Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα μανούλες και φουσκωτές κοιλίτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πως είμαστε σήμερα;;;;;;

Εγώ μόλις γύρισα από τον γιατρό!! Ο μπεμπούλης είναι με το κεφάλι κάτω, κάτι που είναι πολύ καλό μου είπε ο γιατρός και όλη την ώρα κουνούσε χεράκια σαν να μας χαιρετούσε!Είναι 1κιλό και κάτι γραμμαριάκια και απο σήμερα μου είπε να ξεκινήσω ασβέστιο που ως τώρα δεν έπαιρνα!! Σούπερ ήρωας θα γίνω με τόσα συμπληρώματα!! Σας εύχομαι ένα όμορφο, ηλιόλουστο Σαββατοκύριακο!!

 

Φιλιά πολλά, πολλά!!!!!! [smilie=sunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια!

 

Κατερινα χρονια πολλα για τον καλο σου!! Να τον χαιρεσαι και με το καλο το μωρο σας!

 

Το δικο μου ραντεβου στο γιατρο αργει ακομα, σε δυο εβδομαδες περιπου θα παμε και θα μου γραψει την καμπυλη...ε ρε γλεντια!!!

 

Θαγια μπραβο για το μπεμπη που μεγαλωνει στη κοιλιτσα οπως πρεπει...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!εχει τελεια μερα σημερα!!δυστυχως ομως δεν μπορω να τη χαρω χειροτερα ειμαι πηρα κ τον γιατρο μουπε αντε κ χολς :) κ ειχαμε πει να παμε σημερα να δουμε για πραγματακια για τη μπεμπα.να δουμε τωρα ποτε!thagia μεγαλωσε ο μπεμπης ε?!!εμενα ασβεστιο μουχε δωσει απο τον 4 μηνα αλλα ποτε το παιρνω ποτε οχι ολο το ξεχναω.κ μενα αργει το ραντεβου σε 17 μερες..  

ναχετε μια υπεροχη μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο thagia!Ωραια τα νεα σου!Εγω 24 εχω ραντεβου.Kryst εχεις πολλες ομορφες μερες μπροστα σου και για ψωνια και βολτες,αντε να γινεις καλα γρηγορα!

Κοριτσια μου το δωματιο που ηταν αποθηκη μεχρι πριν 3 μερες εχει τωρα κουνια και συρταριερα μεσα και εχω τρελαθει!Ανυπομονω!Ειναι τοσο περιεργο!Σας το λεω περναω συνεχεια απεξω και η κουνια με κοιταζει και μου ψιθυριζει "που ειναι η μπεμπα;;;Που ειναι η μικρη Νεφελη;;Θαργησει;;"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Thagia μεγαλωνει ο γιος ε;;; ολα καλά!!! Kryst υπομονη να γίνεις καλα..εγω σε 12 μερες θα παω να δω το γιο μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν ανηκω εδω αλλα θυμηθηκα  τα δικα μου που ημουν στα ''Μωρακια Μαιου 2012''!!!

με το καλοοο σε ολες!!!με εναν πονο..μια συμβουλη...εμπιστευτητε το ενστικτο σας και ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε πολυ μωρουδενια!Να χαιρεσαι την οικογενεια σου!Αντε να δουμε ποια θα κρεβατοποναει ιδια μερα με σενα! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες μου όμορφες!!!τι κάνετε??περαστικά στις αρρωστούλες μας!!!Thafia μπράβο για τον αντράκο σου,μεγάλωσε πολύ!!Μαγνήσιο παίρνω απο το 2ο μήνα και ασβέστιο μετά απο την αυχενική!!!Πήγαμε και εμείς εχθές να δούμε την μπέμπα μας ήταν όλα μια χαρα είναι 880 γρ!!!είναι καλά για 26η εβδομάδα ξέρετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Λιώνω, σβήνω, χάνομαι...Μ´έχει τρελάνει αυτός ο ασταμάτητος βήχας, κι επιπλέον δεν μπορώ να αναπνεύσω από συνάχι..Έχω να κοιμηθώ τουλάχιστον 3 μέρες...Επιπλέον έβαλα θερμόμετρο κι έχω 37...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε mwroydenia!κ συ να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!sofariiii k γωωωωω!!χαλια λεμε!ξυπνησα σημερα τοπρωι κ κοντεψα να πνιγω απο το βηχα κ σαν να μν ειναι ξεροβηχας πονανε κ τα λπευρα μου οταν αναπνεω κ αρχισα να ανησυχω!πυρετο χτεσ ανεβασα μεχρι 37.6 αλλα παιρνω ντεπον συνεχως σημ ειμαι στα 37.εσενα τι σουπε ο γιατρος?αν συνεχισει ετσι λεω να παω σε παθολογο.ε ρε τι παθαμε!:) christy δεν ξερω να σου πω γιαυτη τη βδομ αλλα για να μην σου πει κατι ο γιατρος θαναι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου,περαστικα στις αρρωστουλες μας,ναι κορίτσια πηγαιντε σε ενα παθολόγο να σας δει.mwroudenia σε ευχαριστουμε πολυ καλη μου,να χαίρεσαι την οικογενεια σου :-D :-D Christi και Thagia χαίρομαι που τα νινακια σας είναι καλά,εγώ θα δω το αντρακι μου 22/3 να δω πως θα περάσει ο καιρος αχ!! Χτες κλεισαμε την κουνιααα,θα μας την φέρουν μεσα Απρίλη. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου περαστικα και γρηγορα!Σουπιτσες και ζεστη!

