Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή τσικνοπέμπτη! Σήμερα δυσκολεύομαι στην αναπνοή. ΣΤΑΛΙΤΣΑ το τηλέφωνο είναι 2108067782. Εάν θέλεις ζήτησε τους να σε βάλουν στο τμήμα που θα ξεκινήσει 25/2 για να είμαστε μαζί. Πέστους και το όνομα μου. Εμένα ΟΝΕΙΡΑΚΙ δείγμα μου ήρθε μόνο απτην Frezyderm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια!!

Καλη τσικνοπεμπτη..

 

Με γεια σε οσες κανουν ψωνια για τα μωρα τους!

 

Εγω σημερα ξυπνησα καπως περιεργα, νοιωθω το λαιμο μου να με γαργαλαει, ελπιζω να μην ερχεται νεο κυμα αρρωστιας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Καλη Τσικνοπέμπτη να εχουμε!! Κατερινα κ εγω δυσκολεύομαι σημερα στην αναπνοη.. ξυπνησα 3 φορες τη νυχτα..σε ευχαριστώ για το τηλεφωνο!! Μαριελα ελπίζω να μην αρρωστησεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου???Καλή τσικνοπέμπτη και του χρόνου με τα μπεμπάκια μας!!!Μαριέλα πλακώσου στα ζεστά με μέλι να μαλάκώσει ο λαιμός σου!!!εγω εστειλα email ηfrezyderm η mam και η babylino μου απάντησαν οτι θα μου στείλουν η chicco και κάτι άλλες μου είπαν οτι δεν εχουν τώρα σε αυτά που παίρνεις τηλ δεν εχω πάρει ακόμα!!στη libero ονειράκι πήρες τηλ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη Τσικνοπεμπτη!

Fun καλως ηρθες και με το καλο η μπεμπα σου!

Σταλιτσα επιτελους θα συνελθεις λιγο!Παντως αναψυκτικα και γλυκα με στεβια ειναι μια χαρα,θα ξεγελιεσαι ευκολα.Για ψωμι δεν καταλαβαινω γιατι οχι.Υπαρχουν φουρνοι που φτιαχνουν χωρις ζαχαρη και αλατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Christi και Aurora ήδη άλλαξε η ψυχολογία μου!!! Ανέβηκα λίγο!! Δεν άντεχα με τόσο λίγο φαγητό που έτρωγα!!! Όσο για το ψωμί και αυτή την εβδομάδα είπε όχι αλλά από την άλλη αν πάνε όλα καλά θα δούμε!! Τι θα κάνετε σήμερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα μου τι τσιμπουσι θα ριξεις οταν ερθει το μωρακι..... Με αυτα που τραβας τωρα,παρτυ θα κανεις μετα!Εμεις εχουμε κρεατοτσιμπουσι στους γονεις μου σε καμια ωρα.Πηραμε περουκες για το χαβαλε.Ολο σκεφτομαι οτι το βραδυ εχει μασκε παρτακι σενα μπαρακι που μαρεσει αλλα ξερω ως το βραδυ θα βαριεμαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,mariela ελπίζω να μην κυρώσεις,θέλει λίγη προσοχη.Για τα liberro παρτε τηλ mynewbaby.gr (2102446063) και ζητηστε δειγματακια.Καλά να περάσετε σήμερα κορίτσια μου :-D :-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora μου αφού λέω στον άντρα μου: "Με το που γεννήσω θέλω ένα προφιτερόλ σε μεγάλο μπωλ να το τσακίσω" Καλά να περάσεις σήμερα!! Όσο για το πάρτυ σε καταλαβαίνω..θα κουραστεις ως το βράδυ!! Α, εγώ σήμερα είπα και στη γιατρό θα φάω ένα σουβλάκι έτσι για το καλό!!! Για να τσικνίσει και ο μπέμπης!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας κοριτσια, καλες αποκριες να εχουμε και του χρονου με τα καρναβαλακια μας!

