Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια!!!Kryst χρόνια πολλά για τα γενέθλια σου,με το καλό το μωράκι σου!!Καλορίζικα τα πραγματακια σας κορίτσια και εμεις σιγά σιγά λέμε να ξεκινήσουμε προς το παρόν βάψαμε το δωμάτιο!!Oνειράκι καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου!!stalitsa περιμένουμε νεα απο τον ενδοκρινολόγο!!Εδω στο νοσοκομείο το μωράκι το έχεις συνέχεια δίπλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγεια τα ψωνια σε ολες!Περιμενουμε καλα νεα απτις εξετασεις.

Κατερινα μιλησες με τη Νικη;Να μαθουμε πως ειναι τα μωρακια...

Εδω στο μαιευτηριο αναγκαστικα εχεις το μωρο,δεν εχουν θαλαμο νεογνων... Κατα ταλλα εχουν 300€\μερα το δωματιο.Κι εγω παντως οταν δεν θαχει κοσμο μεσα θα τη θελω μαζι μου.Με τον αντρα μου ηδη κανονισαμε ΜΟΝΟ οι γονεις μας θα μπαινουν και αλλα δυο ατομα.Κανεις αλλος απο σόι.Και σε οποιον αρεσει.Αλλα θα βγαζουμε το μωρο οταν θαχει κοσμο αλλη κοπελα.

