Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!! SORARI μεγάλωσε ο μπέμπης!!!! Μπράβο! Χαίρομαι που είσαι καλύτερα!!! ΣΤΑΛΙΤΣΑ καλά έκανες και έφαγες μια φορά να το ευχαριστηθείς! Ξαναπάρτους και πέσμου! FUN εμάς στην doppler μας την έβγαλε 1100γρ την μπεμπούλα μας! Άντε με το καλό να πάρουν και άλλο βάρος! KRYST ευκαιρία να φας ψάχνεις μου φαίνεται! χαχα! MARIELA με το καλό να σας έρθει το κάθισμα και περαστικά σου!!! AURORA εμένα ο γιατρός δεν μου έχει απαγορεύσει τα ντεπόν ακόμη αλλά δεν έτυχε να έχω πονοκέφαλο τελευταία. Πιστεύω ότι ένα ντεπονάκι αν είσαι χάλια θα βοηθήσει να νιώσεις καλύτερα! Με το δωμάτιο τελικά τι κάνατε? Με τη Νίκη μίλησα λίγο στο φβ. Είναι μια χαρά και τα μωράκια παίρνουν βάρος σιγά σιγά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσοπουλα τι κανετε; εγω εφαγα κ τωρα κάθομαι.. Aurora βαλε κανενα βρεγμενο πανακι στο μετωπο σου να χαλαρωσεις.. Κατερινα μιλησα μαζι τους..σου εστειλα και στο facebook. Οταν τα δεις πεσμου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τωρα γυρισα απτις δουλειες και το κεφαλι ακομα χαλια.Θα παρω ντεπον,δε γινεται.Κατερινακι ακομα δεν εκανα τπτ στο δωματιο,κανουμε μικροανακαινιση στο μαγαζι των δικων μου και καθε μερα ειμαι εκει για βοηθεια.Θα το φροντισω ομως συντομα.

Αντε να παρουν τα πανω τους ολα τα μωρακια και της Νικης γρηγοροτερα φυσικα.Δευτερα θα παω γιατρο να δω και τη δικη μου μπουμπου.

Μαριελα μια χαρα απο Αγγλια,αν εχει και λιγα μεταφορικα σουπερ!Εγω εχω λιωσει στο ebay αν και εχει τα περισσοτερα πραγματα απο Κινα,θελει λιγο προσοχη σε ποιοτητες.Απο Αγγλια ο,τι πηρα ηταν πολυ καλο,κυριως ρουχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aurora γιατι δεν σου επιπρεπει ντεπον?εμενα αντιθετως μουπε στο 3 τριμηνο ειναι πιο ελαστικοι με τα φαρμακα τι να πω!κ αυτες τις μερες επαιρνα 3 την ημερα!katerina,fun  ναι μαλλον βρηκα δικαιολογια να το ριξω στο φαι!χαχα!πολυ καλα τα νεα κ για τη niki!ετσι να μεγαλωνουν να δυναμωνουν!1

απο στρωμα για κρεβατακι τι πηρατε τελικα κ απο που?ειδα κ ενα με αφρο απο mothercare,αυτη την επιλογη δεν την ειχα υποψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες καλησπέρα,

 

Παρακολουθώ τις συζητήσεις σας σχεδόν από την αρχή, μιας και το αντράκι μου θα γεννηθεί τον Μάιο!

Αν και άργησα να μπω στην όμορφη παρέα σας, νιώθω ότι σας γνωρίζω έστω και διαδικτυακά. :-) Είναι πολύ όμορφο να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας, πόσο μάλλον σε μια τόσο έντονη περίοδο που διανύουμε. Θέλω να ευχηθώ στην Νίκη καλή δύναμη, σύντομα θα έχει τα μπεμπάκια της κοντά της και όλα θα είναι παρελθόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,σήμερα είμαι και εγω κάπως,μάλλον φτάνει ο καιρός,και έχω και ξινιλες και είναι τόσο ενοχλητικό!!Χαρηκα πολυ με τα νέα της Νίκης :-D :-D Καλώς ήρθες Ναταλία με το καλό ο γιος σου :-D :-D Φιλάκια στις κοιλιτσες σας :-* :-* :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Τι ωραία μέρα που είναι η Παρασκευή!! Μόνο που σκέφτομαι ότι δεν έχω πρωινό ξύπνημα αύριο μου φτιάχνει τη διάθεση!!

