Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μια χαρα τοτε!!!!!εγω εχω κατι καουρες τρομερες!!!!και πια δε με βοηθαει το γαλα και το γιαουρτι που πιο παλια με ησυχαζαν λιγο!!!αφηστε κοριτσια που πρεπει να εχουν παρει κι αλλους ποντους τα μικρα και καμια φορα μου πονανε και τα πλευρα ακομα απο την προσπαθεια τους να βολευτουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το περίεργο που νιώθω είναι ξαφνικα μια πίεση,σαν κλωτσιτσα απο το μωρο κ ξαφνικα θέλω να πάω τουαλέτα λες και θα σκασω.Καούρες έχω κ εγώ που κ που κ ζαλάδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τελικα οταν πηγαινεις καταλαβαινεις οτι δεν ηθελες και τοοοοσο πολυ να πας ε?εγω να δεις πολλες φορες τη μερα το παθαινω.μαλλον τα μωρα πιεζουν την ουρηθρα δε  μπορω να το εξηγησω αλλιως.εγω οταν το νιωθω αυτο νιωθω και βαρος χαμηλα.ζαλαδες δεν εχω αλλα καουρες γινεται χαμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ω ναι!!!!ακριβως το ιδιο!μας τρεχουν απο τωρα τα πιτσιρικακια!!!αφου σκεφτομαι πες οτι μπορουσα να βγω εξω,που να παω η κακομοιρα ετσι????ενσωματωμενο γιογιο θα ηθελα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα ναι εμείς χτες πήγαμε σε ενα γαμο και με το που μπήκαμε το ενιωσα,άστα να πανε.Τα ένιωσε ο μπαμπάς σας τα μωρακια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι δυσκολο οντως!!!!οχι ο καημενος τιποτα.ισως φταιει που εχω παραπανω κιλα τι να πω?ελπιζουμε μεγαλωνοντας να τα καταλαβει και εκεινος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ έχω παραπανω κιλα,δυο φορές το ένιωσε ο δικός μας ο μπαμπάς αλλά κ αυτό με πολυ κόπο και αγωνία :-p με το που το νιωθω οτι κλωτσαει βάζουμε το χερι μας και δεν ξανακουνιεται λες κ μας κοροϊδεύει ενα πράγμα :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω καπου διαβασα οτι καταλαβαινουν τις κινησεις και πολλες φορες σταματανε οταν βαζουμε το χερι στην κοιλια μας.θελει πολλη υπομονη και να περιμενεις ωρα.ακομα και το δικο μου χερι να βαλω σταματανε.παντως ειναι οντως μια πρωτη επαφη των μπαμπαδων και μακαρι να τα νιωσει και ο δικος μας!!!εγω παντως τα καταλαβαινω ολη μερα σχεδον!χιχιχιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα ναι έτσι σταματάει κ το δικο μ ακόμα και το δικο μου χερι να βάλω :-p Θα τ νιώσει ειδικα πιο μετα πιστεύω θα τα νιώθουν και έντονα κιόλας.Σήμερα το νιώθω αρκετά, χτες και προχτες ήταν πιο ήσυχο και είχα ανησυχησει κιόλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δεν κινουνται λεει καθε μερα το ιδιο.ασε που σε αυτες τις βδομαδες κοιμουνται και ξυπνανε κιολας τα μωρουλια!!!!οποτε κοιμουνται οταν δεν τα καταλαβαινουμε!!!εγω εχω παρατηρησει οτι οταν τρωω και ειδικα γλυκα,χορευουν εκει μεσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα!!!ανοσια ε?μπορει να μην του αρεσουν τα γλυκα του παιδιου!!!ε δε θα το νιωθεις και συνεχεια το ιδιο.ποτε πιο εντονα ποτε πιο χαλαρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δικο μου παιδι και να μν τ αρέσουν τα γλυκά???Σοκολατενιο πρεπει να είναι :-p το ξέρω οτι δεν θα το νιώθω συνέχεια το ίδιο αλλά αυτό το άγχος δεν θα με αφήσει ποτε να ηρεμησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!

 

Κι εμένα κουνιέται πολύ ο μικρός και το έχει καταλάβει και ο άντρας μου αλλά και φίλες μου!! Αυτό που κατάλαβα είναι ότι πρέπει να βάζουμε το χέρι όσο πιο απαλά γίνεται πάνω στην κοιλιά γιατί όταν το παίρνουν χαμπάρι σταματάνε..! Η κοιλίτσα μου άρχισε να τεντώνει αρκετά, και που θα πάμε ακόμη ε??

