Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Και στον Άγιο Λουκά τα δωμάτια ειναι πολυ μεγάλα με ατομική τηλεόραση κτλ κτλ!! Δεν το συζητάω για το μονόκλινο.. Μπάλα παίζεις!!!αλλα ξεφεύγει απο τιμή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!τι κανετε?εγω ακομα αρρωστη.ε δεν λεει να φυγει το κρυωμα!!niki ολα θα πανε καλα με τα μωρακια κ συντομα θαναι κοντα σασ!τοσο πολυ πονα η καισαρικη? thagia κ γω τοχα παθει αυτο με ενα αγορακι στο 1τριμ ηρθε με φορα να μαγκαλιασει κ μουδωσε μια!!αλλα τα μωρακια μας ειναι καλα προστατευμενα κ αμα κρινω απο το πατημα πουμουχε κανει ο γιατροσ στη β επιπεδου εκεινο το σπρωξιμο ηταν πολυ ελαφρυ! :) aurora να τους πεις εμας ο σποιτονοικοκυρης πληρωσε απλα μας ειπε να βρουμε εμεις ατομα.fun καλως ηρθες με το καλο το μωρακι σου!!εμεις εδω δεν εχουμε τετοια σεμηναρια..  βρε κοριτσια στειλτε καμια ιδεα κ για κουνια εγω ακομα τιποτα.ηθελα αυτο το σαββατο να παω εδω να δω αλλα με προλαβε η γριπη!maraki στο γενεσις αυτες τις τιμες φετος στις δωσαν αποκει πηγες?μηπως ρωτησες κ για καισαρικη?katerina μια χαρα η μπεμπουλα!oneiraki με γεια τα ψωνια!stalitsa υπομονη με τα γλυκα ξερω πως ειναι να μην μπορεις να φας σοκολατιτσα αλλα ενα κομματακι  δεν βλαπτει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα Kristi μου

Τις τιμες μου τις εδωσαν τον προηγουμενο μηνα που εκανα εκει την β επιπεδου

Για καισαρικη ειναι +150 eyro

Ειπαμε και εσυ Θεσσαλονικη εισαι?

Εγω τα επιπλα του δωματιου τα πηρα απο το pierro και θα μου τα φερουν την αλλη εβδομαδα

πολυ καλες τιμεσ , καλη ποιοτητα και ευκολιεσ πληρωμης

Καροτσι πηρες?

Kiddo επισης εχουν πολυ καλες προσφορες και ευκολιες

Fun εσυ τι εκανες απο επιπλακια και καροτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΕΙΡΑΚΙ πήρα μέσω ίντερνετ απαυτό το κατάστημα κάποια πράγματα για το μωρό και δεν μου έστειλαν το μαξιλάρι επειδή πρέπει να το πάρεις από εκεί... Τέλος πάντων. ΣΤΑΛΙΤΣΑ είναι 3 συνεδρίες και είναι και για τοκετό και για θηλασμό... ΜΑΡΑΚΙ και γω υποφέρω από αυπνίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τα έπιπλακια τα πηρα απο μια φίλη μου και καροτσάκι μετα απο έντονο προβληματισμό ( ο καλός μου είδε ολα τα βιντεακια στο YouTube) αγόρασα ενα mclaren !! Δεν ξερω αν εκανα καλα αλλα μας ειπαν οτι οι τριπλέτες ειναι λιγο στεναχωρες και πρεπει να τα ξανά αγοράζεις ολα μολις μεγαλώσει το μωρακι λιγο. Αλλιως στο kiddo ειδα και πικονομικες τριπλέτες!! Πολυ μου άρεσε και το Graco evo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειπαν οτι ειναι λιγο στενουτσικα σε σχέση με τα απλα καρότσια και πρεπει να αγοράζεις ξανά κ καρότσι κ κάθισμα αυτοκινήτου.. Οτι μου λενε κι εμενα το πιστεύω!! Αφου ετσι κι αλλιως θα αγοράσεις ξανά κάποια πραγματα .. Αλλα αφου με έπεισαν στην αρχη πηρα αυτο της mclaren που ειναι αρκετά φαρδύ! Παλι καλα που βρήκα καθίσματακι στο λητω για 0-25 !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα το mclaren ειναι πολυ ωραια ετσι και αλλιως