Fun και Ναταλία καλωσορίσατε και με το καλό τα μωράκια σας!!! Όταν δημιούργησα αυτό το θέμα τον Σεπτέμβρη τη μέρα που έμαθα ότι είμαι έγκυος, δεν μπορούσα καν να φανταστώ ότι θα μαζευτούμε τόσες μανούλες και ότι μετά από 6 μήνες θα είμαστε με φουσκωμένες κοιλίτσες και θα λέμε τα νέα μας!!

Σταλίτσα καλή δύναμη με τη διατροφή, εγώ προσπαθώ να κρατιέμαι και είναι τόσο δύσκολο.... Μακάρι να μη χρειαστεί να πας μέχρι τέλος έτσι!

Κορίτσια κι εγώ παραγγέλνω από εξωτερικό, Γερμανία και τα στέλνω όλα στον αδερφό μου που μένει εκεί κι όταν έρθει θα μου τα φέρει!

Χθες παρήγγειλα ενδοεπικοινωνία καθότι με τον ύπνο που κάνω φοβάμαι ότι δεν θα το ακούω το μωράκι όταν θα πάει στο δωμάτιό του! 

Ωραία τα νέα της Νίκης!!!!!!!!!! Τα μωράκια είναι παλαιστές!!!

Ονειράκι καλή υπομονή με τις ξινίλες, εγώ ακόμη δεν έχω αλλά πρέπει να είναι πολύ ενοχλητικό..

 

Φιλάκια πολλά, πολλά!!! Σας εύχομαι ένα όμορφο και ξεκούραστο Σαββατοκύριακο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι νέα στο φόρουμ και πριν λίγο βρήκα το θέμα!Περιμένω και εγώ την κοριτσάρα μου το Μάιο!Πρώτο μπεμπάκι για εμάς!Χαίρομαι πολύ που σας βρήκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Καλώς ήρθατε ΝΑΤΑΛΙΑ και ΑΦΡΟΔΙΤΗ! Με το καλό τα μωράκια σας!!! Με τις τρεις καινούργιες "παραλαβές" μας άλλαξε η ισοπαλία μεταξύ αγοριών και κοριτσιών! Πιο πολλά κορίτσια!!! Κορίτσια από ποιες περιοχές μας έρχεστε? Πώς έχουν εξελιχθεί οι εγκυμοσύνες σας? Εγώ περιμένω την κορούλα μου το Μάιο. ΟΝΕΙΡΑΚΙ υπομονή με τις ξινίλες!!! THAGIA καλό σκ και σε σένα!!! Καλή ξεκούραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας! Stalitsa έχω ΠΗΤ στις 25 Μαίου και μακάρι να φτάσω μέχρι τέλους γιατί στην β επιπέδου εντοπίσαμε ότι έχω πιο μικρό τράχηλο 3 εκατοστά. το καλό είναι ότι είναι σταθερός από τότε, που είναι καλό δείγμα. Αλλά μου έχει ο γιατρός πολύ ξεκούραση και προσοχή. Θα γεννήσω  στο Ρέα και απ' ότι διαβάζω είναι ανάμεικτες οι εντυπώσεις. Απορία ημέρας πως βάλατε τα τικεράκια;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλια και Αφροδιτη καλως ηρθατε και με το καλο να κρατησετε αγκαλια τα μπεμπακια σας.

