Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!πωσ ειστε σημερα?βλεπω ανοιξαμε θεμα κ για κιλακια κ μολις εφαγα 3 πτιφουρ κ 3 κιντερ μπουενο! :)καποιο ιδιαιτερο προβλημα με τα κιλα μου εγω δεν ειχα πριν αλλα η διατροφη μου ειναι φουλ στα γλυκα κ τις χαζομαριτσες!κ με βλεπω μεχρι τον 9 διπλη!αν κ προσπαθω να τη βελτιωσω τη διατροφη για το μπεμπακι.η διατροφολογος χρειαζεται κατα την αποψη μου τον πρωτο καιρο να δωσει μια διαιτα που να κανει για το θηλασμο ναμην κοπει το γαλα.καταλλα κ γω περιμενω αυριο ταπογευμα να δω το μπεμπε στη β επιπεδου ελπιζω να μας το δειξει κ μας σε 3d να το δουμε οπως κ σεις!εντωμεταξυ εγω ακομα δεν εχω δει για μαθηματα ανωδυνου κ θηλασμου εδω.μαλλον πρεπει ναρχισω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια,τα κιλακια είναι ενα θέμα,εμενα με εχει πιασει κ θέλω όλο γλυκά O:-) όσο για το άθλημα που λεγατε κ εγώ δεν έχω όρεξη πολύ πολύ, ο μπαμπάς μας θελει αλλά φοβάται κιολας :-p το site με τα αυτοκόλλητα το θέλω κ εγώ. Εμας το μωρακι μας στη β επιπεδου ηταν μπρούμυτα κ έτσι δεν καναμε 3d υπέρηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ stalitsa!με το καλο να δουμε τα μωρακια μας!εμεις θα δουμε κ φυλο καθοτι δεν ηθελε τοσο καιρο να μας δειξει!χαλασε κ ο καιρος χιονισε στη θεσνικη ελπιζω να μν εχουμε προβλημα στο δρομο.καλη μερα σε ολες τις μανουλες κ στα μωρακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!! Σήμερα δε δουλεύω, τα σχολεία είναι κλειστά λόγω παγωνιάς και χιονιού..... Μπρρρρρ!!! ουτε που βγηκα απο το σπιτι μη τυχον γλιστρησω και πεσω.....Κρυστ καλή επιτυχία για τη β', όλα να πάνε τέλεια!!!!!! Κι εμείς το άθλημα το έχουμε κόψει αν και δεν μας το απαγόρεψαν.... Έχουμε καιρό μετά να αναπληρώσουμε τα κενά... ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.Kryst μου καλη επιτυχία,να μας γυρίσεις κ εσυ με μια τελεια β επιπέδου.Thagia καλά κανεις,κατσε στην ασφάλεια και τη ζέστη του σπιτιού σου.Ούτε εμας μας το έχουν απαγορεψει αλλα όρεξη μηδέν.Ναι μετα θα αναπληρωσουμε :-p :-P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πώς είστε? Με το καλό Kryst η β επιπέδου σου εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα!!! Ονειράκι και γω έχω ένα θέμα με τα γλυκά!!! Thagia μου ευχαριστήσου το ρεπό σου σήμερα! Εμείς δεν το έχουμε κόψει εντελώς το άθλημα αλλά έχουν αλλάξει πολύ οι συχνότητες!!! Ακόμα δεν έχω και μεγάλη κοιλιά! Αυτό το θέμα βέβαια είναι όπως το νιώθει καθένας! Εμένα το θέμα μου είναι οι ατελείωτες αυπνίες που με βασανίζουν... Το κορίτσι μου θα το δω στις 5 του μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kryst περιμενουμε τα καλα νεα.

Ειδα τηλεοραση για κακοκαιρια κτλ και νιωθω εκτος τοπου και χρονου.Εδω απλα εχει ψυχρα και λιγη συννεφια.

Χθες ημουν ολη μερα στο νοσοκομειο με τη γιαγια μου.Ειναι καλα τωρα,αλλα πραγματικα πηγε και ηρθε η καημενουλα.Εγω την εβγαλα μενα μπουκαλι οινοπνευμα στο χερι και να μετραω ποσοι ηταν τριγυρω για μικροβια Η μπεμπα

κλοτσουσε χαρωπη,"ωραια" περασαμε την Κυριακη... 

Δεν χαιρομαι που εχουμε κοψει το σπορ κοριτσια αλλα τουλαχιστον βλεπω δεν ειμαι η μονη "τρελη" χωρις πολλη ορεξη.Ακουγα οι εγκυες παρακαλανε τους αντρες τους λογω ορμονων και λεω,παει εγινα ξενερωτη απο τωρα.

