Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

κοριτσακια μου καλημερα και καλη εβδομαδα και απομενα!!!!δε μπαινω πια τοσο συχνα συγχωρηστε με γιαυτο.ευχαριστω ολες που με θυμαστε και με στηριζετε!!!απλα ειναι λιγο περιεργη η ψυχολογια μου...απο τη μια η λοχεια απο την αλλη ποναω ακομα πολυ και φυσικα το αγχος μου για τα μωρακια.νιωθω πως δεν αναπνεω μεχρι να μαθω καθε μερα οτι ειναι καλα.να ειστε ολες καλα και καλα αποτελεσματα σε υπερηχους και doppler οσες εχετε!!μεγεια και τα πραγματακια των μωρων!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!! Κατερίνα με το καλο το doppler σημερα!! Να μας έρθεις με καλα νεα!! Με το καλο κ τα πράγματα της μικρής! Νικη μου μη ζητας συγνωμη που δεν μπαινεις στο φορουμ.. κοιτα να είσαι καλα κ τα μωρακια σου!! Προσεύχομαι για τα μωρακια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια.....

Περνας πολυ δυσκολα μπορω να φανταστω, να εισαι ομως αισιοδοξη και θα πανε ολα καλα!!!! Σε φιλω!

 

σταλιτσα μπραβο που πηγες στο σεμιναριο..λενε οντως πολυ σημαντικα πραγματα.

Στο Λητω που θα γεννησουμε ειναι εφικτο να κρατησεις το μωρο κοντα σου οσο θες μεχρι και ο παιδιατρος μπορει να το εξετασει διπλα σου χωρις να το παρουν σε αλλη αιθουσα!! Συννενοησου με τη γιατρο γι αυτα που θες απο νωρις ωστε να γινουν τα πραγματα οπως τα θες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα!!!Κατερινάκι καλή επιτυχία στο doppler,περιμένουμε νεα σου το βράδυ!!!Stalitsa μπράβο,έμαθες πάρα πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα!!!Mariela πολύ ωραίο αυτό με τον παιδίατρο που το εξετάζει δίπλα σου!!Νίκη σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια και σε σενα και στα μπουμπουκάκια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα περιμενουμε καλα νεα!Να μας πεις και πως ειναι το doppler και καλως να ερθουν και τα πραγματα της μικρης.

Νικουλα ουτε για αστειο μην απολογεισαι,απλα ανησυχησαμε λιγακι.Καταλαβαινουμε απολυτα ποσο δυσκολα ειναι για σενα και εχεις τη σκεψη μας και τις ευχες μας!Και οποτε νιωθεις οτι θες να μας μιλησεις εδω θαμαστε!

Εγω εχω φασαριες στο δωματιο της μπεμπας.Εβγαλε υγρασια και μουχλα ενας τοιχος και θελει χλωρινη και μετα βαψιμο με αντιμουχλικο και ξανα βαψιμο μοβ οπως ηταν.... Φασαρια και λεφτα και στενοχωρια.Εχετε καμια ιδεα απο αντιμουχλικα χρωματα;;;Πρεπει να αγορασω και αφυγραντηρα... Καμια 300αρα ευρω... Που θα τα βρω;;;;; :'(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σε καμιά ωρίτσα θα πάμε στο γιατρό... Νικούλα μου όλα θα πάνε καλά θα δεις!!!!!! Μη στεναχωριέσαι καθόλου!!! ΣΤΑΛΙΤΣΑ ευχαριστώ πολύ νασαι καλά!!! CHRISTI ευχαριστώ πολύ!!! Εννοείται θα σας πω τα νέα αργότερα! AURORA ευχαριστώ πολύ θα σας πω πληροφορίες για την εξέταση αν και πιστεύω πως και αυτή θα είναι σαν τη β επιπέδου υπερηχογράφημα δηλαδή απλώς πιο εξειδικευμένο. Όταν βάψατε το δωμάτιο δεν είχε εμφανιστεί μούχλα? Τώρα βρήκε ρε γαμώτο? Δεν γνωρίζω από μπογιές καλύτερα πετάξου στο πρακτικερ και ρώτα τη μπορείς να κάνεις. Αφυγραντήρα γιατί θα πάρεις? Είναι απαραίτητο να πάρουμε όλες? Ρίξε μια ματιά να δεις στη χρυσή ευκαιρία για μεταχειρισμένο ίσως βρεις σε χαμηλή τιμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AURORA μούχλα έχει όλο το δωμάτιο? Γιατί αν είναι σε ένα μόνο σημείο δεν χρειάζεται να βάψετε όλο το δωμάτιο απτην  αρχή!!! Διορθώστε το πρόβλημα στο σημείο που υπάρχει και μπαλώστε το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο αδερφός μου ειχε παρει απο τα πρακτικερ με 15 ευρω για το δωματιο του κ εμεινε πολυ ευχαριστημενος!!!! Δεν έβγαλε καθόλου υγρασία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια,Νικουλα μου ξέρουμε ποσο δύσκολο είναι ολο αυτό που περνάς κ έχετε όλη την αγάπη μας και την θετική σκέψη μας εσυ και τα μικρακια σου.Κατερινακι μου καλά αποτελεσματα κούκλα μου.Stalitsa μου πολύ χρήσιμα αυτά που σας ειπαν στο σεμηναριο,αν θυμηθείς κι'αλλα να μας πεις.Aurora και εγώ ξέρω οτι τα praktiker πουλάνε κάτι σαν μπογια,μόνωση για την υγρασία που το περνάς και μετα απο πανω περνάς το χρωμα,πήγαινε μια βόλτα απο εκεί, θα σου πούνε σίγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γυρίσαμε!!! Όλα σούπερ με το κορίτσι μας! Έκανε και κατακόρυφο!!!χαχαχα!!! Όπως σας είπα σαν υπερηχογράφημα είναι! Απλά ελέγχει με ακρίβεια την ποσότητα αμνιακού υγρού και το μέγεθος του μωρού. Μου εξέτασε και τον τράχηλο και είναι μια χαρά. Η μπέμπα περίπου 1100γρ. Άντε και στα δικά σας κορίτσια!!! Μας στοίχισε 80€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Κατερινα!Ωραια τα νεα της μπεμπας!Πωπω ηδη γυριζουν τα σκατουλια μας... 

