεινε έγκυος κοντά στην περίοδο της και τελικα δεν αδιαθετησετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...