STALITSA πολυ αυστηρη διαιτα σου εχει δωσει! Κανε κουραγιο...τετοια ακουω και σκεφτομαι αφου δεν εχω προβλημα ας παρω και καποια κιλα παραπανω και μετα βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειας σας κοριτσια καλη τσικνοπεμπτη!αα σημ το ριξα κ γω εξω:εφαγα σουβλακια,λιγο γυρο,πατατες τηγανητεσ καφε κ σοκολατα!!ολα μαζι!!κ αυτο το προφιτερολ stalitsa τι το ανεφερες τωρα αχχχ...!! [smilie=tongue3.gif] mariela κ γω ελπιζω να μν κρυωσεις γιατι δυσκολα!τουλ εγω το περασα δυσκολα κ λειπω απτη δουλεια απο τη δευτερα θαχουν φριξει!ευτυχως σημ ειμαι καλυτερα μονο το μπουκωμα κ ο βηχασ μουμεινε.katerina κ γω εχω δυσπνοια αλλα φανταζομαι απο την ιωση.aurora μια χαρα σας βρισκω φαι με τρελα!!καλα να περασετε σημ!!αν κ μενα ποτε δεν με ενθουσιαζε αυτη η μερα αλλα να σας πω αρχισα απο τωρα να σκεφτομαι αυριο μεθαυριο τα παιδικα μπαλνταφαν με τη κορουλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fun ηταν πιο αυστηρη κ τωρα καπως καλυτερη.. υπομονη κανω..Kryst σε αναστατωσα με το γλυκο ε; εμενα με τρελανες με αυτα που εφαγες..σε λιγες ωρες θα φαω κ εγω κανενα σουβλακι δεν αντεχω..στις γυρω πολυκατοικιες ψηνουν κ μου εχει σπάσει η μυτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα πηρα τηλ κ μου ειπαν οτι στο μαρουσι στο mynewbaby γινονται τα σεμιναρια κ εδωσα τα στοιχεία μου να με ενημερωσουν. Αυτο ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα λιχούδες (ποια μιλάει τώρα)!!! Σήμερα θα πάμε για φαγητό σε ένα μαγαζί με τους κουμπάρους μας! AURORA μια χαρά σας βρίσκω και περούκες και φαγάκι μέσα στο πνεύμα!!! FUN και του χρόνου με τα μωρά μας όπως είπες! ΣΤΑΛΙΤΣΑ αύριο πάρτους ξανά και πεστους ότι η τάδε φίλη μου (το όνομα μου) ξεκινάει την τριτη 25/2. Μπορώ να έρθω και γω? Σίγουρα ναι θα σου πουν! Καλά έκανες και το τσάκισες το σουβλάκι αμάν δηλαδή!!! KRYST γράψε ότι είσαι έγκυος και ότι θα ήθελες να σου στείλουν τα δείγματα τους. Βασικά εμένα μόνο ένας μου έστειλε!!! ΟΝΕΙΡΑΚΙ όταν θα πάω στο σεμινάριο στο new baby θα δω αν μου δώσουν δείγματα και θα σας πω. Ελπίζω να έγραψα σε όλες γιατί οι γείτονες ψήνουν και έχει θολώσει το μυαλό μου!!! χαχαχα! Καλό βράδυ τα λέμε αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Τσικνοπέμπτη κι από εμένα! Ετοιμάζεστε να τσικνίσετε; Εμείς σε λίγο θα φύγουμε σε λίγο για ψησταριά! Με το κρύωμα είμαι λίγο καλύτερα! Επιτέλους θυμήθηκα τι σημαίνει ν´αναπνέεις έστω και για λίγο...Πήγαμε και στο γιατρό σήμερα...Όλα καλά με τον μπεμπούλη μας! Έγινε 800 γρ άντρας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο sofari αντρακλας ο μπεμπης!Μεγαλωνουν οι ομορφιες μας!Μολις γυρισαμε φουσκωμενοι στο σπιτι.Θα αραξω καναπε να χωνεψω χαχαχα

Ελπιζω να περνατε ολες ομορφα.

(Νικουλα παντα περιμενουμε καλα νεα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά αντί για ένα σουβλάκι που είπα ότι θα φάω έφαγα περισσότερα!!!!! :-) Φούσκωσα βέβαια!!! Θα τους ξαναπάρω Κατερίνα!! Sofari χαίρομαι που όλα είναι καλά με το μωράκι σας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!! κι εγω εσκασα στο φαγητο σημερα...

SOFARI αντε και τρικιλος!!!! κι εμενα την προηγουμενη Δευτερα στις 10/2 ηταν 850 γρ . Φαντάζομαι τωρα θα εχει φτασει στο κιλο η χοντρουλα μου!! Θελω να βγει αφρατη και μπουμπουκωτη!! Να εχω να τσιμπαω μπουτακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες κοιλιτσες μου!το ριξαμε εξω χτες ε?!!εμεις κατσαμε σπιτι αλλα δεν με πειραξε ειδαμε κ ταινιουλα.sofari,fun μεγαλωνουν τα μπεμπακια ε?!εγω την τελευταια φορα που πηγα 3/2 γυρω στα 650 μειχε πει ο γιατρος αα μικρουλα ειναι η δικια μου.κατσε κατσε να το ριξω στο φαι :) ναχετε μια υπεροχη μερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kryst εσεις θα ειστε μια μικρη κυρια... σικατη και ντελικατη!! εγω για να δικαιολογω τα κιλα και να τρωω λεω οτι εχω βαρυκοκαλο μωρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

 

Το τσικνισατε βλεπω εχτες ε;; την καλυτερη δουλεια κανατε!!

 

Συννεφια εχει σημερα..

Εγω βρηκα πολυ καλο και ασφαλες καθισμα αυτοκινητου για το μπεμπη και θα το παρουμε μεσω amazon φυσικα που εχει καλυτερες τιμες :)

Ευτυχως ο λαιμος δε με επιασε οποτε καλα παμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριελα δες λιγο αν ερθει με κουριερ η οχι το καθισμα,αν ναι,μην πληρωσεις μια περιουσια εκτελωνισμο.

Fun απο τωρα "βαρυκοκαλο" το μωρακι;;χαχαχα

Εχω τρελαθει στον πονοκεφαλο απο τα ξημερωματα.Ετοιμαζομαι να παρω ντεπον,αν και ο γιατρος ειπε τελευταιο τριμηνο οχι αναλγητικα.Δεν αντεχω ομως!Εχω και δουλειες εξω,τι να κανω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιρνω απο αμαζον Αγγλιας, ερχεται στο σπιτι με γενικη ταχυδρομικη!!

Εχω παρει αλλα 2 καθισματα αυτοκινητου για την κορη μου.... ;)

Ειμαι απολυτα ευχαριστημενη και οι τιμες απλα δε συγκρινονται!!!

 

Απο αμαζον Αμερικης ισως εχει εκτελωνισμο, δε ξερω ομως γτ προτιμω της Αγγλιας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...