αλλα δεν εχς ξανα ακουσει αυτο για τα trio καροτσια

tespa ετσι και αλλιως τα καλυτερα θα κανουμε για τα μωρακια μας

σωστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ο καθένας λεει τα δικά του!! Απλα αν δεν εχεις ιδέα ( οπως εγω) επηρεάζεσαι απο ολους!!! Ειναι ωραιο καρότσι και το mclaren απλα το Evo ειναι πιο χαριτωμένο! Εννοειται μονο το καλύτερο θα κανουμε!! Εγω εχω ξετρελαθει! Μια φορα τη μερα πηγαίνω κ απο μια βολτα σε μαγαζι με είδη μπεμπε! Και ας μην αγοράσω τιποτα! Και μονο που τα βλεπω τρελαίνομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!

Fun καλωσόρισες στην παρέα μας!

Νικούλα λίγη υπομονή και σε λίγο θα έχεις τα παιδάκια σου κοντά σου! Όλα θα πάνε καλά! Τόσες μέλλουσες μανούλες σου στέλνουμε τη θετική μας ενέργεια!!!

Kryst κι εγώ μία από τα ίδια...Δε λέει να φύγει το κρύωμα...Ευτυχώς δέκατα είχα μόνο για μια μέρα και τελείωσε...Πήγα και σε παθολόγο και δε μου βρήκε ακροαστικά! Από την άλλη βήχω ακατάπαυστα και δεν αναπνέω σχεδόν καθόλου...Άσε που σχεδόν όποτε φυσάω τη μύτη μου βγαίνει αίμα...

