Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Μην διαβαζεις βλακειες μια χαρά είναι το μωρακι!!! Μπαλαρινακια στο γαμο δεν γίνεται ρε παιδι μου,είναι και οι photo στην μεση :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φορα τα στην αρχή και με το που τελειώσετε με τις φωτό τα βγάζεις γιατί θα σε πιάσει και η μέση σου να τα φοράς ,ωρες με την κοιλίτσα!!!τι ήθελα και μπήκα μπορείς να μου πεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα σιγουρα ο καθενας οπως αισθανεται εγω τη γνωμη μου ειπα για τις μπαλαρινες απο την αρχη.το κομματι μας ολες θελουμε βεβαια να το κανουμε αλλα υπο κανονικες συνθηκες πιστευω.ONEIRAKI μου αν το θεμα ειναι οι φωτογραφιες και εσυ αισθανεσαι καλα,βουρ που λενε!!!!anyway.CHRISTI μου δεν ξερω ακομα.σημερα πηγε ο καλος μου στο δημαρχειο να παρει καποια εντυπα και αυριο θα παει στην εισαγγελια να καταθεσει γνωματευση του γιατρου και κατι αλλα γιατι χρειαζεται χαρτι απο αυτους για να ερθουν στο σπιτ.το θεμα εξαρταται απο κει.αν ειναι συντομοι μπορει και σε καμια δεκαρι μερουλες.τιιιιιιιι πηγες και διαβασες?ε?ε?ε?ακου δε θελει να παει!!με χαρα θα πας γιατι θα δεις το μπεμπακι και θα εχει μεγαλωσει πολυ και θα το χαρεις και θα ειναι ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ τα ίδια κάνω όλο βλακειες κάθομαι και διαβάζω απο τοτε που έμεινα εγκυος.Αχ και αργω εγώ για την β επιπέδου :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ονειρακι μην ανησυχεις!Ολα θαναι μια χαρα και το μωρακι σου θαναι οπως πρεπει και θα το χαζευεις.Κι εγω εχω διαβασει τα χιλια και ολο αγχωνομαι,ειναι λογικο.Θα δεις,τσαμπα χαλας τη χαρα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολες τα ιδια κανουμε.εγω να δειτε τι καθομαι και διαβαζω ειδικα μετα το χειρουργειο!!!!μαλλον ολες εχουμε τα ιδια αγχη και σκεφτομαστε τα χειροτερα.ομως κοριτσια εγω πιστευω οτι για ολες μας θα πανε ολα καλα!!!αααα και να ρωτησω κατι?οπως ηρθαν τα πραγματα σιγουρα θα γεννησω πιο πριν απο ολες.και σκεφτομουν σημερα βρε λες να μου πουνε ουστ απο την ομαδα πηγαινε στο μαρτη????ε?ε?ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις στη β΄επιπεδου τα ειδαμε και ολοκληρα!!!ΟΝΕΙΡΑΚΙ νασαι καλα!!!αλλωστε τωρα γνωριστηκαμε ε????που να τρεχω στην αλλη ομαδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλα χαχαχαχα καλο!Αντε κοπελια αρκετα... Να πας σε αλλο γκρουπ!

Ολα καλα θα πανε και θα ειμαστε χαρουμενες χαζομαμαδες την Ανοιξη.

Ονειρακι ολοκληρο το μωρο δεν το ειδα,αλλα ειδα μερη.Κεφαλι,προσωπο,καρδια,χερια,ποδια.Καθοταν με το στομα ορθανοιχτο και κουνουσε ποδι πανω κατω.Θα τα δεις ολα και θα χαμογελας!Λιγη υπομονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Νίκη μου εδώ σε θέλουμε!!!!!!!Και αυτή την εξέταση με άγχος θα την κάνω αλλά τουλάχιστον ελπίζω να είναι καλά τα αποτελέσματα!!και το είχα κόψει το κουσούρι να μπαίνω κι να διαβάζω διάφορα!!!πείτε καμια πληροφορία για την εξέταση!!τι βλέπουν?πόση ώρα κρατάει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια ευχαριστω!!!!αλλωστε και να μου το λεγατε δεν εφευγα!!!σας συνηθισα τοσο καιρο!!!!η β΄επιπεδου εμενα κρατησε γυρω στη μια ωρα και δεκα λεπτα αλλα ειναι για δυο μωρακια.το τι βλεπουν ειναι φανταστικο κοριτσια.μεχρι και τις πιο μικρες λεπτομερειες!!σε μια φαση τα ειδαμε κ ολοκληρα αλλα δε μας τα εβγαλε φωτο γμτ.....παντως ειναι ωραια εμπειρια γιατι ειναι ολοκληρα ανθρωπακια πια!!!!εμεις δε θυμαμαι αν σας το ειπα φαγαμε και ενα φασκελο απο την κορη!!!ο γιατρος βεβαια ειπε οτι μας χαιρεταει αλλα μαλλον ηταν ευγενικος!!!!χαχαχαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Παναγια μου τόση ώρα με το φορίο θα με βγάλουν!!!Το Σάββατο είναι εμένα το ραντεβου και μεις ακόμα δεν ξέρουμε τι είναι το μωράκι μας στην αυχενικη μας είπε μάλλον κοριτσάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα να δεις το δικό μου το παιδί είναι μάλλον ψώνιο γιατί τη θέλει τη φωτογραφία του κάθε τόσο!!!Μετά την αυχενική έκανα την 16η εβδομάδα και είδε συσπάσεις στην 18η πήγα για αιματολογικές και της ζήτησα να κάνουμε εναν για να δούμε αν σταμάτησαν και μετα απο μια βδομάδα ξαναπήγα να κάνω γιατί αρρώστησα εγω και ήθελε να δουΜε το μωρό προληπτικά αλλά κανονικά οι δυο τελευταίοι δεν έπρεπε να γίνουν!εσυ κάθε πότε κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...