Thagia ειδες ποσες μαζευτηκαμε;;Ε ρε "δουλεια" που επεσε τον Αυγουστο!χαχαχαχα

Ξεχασα να σας πω για τα αναλγητικα,ο γιατρος μου ειπε να τα κοψω στο τριτο τριμηνο γιατι κλεινει καποια αρτηρια,φλεβα,ανοιγμα,συγχωρηστε με,δε θυμαμαι τι,στην καρδια του μωρου,που πρεπει να μεινει ανοιχτη.Βεβαια ειπε με συχνη χρηση,παντως οταν ρωτησα τι να κανω στον πονοκεφαλο ειπε χαριτολογωντας "υπομονη"....  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλια ανοιξε τη σελιδα lilypie στα pregnancy tickers,φτιαξε αυτο που σαρεσει και στην τελικη σελιδα πατα το pseudohtml.Κανε αντιγραφη το link που θαχει και το κανεις επικολληση εδω στο κενο στο εξης σημειο.Προφιλ,επεξεργασια προφιλ,επεξεργασια σφραγιδας.Εχει κενο.Και μετα αποθηκευση αλλαγης.Καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natalia,afroditi καλως ηρθατε!!με το καλο τα μωρακια σας!ευχομαι μια καλη κ τελειωμηνη εγκυμοσυνη!!εγω εχω 29 κοντα ειμαστε :) aurora σοβαρα εμενα δεν μουπε τπτ αντιθετως,θα το ρωτησω την αλλη φορα.βεβ ακομα 26βδομ ειμαι το λεω μηπως παρηγορηθω.. αρκετες τυψεις εχω  για το σιροπι βηχα :(  και να πεισ με περασε!καλα απο ξινιλες οντως πολλες!υπομονη κ χαμομηλακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Πολύ όμορφη μέρα σήμερα, για βολτούλα! Κατερίνα στην Γλυφάδα μένω. Όσο για το πως έχει εξελιχθεί η εγκυμοσύνη μου αρχικά με πολλές ανακατοσούρες και εμετούw μέχρι και την 15 εβδομάδα κράτησαν. Ήταν δύσκολο γιατί είχα αρκετές μετακινήσεις λόγω δουλειάς και σωματική κούραση. Και εδώ και δυο εβδομάδες έχω σταματήσει την δουλειά μετά από εντολή του γιατρού μου. Οπότε ξεκούραση και πάλι ξεκούραση... Aurora δεν το ήξερα και εγώ για τα αναλγητικά στο τελευταίο τρίμηνο βέβαια και εγώ προσπαθώ να μην παίρνω εκτός από μια δυο φορές που χρειάστηκε. Σε ευχαριστώ πολύ για τις οδηγίες, δεν έχω βρει ακόμα την επεξεργασια σφραγίδας αλλά που θα μου πάει θα την εντοπίσω! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!

Ναταλια επεξεργασια υπογραφης λεει,μπερδευτηκα!

Να σας πω κι ενα site που βρηκα και παρηγγειλα pampers.Μου φανηκε να συμφερει.Μαριελα εσυ τι λες που εχεις και εμπειρια;;Εγω πηρα πακετο new baby 80τμχ 3-6kg 15€.

http://www.welovebabies.gr/new-baby/81367661-panes-pampers-new-baby-jumbo-box-80tem-no-2-3-6kg#/index.php?option=com_findastic&cat=834

