Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Νικουλα και το δικο μου το αγόρι μπρούμυτα ηταν και δεν το είδαμε,μάλλον τα αγοράκια μας βγήκαν ντροπαλά :-p :-P Τέλεια η ημερομηνία του γάμου <3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νίκη μου  τέλεια τα νεα σου και τα μωράκια σου μεγάλωσαν πολύ 1200 ολόκληρα παιδάκια!!!!Κατερινάκι καλορίζικο το καροτσάκι σου και καλές βόλτες!!!Stalitsa και aurora είδατε που σήμερα κλωτσάνε??δεν έχουν πάντα την ίδια διάθεση και φαντάζομαι σε όλες μας συμβαίνει!!!Kryst να χεις και εσυ τέλεια νεα από τον υπέρηχο σας!!!Και εγω εχω παρατηρήσει τη διαφορά στο στήθος!!!Πήρα τη καμπύλη ζαχάρου και τη καλλιέργεια κολπικού σήμερα και όλα καλά!!!Αurora εσυ δεν ήταν να κάνεις την avidity για την ερυθρά?τι έγινε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Μόλις γύρισα από τη δουλειά και διάβασα τα νέα σας!! Νικούλα με το καλό να δεις τις φατσούλες από τα μωράκια!! 

Εμάς δεν ήταν καθόλου ντροπαλός στη Β', έχουμε κανονική φώτο το προσωπάκι!!

Aurora και μένα αναλογα με τις μέρες είναι! Άλλες φορές κουνιέται πολύ κι άλλες λίγο.. Αλλά να μην ανησυχούμε γιατί τότε είνια που δεν τους κάνουμε καλό! Κατερινάκι με γεια το καροτσάκι!! Κι εμείς το παραλάβαμε το Σάββατο! Το easy drive δεν πήρες;;;; Καλά είναι πραγματικά πολύ ευκίνητο κι ελαφρύ!!! :)

Επίσης να σας πω σκούρη γραμμούλα έχω κάνει κι εγώ από χαμηλά ως εκεί που φτάνει η μήτρα! Οι θηλές μου σκούρυναν πολύ και με φαγουρίζουν αρκετά κι έχουν μεγαλώσει! Ανέβηκα δυο νούμερα στο σουτιεν να φανταστείτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα,σκέφτομαι να πάω μεσα στην εβδομαδα ή την επόμενη να πάρω σεντονακια πετσετουλες και αλλα τέτοια μικροπραγματα για να μν μας πέσουν όλα μαζεμένα,πιστεύεται οτι είναι νωρίς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου και παλι ευχαριστω για τις ευχες και το ενδιαφερον σας!!!ΟΝΕΙΡΑΚΙ εγω νομιζω οτι ειναι καλα να αρχισουμε σιγα σιγα με τα πραγματακια τους.ειναι και πολλα και θελει οργανωση.ασε που εχει και πλυσιμο σιδερωμα και τετοια.οποτε καλυτερα πριν παρα προς το τελος μη βαρυνετε πολυ μερα.και λεω μη βαρυνετε γιατι εγω ετσι και αλλιως θα τα δω οταν τα φερουν σπιτι.αντε καλη αρχη στα ψωνια μας και με το καλο τα μωρακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!! ΝΙΚΗ μου τι ωραία νέα μας έφερες???????? Με το καλό και ο γάμος!!! Θα έχετε επέτειο του αγίου βαλεντίνου!!!! Πολύ χάρηκα!!! ΟΝΕΙΡΑΚΙ δεν είναι και τόσο νωρίς για ψώνια πάρε ότι θέλεις και ευχαριστήσου το!!! THAGIA ναι είναι πολύ καλό το καρότσι αλλά θα δείξει την πραγματική του αξία σε μερικούς μήνες! CHRIST ευχαριστώ πολύ και συγχαρητήρια για τις καλές σου εξετάσεις! ΣΤΑΛΙΤΣΑ ευχαριστώ πολύ!!! Είδες ο γιόκας δεν στεναχωρεί τη μανούλα!!! Τους αφιερώσαμε και το ίδιο τραγουδάκι στο φβ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oneiraki δεν είναι νωρίς να ψωνισεις....εγω ηδη πηρα κατι πετσετουλες κ 3 φορμακια...Κατερινα μου αυτο το τραγούδι ταιριαζει στην περισταση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια πηγαμε σημ γιατρο ολα καλα λεει αλλα η μπεμπα μας παλι μας σνομπαρε ειχε πλατη κ δεν την ειδαμε.. niki πολυ ευχαριστα τα νεα σου!! σου μοιαζει η κορουλα ε?!εμας αποτι ειδαμε την προηγουμενη βδομ προσ το μπαμπα φερνει. με το καλο κ ο γαμος σας,ωραια ημερομηνια διαλεξατε!!christi συγχαρητηρια για τις καλες σου εξετασεις!