Stalitsa έχεις ρωτήσει μήπως μπορείς να τρως κάποια γλυκάκια που υπάρχουν ειδικά για ανθρώπους με υψηλό ζάχαρο; Σίγουρα υπάρχει μαρμελάδα χωρίς ζάχαρη για την οποία τρελαίνομαι κι ας μην έχω πρόβλημα ζαχάρου...νομίζω ότι υπάρχουν κι αντίστοιχες σοκολάτες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kryst Μου δεν άντεξα...κ γιαυτό έφαγα σοκολατίτσα!!! Sofari μου το θέμα είναι ότι οι μετρήσεις μου που τις κάνω 4 φορές τη μέρα είναι απόλυτα φυσιολογικές!!! Κ γιαυτό δεν βρίσκω το λόγο να συνεχίσω αυτή τη διατροφή!! Υπομονή κάνω μέχρι τις 3 που θα πάω.....Κατερινάκι για να καταλάβω..αύριο θα έχει για θηλασμό κ άλλη μέρα για τοκετό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki,fun απο σερρεσ ειμαι οχι θεσνικη απλα εκει ξεγενναει ο γιατρος μου.γιαυτο λεω δεν εχουν σεμηναρια.αν κ για να πω την αληθεια στο νοσοκομειο μας δεν ρωτησα.αυτο με τακαροτσια τριο ουτε κ γω το ακουσα αν πρεπει να ταλλαξεις μετα.για το καθισμα αυτοκινητου βεβ λογικο το βρισκω αφου λεει 0-13 κιλα.γιατι κ γω το craco evo ματιαζω η αλλιως ενα per perego που απο μονο του εχει 360ε!αλλα παλι 0-3 χρονων λεει.maraki το ειδες κ απο κοντα το καροτσι καλο?αλλα κ τα maclaren ακουσα καλα.θα τα κοιταξω κ αυτα.ενας γνωστος πηρε απο  τα λητω τα foppa pereti κατι τετοιο τριο κ λεει πολυ καλο του φανηκε επισης στα 450.ευχαριστω katerina τι πραγμα κ αυτο πια! sofari κ γω πηγα σε παθολογο χτεσ αλλα εμενα μουδωσε για τα φλεματα ενα σιροπακι κ οτριβιν ρωτησα το γυναικολογο μουπε αφου περασεσ τη 12βδομ παρτο.βεβ παλι φοβαμαι αλλα αν ειναι να παθω κατι χειροτερο γιατι μπορει να χρειαστει κ αντιβιωση αν δεν βελτιωθει. δεκατα συνεχεια αλλα πανω απο 37,6 ευτυχως οχι αλλα 6μερες με ντεπον ειμαι τη καημενη την μπεμπουλα μου σκεφτομαι..stalitsa υπομονη τωρα που θα πας στην ενδοκρινολογο κ αφου οι μετρησεις ειναι καλλες ισωσ σου αλλαξει το μενου.αλλα κ καθολου ψωμι σουπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυσκολη διατροφη οντως!καλα πολλοι δεν τρων ψωμι αλλα εγω δεν μπορω τουλ μια φετα την ημερα να μην φαω.τωρα βεβ εγω εχω ραντεβου με γυναικολογο 4 μαρτιου μαλλον τοτε θα μουπει για την καμπυλη αρχισα τωρα να την φοβαμαι λιγο ολα τα απαγορευμενα τρωω!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.Kryst μου και sofari μου περαστικά σας.Stalitsa μου υπομονή ενα κομματάκι σοκολάτα που και που δεν νομίζω να βλάπτει, πάντως αυτά τα γλυκα χωρίς ζάχαρη που είναι για διαβητικούς όντως είναι πολυ ωραία.Κατερινακι μου το ξέρω οτι πρεπει να πας απο κει για το μαξιλάρι, ίσως αν τους επαιρνες τηλ πριν παραγγείλεις στο στελνανε,δεν ξέρω.Κάνα δειγματακι σας εχει ερθει?σήμερα μου ήρθε μια σακουλα απο libbero με πάνες μωρομαντηλα και σερβιετες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΛΙΤΣΑ είναι μία σειρά τριών σεμιναρίων. Δεν ξέρω σε πιο θα έχει θηλασμό αλλά θα έχει. Όταν λες καθόλου ψωμί ούτε φρυγανιές, παξιμάδια ή δημητριακά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πηγα στην ενδοκρινολογο κ επιτέλους μου αύξησε τις μεριδες!!!!!! Αλλα ψωμι οχι ακομη!!!! Δεν με πειραζει το ψωμί..δοξα το θεο θα τρωω σαν ανθρωπος! Απο γλυκα μονο σοκολάτες με στεβια..κ απο αναψυκτικα μονο λεμονιτα εψα με στεβια. Για μια εβδομάδα ετσι κ θα ξαναπάω την επόμενη Τετάρτη. Κατερίνα μου σε πιο τηλ μπορω να παρω κ τι να τους πω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.Kryst μου και sofari μου περαστικά σας.Stalitsa μου υπομονή ενα κομματάκι σοκολάτα που και που δεν νομίζω να βλάπτει, πάντως αυτά τα γλυκα χωρίς ζάχαρη που είναι για διαβητικούς όντως είναι πολυ ωραία.Κατερινακι μου το ξέρω οτι πρεπει να πας απο κει για το μαξιλάρι, ίσως αν τους επαιρνες τηλ πριν παραγγείλεις στο στελνανε,δεν ξέρω.Κάνα δειγματακι σας εχει ερθει?σήμερα μου ήρθε μια σακουλα απο libbero με πάνες μωρομαντηλα και σερβιετες.

 

Ονειράκι εμένα δεν μου ήρθε κανένα δείγμα.... :-) Κατι δεν θα έκανα σωστά μάλλον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μέχρι τώρα έχω παραλάβει απο chicco,frezyderm,sudocream,tena,linette,liberro και περιμενω απο ΜΑΜ,babylinno και caredirect,τώρα δεν ξέρω αν θα στείλουν κι αλλες εταιρίες χωρίς ειδοποίηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...