Λοιπον σας εχω τις σελιδες με τα αυτοκολλητα.

Το sticky το εχω ηδη δοκιμασει και εμεινα πολυ ευχαριστημενη!Τωρα θα παρω και απτα δυο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και απο μενα!!!ολες καλα βλεπω και πολυ χαιρομαι!!!ωραια τα αυτοκολλητα aurora μου.να δω πως θα τα συνδυασω μεταξυ τους!μαλλον θα βαλω πανω απο την καθε κουνια η΄θα παρω ενα κοινο θεμα.θα δουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου??Κryst περιμένουμε τα νεα σου!!!Ανοίξατε θέματα που πονάνε βλέπω......πήρα 2 κιλά σε 15 μέρες και όσο για το άθλημα ακόμα πιο πονεμένη ιστορία,απο τότε που μάθαμε για την εγκυμοσύνη τίποτα,αν και απο όρεξη μια χαρά πάμε και οι δυο αλλά ο φόβος.....!Τέλεια τα αυτοκόλλητα στο πρώτο είχε και κάτι πολύ όμορφα καδράκια!!Αυριο έχει καμπύλη ζαχάρου το πρόγραμμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Πήγαμε σήμερα στη γιατρό κ είδαμε το μωράκι μας!! Όλα καλά!! Μεγαλώνει φυσιολογικά κ όλη την ώρα έτριβε τα μουτράκια του!! Σε 10 μέρες θα κάνω την καμπύλη ζαχάρου και την 33η εβδομάδα θα κάνω το Doppler...Το μόνο που μου είπε να προσέξω η γιατρός είναι να μην τρώω πολλά γλυκά επειδή πήρα 4 κιλά μέσα σε ένα μήνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STALITSA μου μπραβο τελεια το μωρακι!!!!εμενα πηγε ο αντρας μου στο γιατρο σημερα(ναι ναι καλα θυμαστε εγω ειμαι η εγκυος αλλα στελνω αντιπροσωπο!!!!!)για συνταγη.και εχω νεα!με αφησε να πηγαινω μεχρι το σαλονι στον καναπε!!!!!τσσσσ....μεγαλεια!!!!!χαχαχαχαχαχαααα!!!!επισης του ειπε οτι να φαμε το φεβρουαριο και μετα ελπιζουμε απλα να κρατησει το ραμμα.ολα εξαρτωνται απο αυτο.ΘΕΛΩ ομως να πιστευω οτι θα τους διαψευσω ολους και θα το παω μεχρι τελος μαρτη για να μη φοβομαστε για πολλη πρωοροτητα.για να δουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες καλα νεα λοιπον!Τελεια!

Σταλιτσα τελειο το μωρακι ε;;

Νικη το πιστευω κι εγω οτι ολα θα πανε οπως τα θελεις!

Christi καλα αποτελεσματα αυριο!Και μη φοβασαι καθολου αφου εχεις ορεξη!Δεν θα παρει χαμπαρι το μπεμπε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!!ευχαριστω για τις ευχες σας! πηρα ολη τη θετικη ενεργεια!μια χαρα η β επιπεδου!κ τελικα ειναι κοριτσακι!!μονο λιγο με τα αποτελεσματα της ερυθρας με αγχωσε πρεπει να το ψαξω οποτε απο αυριο παλι στα μικροβιολογικα να κανω κ αυτη την avidity επιτελους!.πηγα κ σενα μικροβιολογικο στη θεσνικη αλλα δεν ειχαν αντιδρα-κατι δεν θυμαμαι πως τοπε κ ειπα να το στειλω απο δω στο παστερ.μεχρι κ για αμνιο με ειπε ελπιζω να μν χρειαστει.thagia καλυτερα σπιτι που να βγαινεις στο κρυο!aurora κ γω απο ορεξη οχι ιδιαιτερα.. αν κ δεν μας το απαγορεψε ο γιατρος αλλα κ μεις στην προσοχη. christi καλα αποτελεσματα αυριο.stalitsa ωραια ολα καλα.αχ πως να κοψεις τα γλυκα.. κ γω προσπαθω!niki ευχομαι να παν ολα καλα κ να πας μεχρι τελος μαρτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα! Μη με παρεξηγείτε που δε γράφω συχνά, αλλα δεν μπαίνω συχνά στο internet...