Ξεκινησαμε κι εμεις να φτιαχνουμε το παιδικο δωματιο,αν και τη νυχτα θαχουμε κοντα μας πορτ μπεμπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι AURORA δεν είχα νέα από τη Νίκη σήμερα! Πιστεύω πως θα είναι καλά όμως! Ίσως αύριο να έχουμε ευχάριστα νέα!!! Σήμερα πήγαμε με τον άντρα μου βόλτα στο MALL και πήραμε μερικά ρουχαλάκια για το κοριτσι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια :-D ολα καλα με τις εξετασεις αιματοκρίτη εχω μονο σχετικα χαμηλο , το ζάχαρο 77.Αυριο έχουμε γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!!!!! Oneiraki πολύ χρήσιμες οι διευθύνσεις, χθες έστειλα κι εγώ σε όσες είχαν mail εκτός από τις βρεφικές τροφές γιατί είναι νωρίς ακόμη!! Κάποιες μου απάντησαν ηδη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα στον ενδοκρινολόγο...μου έδωσε μηχανάκι για να μετράω 4 φορές τη μέρα το ζάχαρο και να το γράφω και φυσικά διατροφή...η οποία δεν περιλαμβάνει ψωμί, γλυκά,αναψυκτικά...για μία εβδομάδα και θα ξαναπάω την άλλη Τετάρτη να δει τα αποτελέσματα μετά από τη διατροφή που θα κάνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τι κάνετε? ΟΝΕΙΡΑΚΙ μπράβο για τις εξετάσεις σου! Περιμένουμε νέα απτον γιατρό σου! THAGIA και γω έστειλα σε κάποιες και περιμένω! ΣΤΑΛΙΤΣΑ μου υπομονή θέλει αλλά σκέψου ότι έτσι και αλλιώς έμειναν μόνο 3 μήνες! Άλλωστε και γω προσέχω παρόλο που δεν έχω διαβήτη γιατί το ζάχαρο μου δεν είναι και χαμηλό! Παίζει από 88-102. Εμείς θα πάμε τη δευτέρα για Doppler. Η κοιλιά μου φουσκώνει φουσκώνει και φουσκώνει έχει πολύ πλάκα! Από κιλά σε τι φάση σας πετυχαίνω? Εμένα +7.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε???Ονειράκι συγχαρητήρια για τις εξετάσεις σου και να ναι όλα τέλεια αυριο στο γιατρό!!!Stalitsa υπομονή με τη διατροφή,θα δεις όμως θα πέσει αμέσως τώρα!!!Κατερινάκι μεγεια τα ρουχαλάκια σας!να ρωτήσω τι της πήρατε με κοντό μανικάκι ή μακρύ???Εμείς έχουμε ραντεβου το Σάββατο για να δούμε το κοριτσάκι μας!!!Παραγγγείλαμε εχθες κούνια και συρταρίερα απο τα ήρα γιατί ηθελε η γιαγια να τα πάρει καινούρια για την εγγονή της και να μη τα πάρουμε απο φίλους μεσα Μάρτη θα μας έρθουν,δεν μπορώ να περιμένω!!!!στα +6 βρίσκομαι εγω αλλά με μάλωσε η γιατρός και μου είπε να κόψω τα πολλά πολλά γιατι πήρα 3 κιλά σε ένα μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Κατερινακι δεν εχω πρόβλημα ουτε με τη διατροφη ουτε με τα τσιμπήματα..θα κανω υπομονη για να ειναι καλα ο μπέμπης!! Οσο για κιλά πήρα 13.. Aurora σε ευχαριστώ πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,σας ευχαριστώ πολυ :-) :-) Stalitsa μου υπομονή,έτσι ακριβως όπως το λες είναι,τα παντα για τα μπεμπακια μας.Η κοιλιτσα και η δική μου φουσκώνει :-D :-D Απο κιλακια δεν ξέρω σήμερα θα μάθω και δεν θελωωω :-p :-P Christi μου με το καλό τα πραγματακια σας :-) :-) εμείς το Σάββατο θα πάμε να τα παραγγειλουμε και λέγαμε να τους πούμε για αρχή Απριλίου να μας τα φερουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ?????ΕΛΕΙΨΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ?????ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ.ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΒΙΑΣΤΙΚΑ....ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΜΟΝΑΔΑ ΤΟΥ ΙΑΣΩ ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ.ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΒΑΡΟΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ!!!!!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΝ ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΤΗ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΜΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλα πολυ μας έλειψες!!Να σας ζήσουν τα μπεμπακια και ολα θα πάνε τέλεια να μην ανησυχεις καθόλου!!Σας σκεφτομασταν συνέχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Νικούλα μου,να σας ζήσουν τα μπεμπάκια!!Ευχομαι να πάνε όλα τέλεια και να πάρετε πολύ σύντομα τα μωράκια σας κοντά σας!!Πόσο βάρος είχαμν όταν γεννηθήκαν τα μωρούλια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου το ξερω πως με σκεφτοσασταν.ελπιζω μονο να μη σας αγχωσα και ταραχτηκατε.τα....θηριακια μου 1000 γρ ο γιος και 1100 η κορη τελικα.ευχαριστουμε πολυ για το ενδιαφερον σας και χρειαζομαστε ολη τη θετικη σας ενεργεια για να γινουν τα γατακια μου γρηγορα μεγαλα παιδακια να τα παρουμε σπιτι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλα μου!!!!! Γλυκια μανούλα να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!! Ο καλος Θεουλης θα τα βοηθησει κ σύντομα θα τα εχετε στο σπιτακι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πουσαι ρε Νικουλα και εχω φαει τα λυσσιακα μου!Να τα χαιρεστε τα θηριακια,ολο υγεια και χαρα!Θα τα κρατησουν κανενα διμηνο τριμηνο;Στα καλυτερα χερια παντως πηγες!Μπραβο!Ολα να πανε τελεια!Βιαστηκαν να δουν το μπαμπα και τη μαμα!!!!!!Απτην καισαρικη πως εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΗ μου καλωσήρθες!!!! Είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρουν τα μικρούλια!!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά από εδώ και στο εξής!!!! Να τα χαίρεστε και με το καλό να έρθουν στο σπίτι τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικούλα συγχαρητήρια και λίγη υπομονή μέχρι να έρθουν τα μωράκια στο σπίτι!!! Όλα θα πάνε καλά! Αύριο παντρεύεστε τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AURORA μου ευχαριστω πολυ!ενα διμηνο σιγουρα θα τα κρατησουν για βαρος.οργανικα προς το παρον ειναι μια χαρα και ελπιζω να μη στραβωσει κατι.ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ μου μακαρι.απο το στομα σας και στου θεου το αυτι να μου τα βοηθησει.SOFARI οχι δε θα το κανουμε αυριο.ουτε ψυχολογικα ειμαι καλα αλλα ουτε και οργανικα.ειναι δυσκολα με την καισαρικη.ποναω πολυ.θα το κανουμε καποια στιγμη μεσα στο μηνα να επανελθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικούλα φυσικά και μας έλειψες! Εύχομαι να πάνε όλα καλά από δω και πέρα και μέρα με τη μέρα να μεγάλωνουν τα μωράκια σου!!!! Καλή δύναμη και καλή ανάρρωση από την επέμβαση, να είσαι καλά!!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...