Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΤΑΛΙΤΣΑ ωραίο δεν λέω αλλά δεν θέλω να δώσω τόσα πολλά χρήματα μόνο και μόνο λόγο μάρκας. Είδα στο ΛΗΤΩ το fοppapedreti πολύ ωραίο πολυκαρότσι με ενιαίο χερούλι, αναρτήσεις, 5 θέσεις δεσίματος, ποδόσακο, αντιστρέψιμο κάθισμά κλπ 400€ με εγγύηση και σε ωραία χρώματα. Μάλλον εκεί θα καταλήξω γιατί στην άλλη περίπτωση είναι σχεδόν διπλάσια χρήματα λόγο ονόματος. Στο ΛΗΤΩ (τώρα εννοω το μαιευτήριο) τι δωμάτιο έχει 1000? Και η γιατρός σου σου ζήτησε 4000? Κατά τη γνώμη μου πάρα πολλά. Πληρώνεις και κάθε επίσκεψη? Καλημέρα ΝΙΚΟΥΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε τοτε τσουχτερη η γιατρος ΣΤΑΛΙΤΣΑ!!!πολλα δεν ειναι βρε για τοκετο 4000?θα συνεχισουν ε?ενταξει τοτε θα τρωμε καρβουνα μεχρι να αποφασισουν να δουλεψουν!!!αι σιχτιρ πια!!!καλημερα ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα σε κάθε επίσκεψη πλήρωνα 50 ευρώ το μήνα...Από τον έβδομο κ μετά δεν θα πληρωνώ...μεσα στις 4000 είναι κ ο ανιασθησιολόγος, καρδιολόγος, παιδίατρος κ φυσικά αν τύχει καισαρική δεν αλλάζει η τιμή..στο Λητώ έχει 1000 το τρίκλινο...κανονικά 2000 έχει αλλά τα μισά τα καλύπτει ο εοππυ! Το μαγαζί λέγεται motherbaby..αν μπεις στο site έχει πολλά να δεις!! Νικούλα είναι τσουχτερή αλλά αυτή είχα γυναικολόγο κ είμαι πολύ ευχαριστημένη!! Εντάξει θα βοηθήσουν οι γονείς μας γιατί αλλιώς δεν γίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως το βασικο ειναι να εμπιστευεσαι το γυναικολογο σου!!!για το ικα ακουσα οτι ισως δουλεψουν εστω οι επιτροπες.τι να πω!!!βλεπω απο οχηματα σχεδον καταληξαμε ολες ε?αντε και καλες βολτες!!!οταν υπαρχει βοηθεια καλα ειναι κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι άποψη έχετε για την φύλαξη βλαστοκυττάρων στον τοκετό? Θα το κάνει κάποια από εσάς και τι κόστος έχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικούλα μακάρι να ανοιξουν οι επιτροπές για να πληρωθούμε!! Δεν πάει άλλο η κατάσταση!!!! Κατερίνα εγώ το ψάχνω να δω τι γίνεται με το θέμα των βλαστοκυττάρων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΛΙΤΣΑ δεν θυμάμαι το όνομα το είδα από κοντά το καρότσι. Μόνο τη μάρκα θυμάμαι αλλά αφού θα είστε περιστέρι περάστε και από το ΛΗΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παει αυριο η μαμα μου να δει τι γινεται γιατι της ειχαν πει να παει μηπως ληξει και ετσι παει καθε παρασκευη και θα σου πω τι θα γινει.βλαστοκυτταρα εγω δε θα κρατησω κοπελες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου αν θα έχεις κανένα νέο πέσμου για να πω στον άντρα μου να πάρει ολιγόωρη άδεια από τη δουλειά του για να πάει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι θα σου πω.το ακουσε την προηγουμενη παρασκευη απο δυο γιατρους που συζηταγανε οτι πανε για ανοιγμα οι επιτροπες.και το ακουσε και ο αντρας μου που δουλευει στο δημο.για να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε??καταλήξατε βλέπω στα καρότσια!!!Thagia απίστευτη η σκηνή με τον άντρα σου!!!και εγώ την άλλη βδομάδα παω για καμπύλη,πίνεται αυτό το πράγμα που θα μας δώσουν???για το θέμα της κλινικής η του νοσοκομείου προτιμώ το νοσοκομείο μπορεί να μην έχει τις ανέσεις της κλινικής αλλλά να χτύπα ξύλο γίνει κάτι με τη μαμά ή με το παιδί τους μεταφέρουν σε δημόσιο νοσοκομείο απο όσο ξέρω!!έμας η γιατρός δεν έχει συγκεκριμένη αμοιβή εμείς αποφασίζουμε αν και πόσα θα της δώσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?εγω περιμενω τις αιματολογικεσ αυριο κ εεχω ενα αγχοσ..βλεπω πολλες προτασεις για καροτσακια κ πραγματικα με τοσες επιλογες χανεσαι.peg perego εχει η φιλη μου κ λεει πολυ καλο αλλα μονο το καροτσι 400 και το πηρε.οντως christi κ γω γιαυτο το σκεφτομαι.αλλα αυτο που απεργουν πολυ μανησυχει.για αναρρωτικη πρεπει να σε εξετασει και καποιοσ γιατροσ απο ικα?δηλ πρεπει οντως ναχεισ προβλημα για σου δωσουν χαρτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kryst εγώ έχω οσφυαλγία στη μέση κ από τον τρίτο μήνα της εγκυμοσύνης παίρνω αναρρωτικές επειδή δεν μπορώ να δουλέψω....πάω σε έναν ορθοπεδικό στο ιατρείο του κ μου γράφει αναρρωτική κάθε 20 μέρες. Τώρα απλά θέλω να ανοίξουν οι επιτροπές για να καταθέσω τις αναρρωτικές και να πληρωθώ!! Επειδή 2 μήνες τώρα δεν έχω πάρει ούτε ένα ευρώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...