Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας μανούλες όμορφες!!!!!!

Σήμερα τρόμαξα πολύ, ήμουν στην αυλή του σχολείου που εργάζομαι και περπατούσα και όπως έτρεχε ένα αγοράκι της τετάρτης  έπεσε πάνω στην κοιλιά μου.... Ευτυχώς ο μπεμπούλης σύντομα έδειξε την παρουσία του κ ηρέμησα,,,, Βαρέα κ ανθιυγιεινα πρέπει να παίρνω μου φαίνεται.... 

Σταλίτσα εγώ κατουράω (συγγνώμη κιόλας) συνέχεια, όλη μέρα, τρεις την ώρα! Μην ανησυχεις, πιέζουν την κύστη μας τα μπεμπάκια!

Aurora όχι μακάρι, είναι υποχρέωση του ιδιοκτήτη σου κ ότι επισκευές κάνεις πρέπει να κόβονται από το ενοίκιο! Να το συζητήσεις μαζί του!

Κατερινάκι μακάρι να μπορούσα να έρθω εγώ..... Αλλά πολύ μακρυά..... Μην ξεχάσεις να μας πεις τα σημαντικά!

Νικούλα τι γλυκό μήνυμα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ thagia θέλει προσοχή με τα παιδακια.Και εγώ παω συνέχεια τουαλέτα και ενω νιώθω οτι θα σκασω κάνω 2 σταγόνες :-p :-P Το σαββατο θα πάμε να δούμε αυτό το καρότσι http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=24&the2id=69&theid=69&open1=24&open2=69&thepid=877&page=1 πως σας φαίνεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oνειράκι ωραίο το καρότσι και ουδέτερο χρώμα!! Έχει πολλά πράγματα για την τιμή του! Μένει μόνο να δεις αν είναι και λειτουργικά καλό!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΕΙΡΑΚΙ μου το είπε η SOFARI που της το είπαν σε μια επίσκεψη της στο κατάστημα! Ωραίο το καρότσι αλλά να το δεις από κοντά για να καταλάβεις αν είναι γερό!!!THAGIA Εννοείται πως θα σας πω ότι ενδιαφέρον μάθω στα σεμινάρια. Ελπίζω να αξίζει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι θα πάμε να το δουμε κ απο κοντά,κ σε αυτό το καταστημα κανουν δώρο στις εγκυουλες μαξιλάρι θηλασμού ακόμα και χωρίς να ψωνίσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thagia μου τα πιτσιρικια ειναι ανεξελεγκτα χαχαχα,καταλαβαινω ομως πως τρομαξες.Ευτυχως ειναι καλα προστατευμενα τα μωρακια μας εκει μεσα!

Ονειρακι πολυ φθηνο το καροτσι για τοσα που δινει!Εγω δεν ειμαι φιλη του καφε χρωματος αλλα αν ειναι καλο και σαρεσει,ειναι τσαμπα!Και το μαξιλαρι μια χαρα!40-50€ εχουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έχει και σε γκρι http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=24&the2id=69&theid=69&open1=24&open2=69&thepid=876&page=1 και αυτό μου αρέσει αλλα μου φαίνεται θα λερώνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oneiraki ωραίο το καρότσι....!!! Εγώ εκεί παρήγγελα την κούνια, το στρώμα και το πολυκαρότσι της Inglesina..κ όταν είχα πάει να τα δώ μου ελιχαν δώσει το μαξιλάρι και είναι πολύ βολικό από τώρα....ξαπλώνω κ είναι άνετο...και όταν ξαναπήγα να κάνω την παραγγελία μου δώσανε ένα ματάκι για το μωρό και μία κούπα για καφέ..Thagia να προσέχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια!

Δεν ηξερα οτι υπαρχει θεμα για τις μανουλες του Μαιου! Με θελετε στην παρεα σας?κι εγω δικια σας ειμαι.. με το καλο η μπεμπουλα μου θα ερθει μεχρι 22 μαιου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια!

Δεν ηξερα οτι υπαρχει θεμα για τις μανουλες του Μαιου! Με θελετε στην παρεα σας?κι εγω δικια σας ειμαι.. με το καλο η μπεμπουλα μου θα ερθει μεχρι 22 μαιου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ειναι το πρωτο μου παιδακι.. θεσσαλονικη ειμαι και ακομα δεν εχω καταληξει για το που θα γεννησω. Δεν εχω αποφασισειγια το αν θελω νοσοκομειο η κλινικη.. αλλα μαλλον για κλινικη με βλεπω και μαλλον για τον αγιο λουκα!

Με το καλο να ερθουν ολονων μας τα μωρακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!

 

Εχει ομιχλη σημερα στην Αθηνα [smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob5.gif] Περιεργα πραγματα χαχα

 

fun καλωσηλθες στην παρεα, με το καλο η μπεμπα σου!!!!

 

stalitsa συχνοουρια εχω και εγω ολη μερα και ολη νυχτα...

 

Σημερα ξυπνησα απο τις 5 το πρωι που ακουσα τα κοτσιφακια, μετα δε μπορουσα να κοιμηθω με τιποτα...πφφφφ αρχισαμε τις αυπνιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες

Νικη μου ευχομαι τα καλυτερα

Ολα θα πανε  καλα

Fun καλως ηρθες, και εγω απο Θεσσαλονικη ειμαι

Τα μωρακια μας απλα πατανε την κυστη μας κοριτσια γι αυτο και η συχνοουρια

Οσο για αυπνοιες ...αστα να πανε   [smilie=tongue3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι στο Genesis

εκει ειναι ο γιατρος μου και εχω δει και το περιβαλον και ειναι σουπερ

επισης και η τιμη ειναι πολυ καλη

Εσενα ο γιατρος σου που ειναι?

Που μενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki

Μένω στον Άγιο Ιωάννη. Κι εμενα ξεγενναει η γιατρος μου στο γεννεσις στον Γαληνό και στον Άγιο Λουκά και να σου πω την αλήθεια μαλλον στον Άγιο Λουκά θα παω. Πηγα και ρώτησα και μου άρεσε πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για δίκλινο που ενδιαφέρομαι οι 3 μερες περίπου 900 ευρω και 200 ο αναισθησιολόγου και φυσικά έξτρα ο γιατρος. Το γέννεσις ποσο παει;; Με εοππυ παντα χωρις ασφάλεια ειναι άλλες οι τιμές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1240 euro ( 3 νυχτες, αναισθησιολογος, οφθαλμιατροσ, ωρλ και η εξεταση για τα αντισωματα "αν θυμαμαι καλα καπως ετσι λεγεται")

ο γιατρος στα 1000 euro

Αυτα για τρικλινο , αλλα ειναι πολυ μεγαλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...