Kryst πολύ χαίρομαι για τα αποτελέσματα! Αυτό σημαίνει ότι είμαι η τελευταία από την ομάδα που δεν έχει κάνει β´επιπέδου και επιπλέον δεν ξέρει τι μωράκι έχει; Η δική μου εξέταση (και αποκάλυψη ταυτόχρονα) θα γίνει στις 5/2! Κατερινάκι μαζί έχουμε ραντεβου! Από κιλά έχω πάρει 3, αν και τρώω πολύ περισσότερο από πριν και κυρίως γλυκά...Είχα φτιάξει μια λεμονόπιτα για κάποιους φίλους που μας επισκέφτηκαν χθες και την τσάκισα!!! Όσο για το "άθλημα" συνεχίζεται :-) Μια φίλη που γέννησε τον Οκτώβρη μου είπε ότι συνέχιζαν μέχρι και 9ο μήνα!!! Νίκη χαίρομαι που πάνε όλα καλά!!! Έστω και το σαλόνι θα είναι μια αλλαγή...Λίγη υπομονή ακόμη...Το έφαγες το βόδι κι έμεινε η ουρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Εγώ καλά αλλά συνεχίζω να υποφέρω απτην αυπνία. Χθες κοιμήθηκα μόνο 2 ώρες. Τι να κάνουμε. Αύριο θα κάνω την καμπύλη ζαχάρου. AURORA ευχαριστούμε για τις προτάσεις σου στα αυτοκόλλητα! Νικούλα εγώ σκέφτομαι να βάλω ταπετσαρία και πιστεύω ότι θα ήταν ωραίο ένα θέμα για τα διδυμάκια! Και γω πιστεύω ότι θα φτάσεις στα τέλη του Μάρτη! CHRISTI καλή επιτυχία στην καμπύλη! ΣΤΑΛΙΤΣΑ μου πολύ χαίρομαι για το αγοράκι σου! Δεν νομίζω ότι είναι πολλά 4 κιλά! Στον 6ο μήνα είσαι! KRYST συγχαρητήρια για την μπεμπούλα!!!!!!!!!!! Έλα να γινόμαστε πολλές οι κοριτσομάνες!!!!!!!! ενημέρωσέ μας για την εξέταση σου και μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά!!!! ΣΟΦΑΡΗ μαζί έχουμε ραντεβού αλλά από σένα περιμένουμε τις σπουδαίες αποκαλύψεις!!! Αλλά δεν είσαι εντάξει εγώ δεν έφαγα λεμονόπιτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες βροχερες στα κοριτσια!!!τι κανετε σημερα?ευχαριστω ολες για το θαρρος που μου δινετε!!!συγχαρητηρια για αυχενικες εξετασεις και μωρακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νίκη μου!! Πολύ βροχή σήμερα!!!!!! Κατερίνα που θα κάνεις την καμπύλη ζαχάρου?? Kryst δύσκολο πράγμα να κόψεις το γλυκό..χθες βράδυ σηκώθηκα να φάω ένα κομματάκι γαλακτομπούρεκο επειδή το λιγουρεύτηκα κ όταν το έτρωγα ήταν ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!! Μετά πέσμου πως να κόψουμε τα γλυκά?? Απλά όταν ξεκίνησα την εγκυμοσύνη ήμουν 53 κιλά κ τώρα είμαι 65..κ γι'αυτό μου είπε να κόψω τα γλυκά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

 

Νικη ευχομαι να φτασεις οσο πιο μακρυα γινεται!!!!

Υπερηχο εχεις κανει τελευταια; πρεπει να μεγαλωσαν πολυ τα μωρακια σου...

 

Κατερινα δυσκολο πραγμα οι αυπνιες βρε παιδι μου, εγω δε βολευομαι πλεον αλλα απο την αλλη θελω να κοιμαμαι πολυ!!!

 

kryst συγχαρητηρια για τη β'επιπεδου.. Καλα αποτελεσματα να εχεις και γι αυτη την εξεταση τωρα, ολα καλα θα ειναι θα δεις!

 

sofari με το καλο να κανεις και εσυ τη β' να ησυχασεις και να μαθεις τι μωρο περιμενεις!!

 

Εμεις ειμαστε πολυ καλα, κλωτσαει συνεχεια το μωρο μου και εγω το απολαμβανω.