εγω την εκανα την avidity κ ακομα περιμενω.. ο γιατρος μου παντως ειναι πολυ θετικος με το θεμα κ δεν ανησυχει καθολου λεει.μακαρι τπτ αλλο δεν θελω ναναι καλα η μπεμπουλα μονο.αχ θαρχισω κ γω ψωνια τωρα ζηλεψα!katerina κ thagia με γεια το καροτσι!ναχετε πολλες ομορφες βολτουλες!!peg perego ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Kryst ναι Peg perego είναι. Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου! Κορίτσια σήμερα πήρα τα αποτελέσματα από την καμπύλη και με προβληματίζει το αποτέλεσμα της νηστείας είναι 102,6. Είναι πολύ? Σήμερα θα δω και ενδοκρινολόγο και ελπίζω να μην με βάλει να την επαναλάβω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!!αχ ποσο χαιρομαι με τις ευχες σας να ξερατε!!!ευχαριστω ολες και την καθεμια ξεχωριστα!!!αντε αντε να αριχσουμε τα ψωνια!!!!οσες παραλαβατε οχηματα καλες βολτες!!!!να εχετε ολες μια υπεροχη μερα!!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ μην ανησυχεις δε θα ειναι τιποτα.η εγκυμοσυνη ανεβαζει λιγο αλλα μην τρελαινεσαι.ολα καλα.αλλωστε το σακχαρο ειναι πολυ λετπη εξεταση και μερα με τη μερα μεταβαλεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!aurora συγνώμη μπερδεύτηκα!!!Kryst μπράβο για τον υπέρηχο σας,όλα καλά θα είναι και με την άλλη εξέταση!!!Τhagia με γεια και καλές βόλτες και σε εσας!!Κατερινάκι δεν νομίζω οτι είναι ανησυχιτικό μέσα στα όρια είσαι!!τη πρώτη φορά που έκανα απλή ζαχάρου είχα 101 και δεν έτρωγα καθόλου γλυκά μετά πέρασαν οι αδιαθεσίες και τα τσάκιζα κάθε μέρα και όταν έκανα εξετάσεις είχα 69 ζάχαρο!!!αν δεν κάνω λάθος μεγάλη σημασία στην καμπύλη ζαχάρου εχει η πρώτη μέτρηση μετά τη γλυκόζη,αυτή πόσο είναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω ότι στην μία ώρα θα έπρεπε να είναι υψηλότερη η μέτρηση από 110. Στο μικροβιολογικό δεν μου είπαν θα δω ενδοκρινολόγο για να μου πει τη γνώμη του το απόγευμα. Είναι χαμηλές αλλά η μέτρηση νηστείας είναι ανεβασμένη. Τα δικά σου αποτελέσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το 110 στη 1 ώρα δεν νομίζω οτι πειράζει,μου κάνει εντύπωση που σου ανέβηκε τη δευτερη ώρα!!Εμένα ήταν νηστείας 72 στη 1η ώρα 98 και στη 2η 89!!δεν είναι πολύ υψηλές οι τιμές σου όμως είναι μέσα στις φυσιολογικές τιμές αρα δεν υπάρχει λόγος αγχους!!Να μας πεις το απόγευμα τι σου είπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ δεν ξέρω να σε κατατοπίσω για τα αποτελέσματά σου επειδή δεν έκανα ακόμη την καμπύλη!! Πάντως μην αγχώνεσαι!! Ελπίζω να μας πεις καλά νέα το βραδάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,aurora μου ουτε εγώ μπορω να σε βοηθήσω μιας και δεν έχω γνώση πανω στο θέμα αλλά να μας πεις τι σου ειπε ο γιατρός γτ ουτε εγώ την έχω κανει κ με ψιλοτρομαζει η εξέταση μιας και τρώω πολλαααα γλυκά. Σήμερα πήγα με την πεθερά μου και πηρα ρουχαλακια,μου τα έκανε δώρο για τα γενέθλια μου,και εκανα και εγώ στον εαυτό μου δώρο ενα ζευγαρι μποτες πολυ ωραιο :-D :-D το ευχαριστηθηκα η αλήθεια είναι,είχα καιρό να το κάνω :-D :-D ο μπεμπης μου σήμερα είναι ήσυχος :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλειπα σε διακοπές, έχασα κάτι;;; Πάω να ψάξω να ευχηθώ με αγάπη και χαρά.  Ιούνιος Ιούλιος Αύγουστος είναι πολύ πολύ γεμάτος για θετικά τεστ .. 