Ευχαριστω ολες για τη βοηθεια!Βεβαια εδω δεν εχει πρακτικερ.... Χαχαχαχα Θα παω σε ενα τετοιου τυπου και θα δω τι υπαρχει.Εχουμε προβλημα με υγρασια γιαυτο θελω αφυγραντηρα.Εν τω μεταξυ ειχαμε κανει με φαρμακο τον τοιχο και τωρα με τις βροχες κτλ ξαναβγηκε η μαυριλα... Και ολα αυτα τα φαρμακα και μονωτικα ειναι τοξικα και πρεπει να βιαστουμε,να αεριστει για πολυ καιρο μετα το δωματιο.Ολα ταχαμε η μουχλα μας ελειπε...

Ασχετο,εχουν πρηστει τα χερια μου και κυριως οι αστραγαλοι μου... Ευτυχως ειναι χειμωνας,θα φαινονταν τεραστιοι με ανοιχτα παπουτσια και καλοκαιρινα ρουχα.Εχει καμια τετοιο "προβλημα";

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι τέλεια,ανυπομονω να περάσει ο καιρός να κάνω και εγώ το doppler να δω το αγόρι μου!!Εγώ θα το κάνω τον άλλο μήνα!!Aurora μου αυτοι θα ξέρουν να σου πουν τι θα κάνεις για την υγρασία και την μούχλα,όσο για πρησμένα άκρα εγώ δεν έχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Κατερινακι μια χαρα το κοριτσι σας!!!

 

aurora για ρωτα το γιατρο σου για το πρηξιμο, μηπως ειναι κατακρατηση.. αυτος θα σου πει σιγουρα!

Οσο για το δωματιο ταλαιπωρια ρε γμτ....και αυτη η υγρασια τι σιχαμερο πραγμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Κατερίνα μου για το κοριτσάκι σας!! Ανυπομονώ κ εγω να το δω στις 11 Μαρτίου!! Εγω δεν εχω πρηξιμο Aurora μου!! Κορίτσια μολις εκανα μια αμαρτια..εφαγα ενα κομμάτι σοκολατα..δεν αντεξα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!!

Καταρχήν περαστικά στις αρρωστούλες!! Τα τελευταία κρυώματα είναι μιας και  φευγει ο χειμώνας σιγά σιγα!!

Κατερινάκι τι καλά που πήγε καλά η εξέταση!! Κολπάκια σας έκανε να σας εντυπωσιάσει!

Aurora να ελέγχεις την πίεση σου, καμιά φορά έχει σχέση με το πρήξιμο κι όχι πολύ αλάτι που κάνει κατακράτηση!

Σταλίτσα χρήσιμες οι συμβουλές! Να μας λέτε ό,τι μαθαίνετε για μας που δεν έχουμε σεμινάρια εδώ που μένουμε!

Νικούλα σου στέλνω τη θετική μου σκέψη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα μη σκας καθολου.Μονο μην παρασυρθεις,κατα ταλλα εχει δικιο το Ονειρακι!

Thagia μου ελεγχω την πιεση συχνα και ειναι μια χαρα ευτυχως,γιαυτο και δεν εχω πανικοβληθει.