Ραντεβου με το γιατρο εχουμε την επομενη εβδομαδα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

\Καλησπέρα κορίτσια! ΣΤΑΛΙΤΣΑ σε μικροβιολογικό ιατρείο  θα το κάνω στο Μαρούσι. Με το καλό το ραντεβού σου στο γιατρό Μαριέλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια :-D πολυ χαρηκα με τα καλά αποτελεσματα Kryst.Αντε με το καλό κ η δικιά σου β επιπέδου sofari.Εγώ κρυωσα παλι κορίτσια με πολυ συνάχι και δέκατα.Το μωρο μου κλωτσαει καποιες μέρες πολυ κ καποιες μέρες είναι ήσυχο και με ανησυχεί :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μας!!!!ολα καλα και σημερα?ονειρακι μου περαστικα σου!!!φυσιολογικο ειναι να μην τα καταλαβαινουμε καθε μερα!!!κατερινακι καλη επιτυχια με την καμπυλη!!!μαριελα μου με το καλο να δεις το μωρακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niki καλημερα κ σε σενα κ σόλες τις μανουλες κ τα μωρακια!!σημ εδω εχουμε μια ηλιολουστη μερα!σου φτιαχνει το κεφι!sofari ευχομαι κ σε σενα καλα αποτελεσματα στη β επιπεδου!εμας μολις εβαλε τον υπερηχο κατευθειαν μας ειπε κοριτσακι!.katerina ευχαριστω κ ναι νομιζω ειμαστε περισσοτερες με μπεμπουλες!stalitsa με τα κιλα μαλλον σου λεει για ναχεισ περιθωρια μετα να παρεις κιλα γιατι φυσιολογικα θεωρουνται 15 συμφωνα με τον δικο μου γιατρο.mariela ευχαριστω κ γω αυτο θελω να ελπιζω ναναι ολα καλα κ στισ αιματολογικες κ να ηρεμισω λιγο με τις εξετασεις ναδω κ για ψωνια τωρα που ξερω οτιναι μπεμπα!!oneiraki περαστικα ειναι περιεργος παλι ο καιρος ευκολο να κρυωσεις. κ μενα παντως  ποτε ειναι ησυχη ποτε πολυ ζωηρη!!τελικα βρε κοριτσια ποτε κανουμε την καμπυλη?εμενα ακομα δεν μειπε τπτ ο γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι καντε χαλαρά κ ισως έρθει το σποράκι σας!! Κ εμεις στο δεύτερο είπαμε ας κάνουμε ελεύθερα κ κατά το καλοκαίρι αρχίζουμε αλλά ήρθε με την πρώτη ενώ το πρώτο μας ταλαιπώρησε…όποτε κανεις δε ξέρει όποτε είναι να έρθουν θα έρθουν!!! 
    • Μπράβο ρε κορίτσι.. όλ καλά θα είναι!! Πότε πας για υπέρηχο? Εγώ ξεκίνησα παρακολούθηση του φυσικού μου κύκλου, (πήγα σε νέο γιατρό) με την προοπτική αν είναι καλός ο κύκλος να κάνουμε αυτό το μήνα την ΕΤ. Μου είπε θα προσέξουμε πολύ τις τιμές προγεστερόνης μετά την ΕΤ γιατί θεωρεί πως με μια τόσο καλή εικόνα που έχω, το ότι δεν τα έχουμε καταφέρει ακόμα ίσως έχει να κάνει με την υποστήριξη της μήτρας μετά την ΕΤ. Νιώθω πολύ καλά μαζί του , είμαι ήρεμη και κυρίως χωρίς άγχος, καθώς είχα σίγουρο ότι θα προχωρούσα σε ΕΤ από Σεπτέμβρη και το ότι υπάρχει περίπτωση να γίνει άμεσα ήταν έκπληξη για μένα. Φυσικά μετά από τόσες στραπάτσες κρατώ μικρό καλάθι αλλά είμαι πιο ήρεμη, έχω άλλη ψυχολογία. Οπότε παρακολούθηση τώρα. Πήγα και σήμερα, θα πάω και τη Δευτέρα και βλέπουμε αν μας κάνει τη χάρη ο κύκλος αυτός..
    • Σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ!!! Ναι μου είπε και εμένα ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό.. αλλά δεν το έχω διαβάσει πουθενά να το αναφέρει κοπέλα και λέω τι φάση;! Είναι τρομακτικό πάντως... Αυτό σκέφτομαι.. αν είναι θα πάω... Δυστυχώς είμαι υπόλοιπο Αττικής.. και με τα οικονομικά μας μόνο για κανά δημόσιο με βλέπω..  Πάντως και λόγο των εξωσωματικών, ΗΚΓ μου κάνανε κάθε φορά πριν την όποια πράξη και ποτέ δεν είχα θέμα.. γύρω στους 60 χτύπους σε ηρεμία και 80 σε έντονη άσκηση.. χθες είχα 90 σε ηρεμία λόγο των ταχυκαρδιων και λέω κάτι γίνεται δεν είναι δυνατόν!! Ούτως ή άλλως οφείλει να στείλει για ιστολογική εξέταση ασχέτως πολύποδα... Σου είχα πει βέβαια και την γνώμη μου τότε για την αφαίρεση του με αποξεση αλλά στην ιστολογική μπορεί να σου δείξει το ίδιο δηλαδή ότι στον ιστό που εξετάστηκε αν υπάρχουν και ίχνη του πολύποδα.. επειδή έχω αφαιρέσει αρκετές φορές γράφει συγκεκριμένα αυτό: "ενδομητρικά  τεμάχια αποτελούμενα από στρώμα και αδένια με μορφολογικούς χαρακτήρες ανώμαλου παραγωγικού  ενδομητρίου και πολυποειδόμορφα τα οποία αφορούν σε τμήματα ενδομητρικού πολύποδα." (Σου στέλνω copy paste τι έγραφαν στη δική μου ιστολογική) Δεν υπάρχει φόβος κακοήθειας είναι πολύ συνηθισμένα και συνήθως δημιουργούνται από ορμονολογικη διαταραχή σε συνδυασμό με μεγάλο όγκο αίματος στην περίοδο.. Όλα καλά είναι μην αγχώνεσαι τσάμπα!
    • Μπορείτε να χορέψετε φυσικά ❤️ μπορείτε να σηκώσετε βάρος που σηκώνατε πριν την κύηση συστηματικά γιατί η μήτρα είναι «μαθημένη» σε αυτό το βάρος . Εγώ σηκώνω το γιο μου 20 κιλά κ δν έχω θέμα γιατί τον σήκωνα κ πριν. Σε άλλη εγκυμοσύνη σήκωνα την κόρη μου τότε 11 κιλά  καποιες γυναίκες σηκώνουν βαράκια κ κάνουν κανονικά γυμναστική κτλ κτλ με ασκήσεις που επιτρέπονται    φυσικά εσείς δεν θα σηκώσετε 20 κιλά όπως εγώ εφόσον πιο πριν δν σηκωνατε συστηματικά αυτό το βαρος πχ μια σακούλα σούπερ Μάρκετ 3-4 κιλά σίγουρα μπορεί να την σηκώσετε  😊 Ωστόσο επειδή η καθεμία έχει το ιστορικό της εννοείται να ρωτάτε τον γιατρό για τα πάντα να μην ντρέπεστε  @ΛΕΥΚΗ όσον αφορά τον τοκετό εγώ είχα βρει εξαρχής ανεξάρτητη μαία που κάνει τοκετούς στο σπίτι κ έκανα μαθήματα αλλά κ ενημέρωση. Είναι λογικό να φοβάσαι γιατί δυστυχώς υπάρχει η τρομοκρατία από τους γιατρούς κ το μαιευτικό σύστημα γενικότερα. Όπως επίσης κ πολλή παραπληροφόρηση που βολεύει αυτό το ίδιο το σύστημα.    εγω ένιωσα δυνατή όταν ενημερώθηκα σωστά. 💪🏽 οπως κ μετέπειτα με τον θηλασμό. Εκεί να δεις παραφιλολογία.    μην το αφήσεις, να βρεις μαία ανεξάρτητη από τον γιατρό σου, να κανεις κ μαθήματα ανώδυνου τοκετού κ δωρεάν σεμινάρια θηλασμού από έγκυρους φορείς πχ Αλκυόνη (αν επιθυμείς να θηλάσεις φυσικά όχι αναγκαστικά) κ θα δεις ότι θα νιώσεις διαφορετικά.    Μπορώ να γράφω για ώρες για τις εμπειριες μου απλά το μόνο που θα πω είναι ότι αν δν ενημερωθείς από μόνη σου δυστυχώς δν μπορείς να ξέρεις από πριν αν όλα αυτά που θα σου πούνε θα είναι αλήθεια ή θα είναι προς βόλεψη του συστήματος.  ό,τι  λεπτομέρειες χρειαστείς μπορείς να με ρωτήσεις είτε για μαίες είτε για τον θηλασμό.    ολα με το καλό θα γίνουν ❤️
    • Καλέ, είσαι καλά;;; Δως του να καταλάβει!!! Κι εγώ αν δεν ταλαιπωριόμουν τόσο με το στομάχι μου, θα κοιμόμουν πολύ περισσότερο!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...