Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τπτ βρε και αν βρείτε κι αλλά πειτε μου κ μένα :-p μια εταιρεία με πήρε και μ είπε οτι θα μου στείλει τα δείγματα και με ενημέρωσαν οτι κάνουν μαθήματα ανωδυνου τοκετού στο Μαρούσι,απέναντι απο το δημαρχείο, αν σας παρουν πείτε μου ποια εταιρεία είναι γιατί δεν κατάλαβα :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Σευχαριστούμε για την ενημέρωση ΟΝΕΙΡΑΚΙ! Αυτό για το μαρούσι βρήκες και συ να μην ακούσεις???????ΠΦΦΦΦΦΦΦΦΦ! ΧΑΧΑΧΑ! Κρίμα θα με ενδιέφερε να πάω... Ελπίζω να πάρουν κάποια να μάθουμε τι και πως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.Ναι αν γραφτεις και στειλεις μήνυμα θα σε πάρουν,κάποια απο τις γνωστές εταιρείες ήταν. Κάθε τρίτη και πέμπτη γίνονται τα μαθήματα μονο τις ώρες δεν θυμαμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια στείλατε;σας απάντησαν; εμένα σήμερα δεν μου απάντησε καμια εταιρεια,δεν ξέρω μέχρι το μεσημέρι ή αλλιως την δεύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοιλιτσες!!

 

Τι κανετε;

Επιτελους εχει ωραια μερα σημερα!

Βγηκαμε βολτα το πρωι ωραια ηταν!!!

 

Την Πεμπτη ξεκιναμε μαθηματα για τον τοκετο με τη μαια και ανυπομονω να παω!!!!Βεβαια μου πεφτει λιγο μακρυα αλλα τι να κανουμε; χαλαλι..

 

ονειρακι που τα ξετρυπωσες ολα  αυτα βρε;;

Εγω να σας πω την αληθεια βαριεμαι να μπω στη διαδικασια να στελνω μειλ..... αντε καλα κουραγια χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ έχει καλό καιρο,πήγαμε και είδαμε την κούνια απο κοντά,ειναι πολυ ωραία και κουνιεται σαν λίκνο αν θες ή μένει σταθερη,το στρώμα που δίνουνε μαζί είναι με κοκοφοίνικα και λατεξ και η προίκα αποτελείτε απο παντα(4 ΤΜΧ), κουνουπιερα,πάπλωμα, σεντονι,μαξιλάρι,μαξιλαροθηκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες και κοιλιτσες!!! Ωραια μερα εχει σήμερα στην Αθηνα... αντε να γεννησουμε τα μωρακια μας για να τα πηγαίνουμε βολτιτσες το καλοκαιρακι...εγω αυριο θα παω για την καμπύλη...αντε να δουμε τι θα δειξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ονειρακι καλα ψωνια αποτι καταλαβα.. και Σταλιτσα καλα αποτελεσματα!

Εγω πηρα συρταριερα απτα ικεα αντι μπεμπε.90€ αντι για 300€..... Απλη λευκη με 4 συρταρια και υψος ενα μετρο για να αλλαζω το μωρο επανω.

Ασχετο,που θα μπορουσαμε να βαζουμε φωτο να βλεπουμε τα μωρακια μας και τα ψωνια μας αλλα πριβε,μονο εμεις;;Το σκεφτομουν αλλα δε βρηκα κατι.Καμια ιδεα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora πρέπει να πήρες την ίδια συρταριερα με την κουμπάρα μου.Εγώ έχω μια συρταριερα απο το δωματιο μου,μελι,και λέμε να παρουμε την κούνια στο ίδιο χρωμα για να την χρησιμοποιησουμε,αλλά δεν ξέρω αν θα με βολεψει στο ύψος γτ λογικά θα χρειαζεται να σκυβω λίγο για να αλλαζω το μωρό, θα δουμε όμως.Σήμερα πήραμε μπουρνουζακι και πετσετουλα που μου άρεσαν πολυ πολυ :-D :-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιαα ειναι μεγειααα :-D :-D Αυτή που πήρε η κουμπάρα μου είπε οτι έχει γυαλί (δεν την εχω δει ακομα).

Η δικιά μου εχει 3 συρτάρια αρα σίγουρα θα είναι πιο κοντή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι παιδικες εχουν τρια συρταρια με υψος 90cm και ειναι ακριβως.Η δικια σου μπορει ναναι 70-90cm.Μην σκας,θα σκυβεις λιγο αν ειναι κοντη.Αν βαλεις το στρωματακι για αλλαγμα θανεβει λιγο ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Φέρνω στενάχωρα νέα... Μίλησα με τη Νικούλα και την Πέμπτη έσπασαν τα νερά της. Είναι στο μαιευτήριο και αύριο θα κάνει καισαρική. Ευτυχώς ο γιατρός είναι αισιόδοξος! Ας της στείλουμε όλες την θετική μας ενέργεια! Εύχομαι όλα να πάνε κατευχήν και να κρατήσει τα μωράκια της στην αγκαλιά της! Έχετε όλες τα φιλιά της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,αχ και την σκεφτόμουν πολυ τον τελευταίο καιρό που δεν έγραφε.Εύχομαι να πάνε όλα καλά ρε κορίτσια!! Κατερινακι εσυ θα μάθεις αύριο πως πήγαν τα πραγματα να μας πεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα katerina.τελικα θαρθουν νωριτερα τα μωρακια.ευχομαι κ προσευχομαι να πανε ολα καλα κ πιστευω  θα τα κρατα συντομα στην αγκαλια  της!!ειναι καλο που ο γιατρος ειναι αισιοδοξος!ο θεος μαζι της να ξεπερασει καθε δυσκολια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι καλο το μαιευτηριο;;;;Σε ποιο;;;;Μια μαια φιλη μου ειπε Αθηνα σε καποια εχουν και εμπειρια και εξοπλισμο και ολα πανε καλα!Δεν το πιστευω,τι σοκ ηταν αυτο.Να πανε ολα καλα ευχομαι!Γεροι και δυνατοι και οι τρεις!Αν εχεις νεα να μας πεις,θα περιμενουμε.Μακαρι να ημουν Αθηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...