Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Νικη σε ποιο ΙΚΑ πας;

Αντε να ανοιξουν οι επιτροπες γιατι ειμαστε πανι με πανι 2 μηνες τωρα...

Διαβασα στο ζωδιο μου που ελεγε οτι ερχεται ανασα στα οικονομικα, μεχρι και στον υπνο μου ειδα οτι ανοιξαν..χαχχαχα

 

Ισοπαλια μας βλεπω στο τελος αγορια-κοριτσια, για να δουμε!!

 

Αρχισατε ετοιμασιες και στα δωματια ε;

Τι γλυκια αναμονη βρε κοριτσια..ανεπαναληπτες στιγμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

MARIELA στο ικα καλλιθεας ειμαι εγω.τι να πω ελπιζουμε ολες οσες ειμαστε στην ιδια φαση γιατι ειναι δυσκολα τα πραγματα!!!τι ζωδιο εισαι????για τους ιχθυς ελεγε τιποτα!???????!!!!!!ΜΑΡΑΚΙ οντως οτι θελουν μας κανουν τα μικρουλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki καλό θα ήταν να του πεις να την κάνεις δεν έχεις να χάσεις τίποτα!!!!Νίκη η δική μου γραμμη φτάνει μέχρι το στήθος!!!Ονειράκι μια χάρα μας βλέπω μήπως να πάρουμε παμπερς?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω αρχισαν απο τωρα οι μικροακρατειες;;Εγω ακομα δεν εχω τετοια "ατυχηματα" αλλα βαρεθηκα να τρεχω καθε δεκα λεπτα στην τουαλετα.Τετοια συχνοουρια δε λεγεται!

Γεια σου Μαρακι και απο εμενα!

Νικη πολυ γελασα με τον νταλικιερη και την εξαερωση χαχαχα

Κοριτσια μου εγω γραμμη δε βλεπω καθολου.Επισης δε βλεπω και να ξυριστω στο μπανιο!Το συνειδητοποιησα προσφατα και θα κανω ζογκλερικα με καθρεφτακι μου φαινεται.Μονο απο γονατο και κατω βλεπω ανετα αλλα το σκυψιμο με κουραζει πολυ.

Ακουω ψωνια και χαιρομαι!Παρτε,παρτε και για μενα που ειμαι σε αποτοξινωση χαχαχα

Σταλιτσα καλα θα ηταν να βρισκομασταν ολες μαζι αλλα ειναι οι αποστασεις λιιιιιγο μεγαλες γαμωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες και καλο μηνα

Ουτε εγω βλεπω γραμμουλα

Aurora και εγω καθε 10 λεπτα παω χαχχααχα

Christi Θα του το πω στο επομενο ραντεβου τελος του Φλεβαρη

Κοριτσια γενναει καμια στο Genesis γιατι δεν θυμαμαι? (Θεσσαλονικη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? ΝΙΚΗ μου πολύ καλύτερο με γεύση πορτοκάλι δεν το συζητώ! Μην ανησυχείς δεν περπάτησα πολύ δίπλα μας είναι το μικροβιολογικό! ΜΑΡΑΚΙ με το καλό η κόρη και σχετικά με την καμπύλη ότι σου πει ο γιατρός σου αν και οι περισσότεροι σε βάζουν να την κάνεις! KRYST η μέτρηση είναι 6-5 υπέρ των κοριτσιών και η ΣΟΦΑΡΗ θα καθορίσει το τελικό αποτέλεσμα! ΣΤΑΛΙΤΣΑ που θα γίνει το σεμινάριο στις 16? Ίσως καταφέρω να έρθω κι εγώ! ΟΝΕΙΡΑΚΙ ευχαριστούμε πολύ! CHRISTI είναι άβολο αλλά βλέπω συμβαίνει σε αρκετές απτην παρέα! Εγώ δεν έχω τέτοια συμπτώματα ακόμη μάλλον έχει να κάνει με τη θέση του μωρού! Ούτε γραμμούλα έχω δει ακόμα! AURORA και γω έχω αρχίσει να δυσκολεύομαι στο ξύρισμα! Όντως θα είχε πολύ πλάκα να βρεθούμε όλες μαζί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλο μηνα σε ολες μας!!!!πωπωπω κρυο σημερα!!!AURORA μου απο συχνοουρια αλλο τιποτα!!!το ξυρισμα ειναι ενα θεμα.την προηγουμενη βδομαδα ανελαβε ο αντρας μου ελαφρως αλλα απο το φοβο του μιση δουλεια καναμε!!!κατι ειναι και αυτο.στα ποδια ειναι σπεσιαλιστας παντως!!!χαχαχαχαχα!!!τωρα τα υπολοιπα...οπως οπως μεχρι να μπορεσω να αναλαβω δραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα μανουλες!

