Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες!!!!! Κορίτσια έχω αρρωστήσει  είμαι στο κρεβάτι... Αφήστε τα.... Νικούλα εγώ έπαιρνα μαγνήσιο 2 την μέρα από την αρχή κ τώρα που είναι χαμηλά μου έδωσε άλλο ένα.... Εντωμεταξύ τώρα κατάλαβα ότι τα 3,2 εκ του τραχήλου είναι πολύ λίγα..... Εσάς κορίτσια πόσο εκατοστά είναι;;;;; Όσες έχετε κάνει β επιπέδου σίγουρα τον μετρήσανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!! Thagia μου περαστικά σου!! Όσο για τον τράχηλο σήμερα θα το μάθω που θα κάνω την Β' επιπέδου!! Katerina μου καλή επιτυχία σήμερα κ σε σένα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μας!!!!!!!ΘΑΓΙΑ μου περαστικα σου!!!!εγω λεω να μη σου απαντησω ποσος τραχηλος μου εχει μεινει!!!!δεν ειμαι και περιπτωση για να τη λες!!!!!ΣΤΑΛΙΤΣΑ μου (ειπαμε συνηθισα αυτο ξεχνα το ονομα σου μου αρεσει το σταλιτσα!)σημερα θα δειτε το μωρακι ?????περιμενουμε νεα!!!!!!ευχομαι να ειναι ολα καλα που θα ειναι δηλαδη!στο τελος του β΄μετρανε και τον τραχηλο οποτε θα μαθεις.εμενα προς το παρον μου δινει ενα αναβραζον την ημερα μαγνησιο.να ειναι λιγο?????ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ μου γλυκο σημερα θα πατε και εσεις?αντε αντε περιμενουμε νεα!!!!!!!!φιλια σε μανουλες και κοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Όλα καλά με την β επιπέδου είναι μια χαρά το κορίτσι μας!!!! Και η μαμά της επίσης! Και στα δικά σας οι υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ μου μπραβοοοοοο!!!!!!!αντε περιμενουμε νεα απο τη ΣΤΑΛΙΤΣΑ μας τωρα!!!!μακαρι ο θεουλης να βοηθαει ολες μας κοριτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι τι καλά!!!!!!!!!! Μετά τη β' επιπέδου παίρνουμε όλες μια ανάσα νομίζω!! Άντε και στα δικά μας!! Μπορείς να δεις στα χαρτιά σου το μήκος του τραχήλου;;; Έχω αγχωθει πολύ με το θέμα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μόλις γύρισα!!!! Όλα είναι τέλεια!!!!! Ο μπέμπης μας είναι πολύ καλά ανατομικά κ γενικά σε όλα!!! Η χαρά μας είναι μεγάλη!!!!!! Συγκινήθηκα όταν είδα τη φατσούλα του!!!!!!!!! Thagia μου εμένα με μέτρησε και βγήκε 4,7 η διάσταση του τράχηλου. Ο γιατρός είπε ότι είναι καλά! Μπράβο Κατερίνα μου!!!!!!! Άντε να πάνε όλα καλά κ με τις υπόλοιπες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια στις μανουλες με τα τελεια μωρακια,περαστικα στις αρρωστουλες και υπομονη ως το β επιπεδου οι υπολοιπες.Εγω Παρασκευη απογευμα εκλεισα.

Εψαξα λιγο το θεμα του τραχηλου,δε βρηκα παρα πολλα σε νουμερα,μονο οτι κατω απο 3εκατοστα υπαρχει κινδυνος.

Θα ρωτησω το γιατρο για μαγνησιο γιατι δε μου εδωσε,ουτε ασβεστιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!!!να τα πουμε????χαχαχαχα!!!ΣΤΑΛΙΤΣΑ τον ειδατε τον αγοραρο ε???μπραβοοοοοο!!!!!!!ειχε 3d μηχανημα?εμας δυστυχως ηταν ασπρομαυρο και δεν τα ειδαμε.αλλα δεν πειραζει αφου ηταν ολα καλα!πωπωπω μεγαλωνουν τα μωρακια μας!!!!!AURORA πλησιαζουν και σενα οι μερες!!!!αντε ολες με καλα αποτελεσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Niki mou σε 4d το ειδαμε...πολυ συγχρονο μηχανημα!!! Αφου σκεψου το ειδαμε κ σε κινηση να πιανει το προσωπο του κ ηταν λες κ ηταν πραγματικο!!! Ασε εκλαιγα οταν το ειδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Niki mou σε 4d το ειδαμε...πολυ συγχρονο μηχανημα!!! Αφου σκεψου το ειδαμε κ σε κινηση να πιανει το προσωπο του κ ηταν λες κ ηταν πραγματικο!!! Ασε εκλαιγα οταν το ειδα!!!