Μαριελα μου πολυ σιχαμερη και η μαυριλα και η μουχλα... Σπιτι 7 ετων κατα ταλλα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν αντεχα αλλο κοριτσια μου!!! Αφου με ειδε ο άντρας μου κ με λυπηθηκε κ πηγε κ μου πηρε σοκολάτα. Αυτη η διατροφή ειναι βασανο... υπομονη κανω μεχρι την Τετάρτη που θα ξαναπάω στον ενδοκρινολογο!!!! Κορίτσια εδω και 4 ωρες παω συνέχεια τουαλετα..νιωθω οτι δεν κρατιεμαι καθολου..τι να σημαίνει αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! AURORA όσο γίνεται γρηγορότερα να τελειώνεται με αυτές τις δουλειές γιατί θα κάνει καιρό να φύγει η μυρωδιά. Και εσύ να μην το αναπνέεις δεν κάνει καθόλου!!!! Ακόμα δεν έχω πρήξιμο στα άκρα. ΟΝΕΙΡΑΚΙ με το καλό και το δικό σου doppler! ΣΤΑΛΙΤΣΑ μην μας κάνεις την άγια αχχχχ αμάρτησες!!! χαχαχα σιγά μωρέ για ένα κομμάτι σοκολάτα??? Μην γίνεις ενοχική!! Είπαμε προσέχεις αλλά που και που θα τρως και κάτι απολαυστικό! THAGIA συνέχεια κάνει κόλπα και την νιώθω που κουνιέται! AURORA σε ιδιόκτητο σπίτι μένετε? Γιατί αν το νοικιάζεται θα πρέπει να σας το επισκευάσουν οι ιδιοκτήτες! ΣΤΑΛΙΤΣΑ η συχνοουρία δείχνει ότι σε λίγους μήνες.... γεννάμεεεεεεεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Κατερινάκι αμάρτησα ε???? Δεν πειράζει.... Θα ξαναμαρτήσω σήμερα απ'ότι φαίνεται!!! ΠΕΙΝΑΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τρώω πολύ λίγο ρε γαμώτο!!!! Δεν αντέχω...!!!!! Όσο για την συχνοουρία δεν παλεύεται....λέτε να γεννήσω νωρίτερα?? Δεν θέλω...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα και απο μενα!!!!δεν ξερετε ποσο μα ποσο με συγκινει η σκεψη σας!!!τα νεα μου λοιπον.ακομα ποναω υποφερτα σημερα αλλα μετα το μεσημερι δεν παλευομαι!!!τα μωρακια μας ειναι σταθερα και οι γιατροι ικανοποιημενοι.υπομονη λοιπον τα γατακια μου να γινουν παιδακια να τα παρω σπιτι!!!!ευχομαι σε ολες σας και στην καθεμια ξεχωριστα(γιατι ειστε ξεχωριστες γιαμενα παντα με μια θεση στην καρδια μου)να ειστε παντα καλα και υπομονη.οσο περνανε οι εβδομαδες τα συμπτωματα αυξανονται αλλα πιστεψτε με ΑΞΙΖΕΙ!!!!!STALITSA μου η συχνοουρια ειναι γιατι μεγαλωνει το μπεμπακι και σιγουρα δεν ειναι ενδειξη οτι θα γεννησεις νωριτερα!!!αντε και ...... καλες αμαρτιες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κυριες μου!

Νικουλα καθε μερα νασαι και καλυτερα!Και τα ζουζουνια σου θα μεγαλωνουν και θα γινουν δυνατα και θα ταχεις ολη μερα αγκαλια!Με γαλατακι τι γινεται;Με "σταγονομετρο" λιγο λιγο;;Εσυ εχεις καθολου γαλα;;Νασαι δυνατη,θα περασει αυτος ο καιρος και θαρθουν ολα τα υπεροχα!

Σταλιτσα δεν καταλαβα,γιατι δεν τρως;;;Αλλο να προσεχεις ζαχαρη κτλ και αλλο να πεινας.Εγκυουλα και να πεινας;;;;Μην βασανιζεσαι ρε κοριτσι!

Κατερινακι με νοικι ειναι το σπιτι,μακαρι να βοηθησει ο ιδιοκτητης.... 

Οσο για τη συχνοουρια,εγω σας εχω πει,ολη μερα τρεχω...

Παντως νιωθω καλυτερα αποτι ημουν το τελευταιο διμηνο.Εχω πιο πολλη ενεργεια για δουλειες,βολτες κτλ.Ευτυχως γιατι αν συνεχισω ετσι θελω να δουλεψω λιγες μερες Απριλη.... Ανεκδοτο;;;Λεω,ΑΝ μπορω να κουνηθω ως τοτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!!!!! Νικούλα μου είσαι τόοοοοοοσο γλυκιά!!! AURORA εφόσον είναι νοικιασμένο το σπίτι ο ιδιοκτήτης να το επισκευάσει!!! Κορίτσια την πέμπτη θα στις 5 θα πάω στο Mothercare στην κηφισιά έχει σεμινάριο για θηλασμό! Όποια θέλει μπορεί να χρησιμοποιήσει το σεμινάριο ως δικαιολογία για να με γνωρίσει!!!! χαχαχα! Πέρα απτην πλάκα αν σας βολεύει από θέμα απόστασης κάντε ένα τηλ στο κατάστημα να σας κρατήσουν θέση! [smilie=sign19.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!,Νικουλα μου υπομονή θα περάσει ο καιρός και θα έρθουν τα μικρακια σου στο σπίτι.Κατερινακι θα ήθελα πολυ να έρθω αλλά είναι μακρια ρε γμτ!Απο που ενημερωθηκες γι αυτό το σεμηναριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...