Christy μου μια χαρα ειναι το μπεμπακι σου.

Νικουλα που εισαι;;Τα ζουζουνια σου καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια καλη Κυριακη να εχουμε!!

 

ονειρακι με το καλο να ερθει η κουνια σας.. υπομονη για το γιατρο, θα περασουν οι μερες!

 

Περαστικα στις αρρωστουλες, περασα και εγω λιγες μερες μονο με καταρροη και πονοκεφαλους, ευτυχως δε κρατησε πολυ.

 

Νικη πολυ σε σκεφτομαι ρε κοριτσι μου, ελπιζω ολα να ειναι καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις ευχές!!! Ο πυρετός ανέβηκε στο 37,3 (ελπίζω να μείνει εκεί)...Το πιο εκνευριστικό είναι ότι δεν μπορώ να αναπνεύσω και βήχω συνέχεια...Ο μπέμπης πάντως είναι υπερδραστήριος...Το τι κλωτσομπουνίδι έχω φάει από το πρωί δε λέγεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι μου κανετε;; Christi χαίρομαι που είναι καλα το μωρακι σου!! Oneiraki με το καλο να ερθει η κουνια!! Kryst και Sofari περαστικα σας!! Νικουλα μου ελπίζω να είσαι καλά κ τα μωρακια φυσικα!! Σήμερα κοριτσια πηγα σε ενα σεμινάριο θηλασμου κ ηταν πολυ ωραια όσα μας ειπε η σύμβουλος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σήμερα είχε υπέροχη μέρα και απολαύσαμε με τον άντρα μου καφέ στον ήλιο!!! Η κοιλιά μου έχει φουσκώσει τόσο πολύ που δεν το πιστεύουμε μέσα σε 10 μέρες! CHRISTI  ωραία τα νέα σου!!! Μια χαρά είναι το βάρος της μπέμπας!!! ΟΝΕΙΡΑΚΙ με γειά η κούνια!!!! KRYST και SOFARI περαστικούλια σας!!! Υπομονή και θα περάσει απλά είναι ταλαιπωρία όταν δεν μπορείς να πάρεις και τίποτα δραστικό για να νιώσεις καλύτερα!!! ΣΤΑΛΙΤΣΑ πες μας τι έμαθες στο σεμινάριο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου είναι τοσα πολλα!!!!!! Τα πιο βασικα ειναι..1. Με το που τελειωσει ο τοκετος να κρατήσουμε δυο ωρες το μωρο για να πιει το πρωτογαλα που εχουμε επειδη ειναι σημαντικό..δηλαδη να μην μας τα πάρουν, να απαιτησουμε να τα κρατήσουμε.. 2.να κάνουμε rooming in για να μαθουν τα μωρα οτι από το στήθος μας κ μονο θα πιουνε γαλα.. 3. Για 40 μερες να μην τους δωσουμε πιπιλα κ μπιμπερό.. 4. Οταν τελειωνουμε το θηλασμο να μην πλένουμε το στήθος παρα μονο μια φορα τη μέρα που θα κάνουμε ντους.. 5. Αν μας πονανε οι θηλες να βάλουμε ελαιόλαδο 6. Το μωρο θηλάζει 8-12 φορες τη μερα..αυτα κ αλλα πολλα.. αξιζει να το παρακολουθησετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ χρήσιμες πληροφορίες ΣΤΑΛΙΤΣΑ! Έχω ήδη δηλώσει συμμετοχή για το επόμενο σεμινάριο ελπίζω να με πάρουν... Αν θυμηθείς κάτι ακόμα να μας το πεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλή βδομάδα! Σήμερα θα πάμε για το doppler και το βραδάκι θα σας έρθω με νέα! Το δωμάτιο της μπέμπας μου είναι ροζ πια και περιμένουμε την άλλη εβδομάδα τα έπιπλα της. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...