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Σήμερα ήρθε η κούνια μας!!! Είναι πολύ όμορφη και περιμένει την μπεμπούλα!!! AURORA πολύ καλή τιμή!!! ΝΑΤΑΛΙΑ και μένα τόσο μου κράτησαν οι αναγούλες και ήμουν χάλια!!! Καλά έκανες και σταμάτησες τη δουλειά! Που θα γεννήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora τα κατάφερα με τις οδηγίες σου, σε ευχαριστώ πολύ! Κατερίνα τι ωραία που ξεκίνησε η μέρα σου, αντε και καλούς ύπνους να έχει η κοράκλα σου!!! Θα γεννήσω στο Ρέα, εσείς κορίτσια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα καλημερα και καλο σαββατοκυριακο σε ολες!!!!καλως ηρθαν και τα καινουρια κοριτσια μας!!!!διαβαζω τα νεα σας και χαιρομαι παρα πολυ για ολες!!!!μεγεια σε ολες για τα πραγματακια σας!!!!εμεις ειμαστε σταθεροι και ολοι ειναι ευχαριστημενοι.ευχαριστω πολυ για τη συμπαρασταση σας και παλι!!!!εμεις χθες πηραμε παντες παπλωματακια και γενικα τα ειδη για τις κουνιες!!!τα υπολοιπα τα περιμενουμε αρχες μαρτιου!!!εμεις λεμε για πανες μεσω διαδικτυου απο την chicco.το ενα κιβωτιο με 164 πανες μεσα παει στα 21 ευρω.θα παρουμε ομως για αρχη πρωτα ο θεος οταν ερθουν ενα πακετο να το δοκιμασουμε και αν τους κανουν θα παρουμε αυτες γιατι θα θελουμε παααααρα πολλες!!!!!χαχαχαχααχαααα!!!φιλακια σε ολες μανουλες και μωρακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου! Νικουλα μου χαίρομαι που ολα πανε καλα!! Σύντομα θα τα εχετε στο σπιτακι σας!!!! Ναταλία εγω στο Λητώ θα γεννησω. Κατερίνα αντε τωρα με το καλο να βαλετε το μωρακι σας στην κουνια! Aurora εγω πηρα pampers 74 τεμαχια new born 2-5 κιλά 11, 50.... χωρις εξοδα αποστολης!!! Ειναι αυτο που λεγανε στην τηλεόραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Καλώς ήρθατε Ναταλία και Αφροδίτη! Ναταλία εγώ θα γεννήσω στο ΙΑΣΩ. Κι εμένα οι ναυτίες κράτησαν όλο το πρώτο τρίμηνο, αλλά ευτυχώς μετά κόπηκαν μαχαίρι! Κατερινάκι με γεια την κούνια!!! Εύχομαι καλούς και μακρινούς ύπνους χωρίς πολλά κλάματα για να αφήνει τη μαμά και τον μπαμπά να κοιμούνται και καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο περνανε οι μερες ειμαι καλυτερα ομολογω.θα παω το απογευμα να τα δω τα θηριακια μου!!!!χαχαχαχαααα!!!!απο πανες αλλο τιποτα ολες μας!!!!τρεχατε ποδαρακια μου θα ειμαστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις μανουλες κ τα μπεμπακια!εχει οντως ωραια μερα σημ!αα αρχισατε βλεπω κ ψωνια απο πανες!!katerina με γεια η κουνια!!απο στρωμα τι πηρες τελικα εχω μπερδευτει!εγω ακομα ψαχνω.εκανα μια βολτα στη πολη σενα καταστημα με παιδικα καλα απλησιαστες οι τιμες!κ παλι μου τα υπολογιζε χωρια τον σκελετο απο το καροτσι.ειδα κ ενα καροτσι τησ cam στο ιντερνετ εχει καμια ακουσει γιαυτη την εταιρια?niki πολυ χαιρομαι που παν ολα καλα με τα μωρακια σου!!

αχ τωρα που λετε για ναυτιες μουρθε ξαφνικα χτεσ το βραδυ μια ανακατοσουρα θυμηθηκα κ γω τους 4 πρωτους μηνες πουταν χαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα και Νικη πολυ καλες τιμες οι πανες!

Νικουλα ολοκληρα βουνα απο πανες θα χρειαστειτε! :-)

Πολυ χαιρομαστε ολες με τα καλα σου νεα,φιλακια στα μωρακια!Καλα ψωνια και να τα χαρουν τα ζουζουνια σου γρηγορα!

Κοριτσια εγω αναγουλες και εμετους τιποτα δεν ειχα.Ολο λιγουρες και πεινα το πρωτο τριμηνο.Λιγους ιλιγγους απο αυχενα μονο.

Σημερα η μπεμπα κλωτσαει καπου χαμηλα και κανει αντανακλαση και το νιωθω κατω στον κολπο.Με αγχωνει!Σαν να κλωτσαει την "πορτα" να βγει ειναι...

Ναταλια με γεια το τικερακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...