καλα πρεπει να ειναι φανταστικο!!!!γμτ εμας στο ιασω ειναι τσιφουτηδες και δεν εχουν τετοιο μηχανημα!θα μου πεις θα τα δουμε ολες τα μωρακια μας με το καλο οταν γεννησουμε αλλα ε πως να το κανουμε το ηθελα κι αυτο.αν μπορουσα να σηκωθω οποτε ηθελα θα πηγαινα αλλου να κανω εστω εναν υπερηχο να τα δω!!!!!αλλα πρεπει να κανω τις απολυτως απαραιτητες μετακινησεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εννοείται!!! Να προσεχεις κ θα τα δεις οταν τα γεννησεις κ θα τα παρεις στην αγκαλιτσα σου!!! Ανυπομονω για εκεινη την ωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες κ μωράκια!!!!!! Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία, αγάπη, ευτυχία!! Ο καλός θεουλης να μας φερει υγειεστατα μωρακια το 2014 κ πολλά χαμόγελα στα σπίτια μας!!! Να περάσετε όμορφα οτι κ αν κανετε!!! Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη χρονια και απο μενα σε ολες μας!!!!!να ειστε ολες καλα να χαιρεστε τις οικογενειες σας και με το καλο τα μωρακια μας!!!!μπηκε το 2014 η χρονια που θα μας φερει τα σπορακια στην αγκαλιτσα μας!!!!με το καλο ολες ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια κοριτσάκια,με αγάπη ευτυχία και υγεια πάνω απο όλα σε εσάς και τις οικογένειες σας :-D Και του χρόνου τέτοια μέρα με τα μωρακια μας αγκαλιααα αχχ :-D :-D :-D :-* :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Ευτυχισμένο το νέο έτος!!! Με το καλό να έρθουν τα παιδάκια μας! Σήμερα η κόρη μου μου έριξε την πιο δυνατή κλωτσιά για το καλό του χρόνου!!!! Χαμόγελα σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλή χρονιά με το καλό τα μωράκια μας να ερθουν και να είναι υγειέστατα!!!!!!!!!Χάρηκα πολύ για όλες τις  β επιπέδου που πήγαν τέλεια!!!!!!Ήμουν κρεβατώμένη με γαστρεντερίτιδα!!!!το μωράκι μας το είδαμε προχθές ήταν μια χαρά αλλά ακόμα δεν θέλει να μας δείξει τι είναι!!!!!Thagia μου να προσέχεις κοριτσάκι μου με το τράχηλο οσο μπορείς ξεκούραση!!!!!!!Νικούλα μου υπομονή στο κρεβάτωμα και στα φάρμακα για τα μπουμπουκάκια σου!!!!!!!Εμεις 11 γενάρη πάμε για β επιπέδου!!!!!!!Φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλή χρονιά με το καλό τα μωράκια μας να ερθουν και να είναι υγειέστατα!!!!!!!!!Χάρηκα πολύ για όλες τις  β επιπέδου που πήγαν τέλεια!!!!!!Ήμουν κρεβατώμένη με γαστρεντερίτιδα!!!!το μωράκι μας το είδαμε προχθές ήταν μια χαρά αλλά ακόμα δεν θέλει να μας δείξει τι είναι!!!!!Thagia μου να προσέχεις κοριτσάκι μου με το τράχηλο οσο μπορείς ξεκούραση!!!!!!!Νικούλα μου υπομονή στο κρεβάτωμα και στα φάρμακα για τα μπουμπουκάκια σου!!!!!!!Εμεις 11 γενάρη πάμε για β επιπέδου!!!!!!!Φιλάκια πολλά!!!!!

περαστικα σου CHRISTI μου!!!!με το καλο η β επιπεδου σου!!!!μωρε πεισμα το μπεμπε σας ακομα και να μη δειχνει τι ειναι τοσων εβδομαδων!!!!χαχαχαχαχα!!!!το εχω παρει αποφαση για την ξαπλα δε με νοιαζει και παρακαλαω οσο δυσκολο και να ειναι να μεινω οσο περισσοτερο γινεται!!!!καλη χρονιααααααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Ευτυχισμένο το νέο έτος!!! Με το καλό να έρθουν τα παιδάκια μας! Σήμερα η κόρη μου μου έριξε την πιο δυνατή κλωτσιά για το καλό του χρόνου!!!! Χαμόγελα σε όλες!!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ μου καλη χρονια και σε σενα!!!!!!!!!!με υγεια ευτυχια και γερο μωρακι!!!!η κορη σου τα ειπε τα χρονια πολλα ε???χαχαχχαχα!!!εμενα το βραδυ εχουν πλακα που αριστερα γυρναω ξεβολευω οποιον ειναι απο κει και κλωτσαει,δεξια ξεβολευω τον απο κει κατοικο και κλωτσαει και αυτος,αστα να πανε!!!!ουτε να κοιμηθω δε με αφηνουν οπως θελω!!!!αντε χαλαλι τους ομως!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια και ευτυχισμενη!Υγεια σε ολες μας και στα μωρακια και στους αγαπημενους μας ανθρωπους.Με το καλο ναρθουν τα μπομπιρακια και να φερουν χαρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες και τις κοιλίτσες τους!!! Μακάρι όλες μας να αποκτήσουμε γερά μωράκια και του χρόνου να απολαμβάνουμε τα φωτάκια του χριστουγεννιάτικου δέντρου μαζί τους!!!