Νικη κι εγω ολο σκεφτομαι να με βοηθησει ο αντρας μου με το ξυρισμα αλλα φοβαμαι και λιγο... Πρεπει να βρουμε παντως τον τροπο,οταν θαρθει η ωρα,δε θελω καθολου να με ξυρισουν στην κλινικη,θα παω ετοιμη απο πριν!

Μαρακι δε θυμαμαι αν εχουμε αλλη εγκυουλα απο Θεσσαλονικη.

Κοριτσακια να προσεχετε παρα πολυ,κυκλοφορει γριπη βαρβατη,οι γονεις μου κολλησαν και ειναι ηδη 3 μερες με πυρετο,μπουκωμα,βρασιμο στο στηθος και τρελο πονο στα κοκαλα.Ακρως κολλητικο και βαρυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καιγω στα τυφλα θα το πηγαινα αλλα δεν κανει να πιεζομαι.AURORA εμενα φοβοταν να με ξυρισει αλλα το ξεπερασαμε!βεβαια οτι βλεπει η πεθερα πηρε αλλα κατι ειναι και αυτο.αλλιως θα παρω μια κοπελα που κανει αποτριχωση και θα της πω μονο ξυρισμα να κανουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Πολύ κρύο σήμερα στην Αθήνα!! Όσο για το ξύρισμα μία από τα ίδια......... Κατερινάκι το σεμινάριο είναι στην Αγία Παρασκευή.. μπες στο mitrikosthilasmos.com αν θέλεις να συμπληρώσεις τα στοιχεία σου για να κρατήσεις θέση..κ αν σε περίπτωση που δεν μπορείς να πας το λες 3 μέρες πριν με ένα email... Άσχετο...αλλά ακούσατε καθόλου τι θα γίνει με το επίδομα τοκετού????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλό μήνα σε όλες!!!!! Εγώ ακόμα τα καταφέρνω στο ξύρισμα έστω και με δυσκολία! Αργότερα βλέπουμε! ΣΤΑΛΙΤΣΑ δήλωσε συμμετοχή και βλέπουμε αν θα με πάρουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλο μηνα!!!εμεις εχουμε κ σημ ηλιολουστη μερα αλλα με δοντια!katerina  ισοπαλια δεν θαναι ναδεις κοριτσι θαχει κ η sofari!λεω εγω τωρα :) maraki o γιατρος μου ξεγενναει στο γενεσις θεσνικη αλλα ακομα δεν εχω αποφασισει αν γεννησω εκει η στο νοσοκομειο μας.ειναι κ το οικονομικο ενα θεμα.ακομα βεβ δεν ρωτησαμε ποσο θαβγει,τν σεπτεμβρη που γεννησε η κουμπαρα μου φυσιολογικα 2300 ολα.τωρα δεν ξερω αν αλλαξε κατι.stalitsa τι εννοεις αν ακουσαμε κατι?αλλαξε?εγω αποτι διαβασα ηταν καπου στα 700 που τα παιρνει η κλινικη η το νοσοκομειο.που οι καλες εποχες πουταν 3000!!απο ατυχηματακια εγω ακομα οχι αλλα εχω αρκετα υγρα οποτε αλλαγη 2-3 φορες τη μερα κ φυσικα που συχνουρια. γραμμη οχι ακομα αλλα αυξηση χνουδιου ναι.με το ξυρισμα ακομα την παλευω.. για μετα κ γω δεν ξερω πως κ τι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kryst κάτι διάβασα ότι θα κόψουν το επίδομα τοκετού!! Αν γίνει κάτι τέτοιο θα είναι μεγάλη βλακεία!!! Κατερίνα δήλωσες συμμετοχή????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε οχι αμα κοψουν κ αυτο τι να πω ρεσυ!ηδη το κατακουρεψαν!ειπαμε να περιορισουν τις δαπανες οχι την υγεια!!ασε μην τα παρω τωρα παλι μαυτους που κυβερνανε κ αρχιζω να τους βριζω κ σαβκυρ κ οχι μονο καθημερινα -καθοτι σε λογιστικο δουλευω-για τις διαφορες αλλαγες εις βαρος μας!!κ να φανταστεις πριν κατι χρονια εβγαζαν κ επιδοματα λοχειας σε προγραμματα κ σε αντρες για να οικονομαν καποιοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΛΙΤΣΑ ναι δήλωσα συμμετοχή!!! Κορίτσια επειδή δεν γνωρίζω καθόλου ξέρετε αν δικαιούμαι επίδομα και γω που έχω ΤΕΒΕ? Αν και δε νομίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δε δωσουν και επιδομα τοκετου την κατσαμε... Για να πανε στην κλινικη εννοω,θα ηταν μια βοηθεια.Κατερινα λογω εοπυ ισως να ισχυουν για ολες τα ιδια,ασχετως τεβε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!!