 

Για τη γρίπη κορίτσια ο γιατρός είπε τίποτα φαρμακευτικο εκτός αν ανεβάσω πυρετό.. Οπότε πλύσεις στη μύτη με φυσιολογικό ορό, αλατόνερο για το λαιμο, χαμομηλάκια με μέλι, σουπίτσες, χυμό πορτοκάλι για βιταμινούλες κ απο καραμελες halls h strepsils. Mετά από μια εβδομάδα ταλαιπωρίας νιώθω μια βελτίωση αλλα ο βήχας συνεχίζει ακαθεκτος με αποτελεσμα να μου φερνει πονοκεφάλους.... Θα περάσει κι αυτό όμως......!!  [smilie=sad4.gif]

 

εγώ στη β επιπέδου θα είμαι 22 εβδ κ 2 ημερων!! [smilie=love2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα σας πω ενα τροπο να κάνετε τα μωρακια σας να κλωτσησουν... αναψτε ενα φακό πχ απο κινητο κ ριχτε το πανω απο την κοιλιτσα σας για λιγο. Αμεσως θα κλωτσησει!!! Εχει πολυ πλακα!!! Εγω εδω που ειμαι στο χωριο ολη η οικογενεια θελει να το πιασει!! Thagia μου υπομονή κ περαστικα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thagia περαστικα και παλι,να περασει γρηγορα το κρυωμα.

Και η μπεμπα μου κινειται συνεχως αλλα ο μπαμπας δε τη νιωθει ακομα.Ειναι αφρατη η κοιλια βλεπεις...

Απο καουρες επισης πολλες.Ο γιατρος ειπε επιτρεπονται maalox,gaviscon,zantac,lozec οποτε οταν το γαλα δεν πιανει κατι παιρνω.Απο την παλινδρομηση οξεων παθαινω οισοφαγιτιδα και με καιει στο στηθος και στο λαιμο ο ερεθισμος,οποτε δεν γινεται να αδιαφορησω.

Επισης οταν νιωθω βαρος προς τα κατω τρεχω σαν τρελη μεσα σε λιγα λεπτα τουαλετα.Συχνοουρια φουλ.

Εκανα μια λιστα με τα πραγματα που θα χρειαστουν για το μωρο... Γεμισα μια σελιδα μπρος πισω και αναρωτιεμαι ποτε θα βρεξει λεφτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε? Christ87 περαστικά και υπομονή με το κρύωμα!! Ονειράκι άντε με το καλό να κάνεις και συ τι β επιπέδου και όλα να πάνε καλά! Εμένα την έχει νιώσει ο μπαμπάς πολλές φορές!!! Σταλίτσα καλά να περνάς στο χωριό σου! Να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου! Kryst υπομονή θα μάθεις έτσι και αλλιώς τι είναι στη β επιπέδου! Νικούλα μου εσύ καούρες και γω είχα στομαχικές διαταραχές 5 μέρες τώρα και ταλαιπωρήθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thagia με το καλό η β επιπέδου και για σένα και υπομόνη λίγο ακόμα και θα περάσει το κρύωμα! Aurora υπομονή με τις καούρες!! Όντως η λίστα είναι μεγάλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου και απο μενα!!!!AURORA αυτη τη βροχη περιμενουμε ολοι αλλα ολο απο την αλλη ριχνει!!!χαχαχαα!!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ απο στομαχι αστα να πανε!!!μεγαλωνουν βλεπεις τα μωρακια!!!THAGIA κ ΟΝΕΙΡΑΚΙ με το καλο οι β΄σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα!!!!!!!!!!Και μας ο μπαμπάς μας μας καταλαβαίνει κάθε μέρα!!!!Ρε κορίτσια φοβάμαι με το βήχα για το μωράκι μου,μήπως είναι επικύνδινο παίρνω και το σιροπάκι και αισθάνομαι ακόμα πιο άσχημα!!!Αurora αν μπορείς γράψε μας τη λίστα σου να χαρούμε όλοι μαζί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CHRISTI εισαι σιγουρη θες να μας γραψει τη λιστα?γιατι και εγω που εκανα μια....τρελη χαρα ηταν!!!!χαχαχαχααα!!!παρ΄ολα αυτα ας τα γραψει να κανουμε και συγκρισεις!!!!!παντως κοριτσια εκτος απο τα βασικα επιπλα κλπ τα ψιλοπραγματα ειναι που με τρελαινουν!!!ειναι 100αδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είμαι σίγουρη οτι θέλω να τα ακούσω αλλά πρέπει να τα ξέρω γιατί ειδικά απο τα ψιλοπράγματα που λες έχω μαύρα μεσάνυχτα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα γραψω και τη δικια μου αργοτερα.καιγω μεσανυχτα απο το ιντερνετ τα βρηκα και να φανταστεις κρατησα μονο αυτα που εκρινα απαραιτητα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...