    • Υπέροχα νέα κορίτσι μου!!! Τι καλά ❤️ ❤️ ❤️ ❤️  Παίρνω κι εγώ θάρρος με τα νέα σου - είμαι στην αίθουσα αναμονής και περιμένω τη σειρά μου !! Ενώ ήμουν χαλαρή όλο το σκ, τώρα Μ έχει πιάσει ένα μούδιασμα 😅😅 Φύλο δε σας είπε;;
    • Φωλιά μου πήρε η κολλητή και μέλλουσα νονά τώρα. Δεν ξέρω αν θα βολέψει γιατί δεν είχαμε τον καιρό εκείνο 🤣🤣🤣 Καρότσι βόλτας εννοείς το τρίκυκλο Ε;;; Εμένα με είχαν κατά βολέψει αυτά και για τα δυο. Τα έχω ακόμα… Εμένα που ήταν στα 2 χρόνια η διαφορά τους όταν έβαλα τον μικρό στην έβαλα ένα κρεβάτι χαμηλό στην μεγάλη επειδή φοβόμουν μην πέσει (πήρα απ την μαμα μου ένα συρόμενο που είχε ο αδερφός μου, απ αυτά που μπαίνουν κάτω από το βασικό κρεββάτι) και κοιμόταν εκεί μέχρι 3 χρονων περίπου που την έβαλα σε κανονικό κρεβάτι με κάγκελο.  το ίδιο εκανα και με τον δεύτερο μετά γιατί πάλι φοβόμουν…είμαι λίγο φοβητσιάρα με αυτά 🤭🤭🤭
    • Έκανες πολύ καλά που πηγες. Φαντάζομαι πήρες μια ανάσα… Τι σκέφτεσαι τελικά; Θα μείνεις με αυτή την γιατρό;  Κοιτα αν είναι το πρώτο και δεν έχεις κάποιο κοντινό άτομο να σου δώσει κάποια πράγματα είναι αρκετά αυτά που πρέπει να πάρεις. Βέβαια να έχεις στο μυαλό σου ότι θα σου πάρουν και αρκετά δώρα. Όποτε εστίασε στα πιο βασικά που χρειάζεσαι γιατί θα σου φέρουν αρκετά. Επίσης κανε λίστα όποτε αν κάποιος κοντινό σου σε ρωτήσει τι θες να μπορείς να του πεις κάτι συγκεκριμένο. 
    • Κοριτσι μου γλυκο καλο μηνα με υγεια κ υπομονη.  Σφιξε τη καρδια σου και προχωρα στο επομενο βημα. Ευχομαι αν παρεις την αποφαση της εξωσωματικης ,και γω αυτη θα παρω, ειναι οντως μονοδρομος για καποιες απο εμας. Ευχομαι ο,τι αποφαση παρεις του χρονου τετοιο καιρο να κρατας αγκαλια το μωρακι σου...οσο για την αποβολη στην εξωσωματικη ονυως κανεις δε μπορει να μας εγγυηθει αλλα εσυ θα κανεις αυτο που γεμιζει κ σε κανει να νοιωθεις καλα. Ειναο δυσκολος ο δρομος της εξωσωματικης τ ξερω κ απο το περιβαλλον μου αλλα ολα θα πανε καλα γτ υπαρχει η επιστημη....παρε το χρονο σου να ηρεμησεις ψυχικα κ βρςς τη δυναμη να προχωρησεις . Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια  κ ευχομαι να ερθει το θαυμα με οποιο τροπο🙏🙏❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...