Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι νεα ήταν αυτα Κατερίνα μου;; Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να βάλει ο καλός Θεουλης το χερι του κ να πανε ολα καλα!!! Να γεννηθουν γερα τα αγγελούδια της κ η Νικουλα να ειναι καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έκανα την καμπύλη κοριτσια κ δεν έχω καλά νεα..πριν τη ληψη γλυκοζης ηταν 95..την πρωτη ωρα μετά τη λήψη ηταν 206 και την δεύτερη ωρα 165..τα φυσιολογικά είναι 75-106..περιμένω να μιλήσω κ με τη γιατρο μου να δω τι θα μου πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα ως 106 ειναι τα ορια νηστειας.Για εγκυμοσυνη ως 95 εισαι καλα.Το 206 και 165 μονο να σου εξηγησουν,δεν ξερω ποσο ειναι το οριο αλλα μην αγχωνεσαι,δεν ειναι τραγικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το περίμενα το νέο με τη Νίκη...Είναι και ο γάμος την Παρασκευή...Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσει τα δυο μωράκια στην αγκαλια της ώστε να ξεχάσει γρήγορα όλη αυτή την ταλαιπωρία που έχει περάσει...

Stalitsa μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω με πληροφορίες αλλά δεν εχω κανει καμπύλη και δε γνωρίζω τις τιμές ζαχάρου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora και Sofari μιλησα με τη γιατρό κ μου ειπε οτι πρεπει να παω σε ενδοκρινολογο για να μου γραψει διατροφη η οποια πρεπει να ειναι συγκεκριμενη κ να μετραω καθε μερα με ένα μηχανακι το ζαχαρο..θα τρυπαω το δακτυλο μου ειπε..στεναχωρεθηκα λιγο αλλα θα κανω οτι πρεπει για να ειναι καλά το μωρακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι νεο ηταν αυτο για τη Νικη ρε κοριτσια;; Και σκεφτομουν γιατι δε γραφει γμτ που εγραφε καθε μερα.

Μακαρι να εχουν παει ολα καλα και να ειναι γερα τα μωρα της....Η Παναγια να ειναι μαζι τους..

 

 

stalitsa να μη στεναχωριεσαι πολλες εγκυουλες εχουν αυτο το προβληματακι..μακαρι τα χειροτερα να ειναι αυτα..

Μια διατροφη θα κανεις και ολα θα πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΛΙΤΣΑ μην αγχώνεσαι μόνο το 205 είναι υψηλό και δείχνει διαβήτη κύησης. Αλλά θα σου δώσει διατροφή και θα στρώσει. Το μηχανάκι και γω το χρησιμοποιώ. Δεν είναι τίποτα απολύτως ούτε και πονάει!!! Η ΝΙΚΗ και τα μωράκια θα είναι πιστεύω μία χαρά! Θα τα καταφέρουν και θα είναι υγιέστατα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! ΣΤΑΛΙΤΣΑ εγώ δεν έχω διαβήτη κύησης απλά μου είχε βγει 102 το ζάχαρο νηστείας στην καμπύλη και γιαυτό μετράω με το μηχανάκι. Δεν πονάει καθόλου!!! Για δίαιτα δεν μου έδωσε απλά μου είπε να τρώω λίγο απ'ολα. Πάντως αυτό που ξέρω είναι ότι πρέπει να προσέχεις τις ποσότητες στα ζυμαρικά, στο ρύζι και στα γλυκά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μερα και καλη εβδομαδα!

 

Κατερινα σημερα θα εμπαινε η Νικη; χθες νομιζα..

 

Μακαρι να πανε ολα καλα και να ειναι γερα τα μωρα της.....Οτι μαθεις Κατερινακι πες μας!!

Το βραδυ ξυπναγα και τη σκεφτομουν, ποσο στεναχωρηθηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,Νικουλα μου όλα να πάνε τέλεια!!Mariela μου το ίδιο επαθα κ εγω,γνκ δεν φεύγει απο το μυαλό μου! Να πάμε να την δουμε βρε κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου Κατερινα μου!! Κ εγω προσευχομουν να πανε ολα καλα με τη Νικη και τα μωρακια της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα μην αγχωνεσαι,με λιγο προσοχη θασαι οκ.Να ξερεις το αγχος αυξανει το ζαχαρο στο αιμα.

Κοριτσια τι κλαμα εριξα χτες που σκεφτομουν τη Νικουλα... Μετα πηρα τη μαια τη φιλη μου που δουλευε παλια στο Ιασω και ειπε με τα δεδομενα που υπαρχουν,βαρος μωρων κτλ πιστευει θα πανε ολα καλα.

Καλα νεα και γρηγορα να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ Aurora mou!! Θα προσπαθήσω να μην αγχώνομαι!! Ξέρει καμία πως λέγεται ο άντρας της Νίκης στο επίθετο για να πάρουμε να ρωτήσουμε πως τα πήγε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα μπήκα και διάβασα τα νεα!!!πως εγίνε αυτό ρε κορίτσια πριν καμια βδομάδα πήγε στο γιατρό και ήταν όλα τέλεια!!!Νίκη μου να πάνε όλα τέλεια για σενα και για τα μωράκια σου!!!!Προσευχόμαστε για σενα και τα μωράκια σου!!!οποια έχει νεα της ας μας ενημερώσει!!!!stalitsa μου απο όσο ξέρω δεν είναι πολύ σοβαρό αλλά θέλει αυστηρή διατροφή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει να γέννησε μπροστά στη σελίδα της στο facrbook εχουν γράψει σουπερ μαμα και μπαμπας και οτι είναι ενθουσιασμένοι αρα λογικά πήγαν καλά τα πράγματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...