ΝΙΚΙ υπομονή στο κρεβάτωμα...Το αποτέλεσμα θα σε δικαιώσει!!! CHRISTI87 περαστικούλια! Μακάρι να ήταν η τελευταία ταλαιπωρία της χρονιάς...Πάντως χαίρομαι που βρήκα άλλο ένα ντροπαλό μωράκι γιατι και το δικό μας όποτε πάμε να το δουμε μας γυρίζει πωπουδάκι...Έτσι μας έχει αφήσει κι εμάς με την αγωνία...ΚΑΤΕRINA-PROKOPIS η κλωτσιά πρέπει να ήταν το ωραιότερο πρωτοχρονιάτικο δώρο!!! Εγώ ακόμη δεν το έχω νιώσει καθόλου... :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες και τις κοιλίτσες τους!!! Μακάρι όλες μας να αποκτήσουμε γερά μωράκια και του χρόνου να απολαμβάνουμε τα φωτάκια του χριστουγεννιάτικου δέντρου μαζί τους!!!

ΝΙΚΙ υπομονή στο κρεβάτωμα...Το αποτέλεσμα θα σε δικαιώσει!!! CHRISTI87 περαστικούλια! Μακάρι να ήταν η τελευταία ταλαιπωρία της χρονιάς...Πάντως χαίρομαι που βρήκα άλλο ένα ντροπαλό μωράκι γιατι και το δικό μας όποτε πάμε να το δουμε μας γυρίζει πωπουδάκι...Έτσι μας έχει αφήσει κι εμάς με την αγωνία...ΚΑΤΕRINA-PROKOPIS η κλωτσιά πρέπει να ήταν το ωραιότερο πρωτοχρονιάτικο δώρο!!! Εγώ ακόμη δεν το έχω νιώσει καθόλου... :-(

κοριτσακι μου καλη χρονια και σε σενα και με το καλο το μωρακι!!!αρα εχουμε δυο εκπληξεις που περιμενουμε να δουμε τι μωρακια ειναι!!!!το κρεβατωμα το συνηθισα οχι πως δεν ειναι δυσκολο αλλα στο τελος του που ελπιζω να αργει ακομα θα εχω το καλυτερο δωρο!!!οσο για το αν το εχεις νιωσει μην ανησυχεις ξαφνικα μια μερα θα κανει την παρουσια του αισθητη και απο κει και μετα θα τα λετε συχνα!!!!εγω στην 20η εβδομαδα τα καταλαβα οποτε μην ανησυχεις καθολου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα καλη χρονια με υγεια πανω απολα σε ολεσ τις μανουλες κ τα μωρακια!!το 2014 ηδη ειναι ξεχωριστο αφου σε λιγους μηνες θαχουμε τα μπεμπακια μας αγκαλια!!sofari κ γω με μεγαλη προσπαθεια το νιωθω πρεπει ναμαι ξαπλωμενη ανασκελα βαζω το χερι κ περιμενω για ενα μικρο χτυπηματακι.προχτεσ τονιωσε κ ο αντρας μου.η τουλ ετσι μουπε :) αυριο εχω ραντεβου με το γιατρο ουτε κ μας μας ειπε τι ειναι οποτε ειμαι κ γω στην αναμονη.niki υπομονη υπομονη τα μπεμπακια σου αφου ειναι καλα αυτο να σκεφτεσαι!stalitsa πρεπει ναταν τελεια κ σε 4d στο β επιπεδου!δεν εχω ηξερα οτι εχει 4 μονο 3d.katerina prokopis οντως σας ειπε χρονια πολλα με το δικο του μοναδικο τροπο!christy 87 περαστικα τα χριστουγεννα ειχα κ γω θεματακι με το εντερο τετοιο πονο που νομιζα εχω σκοληκοειδιτη!!τρομαρα εγω!aurora καλα αποτελεσματα με β επιπεδου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...