 

Καλα αν κοψουν τα επιδοματα θα ειμαστε να μας κλαινε οι ρεγγες....

Αυτο μας ελειπε.

 

Κανενα νεο για τον ΕΟΠΥΥ μαθατε; θα ανοιξει τελικα;

 

Κατερινακι ψαξτο γιατι μπορει να παιρνεις κατι και να μη το ξερεις, ρωτα στο ταμειο σου καλυτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! AURORA αυτό σκέφτηκα και γω θα δούμε! ΜΑΡΙΕΛΑ αν σήκωναν το τηλέφωνο θα τους ρωτούσα αλλά στο ΤΕΒΕ ποτέ δεν το σηκώνουν πρέπει να περάσω από εκεί ένα πρωί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!!!!τι κανουμε σημερα?πολυ κρυο παντως!!!!μπρρρρρρ!!!!να θεσω ενα ερωτημα η΄ειναι νωρις?απο μπιμπερο τι λετε να παρετε?εμεις στην αρχη λεγαμε να παρουμε CHICCO αλλα τελικα θα καταληξουμε στα DR.BROWN΄S που ειναι και κατα των κολικων συμφωνα με οτι μας ειπαν και τις ερευνες μου στο νετ.τα εχετε ξανα ακουσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη εγω μπιμπερο δε θα παρω.

Στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα παρει δυο γυαλινα της NUK τα οποια χρησιμοποιησα μετα απο ενα εξαμηνο για χυμους :)

Οποτε ειμαι η πλεον ασχετη, δε ξερω τι κυκλορορει. Εχω ακουσει για τα αντικολικα αλλα δε ξερω να σου προτεινω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε εγω ξερω τα dr browns αλλα αν το εψαξες και σου αρεσουν μια χαρα.Εγω πηρα δυο nuk γυαλινα να υπαρχουν και θα το παλεψω με θηλασμο.

 

Εχω ανησυχησει σημερα.Ενιωσα τη μπεμπα μονο ελαχιστες φορες και πολυ αδυναμα.Ενω μεχρι χτες ταπογευμα "χτυπιοταν" ολη μερα καθε μερα και απορουσα ποτε κοιμαται.Γιατι ετσι τωρα αυτη η αλλαγη;;;Και που τρωω δεν αλλαζει.Εφαγα και σοκολατα,τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AURORA μου μην αγχώνεσαι!!! Και μένα είναι μέρες που χτυπιέται και άλλες είναι πολύ ήσυχη!!!! Είναι φυσιολογικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...